Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11901) Petya25


Petya25
addikt

Kint van droidon a frissítés!

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11902) cappa72 válasza Petya25 (#11901) üzenetére


cappa72
nagyúr

ja... van új "váltópénz"... az ms.. micorsoft? ;]
Na, hát akkor hogyisvanez'?
Majd meglátjuk, hogy a régi pénznemek hogyan használhatók (vagy nem) az új szériában.

Na persze letöltöttem a régi eszközömre, visszatöltöttem a friss mentésemet, és közölte, hogy eltérés van az új széria meg a jelenlegi mentésem között, ezért törli az eredményeimet... qrvajó, nem? :W
De csak az online multiplayer-ben vágott vissza 100-ra, ami 2 arannyal kevesebb az 5-nél. Ez nem érint tragikusan, csak az eljárás, hogy az új szériára hivatkozva csinálta ezt.
Kííííváncsi vagyok a további meglepetésekre.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11903) Petya25 válasza cappa72 (#11902) üzenetére


Petya25
addikt

Hát ilyenkor nem nagyon érdemes ugrálni. Tolni kell pár futamot és csak utána menteni.
Na, elsőre nem annyira gáz, de 655 új futam van. Az academy gépbe ne toljatok ms-t egyből az f1-re kell menni. PR limitesek a futamok a megszerzéskor is, 36 upgrade van gépenként!

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11904) Petya25 válasza Petya25 (#11903) üzenetére


Petya25
addikt

Ja, és napi limites az MS!!!!
Amúgy egész jól kezelhető a Merga, 55% már a garázsban :)

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11905) Aladdin válasza Petya25 (#11904) üzenetére


Aladdin
senior tag

Sokkal jobban vezethetok, mint a regebbi F1-es autok, nem csusznak ugy ki a kanyarban.

(#11906) DigitXT válasza Petya25 (#11904) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez amúgy beteges. Tuning követelmény van. Időlimit van, de kereseti korlát van,
akkor is, amikor amúgy ráérnél játszani, és ráadásul instant szerviz akció van...
A pofátlanság netovábbja... Még szerencse, hogy lehet venni ebből a szarból is!

Majd jól bevásárolok belőle, és bekaphatják: pénzéhes, lehúzó banda ez, sajna.

Szerk: hm,, nincs szerencsém a vásárlással.:DDD Okoskodnak ezek a majmok...
Amúgy nekem is 55%, csak nem Merga, hanem természetesen Ferrari.:))

[ Szerkesztve ]

(#11907) Anulu79


Anulu79
addikt

Hol lehet elérni ezt az új F1-et? Bent van a listaban valahol? Ennyire messze járok még? :D

(#11908) Petya25 válasza DigitXT (#11906) üzenetére


Petya25
addikt

Azt olvastam az LP megszűnt.
Jaja, időkorlátos meg napi limites.
Aha és ha a végére nem gyűlik annyi ami kell a minimum PR-hez?
Tényleg megborultak így mindenki dühöngeni fog.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11909) cappa72 válasza Petya25 (#11908) üzenetére


cappa72
nagyúr

Tényleg megborultak így mindenki dühöngeni fog.
Aztán mejd lehet, hogy finomítanak.... de hát a business észjárás az kifürkészhetetlen, nem?
Ja, nem. Pénzt akarnak a szellemi termékükért. :)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11910) DigitXT válasza cappa72 (#11909) üzenetére


DigitXT
félisten

Pénzt akarnak a szellemi termékükért.
Tőlem már lehúztak egy csinos 120KHUF fölötti összeget. Az elég lesz?

(#11911) cappa72 válasza DigitXT (#11910) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nekik? Viccelsz?
Úgyis tudod a választ.
Stikli is megmondta... az embernek soha semmi nem elég... (Sövényen túl)

(Eszembe jut, mennyire átalakult a játékpiac... régen a standalone játékokért, teljes verzióra fizettünk ki 6-12e Ft-ot. Most meg az IAP <in app purchase> / IGP <in game purchase> időszakban egy csomagot adnak mondjuk 15 / 40k-ért.... ami nem sok dologra elég...)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11912) slice14


slice14
veterán

Na jó srácok, ez ennyi volt. frissítés után buktam kb 2000 aranyat, úgy hogy csak frissítettem. :( Visszaállítani sem tudom, mert valahogy egy régebbi mentést tölt vissza hónap közepéről. Direkt a frissítésre gyűjtöttem, de ez így már nem oké, hogy újra mozizzam, amit már egyszer lemoziztam a frissítés miatt. Ennek itt a vége számomra.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#11913) cappa72 válasza slice14 (#11912) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kár érte. :((
De teljesen megértelek. Biztosan van/lesz még jó játék.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11914) cuebler válasza slice14 (#11912) üzenetére


cuebler
senior tag

offline mentést nem szoktál csinálni? :DDD én este állítom vissza, befejezem a játékot annak-rendje módja szerint és megy a ...

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#11915) slice14 válasza cuebler (#11914) üzenetére


slice14
veterán

Sajnos nem.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#11916) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

egy pár napja elkezdet dadogni a játék. elmegy a hang. tv boxon keresztül nyomom, mi lehet a gond?

Ui. most frissítem a játékot,

(#11917) Aladdin


Aladdin
senior tag

Kipróbáltam, a mozizás megmaradt :)

(#11918) Petya25 válasza Aladdin (#11917) üzenetére


Petya25
addikt

A szerviz mentesség is :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11919) nexus6


nexus6
aktív tag

na ez a forma1 érdekes versenyeket ígér. jött az új motorsport pénz, és a napi limit. egyszerűen megkergültek a majmok szerintem. sok versenynél nem is értem mit kell csinálni, meg 20x nekiálltam a ne koccoljanak le a botok versenynek.

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#11920) Petya25 válasza nexus6 (#11919) üzenetére


Petya25
addikt

Ott csak simán félre kellett állni míg elmennek és kész, nem volt off-track kikötés.
Szerintem meg egyébként tök lazák a futamok, minden elsőre ment és az utolsó napon vagyok csak fizess. Csak szívat csak ezzel a hülye M$ korláttal. Buktam is már rajta pár 10e -et, mert a nyeremény vége nem fért bele. :(

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11921) Sordoran


Sordoran
addikt

Én remélem, hogy ha esetleg nem sikerül most megszerezni egyik autót, következő eventnél újra neki lehet futni. (avagy folytatni, tuning nem veszlik el) Pontosabban azt se bánnám, ha egy autóval végig lehet tolni mind az 5 eventet, úgy talán meg is csinálom. Első két nap nem hajtottam ki a 180ezres limitet, szóval most parázom, hogy nem tudom megfelelő szintre tuningolni időben. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11922) Anulu79 válasza Sordoran (#11921) üzenetére


Anulu79
addikt

Kipróbáltam este ezt a F1-es versenyt. A Red Bull nem hazudtolta meg önmagát? Nem egyszer felöklelt. :DDD Vagy csak ennyire butára van megírva a botok mozgása?

(#11923) rumos14


rumos14
nagyúr

kb 2 év pihentetés után most belefogtam az F1 szériába hát kíváncsi vagyok hogy az MS meddig lesz elég, mert ugye fix PR limitek vannak.
most a harmadik napon vettem észre a napi versenyeket, amikkel ugye ki lehetett volna maxolni a napi 180k limitet, szóval pár százezret már buktam is... és most a 6,5 év alatt felhalmozott sok ezer aranyam sem fog kisegíteni.

(#11924) cappa72 válasza rumos14 (#11923) üzenetére


cappa72
nagyúr

és most a 6,5 év alatt felhalmozott sok ezer aranyam sem fog kisegíteni.
Bár én asszem "csak" 4.5 éve kezdtem, nekem is van némi aranyam, amit most az F1-ben b*szhatok. Jól ki agyon ez találva, hogy költs igazi adózott pénzt. ;)

Azon gondolkodtam, hogy b`zok` a special event-re 2M kb. 11 nap alatt jön össze, tehát akkor lehet venni is f1 autót.
Szóval most inkább a türelmetlenekre utaznak, akik nem bírják kivárni, míg lesz microsoft.. izé M$

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11925) rumos14 válasza cappa72 (#11924) üzenetére


rumos14
nagyúr

ja hogy csak feltankolod a daily eventekkel 2 misire és megveszed a tetszőleges autót, oszt jónapot?
az biztos, hogy pézt nem fogok költeni MS-re

