Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Na most tanultam! :C

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#202) fracture333 válasza mclaren-d (#4) üzenetére


fracture333
aktív tag

de a piaci csak 0,1 pontot és, tehát 615*0,1 - ami 61,5. kell lennie más hsz-ednek is mert ez épp elég a lelkes újonchoz ;]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#203) liksoft válasza Kalandor (#198) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Az indító cikk jól összeszedi a rangokat, csak az nem derült ki belőle nekem, ha valakinek van "érme" vagy "plecsnije" az mit takar. Ennek magyarázata ha publikus, lehetne írni pár sort róla a témaindító írásban?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#204) ebeni95 válasza kocczkaa (#199) üzenetére


ebeni95
tag

Ez jó ötlet!
És még egy két link is jól jönne, az adatlaphoz (pirosok, TérkéPH!, stb...) :)

"Istenem! Adj türelmet a hülye emberekhez, mert ha erőt adsz, megölöm őket!" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ebeni95 .::70/602-75-44::.

(#205) huntermati


huntermati
tag

Amm, tényleg nem én csináltam. :D

Én csak feltöltöttem :B

Természetesen előtte engedélyt kértem a készítőtől ;)

[ Szerkesztve ]

(#206) Kalandor válasza ebeni95 (#204) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#208) LaptopSystem

a név mellett szereplő Blogok lokál az mit takar?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#209) LaptopSystem

mostantól ez is beleszámít majd a rangsorolásba?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#210) kraftxld válasza LaptopSystem (#208) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#212) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Az lenne a kérdésem,hogy kalkulátorban megnéztem,hogy "állok"
Azt írja 80x hsz +-615 nap kell a köv titulushoz.
De látok olyat aki pl majdnem napra pontosan ugyan annyi regnappal rendelkezik mint én de még is magasabb a titulusa.Annyi,hogy az ő hsz száma sokkal több mint az enyém.

Akkor ez a 80x hsz +-615 nap úgy értendő hogy vagy annyi hsz kell még vagy annyi regnap a köv szinthez?
Magyarán nem függ össze a kettő?
Azt nem tudjátok hogy a blog mennyi ideig van általában "szerkesztés alatt" vagy mitől függ hogy mikor kerül ki a "helyére"?

Ja igen,senior tag rendelkezhet "önállóan,kreált" avatárral?

[ Szerkesztve ]

(#213) bigmasterg válasza seederking (#212) üzenetére


bigmasterg
addikt

A reg. óta eltelt idő nem adódik hozzá, az egy plusz feltétel.
Alapvetően a hsz. szám számít, de bizonyos időnek el kell telnie a regisztráció óta a rangokhoz.
(Tán' spammelés ellen lenne.)

Arckép: [link]
(korábban senior nem kaphatott, csak címlappal, de úgy látom, azóta módosult)

szerk.: Ekkor módosult.

[ Szerkesztve ]

(#214) hektorka69


hektorka69
tag

na végre képben vagyok most már én is :D

(#215) STC Speed válasza mclaren-d (#1) üzenetére


STC Speed
őstag

Mert a legtöbb h.sz szemetelés:"Up","drága""jó eladó" csomóan ilyeneket írogatnak:D

(#216) RtgLaci válasza bigmasterg (#213) üzenetére


RtgLaci
tag

"A reg. óta eltelt idő nem adódik hozzá, az egy plusz feltétel."

Ezt tanúsíthatom, én 3604 napja regisztráltam (azaz közel 10 éve), és mostanra sikerült taggá válnom, ami nem különösebben zavar :Y
Jó, nem vagyok egy bőbeszédű valaki, de azért szorgosan olvasom itt az okosságokat, viszont nem érzem szükségét, hogy mindenhez feltétlenül hozzászóljak :R

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#217) persil


persil
nagyúr

A blogok/lokál az milyen arányban számolódik hozzá? 0.25, mint a közösségi?
Előre is köszönöm :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#219) persil válasza Kalandor (#218) üzenetére


persil
nagyúr

Elkerülte a figyelmem bocsánat, és kösz a kiigazítást :)

De akkor is már csak circa ~300 kell a ph addikthoz :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#220) Brotha00


Brotha00
tag

Sziasztok!!

