Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Victoryus: Westland survival
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Gurulunk, WAZE?!
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- eldiablo: Mennyire strapabíró egy GShock?
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gerner1
Aktív témák
-
Picit lefokozódtam, de összességében szerintem jobb lett így.
-
Dany007
veterán
Uh. Most vettem észre, hogy közel 6.000 hsz-em tűnt el...
-
válasz
Winner_hun #43 üzenetére
Tudom, de gyakran a topikok inkább csak beszélgetősek.
-
ch003067
addikt
Mi van azokkal az emberekkel ( ha van olyan) akiknek jóformán csak logoutos nem szakmai hsz-ei vannak, és van egyéni arcképe ?
rankesz Háth igen, neki kellemetlen lesz ez a dolog...
-
hoffman_
nagyúr
Na, ez zsír ötlet, nekem is tetszik. Én maradtam ami voltam, de mivel nekem ez tökéletesen megfelel, remélem "lefokozódott" az elejére, és még több hsz kell a következőig
HA-t érintő szabályozás is egészséges lesz, szerintem jót tesz a hsz-knek. De az új hardverapót nem várom
-
Még több ilyet!
Esetleg lehetne a "játékok" szekció is 0.25-ös, mert az annyira szakmai kb. mint a blogout. -
tildy
nagyúr
Kb 2 evnyi hajtogatas utan... Vegre
Koszonjuk.Lefokozas? NOOOOOO, nem akarok megint nagyur lenni, gyuloltem . Inkabb barmi csak az ne. Pliz....
-
7
addikt
válasz
Thunderzolee #34 üzenetére
Ugyanúgy, ahogy eddig. A logoszférás hozzászólások sem érnek semmit (már évek óta), mégsem volt még belőle fennakadás. Továbbra is szakmai, közösségi és piacos hozzászólásokat tüntetünk csak fel az adatlapon. A különbség annyi, hogy a blogout szekció hozzászólásai nullát érnek majd (ld. logoszféra), a szakmai logout blokké pedig szakmai hozzászólásként számolódnak el.
Ha eltekintesz az átszokási folyamattól (azaz próbálod egy teljesen új felhasználó szemével nézni a dolgot), nem bonyolultabb, mint eddig volt.
-
A sima mezei user ezentúl hogyan fogja tudni kiszámolni, h mennyit érnek a hsz-ai?
Vagy az adatlapon külön lesz feltüntetve a címlapos/egyéni Logoutos hsz? -
Ahogy körbenéztem én nem járok vele jól. Megyek felkötöm magam kínomban.
-
Mr.Csizmás
titán
(rangteszt)
-
-
proci985
MODERÁTOR
ez egy eléggé jó ötlet.
szakmai logout több emberhez jut el mint az adott topik, ami speciálisabb témáknál azt is jelentheti, hogy mélyebb információcsere alakulhat ki, mint egyébként a szakmaiban.
az egyéb logoutosok megtartása is jó: itt már van némi variancia, de egy rendes címlapos megírása nagyon sok idő, gyakorlatilag ha az ember egy használható, struktúrált módon akarja közölni az eredményeket, akkor még egyszer annyi rámehet (vagy több), mint a tesztelésre. emiatt vannak esetek, amikor a cikkíró inkább kvázi raw formában kitolja az eredményeket minimális diskurzussal, hogy legalább valami kimenjen. lazán kapcsolódva amikor pár éve a "kihajcsae" témakör befolyt a szakmai témák nagyrészébe is -legalábbis CPU/VGA témakörben visszatérő elem volt nagyon sok félreértéssel-, pont egy ilyen személyes bejegyzés (és az annak kapcsán kialakuló diskurzus) tett pontot a vitára. hűtéssel kapcsolatban a vándorBrocken kapcsán szintén lett nagyon sok érdekes tapasztalat. de volt még ezen kívül egy csomó személyes bejegyzés, ami alapvetően érdekes és fontos volt a szakmai fórum szempontjából is.
az offtopik meg szép, jó, lazítani remek, de a szakmai részhez sok köze sajnos nincs.
-
föccer
nagyúr
válasz
Kolondrum #14 üzenetére
Szerintem nem lesz ennyire durva a lefokozás, lévén a közösségi ->szakamai hszekkel "többet lehet nyerni", mint a közösségi hszek be nem számításával veszíteni.
Persze ennek "feltétele", hogy többé kevésbé mindenhol legyen hozzászólása az embernek. Összességében szerintem több ember lesz "felfokozva" mint le.
üdv, föccer
-
ch003067
addikt
válasz
huntermati #3 üzenetére
Kell neked állandóan trollkodni a Logouton
-
Dolinszki tanárúr azt mondta, ha változik az órarend, az csak rossz irányba változhat.
-
huntermati
aktív tag
Megint újoncleszek
-
hackeeeee
Jómunkásember
Szóval, ebben az esetben akkor, esetlegesen történhet majd "lefokozás" is?
Aktív témák
lo A szakmaiság megbecsülése és előnyben részesítése érdekében kisebb kiigazítást hajtunk végre a Prohardver lapcsaládon...
- Xbox Game Pass [2025] - A májusi lista
- 80% vs. 100% – Tönkreteszed az aksit, ha mindig feltöltöd? – Tech Percek #6
- Amazon
- PlayStation 5
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Bestbuy játékok
- Interactive Brokers társalgó
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- Nem állnak jól az Apple Watch számai
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- AKCIÓ! MSI PRO Z690 i7 14700K 64GB DDR4 2TB SSD RTX 3070Ti 8GB Fractal Design Meshify C CM 750W
- LG 77B3 - 77" OLED - 4K 120Hz & 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - 700 Nits
- Dell Latitude 5310, 5410, 5420, 5430, 7210 2-in-1
- Samsung Galaxy Tab A8 32GB, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 Pro 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest