Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) EmberXY válasza Bjørgersson (#449) üzenetére


EmberXY
addikt

Igen. :D

Up the Irons!

(#452) Bjørgersson válasza dany1710 (#450) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyen sokat köszöngettél? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#453) dany1710 válasza Bjørgersson (#452) üzenetére


dany1710
csendes tag

Összvisz 2 emberbenek szerintem ez még nem sok.

(#454) dany1710 válasza EmberXY (#451) üzenetére


dany1710
csendes tag

Rádásul nem is irják meg hogy melyik hozzászolásom miatt kapom így hogy tanuljak belőle :F

(#455) Bjørgersson válasza dany1710 (#453) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, ezért kérdem, mert valószínűtlennek tartom, hogy ezért figyelmeztessenek és/vagy bannoljanak, tuti kellett ott valami másnak is lenni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#456) EmberXY válasza dany1710 (#454) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha nem tudod, hogy miért, akkor érdeklődhetsz ebben a topikban, hogy miért kaptad. Valami nyomós oka csak lehetett.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#457) Lauda válasza dany1710 (#448) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem ilyenert tobb mint 10 ev alatt nem toroltek hozzasolasom, nem figyelmeztettek es tiltottak ki. Ezert tapasztalatbol mondom, ott valami mas problema is lehetett, ha szankcionaltak.

(#458) #51970304


#51970304
törölt tag

Szerintem az is egy jó dolog lenne ha a hardveraprós pozitív és negatív pontokat beleszámolnák....
És a negatívokat szépen vonják csak le pontokból :))

(#459) #51970304


#51970304
törölt tag

Ja és a negatívokért igen is ne csak 1 pontot vonjonak le hanem legalább 3 at :(((

(#460) Kalandor válasza #51970304 (#458) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A fórumos rang és a hardverapró nem mosható össze.

A másik javaslatot pedig remélem te sem gondoltad komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#461) Kalandor válasza dany1710 (#448) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez azért történt, mert értelmetlen hozzászólásokat posztoltál percenként, szerintünk hozzászólás gyűjtögetési céllal.

(#462) #51970304 válasza Kalandor (#460) üzenetére


#51970304
törölt tag

De...komolyan gondolom :DDD
Aki korrekt módon üzletel annak nem kell tartani pontlevonástól...
Aki meg zsiványkodik attól igenis vonják meg a pontjait.

(#463) Bjørgersson válasza #51970304 (#462) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A fórumos rangnak semmi köze nincs a Hardveraprós értékelésekhez, értelmetlen és felesleges lenne összemosni őket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#465) #51970304 válasza ZSZS-CMSC (#464) üzenetére


#51970304
törölt tag

Ezért nem ér annyit a piaci hozzászólás mint a szakmai....Valahogy össze kell mosni mert ez egy lapcsalád..
Viszont aki üzletel,igen is láthassa,hogy a másik fél mennyire aktív,mennyire megbízható.
Szerintem nagyon is korrekt a rendszer :C

(#466) #51970304 válasza Bjørgersson (#463) üzenetére


#51970304
törölt tag

Szerintem nem fölösleges összemosni...
Lehetsz te aktív fórumozó ha üzletben full megbízhatatlan figura vagy....és fordítva ugyan így.
Pl van aki aktívan fórumozik ás aktívan üzletel...

(#468) Bjørgersson válasza ZSZS-CMSC (#464) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mivel a Hardverapró is a Prohardver lapcsalád része, így eléggé egyértelmű, hogy 'egy' fiókkal tudod használni az apró és a fórum részleget is. De ettól még továbbra is teljesen értelmetlen összevonni a fórumos hozzászólásokból szerzett rangot az aprós értékelésekkel, mivel semmi közük nincsen egymáshoz. Attól, hogy valaki őstag a fórumon, még lehet egy gerinctelen csaló az aprón, és attól, hogy valaki 0 napos újonc, még lehet megbízhatóbb, egy 3000 napja regisztrált tagnál.

Épp ezért nem értem, miért van feltüntetve aprón a fórumos rang.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#469) Bjørgersson válasza #51970304 (#466) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De miért? Minek?! Erre lett kitalálva az aprós értékelési rendszert, hogy kiderüljön belőle, mennyire megbízható az eladó/vásárló, aminek még mindig nincsen semmi köze a fórumos ranghoz. Rohadjak meg, ha értem a logikátokat. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#471) davidsone válasza Bjørgersson (#469) üzenetére


davidsone
addikt

Volt olyan h "bizalmat gerjeszt bennem a fanatikus tag rangod" előreutalásos üzlet lett volna de közbe jött vmi, még időben szóltam h ne utalja a 95k-t :Y mert nincs bolt. Uh van itt baj rendesen (néhány ember körültekintésével) :U

mondjuk ha megnézte az archív és a jelenlegi pontjaimat akkor OK ;]

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#473) Bjørgersson válasza ZSZS-CMSC (#472) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aprón módosítás nélkül "módosítsd" az adataidat, akkor szinkronizálódik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#475) Bjørgersson válasza ZSZS-CMSC (#474) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem meg ez csak szőrszálhasogatás, és megint a senkitnemérdekelarangazapón témánál fogunk kikötni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#476) EmberXY válasza ZSZS-CMSC (#474) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem csak az erőforrásokkal takarékoskodnak, ezért nem szinkronizálnak egyszerre mindenkit, hanem ki-ki amikor adatot módosít, akkor a rendszer frissíti a profilt.
Máshol is van ilyen, pl itt ez a tag, a hozzászólásai alapján már nem lenne újonc, de amikor utoljára belépett, még a napok száma alapján az volt, azóta nem lépett be, a rendszer "unalmában" nem foglalkozik csak úgy a profillal, ha belépne, frissülne...