(#11926) Anulu79


Anulu79
addikt

Szoktatok jó magyar forintot költeni erre a játékra? Néha megnézem amikor hírdet valamit, hogy mi mennyibe kerül. Sokszor majdnem leesek a székből. :DDD

(#11927) szaszyka válasza Anulu79 (#11926) üzenetére


szaszyka
senior tag

Most vettem 1790-ért M$-t, mert szükség volt rá, egyébként nem. Eddig legalábbis el tudtam karistolgatni valahogy.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#11928) Petya25 válasza szaszyka (#11927) üzenetére


Petya25
addikt

Miért vettél M$-t?
Amit ad abból kijön a gép.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11929) rumos14 válasza Petya25 (#11928) üzenetére


rumos14
nagyúr

én mondjuk buktam az első 2 nap napi versenyeit, mert balga voltam :B
tényleg, mi történik az első adag verseny időlimit lejárta után? "csak annyi" hogy buktam az elérhető nyereményeket? a második szakaszban tudom használni az addig fejlesztett autót? a PR limi folyamatosan nőni fog? és és és... :D

szerk: látom, az utolsó napra a PR limit 126.6... hát az nekem már nem fog menni :(

[ Szerkesztve ]

(#11930) Sordoran válasza Petya25 (#11928) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha végig tolod, és teljesen kihasználod a napi 180ezer limitet akkor teljesíthető. Viszont én esetemben is első két nap nem volt meg a 180ezer, így lehet nekem is költenem kell rá. (1790 Ft nekem is elég lesz)
Sajna a merci a gyengém, és a safety car miatt mind az 5 event teljesítendő. :O ;]

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11931) Petya25 válasza rumos14 (#11929) üzenetére


Petya25
addikt

Azt nem tudom, hogy engedi-e újra megfutni majd az első pályát, lehet bukod az 5 nyerhető autóból az egyiket, a többi ötöt úgyis meg kell venni.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11932) szaszyka válasza Petya25 (#11928) üzenetére


szaszyka
senior tag

Mert feltuningoltam az edzőautót, és emiatt lehet kicsúsztam volna az időből, inkább visszapótoltam.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#11933) szaszyka válasza Petya25 (#11931) üzenetére


szaszyka
senior tag

Mind az 5 eventet különböző autókkal kell megcsinálni? Vagy lehet akár eggyel is végigtolni?

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#11934) Sordoran válasza szaszyka (#11933) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezt szerintem a második event indulásánál látjuk majd. Logikus lenne, ha más-más autót enged csak, ráadásul így lehet 5+1 autót ingyen szerezni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11935) Fez69


Fez69
csendes tag

A legelején kezdtem a játékot, de egy jó ideje már nem nagyon tolom. Ez az F1 viszont nagyon jó lett. Ismét rákaptam. Remélem egyszer lesz Hungaroring is.

(#11936) Sordoran


Sordoran
addikt

Első autó pipa. Első két nap nem hoztam teljesen a 180ezret, de így is sikerült kívánt szintre fejlesztenem. Maguk a versenyek, kihívások viszont könnyűek és egyszerűek voltak.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11937) WilliamG válasza Sordoran (#11936) üzenetére


WilliamG
csendes tag

Nekem is pont most sikerült. Én az első napot nem maxoltam, a többit igen. Egyetértek veled, nem volt nehéz, az autókat könnyű vezetni. Kíváncsi vagyok hová fogják még fejleszteni ezt az F1 szekciót, de nekem eddig tetszik. Végre valami újítás a játékban! :)

(#11938) nexus6


nexus6
aktív tag

nekem is meg lett, bár én csak a 3-as fejlesztésig csináltam meg (5 kellett), és az utolsó másfél versenyeket csak skippeltem :) kíváncsi leszek én is hogy vihetjük-e tovább a régi autót vagy másikat kell fejleszteni

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#11939) Aladdin


Aladdin
senior tag

Most egy picit elgondolkodtam. Megvan az első F1-es autó, most pihi van, ugye. De farmolmi meg kell (?), lehet, hát csinálom. Bár kurva unalmas minden nap lenyomni 8 menetet. Namost a kérdés az, hogy mintha azt olvastam volna, hogy csak 4 milliót lehet összefarmolni? Mert hát van olyan verseny, ahova a FU a beugró,az meg csak egy autónál elviszi a 4 milliót. Most akkor hogy? Nem értem én ezt...
Nekiálltam a Chironnak is, bár megvan, de a 21-es szinttel azért el lehet jutni 75%-ig. Az is már milyen, hogy aki első körben megszerezte, annak elég volt a full 3, aki meg most kezdte a játékot, annak eleve többe kerül. Mondjuk ez a többi autónál is így van, csak picit lehúzás...