Én még elég új vagyok még csak most ismerkedem a fórumokkal meg a rangokkal meg az opciókkal és végre ide is elkeveredtem! Megtaláltam a PH-Calc nevű kis táblát is! De egy kérdésem lenne!

Mire jó maga a rang?:o óké én kezdő vagyok (vagyis újonc) de pl bementem egy másik fórumra és ott egy "Szakértő" mondott olyan bődületesen rossz válazst, hogy elgondolkodtam! Vajon most tényleg én vagyok a h*lye?

Kicsit felelőtlennek érzem magam illetve azért jol esne valami magyarázat hogy tényleges maga a rang mire szolgál!

Addig is maradok őszinte tisztelettel:

Bro

:R

A kocka el van vetve...

(#221) Recon666 válasza Brotha00 (#220) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A különböző rangok a felhasználókat különböztetik meg egymástól. Az automatikusan megszerezhető rangok a hozzászólások számától és a regisztrált napok összegből következnek.

Az "egyéni" rangokat pedig a moderátorok által kijelölt felhasználók kapják elismerésül az addigi munkájukért, szakértelmükért....stb.

(#222) Brotha00 válasza Recon666 (#221) üzenetére


Brotha00
tag

Értem!

Ezt olvastam el a bejegyzésben ami ugye a szabályzathoz kapcsolódik! De ettől másképp kellene állni gondolom a dolgokhoz! Én csak nézelődöm valahol többet és nem igazán a rangra hajtok! Csak most még egy kérdés! Van amikor felülvizsgálják egyes ranggal ellátott embereket vagy egyszerűen csak hasra ütés alapján megy minden?

A kocka el van vetve...

(#223) Recon666 válasza Brotha00 (#222) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ezt nem tudom, gondolom nem hasráütésszerűen adják.

(#224) Brotha00 válasza Recon666 (#223) üzenetére


Brotha00
tag

Nagyon köszönöm a választ! :)

Idővel gondolom majd beleszokom én is a rendszerbe! Viszonylag újként érdekes opciókkal találkozom itt!

De a rang akkor csak egy plusz :) Másra nem igazán szolgál mint megkülönböztetésre :))

A kocka el van vetve...

(#225) liksoft válasza Brotha00 (#220) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Szakértőt az kap, aki régóta többségében alapos és jó választ ad, valamint legtöbbször szakmája is az adott terület. Viszont ez a "rang" nem témához kötött, így lehet, hogy valaki "szakértő" de ha nem a saját szakterületén válaszol, hát.... lehet benne hiba. Semmi nem zárja ki, persze a pontosság az cél mindenki számára.

Visszakérdeznék! Kijavítottad, vagy legalább elmondtad a véleményed a hibás területen?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#226) Brotha00 válasza liksoft (#225) üzenetére


Brotha00
tag

Szia!!

Igen visszairtam és javitottam! Mivel elviekben ugyanabban jártas mint én és mégis rossz dolog volt! De persze nem az én dolgom megitélni az embereket én csak kérdeztem, hogy hogy müködik a rendszer!!

A kocka el van vetve...

(#227) Lajtorja válasza RtgLaci (#216) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Kár, hogy nem multiplikatív módon számítják a regisztráció óta eltelt napokat a rang megállapítása során. Szakmai témákban lassan már irreleváns, hogy "őstag" véleményét olvasom, nem feltétlen tudom ez alapján szűrni a blődségeket, pedig jó volna.

--- ---

(#228) Brotha00 válasza Lajtorja (#227) üzenetére


Brotha00
tag

Ezzel teljes mértékben egyetértek!

A kocka el van vetve...

(#229) Tejes Pite válasza Lajtorja (#227) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Hogyan függ össze nálad a rang a hülyeség írásával?

