Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11501) szaszyka válasza slice14 (#11500) üzenetére


szaszyka
senior tag

Látszik :D Szép teljesítmény :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#11502) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Március 1-én vettem a játékban 1000 -1500 Gold-ot (már nem emlékszem a pontos mennyiségre) "mindössze" 6990Ft-ért. Elég sok autót tudtam így fullra húzni meg be is vásroltam néhányat.
Szerintetek ez egy rohadt nagy mázli volt vagy lehet még számítani hasonló Special Offer-re?
Se előtte se azóta nem láttam még hasonló ajánlatot sem. Mert amik egyébként alapból a store-ban vannak k*rva nagy lehúzás, de ez így megérte.
Emlékszik esetleg valaki a csomagra pontosan mennyi arany volt benne? Vagy ez egyénre szabott egyszeri vétel volt? :U
Köszi!

(#11503) cappa72 válasza zsolthee (#11502) üzenetére


cappa72
nagyúr

Általában 1 évben szokott lenni 1 ilyen alkalom, jellemzően Újévkor.
Most viszont ez az akció a 6 éves szülinapi ajándék volt a júzerek felé.
(de fixme)

Más.
Másodszor fordul elő velem az új frissítés után, hogy ha hétfőn megfutom a WTTT-ben a C-t, és másnap bejelentkezek a második eszközömre, visszaállítom a mentést a "fő" eszközről, akkor szimplán törli az időmet, és futhatom újra. :W

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11504) Petya25 válasza cappa72 (#11503) üzenetére


Petya25
addikt

Nem lehet visszaállítani a mentést másik eszközről úgy hogy megmaradjon a TT.
Azonnal dobja az időt.
Minek állítod vissza, a cél eszközön fuss egy alibi kört, a másikon meg egy fullos kamut és kész.
A cél eszközre sose tölts vissza.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11505) cappa72 válasza Petya25 (#11504) üzenetére


cappa72
nagyúr

De eddig működöt, és rendben volt. A legutóbbi frissítés óta csinálja ezt.
Mivel a jelenlegi wttt-n mindhárom autó fullon van, ezért nem azt írta ki, amit a kölcsönzésnél szokott, hanem valami mást, csak nem csináltam róla képernyőképet.
De a "kamukört" kipróbálom, köszi.

Na még arra leszek majd kiváncsi - legközelebb kipróbálom -, hogy amennyiben nem hétfőn futom meg a C-t, akkor mi lesz. Amolyan keresztpróba jellegű módon.
Ha nem kapok értékelhető eredményt, akkor meg majd azt követően... kapkodni úgysem kell, kitart még a játék egy pár évig... 45%-ról visszaestem 43.7%-ra az elmúlt két frissítéskor, így van mit csinálni. :D

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11506) Aladdin válasza zsolthee (#11502) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nekem eddig egyetlen egyszer adta be ezt az 1019-es goldot ilyen rettentoen olcson, akkor en is megvettem, azota nem. 4 eve jatszom, ez meg valahol az elso ev kornyeken volt...

(#11507) cappa72 válasza Petya25 (#11504) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na nem adta vissza az időmet, újra kellett futni (megvan a C teteje, remélem innen nehéz lesz visszacsúszni D-be.)
Ma ugyanazt megcsináltam, mint kedden reggel (egyiken mentés, másikra visszaállítás), és mindenféle hibaüzenet és időtörlés nélkül rendben megy tovább minden. Na ezért nem értem...

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11508) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! A felhasználó nevet meg lehet változtatni? :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11509) l4ci válasza Black_Raven (#11508) üzenetére


l4ci
senior tag

Felhasználó nevet? Hol, a játékban? Az attól függ, hogy melyik social media profillal léptél be. Ha facebook-kal léptél be, akkor az a név látszik, ha a Google Play-el léptél be, akkor az, vagy pedig a Play Centeres usernév. Nincs más mód a név megváltoztatására...

(#11510) Black_Raven válasza l4ci (#11509) üzenetére


Black_Raven
veterán

A játékban a nick nevemet szeretném változtatni..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11511) l4ci válasza Black_Raven (#11510) üzenetére


l4ci
senior tag

Hát ez esetben azt javaslom, hogy készíts egy kamu facebook profilt a választott névvel és azzal lépj be a játékon belül a beállítások menüpont alatt található "Facebook" gombbal. Más megoldás nem nagyon van, hogy nevet válts, ez esetben pl a facebook profil képed lesz a játékban az avatarod is.
Vagy használhatsz még Androidon Google Play-t, iOS-en pedig Play Center-t, ha egyedi nevet szeretnél.