(#11940) cappa72 válasza Aladdin (#11939) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ja. Ezek jó felvetések.
Lehet, hogy nem is lehet majd másképp játszani tovább, mint fully upgraded F1 autókkal.
Ez a 4M határ elég nagy izéség lenne, ha igaz lenne. Remélem nem így lesz. Ha igaz lene, és megvan a 4M, onnantól meg csak a bonus M$ lehetne a megoldás... majd kialakul ez, gondolom majdcsak megjelennek a wikin a különböző javaslatok. Gondolom még egyelőre kevés a tapasztalat.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11941) gvereb1


gvereb1
csendes tag

Hello. Teamet keresek, lvl 47 vagyok.
Team challengeket nyomom, bugatti ment, f1 event megy. :))

(#11942) WilliamG válasza gvereb1 (#11941) üzenetére


WilliamG
csendes tag

Szia!
Én benne vagyok egy magyar csapatban, ahol folyamatos tagkeresés megy, mert nem túl aktívak az emberek. Elvileg privát, nem tudom így be tudsz-e lépni, de ha nem és szeretnél, írok az adminnak. Hungary Team a neve [NAS8]

(#11943) gvereb1 válasza WilliamG (#11942) üzenetére


gvereb1
csendes tag

küldtem requestet (vereb g), hogy csináltál 414 kmph chironnal?

(#11944) WilliamG válasza gvereb1 (#11943) üzenetére


WilliamG
csendes tag

PR 86.8 és annyi a "trükk", hogy az első hosszú egyenes végén nem fékezel, hanem egyenesen beleállsz a sikán falába és az még nem pályaelhagyás. ;]

(#11945) gvereb1 válasza WilliamG (#11944) üzenetére


gvereb1
csendes tag

Közben látom, h az első csapatok 440-et nyomtak

(#11946) rumos14


rumos14
nagyúr

nekem nem lett meg az első körben az F1 autó.
most látom h a második körben uazt az autót nem lehet használni -> ugrottak a fejlesztések :/
emellett jól látom, hogy az első körben adott különböző bónuszokat sem adja már? mintha repkedtek volna versenyenként a 30-40 ezrek.

szerk: a stage 2 / 2 of 4 teljesítésére ugyanakkor kemény 250 kreditet kaptam... mi történik itt? :/

[ Szerkesztve ]

(#11947) DigitXT válasza rumos14 (#11946) üzenetére


DigitXT
félisten

mi történik itt?
Az előkészítés a végleges uninstallra...:))

(#11948) nexus6 válasza rumos14 (#11946) üzenetére


nexus6
aktív tag

van minden forma 1-es autónak egy saját szériája, azokat lehet megcsinálni ha teljesen fel fejleszted az autódat.
a mostani nyerhető szériában is ugyanúgy adja az etapok végén a díjakat.
ki van ez találva kérem szépen... vegyünk ms dodot? kösz, hát nem...
a mostani szériában valami ultra agresszívek lettek a botok, állandón kilöknek.

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#11949) Aladdin válasza rumos14 (#11946) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nekem ma lett meg a masodik auto, jottek a bonuszok ugyanugy.
Mondjuk ez mar sokkal konnyebb volt, mert mar eleve tobb, mint 1 millio MS-sel lehetett nekiindulni. Farmolni kell minden nap, akkor lazan meglesz mindegyik.
Ja, es a gyakorlo autoba egy fikarcnyi tuningot sem tettem, mert minek :)

[ Szerkesztve ]

(#11950) DigitXT válasza Aladdin (#11949) üzenetére


DigitXT
félisten

Farmolni kell minden nap, akkor lazan meglesz
Persze, csak úgy játszani meg már nem is lehet...:))
Viccesek ezek a majmok, komolyan. Mondjuk várható volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.