Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) FlashLed


FlashLed
senior tag

Egyébként ez a rangrendszer mire is jó?

The Mechanic

(#802) Purple_46 válasza FlashLed (#801) üzenetére


Purple_46
tag

Szerintem jól tud mutatni.
Talán, hogy célt adjon az embereknek, hogy használják a fórumot.

(#803) FlashLed válasza Purple_46 (#802) üzenetére


FlashLed
senior tag

Szimplán ennyi amúgy? Én kb nem emiatt fórumozok :D

The Mechanic

(#804) Purple_46 válasza FlashLed (#803) üzenetére


Purple_46
tag

Biztosan van még valami. :))
Lehet barátokat szerezni. :D
Mindenképpen lehet tanulni az okosabbaktól.
Új ismeretek.

Akkor miért?
Kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

(#805) FlashLed válasza Purple_46 (#804) üzenetére


FlashLed
senior tag

Jó nem barátszerzés. meg nem közösségi oldal. Csak mégis,azon kívűl van e vajon jelzésértéke, minthogy ki mennyit fórumozik,

The Mechanic

(#806) Lauda válasza FlashLed (#801) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem maximum arra, hogy a szakmai színvonalat lehúzzák a ranghajhászok.

(#807) K1nG HuNp válasza FlashLed (#805) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

egyéni profkép

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#808) Somatom válasza FlashLed (#805) üzenetére


Somatom
veterán

Semmi. Két tényezője van. Az idő és a hsz. -ek száma. Az idő magától is telik, hülyeségeket pötyögni meg bárki tud. Minél hosszabb ideig, és minél többet "pofázik" vakaki, annál "rangosabb" lesz. Vicc.
A "legmagasabb rang" elnevezése pedig kifejezetten zavar és jelenleg csak egy mód van az elkerülésére. Amikor elértem, abban a pillanatban töröltem a regisztrációmat és ugyanazzal a névvel újraregeltem.

K1nG HuNp:
Már, ha jóban vagy a helyi istenekkel. Az egyéni arckép ugyanis nem a ranghoz jár, hanem "isteni kegy". Ismerek itt olyat, akit megfosztottak tőle. Ilyen kegy nekem nem kell.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#809) K1nG HuNp válasza Somatom (#808) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

ha nem anyázol kétnaponta publikus fórumokon és nincs 8 kitiltásod akkor kapni fogsz vagy várnod kell néhány hónap büntit és csak azután kapsz.

A munkahelyedről is kirugnak ha nem birsz magaddal :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#810) Somatom válasza K1nG HuNp (#809) üzenetére


Somatom
veterán

Az én story -m más. Nem szoktam anyázni, balhézni. Még priviben sem. Amit leírok, azt vállalom. Meg is van a véleményem az olyanról, aki nem vállalja amit leír, legyen bármi a titulusa. Ilyen embertől én semmilyen kegyet sem kérek, és ilyen ember zsebébe egy fillért sem rakok. Gondolom, ebből sejted, hogy miért nem fogalmazok konkrétabban.

A hasonlatodba illesztve, ha a munkaadóm valamiért büntetést ró ki rám, akkor legyen benne annyi gerinc, hogy ne csak zárt ajtók mögött merje megsúgni az okát!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#811) Lauda válasza Somatom (#808) üzenetére


Lauda
félisten

Amikor elértem, abban a pillanatban töröltem a regisztrációmat és ugyanazzal a névvel újraregeltem.

Az érdekes lesz, mert nem tudsz regelni újra azon a néven. Legalábbis régen így volt, nem tudom ez változott-e azóta.

(#812) Kalandor válasza Lauda (#811) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha törölte magát valaki, akkor újra lehet regisztrálni a nicket.

(#813) Lauda válasza Kalandor (#812) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi az infót!

(#814) BadrHari


BadrHari
csendes tag

Nekem nincs sok annyira be írtam el felejtetem napokat bele írni, bele írtam napokat is és NaNHSZ ír ki olyan sok napom van már minden jár xDD :C :C :R :DD

(#815) EmberXY válasza BadrHari (#814) üzenetére


EmberXY
addikt

Természetes számokat írjál bele, úgy hátha működik. Sajnos ez egy olyan kifinomult szoftver, hogy a trollok elleni védelemre már nem jutott keret. ;]

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#816) BadrHari válasza kavics325i (#50) üzenetére


BadrHari
csendes tag

Van ez így volt már olyan üzlet emberel is dolgom hiába van pozitívom még is azt mondta újonc vagyok nem küldi utánvételel :D

(#817) BadrHari válasza EmberXY (#815) üzenetére


BadrHari
csendes tag

be írtam mai 1890 napom van és kiéget :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.