(#11512) Petya25


Petya25
addikt

Szerencse hogy befértem B-re a TT-n, elég drága upgrade lesz megint. 3 spéci IMSA Prototype meg 2 régi japó... Megint 11 nyitott szériám van :(

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11513) cappa72 válasza Petya25 (#11512) üzenetére


cappa72
nagyúr

elég drága upgrade lesz megint
Ezen ugye nem lepődtél meg? ;)

Megint 11 nyitott szériám van
Ó, hát ez csak azért van, nehogy úgy járj, mint (#11497) slice14 ;]
Mert akkor ott állnál, hogy nem tudsz már semmit csinálni. Így legalább van lehetőség!

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11514) Petya25 válasza cappa72 (#11513) üzenetére


Petya25
addikt

Egy időben folyamatosan 100-o tartottam, de már nem ölök bele ennyi időt.
5 komplett szériát hoztam tovább, jött hozzá még 6, plusz az LTS-ek időrablása.
Most már úgy érzem jobb volt a régi 5-8 nap alatt körökre bontott autó megszerzés, kb fele ennyi futamból. Ezek az LTS-ek ölik az egészet.
Gyakorlatilag végigszenveded 3x, utána/közben jön a széria még 1x.... szánalmas a játékmenet.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11515) cappa72 válasza Petya25 (#11514) üzenetére


cappa72
nagyúr

Egy időben én is kacérkodtam, hogy na majd jól sikerül végigvinni, aztán letettem róla.
Már csak az új autók begyűjtésére korlátozódtam (holott még nincs meg mindegyik a sériából sem), ha meg épp nincs, akkor próbálom az exclusive szériát, valamint a még nem meglévő autókat szépen lassan megvenni.
Eddig is ráértem vele, eztán sem fogok kapkodni.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11516) l4ci válasza cappa72 (#11515) üzenetére


l4ci
senior tag

Nálam a RR3 parkolópályára került egy időre, megszerzem az új autókat, de most az F1 mobile racinggel játszom. Kicsit "árkád", kicsit más, nincs karrier mód, csak online "duel" verseny, de legalább benne van az összes F1-es pálya, nem csak az a pár, amit átemeltek a RR3-ba...

(#11517) Sordoran válasza l4ci (#11516) üzenetére


Sordoran
addikt

Érdekesnek tűnik ez a játék. Mennyire szívatós a mikrotranzakciót tekintve? Lehet haladni benne IRL pénz költése nélkül, vagy szenvedős?
Amúgy nálam is eléggé leparkolt az RR3, még az új autókat se szerzem meg mind, főleg mert "elfogyott" az R$-em. Van vagy 2 millióm, de ez kevés, kedvem meg nincs farmolni. Aranyban elvagyok 1600 körül, de az nem költenék olyanra amire lehet R$-t is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11518) l4ci válasza Sordoran (#11517) üzenetére


l4ci
senior tag

Szerintem egész jól lehet haladni benne, ha tudsz vezetni és kikapcsolod a fék assistot. Nem kell félni, megcsúszni nem fog, max kiszélesíted a pályát, ami Monacoban, Bakuban és Szingapúrban kicsit necces, mert össze is tudod törni a kocsit (ilyenkor azonnali DNF), de máshol amúgy nem gáz.

Én az Ausztrál verseny előtti héten kezdtem újra, tavaly már feltelepítettem, játszogattam rajta, de nagyon szenvedős volt, mert fék assisttal mentem és nehéz volt megszokni a sok agresszív állatot. Tehát az ausztrál nagydíj előtt kezdtem újra league 7-től, kb 200-250 pontom volt, múlt hétvégén, a bahreini nagydíjon már league 1-ben voltam (2500 pont), most 4700 körül vagyok és egy aero alkatrészen kívül minden megvan. Számít a tuning is, de annyira nem kritikus, inkább csak magasabb ligákban fontos, én league 5-ben kapcsoltam ki a fék assistot, mert még low-on is nagyon lassít és amúgy is van ideális nyomvonal, ami dinamikusan mutatja a féktávokat is.

