Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) joysefke válasza Bird (#21) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Direktíváid:

1. Dögöljön meg a szomszéd tehene is, ha a Tiéd már döglött.
2. Neked mindenki szembe jön az autópályán, de kit érdekel?! Hisz megtehetem!
3. Belőlem egy van, de ti sokan vagytok.

Posztoddal nem egy szimpatikus magyar ember benyomását kelted bennem... Próbáltam finoman fogalmazni.

Valamikor és is ilyen naív meg heves voltam mint némely "megmondom a frankót hogyan kéne működjön a világ" arc itt a topikban. Aztán megnevelt az élet :)

Ki tudja mennyi parkolói incidens elszenvedőjeként, ahol ugye egy kivételével sem betétlap sem cetli nem várt, már nem tudom túlságosan komolyan venni ezt a témát.

És számomra annak az ára, hogy én nem veszem komolyan a dolgot és nem idegeskedek minden apró karcon amit más okoz nekem, az hogy én sem fogok minden apró karcon idegeskedni amit majd talán én okozok másnak, ha a körültekintő közlekedés ellenére (amely B10-be juttatott) véletlenül meghúzom a kocsiját vagy rányitom az ajtót a parkolóban. És részemről ezek nagyon ritka incidensek szemben azzal amennyit ezekből én kaptam már be.

Az én hozzáállásom a dologhoz az, hogy az autó egy használati tárgy aminek van egy elfogadható és egyidejűleg elkerülhetetlen amortizációja. Én már nem fogok visszamenni ahhoz a világnézethez, hogy az autó egy műtárgy amit mutogatni kell és ha van rajta egy apró karc, azt azonnal ki kell javítani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.