Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gbors válasza joey04 (#49) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát szó mi szó, ez jól esett, köszönöm :R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#52) FatMonster


FatMonster
tag

Akkor egy A8-5600K kihajcsa?
Épp tegnapelőtt vettem mellé egyet.

A hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#53) Hannibhál válasza FatMonster (#52) üzenetére


Hannibhál
őstag

Esélye sincs ipcben 2szeres a különbség minimum

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#54) FatMonster válasza Hannibhál (#53) üzenetére


FatMonster
tag

Azért jobban hasít vele fullhd-ben, mint az alaplapi 1680-ban.
Amúgy az előző az irónia volt, tudom, hogy gyengusz hozzá a proci.

A hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#55) Dilikutya válasza nobela (#31) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem sűrűn találkozok olyan játékkal, ami 80-90 fps-ről beesik 20-25-re. Ugyanazon játékban eltérő terepek, pályák között lehet eltérés, de ilyen játék közbeni hirtelen fps esést nem nagyon láttam még. Talán a GTA4-ben fordul elő hasonló, de egyrészt az hatalmas pálya, változó, hogy mikor mennyi autó, NPC van, még a távoli táj is, meg még szarul is optimalizált. Egyébként nem jellemző se 80-as átlag, se 80-as maximumok mellett az ilyen esés. Fölösleges mindig lovagolni az ilyen eséseken, amik a gyakorlatban alig léteznek. A single játékélményt nem befolyásolja. De tényleg fölösleges ráparázás még 60-as átlagnál is, nekem anno az RX550 olyan szépen beakadt a Call of Duty WWII-ban 50-60 fps közé a Fraps kijelzője szerint, robbanásoknál sem esett le jelentősen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#56) Dilikutya válasza BerserkGuts (#36) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ebben a grafikonban az a jó, hogy bárminek a bizonyítására fel lehet használni, ugyanis semmi sem látszik, olyan kicsi.

Amúgy a remek példádnál maradva, ha van 3 gépünk, ahol a minimumok 3 különböző értéket mutatnak, de a maximumok azonosak, szinte biztos, hogy az átlaguk nem fog megegyezni. Kivéve, ha a minimum és a maximum között az alacsonyabb minimummal bírónak magasabb értékei vannak mint a nagyobb minimum értéket produkáló gépnek, erre meg ugye elég kicsi az esély.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#57) Norman M249 válasza Frawly (#47) üzenetére


Norman M249
tag

Az szomorú, hog, hagytad magad lebeszélni. Nekem csak egy r5 1400@3600mhz finom oc 16gb hyperx ram 2933mhz, rx ,570 8gb, és az ajándék The division 2 alatt fhd high beállítás melett 4500-5000mb+ ramot eszik.

(#59) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nagyon jó cikk gbors, frappáns fogalmazásokkal, köszi érte. :C

(#60) gbors válasza bobalazs (#59) üzenetére


gbors
nagyúr

:R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#61) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

Szokásosat hozta a kis r3 1200 proci..
Informatív volt a teszt.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.