Most azért küzdök, hogy a safety rating-emet bevigyem zöldbe (3.0 fölé), mert a sok idióta (élő ember és AI bot is) állandóan nekem jön és ha bármi okból ütközünk, akkor többnyire az én ratingemet is rontja. Amúgy egész jó kis game, én még csak egy kocsit vettem meg (Ferrarit), mert duel-ekre sok ember szerint ez a legjobb, de eventekre (minden F1 hétvégén) állítólag a Mercedes a legjobb. Ha nem tudok Ferrarival bekerülni a gold ligába, akkor meg fogom venni a Mercit is, ez még mindig nem olyan durva, mint a RR3 esetében, egész jól lehet haladni, mivel nincs karrier, csak az éves 20-21 versenyhétvége, amúgy meg duel-ekkel tudsz szerezni mindent.

(#11519) axod


axod
tag

Az új NSX-R-ben az első 3 upgrade csak Gold. Azt hiszem nekem véget ért a játék 48 nap Total Time Played után. Zéró kreativitás, csak darálás.

(#11520) Petya25 válasza axod (#11519) üzenetére


Petya25
addikt

Pedig ez pont nem valami drága gép, gondolom ezért lépték meg.
A 3 IMSA lesz összesen a durva, aki azt meg akarja szerezni az dobja majd be a goldot rendesen.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11521) aelod


aelod
veterán

Az új időmérőn sikerült bejutnom E-be a Ferrarival. Full alap a kocsi nincs della és gold fejleszteni ölég büszke is vagyok rá eddig sosem jutottam még be E-be stock kocsival.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11522) cappa72 válasza axod (#11519) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az első kör nem, "csak" a második és a harmadik.
De valóban nem így szokták, engem is meglepett.

Ez lesz az igazi kihívás (és nem az új tix számára):
(#11520) Petya25
A 3 IMSA lesz összesen a durva, aki azt meg akarja szerezni az dobja majd be a goldot rendesen.

@(#11521) aelod
:C
(én a fullossal is csak C 1/3-nál vagyok; igaz, nem is vágyom többre)

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11523) aelod válasza cappa72 (#11522) üzenetére


aelod
veterán

Talán még 2 tizedet lehetne faragni belőle de az a max.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11524) Petya25 válasza cappa72 (#11522) üzenetére


Petya25
addikt

Talán 3 rendes próbából 1 mp-re vagyok a B-től, este még ránézek iPad-en, hátha érdemes azért az 50 goldort kicsit harcolni. Jobb mint a flashback 50 goldja ca.100 futamért....

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11525) cappa72 válasza Petya25 (#11524) üzenetére


cappa72
nagyúr

Jobb mint a flashback 50 goldja ca.100 futamért....
A flessbekknél nekem a Ferrari csak 25 g-t jelez, a Porsche meg 70-et - mivel már megvannak.
Szerencsére van való élethez kapcsolódó tanuln való (hamarosan vizsga), most csak hobbi-RR3-as vagyok. :D

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11526) Petya25 válasza cappa72 (#11525) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem mindkettő 25 goldos, régen megvan már, hm...
25+70-ért sem nyomnám végig...

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11527) axod válasza cappa72 (#11522) üzenetére


axod
tag

Való igaz, az első pénzes :)

(#11528) szgy71


szgy71
csendes tag

Sziasztok,
ha meg van FERRARI FXX K már,s azzal végigvinném a No Compromise (v7.2.0)-t, azért jár valami gold vagy dollár jutalom?
A 8/5 pályát nem bírom végigvinni, s gondolkodom hogy skippelem 40 goldért, de nem tudom, megéri-e, van-e valami jutalomfalat a végére..?
Sziasztok.

(#11529) Petya25 válasza szgy71 (#11528) üzenetére


Petya25
addikt

Ha már korábban megszerezted és most csak végig akarod tolni akkor kár skip-elned 40-ért amikor csak 25 a nyeremény a végén.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11530) #81524480


#81524480
törölt tag

Ez nem igaz... 1 hónapja mentettem felhőbe,most újra letöltöttem, azt írja nincs mentés... :W
Esetleg ha másik fiókba is mentettem, van esély, hogy visszakapom az előző mentést?