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#230) HUNPablo válasza Tejes Pite (#229) üzenetére


HUNPablo
tag

:D +1

(#231) retro03


retro03
tag

681 napja nemigazán sikerült rangot szereznem....miért?mert szeretném kiérdemelni nem pedig megkapni

Üdvözletem இங்கே லுக்கு, ஏறும் கிக்கு

(#232) Jorus válasza retro03 (#231) üzenetére


Jorus
nagyúr

Rangrendszer a Prohardver lapcsaládon

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#233) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hiba a mátrixban: [link], tessék berakni a listába :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#234) Jorus válasza Mister_X (#233) üzenetére


Jorus
nagyúr

2012 márciusáig volt ilyen rang, de aztán megszűnt, mert nem volt, aki viselje, és ezek szerint most megint van.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#235) Mister_X válasza Jorus (#234) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tisztában vagyok vele, gondoltam azért szólok :) oric mindenesetre megérdemelte.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#236) Tp_fan


Tp_fan
tag

köszi a választ :C :R

Kedves nyugdíjasok! Mi fiatalok, néha rosszalkodunk. Ti két világháborút csináltatok. Akkor most ki szégyellje magát!?

(#237) sLINKy


sLINKy
tag

Örök Hála ezért! :)

"Kérdezz! A kérdés ingyen van, a tudatlanságért megfizethetsz."

(#238) balazs91hp


balazs91hp
csendes tag

Akkor nekem már csak 24985 -1 szakmai vagy közösségi hozzászólás kell hogy Jómunkásember lehessek :)

[ Szerkesztve ]

(#239) Adoka120


Adoka120
tag

Sziasztok!
Szerintetek mikor fogok váltani Lelkes Újoncra?

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#240) Potzee válasza Adoka120 (#239) üzenetére


Potzee
addikt

[link]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#241) Adoka120 válasza Potzee (#240) üzenetére


Adoka120
tag

:R

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#242) Potzee válasza Adoka120 (#241) üzenetére


Potzee
addikt

A regisztrációd óta eltelt 136 nap rendeben és még 47-48 szakmai hozzászólás...és máris lelkes újonc leszel! :C
Itt a PH!-n - szerintem - nem az előrejutás a fő cél, hanem egymás segítése, támogatása vélemények cseréje!
Sok sikert, jó tanulást és jó szórakozást! :K

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#243) Adoka120 válasza Potzee (#242) üzenetére


Adoka120
tag

Nagyon szépen köszönöm!
Próbálok igyekezni és segíteni másokon! :)

Szeretem azt hinni hogy valami meg marad a halál után.. De az is lehet, hogy ez olyan mint a kikapcsoló gomb. Csak egy kattintás, és már itt sem vagy. Lehet, hogy ezért nem akartam soha ki-be kapcsolo gombot tenni, az apple-eszközre ,,Steve Jobs"

(#244) sannyii válasza Adoka120 (#243) üzenetére


sannyii
csendes tag

Minél lelkesebb vagy szakmailag, annál hamarabb :)

(#246) tibor8


tibor8
csendes tag

Egyet értek, az előttem szólóhoz, ti rangosok :(((

És kiált, a néma indián. majd felugrik rég megdöglött lovára, és ki vágtat, halva született anyósa sírjára.""

(#248) Tuto válasza ftc (#44) üzenetére


Tuto
tag

2266 napja vagyok tag én még újjonc pedig közel 500 hozzászolásom volt leginkább a piacon.
Szerintem én vagyok a legöregebb újonc a prohardveren :-)

(#249) Potzee válasza Tuto (#248) üzenetére


Potzee
addikt

:D :C :R

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#250) Tuto válasza DeFranco (#42) üzenetére


Tuto
tag

Nem mind ócskás és hiéna , ahogy te írtad, azok közül akik hirdetnek.
Sokan normális felhasználók, aki fejlesztene , és 1-2 dolog fölöslegessé vált neki amiért pénz kaphatna, és másnak hasznos.
A forumokat is sokan olvassák, akik nem szólnak hozzá , mert ebből is soka lehet tanulni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.