Up the Irons!

(#477) Potzee válasza ZSZS-CMSC (#474) üzenetére


Potzee
addikt

Téged ennyire zavar, hogy "tag" vagy "kvázi tag" vagy? :)
Szerinted ez valamiféle hsz gyűjtő verseny?

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#479) Potzee válasza ZSZS-CMSC (#478) üzenetére


Potzee
addikt

És itt mit használsz intenzíven?

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#481) Potzee válasza ZSZS-CMSC (#480) üzenetére


Potzee
addikt

Értem :C
Tehát, Téged is komolyan érdekel a számítástechnika, az innovatív cuccok, az itt folyó közösségi élet, stb.
Ebben az esetben komolyan nem értem, hogy miért nem mindegy, hogy mi van a neved alatt?
Én is itt vagyok már egy ideje mert szeretem a fórumok hangulatát, rengeteg információt kapok abban a témában ami éppen érdekel, tapasztalatot cserélünk, de ezt legtöbben nem azért tesszük, hogy valamiféle rangot érjünk el, hanem mert jól esik másoknak többé-kevésbé jó tanácsokat adni illetve választ kapni a kérdéseinkre. Szerintem ez a lényege a PH-nak, nem pedig egyfajta verseny a rangokért!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#482) honda 1993


honda 1993
senior tag

Sziasztok.

Valamiert mar eleg regota megallt a szamlalo 1171 hsz-nel, termeszetesen ennel mar joval tobbnel jarok.
Nem tudjatok hogy mi lesz azokkal a hsz-ekkel, amiket eddig nem szamolt a rendszer ? :R

XD alias IKSZDé

(#483) Bjørgersson válasza ZSZS-CMSC (#478) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Intenziven nezegeteg apron a forumos rangodat?... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#484) honda 1993 válasza kavics325i (#50) üzenetére


honda 1993
senior tag

Valaki esetleg ? :C

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#485) Bjørgersson válasza honda 1993 (#484) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A modkerben kerdezz ra, vagy a bugos topikba irj, a staff majd mond valamit.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#486) EmberXY válasza honda 1993 (#484) üzenetére


EmberXY
addikt

De biztos, hogy a szakmaiba írod, amit nem oda számol? Nem lett valami topik áthelyezve esetleg?
Itt érdeklődhetsz, ha tényleg fennáll a probléma.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#487) davidsone válasza Potzee (#481) üzenetére


davidsone
addikt

jó is lenne... van amikor le se sz*rják a kérdést mert akkora szakmai, professzionális eszmecsere folyik, hogy elsiklanak felette...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#490) Bjørgersson válasza ZSZS-CMSC (#488) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm szépen, igazán kedves.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#491) honda 1993 válasza EmberXY (#486) üzenetére


honda 1993
senior tag

Koszonom, irok egyet oda is :C

XD alias IKSZDé

(#492) Potzee válasza ZSZS-CMSC (#489) üzenetére


Potzee
addikt

Erre az elméletedre azért ma rácáfoltál...de sebaj, "tag" lettél. :D

Bocsi, nem tudtam kihagyni! :R

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#493) davidsone


davidsone
addikt

Lehet felhasználót keresni név v valami alapján? Néztem régen volt erre valami cyla cucc :DDD De már nem elérhető...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#494) EmberXY válasza davidsone (#493) üzenetére


EmberXY
addikt

Elméletileg nem.

Up the Irons!

(#495) sztanozs válasza davidsone (#493) üzenetére


sztanozs
veterán

Google a barátod:
pl: davidson

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#496) davidsone válasza sztanozs (#495) üzenetére


davidsone
addikt

háát nem az igazi :B , a keresett tagot ezzel a módszerrel nem találom

hee az nem én vagyok lemaradt 1 e ;]

De amúgy próbálgattam átírtam hardverapro-ra és a keresetteket megtalálta lehet rosszúl emlékszem a névre

:R

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#497) EmberXY válasza davidsone (#496) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha tudod, hogy ki a keresett tag, akkor minek kell keresni? ;] (helyettesítő karakterekkel sem megy?)

Olyan kereső, mint pl. a közösségi oldalakon van, itt nincs, itt a tartalomra kereshetsz csak, vagy adott tag által írt tartalmakra.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#499) davidsone válasza EmberXY (#497) üzenetére


davidsone
addikt

Egy ismerősöm regelt csak megakartam nézni az adatlapját a neve alapján de nem találom...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#500) EmberXY válasza davidsone (#499) üzenetére


EmberXY
addikt

Az ilyen adatokat eleve nem is kötelező megadni, sokan nem is adják meg, ezért felesleges is lenne rá keresőt csinálni... Hamarabb meglesz, ha személyesen kérdezed meg tőle... :D

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.