(#11531) Petya25 válasza #81524480 (#11530) üzenetére


Petya25
addikt

Azért azt nem ártana tudnod, hogy gugli vagy face profilba mentettél?
Én már 5 eszközön keresztül vittem a profilt gond nélkül.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11532) cuebler


cuebler
senior tag

srácok, offline mentést nem szoktatok csinálni? sokadik hsz-ben olvasom, hogy ugrott a mentés... :( illetve reméljük, hogy nem :DDD
S2000 valaki? volt már olyan egyébként, hogy a teljes upgrade tree csak aranyból megy? én nem emlékszem ilyenre, de ez már akkor tényleg a vég...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#11533) cappa72 válasza cuebler (#11532) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hja. Az s2000 ... csak arany az első 3 kör fejlesztés.... gebedjenek meg.
(Panaszra nincs okom, mert bespájzoltam, de azért mégis, no... )

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11534) szaszyka válasza cappa72 (#11533) üzenetére


szaszyka
senior tag

Sajnos az egész csak arany :( . De szerencsére nem egy drága autó. Még jó, hogy nem a LaFerrari van most akcióban, csak aranyba kerülve! (Talán a legdrágább tuningja annak van).

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#11535) cuebler válasza szaszyka (#11534) üzenetére


cuebler
senior tag

a veneno drágább: [link] kemény 30 arannyal és 219k credittel :C

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#11536) szaszyka válasza cuebler (#11535) üzenetére


szaszyka
senior tag

2000-nél már mit számít az a 30db :))

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#11537) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Aktuális Timetrialon a fullos Merci 190E a legjobb autó 18.2PR-ral. Nagyon sokan full tuninggal mennek, köztük én is. Nem sok gyakorlással (de sok már nincs benne), 3 másodperccel vagyok lemaradva a top időtől, C class-ban vagyok így, szinte mindig ez van.
Nem is ez a durva, hanem hogy megnéztem a top időknek a visszajátszásait, ami a hihetetlen kategória telefonnal, kanyar közepétől kigyorsítás, tű pontos fékezés. Én a Samsung S8-on nem tudom ezt megcsinálni, bárhogy próbálkozom.
Lehetséges hogy sokan plusz eszközzel, esetleg kontrollerrel mennek? Tud valaki erről több információt?

(#11538) Aladdin válasza Unbaised-Ben (#11537) üzenetére


Aladdin
senior tag

En ipadon nyomom, de ritka az ilyen szopatos wttt. Nagy nehezen osszehoztam 1,75-os splittel a B kategoriat, de vert hugyoztam. Mindig nekimentem valamilyen falnak, padkanak.

(#11539) DigitXT válasza Unbaised-Ben (#11537) üzenetére


DigitXT
félisten

Én egy dögnehéz iPad 2018-at tekergetek a levegőben. Előnye, hogy látok, és
egész kényelmesen tudom kezelni a manuális gáz-fék gombokat a két szélén.

Hátránya, hogy a visszafordítókban leszakad a kezem.:DDD A C csoport könnyen
megvolt, nagyjából 3-4 nekifutásból. Ezután néztem, hogy van egy A-s friend is.
Ellene sokáig semmit se tudtam elérni, gyakorlatilag az első kanyar felétől már
állva hagyott, így különösebben tanulni sem tudtam tőle jobb íveket / féktávokat.
Aztán elkezdtem növelni az érzékenységet! Előnye, hogy azok a visszafordítók
egészen bevehetővé váltak a tablet eldobása nélkül is.:K Hátránya, hogy enyhe
íveken könnyebb túlkormányozni, ezáltal tapadást/időt veszteni/falba csúszni...

Visszatértem a saját legjobbam ellen való versenyzéshez, lassan felegerésztem
magam a B csoportba. De tényleg lassan. Javítottam is a kocsit közben goldért.

Más "trükköt" én nem tudok. Esetleg egyet: mivel sz.rul van megírva a játék, így
nem lehet finoman gázt adni, a sikánban vagy lassú vagy, vagy beleállsz a falba.
Azt vettem észre, hogy gáz nyomogatással (akár fékezés közben is!) lehet picit
segíteni a dolgon, hogy még maradjon némi lendület, de ne dobja ki a seggét.:B

Aztán lehet, hogy ez hülyeség, mert még mindig 1.5 másodperc az eleje...:R
Esetleg azt a tagot kéne megkérdezni, aki futott egy A csop. időt, hogy hogyan.
Azon kívül persze, hogy sokkal tehetségesebb, mint mondjuk jómagam.:))

OFF: nem versenyeztünk egymás ellen anno DiRT-ben? Itt ugye még nem vagy
bent a PH-s csoportban? Ha van FB-od, rákereshetsz, látnánk az eredményeid.

Szerk: normál esetben 5-ös érzékenységen játszom, erre a pályára jó a 10-es...

[ Szerkesztve ]

(#11540) Unbaised-Ben válasza DigitXT (#11539) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Köszi, hát igen, kb ilyen tapasztalataim vannak nekem is. De a korai kigyorsításon néztem nagyokat 😳😳
igen, régen játszottam sokat Dirt-el, valószínűleg onnan emlékezhetsz :) , de sok Race07 bajnokságban is részt vettem
Köszi a facebook csoport ajánlást, jelentkeztem :)

(#11541) cappa72 válasza Unbaised-Ben (#11537) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én ezen nem aggódok már. Ha fullon van az autó, akkor legtöbb esetben sikerül a C 30-50%-nál végezni. Sajna van, amikor már ki is kell ehhez kapcsolni valamelyik assist-ot. (most a traction control lett az áldozat), így most az 50%-ánál tartok a C-nek, jobb úgysem lesz, viszont innen talán nem löknek hajnali 1-ig vissza a D-be.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#11542) WilliamG


WilliamG
csendes tag

Sziasztok!
Már egy ideje olvasgatom a fórumot és a játékot is tolom évek óta töretlenül, egy valamit mégsem értek. Hogyan tudtok 3-4-5000 goldot elérni vásárlás nélkül? Én örülök, ha összejön pár száz és a következő megnyerhető autóra el is költöm az összeset. Valamit biztosan rosszul csinálok. Tanítsatok! :R

(#11543) DigitXT válasza WilliamG (#11542) üzenetére


DigitXT
félisten

Ki mondta, hogy vásárlás nélkül értük el? Nekem több, mint 120K-ba fájt az
évek során a sok "mikrotranzakció": én barom vettem 27K-ért is "akciósan".
Ha jót akarsz, akkor nézel sok reklámot, esetleg meghekkeled a profilod.:K
(Max. bannolnak.:D)

[ Szerkesztve ]

(#11544) Aladdin válasza WilliamG (#11542) üzenetére


Aladdin
senior tag

minden nap belepsz, az havi 220, plusz a napi 5, plusz a heti 50-100 a wttt-bol, havi egy vagy 2 driver level ugras, az most eppen 42 gold/szint, csinalsz 1-2 versenyt, az olyan 50-100 es akkor nem is toltad nagyon, ez igy 800-900 gold/ho. Es hat az ember neha mozizik egy kicsit... :)
Es az elejen vasaroltam en is, nem keveset. Most mar nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#11545) WilliamG válasza Aladdin (#11544) üzenetére


WilliamG
csendes tag

Bár még sohasem számoltam így utána, de ezek nagyjából megvannak (mindennapi belépés, napi 5 vidi, wtt-ben C-E körül szoktam lenni, szintugrás, versenyek stb.). De így is elfogy. 2-3 alkalommal vásároltam is, igaz az nem számottevő. A "mozizást" és a sok reklámnézést mire értitek? Nekem napi 5 reklámot enged.

(#11546) Petya25 válasza DigitXT (#11539) üzenetére


Petya25
addikt

Este rálestem még az eredményekre, tényleg nehéz volt ez a TT. :(
Nem fértünk be B-re, nekem pl ez a szűk pálya nem fekszik.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11547) aelod válasza Petya25 (#11546) üzenetére


aelod
veterán

Hát E-be kerültem be vagy C-be nem tudom 18 goldot adott. Nem volt könnyű.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11548) Petya25 válasza aelod (#11547) üzenetére


Petya25
addikt

C 50-et, D, 25-öt, asszem az E ad 18-at, de ott még sosem voltam. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11549) aelod válasza Petya25 (#11548) üzenetére


aelod
veterán

Nincs kifullozva a mega...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11550) cuebler válasza DigitXT (#11543) üzenetére


cuebler
senior tag

nem bannolnak, csak ésszel kell (ahogy az alkoholfogyasztást is :DDD ). az elmúlt hónapokban tényleg nem volt időm megszerezni az autókat, szóval kicsit...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.