Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#402) EmberXY válasza ZSZS-CMSC (#401) üzenetére


EmberXY
addikt

A hsz-ek között nehéz lenne különbséget tenni, még a "szakmai jelleg" is más megvilágítást ad, ha egy játék topikról, esetleg hírtopikról, vagy mondjuk egy programozói topikról van szó, vagyis valaki csak játszik és kommentel, míg mások programoznak, mégis ugyanannyit "ér" az adott komment... A rang csak az aktivitást jelzi, semmi egyéb funkciója nincs (kivétel az egyéni rangok), pusztán ez alapján senki nem számít többnek.

A "felesleges" hsz-ek megítéléséről már kifejtettem a véleményem, továbbra is fenntartom, egy topikon belül nem lehet csak úgy cenzúrázni, ami valakinek haszontalan, az másnak lehet még hasznos, a moderátorok pedig nem törölgetnek kényük-kedvük szerint, csak ha szabálytalansággal találkoznak. Még egy gondolat ide: ha egy hsz hasznos, mert valakinek a konkrét problémáját megoldotta, hasznosabb már nem is lehetne, de mondjuk 5 évvel ezelőtt, ma már nem lenne aktuális semmilyen szempontból, akkor az adott topikra nézve ma az a komment felesleges vagy nem? Ha igen, akkor egy 1 hetes komment is az? Ezzel az erővel törölhetnék az adatbázist is, hiszen minek annyi felesleges adat? Végül minek a fórum... :DDD

Up the Irons!

(#403) Bjørgersson válasza ZSZS-CMSC (#401) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kutatómunkát végeztél? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#404) Lauda válasza Bjørgersson (#403) üzenetére


Lauda
félisten

Eleve a fogalmat kene meghatarozni, mi a felesleges hsz. Ki fogja ezt eldonteni? :D

(#405) Bjørgersson válasza Lauda (#404) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondjuk neked akármelyik hozzászólásod.

:DDD ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#406) Lauda válasza Bjørgersson (#405) üzenetére


Lauda
félisten

Tudtam, hogy ezt meg fogom kapni, vegulis en dobtam fel a labdat. ;] :D

(#408) Bjørgersson válasza ZSZS-CMSC (#407) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet félreértelek, de szerintem túl komolyan veszed ezt a fórum dolgot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#409) davidsone válasza ZSZS-CMSC (#407) üzenetére


davidsone
addikt

Szerintem néha egy szellemes, poénos megjegyzés is lehet hasznos: feldobja a rohadtúl unalmas és sz*r napodat, ha csak egy pillanatra is... ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#412) Bjørgersson válasza ZSZS-CMSC (#410) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szóval nem értettem félre semmit. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#413) EmberXY válasza Bjørgersson (#412) üzenetére


EmberXY
addikt

Te nem értesz semmit, így helyes. ;]

Up the Irons!

(#414) Lauda válasza ZSZS-CMSC (#410) üzenetére


Lauda
félisten

Ez azert van szerintem, mert inkabb olvasol es nem nagyon folysz bele a kozeletbe. Ha te is irnal, tesztelgetnel, jobban osszerazodsz a tobbiekkel is es akkor dol az emberbol a hulyeseg. :D

kovy29 beloled meg csak az dol sajnos.... :(( :U

;] :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#416) Bjørgersson válasza Lauda (#414) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bagoly mondja... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#417) Andrejka válasza ZSZS-CMSC (#415) üzenetére


Andrejka
csendes tag

Én most töltöttem a 10. születésnapomat a PH! fórumon, de mivel ez idő alatt csak 48 db hozzászólásom volt, még mindig újonc vagyok! :) (2005-01-03 18:16, azaz 3664 napja ― újonc)
Csak mert tudom használni a keresőt és rendelkezem a visszaolvasás csodálatos és misztikus képességével. ;)
Lassan neki kellene állnom flame-elni, meg szófosni a hsz szám növelése érdekében...

(#418) davidsone válasza Andrejka (#417) üzenetére


davidsone
addikt

grat! gombócból is sok :K
Vagy esetleg segíthetsz azzal h fórumtársaid szakmai kérdéseire serényen válaszolsz ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#419) Andrejka válasza davidsone (#418) üzenetére


Andrejka
csendes tag

;)

(#420) EmberXY válasza Andrejka (#417) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem vagy egy szószájtjár, az is biztos. :DDD
Amúgy az a 48 sehogy se annyi, darabra több, kombinált értékben meg egy kicsit kevesebb, de 50-től már lelkes újonc lehetnél. ;]

Up the Irons!

(#421) Andrejka válasza EmberXY (#420) üzenetére


Andrejka
csendes tag

Igen, 48-nak néztem a 43-at. Nem oszt ,nem szoroz. :)
10 éves "lelkes újonc"? Hmm... Szinte pejoratívabb mint az újonc. ;]
Mindegy is, inkább érdekességnek szántam és mert megörültem, hogy van ilyen téma régóta és nem csak úgy random belesírok a világba. De nem a PH! rangomon fog elmúlni a világ dicsősége, így maradok továbbra is (lelkes)újonc fórumtársatok. ;)

(#423) EmberXY válasza Andrejka (#421) üzenetére


EmberXY
addikt

A "legfelső" rangok is viccesen hangoznak, nem csak a kezdetiek. :D Az első néhányat viszonylag gyorsan át lehet lépni, nem kell túlzottan gyűjtögetni, ha valaki hozzászól az őt érdeklő témákhoz, 1-200 komment hamar összejön, 200-tól már "tag", onnan felfelé már csak a csillagos ég van, 25000-től meg a Jómunkásember. ;]

Up the Irons!

(#425) Bjørgersson válasza ZSZS-CMSC (#424) üzenetére


Bjørgersson
félisten

25000 hozzászólással mindenképp. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#426) Lauda válasza ZSZS-CMSC (#424) üzenetére


Lauda
félisten

Semmivel sem leszel se tobb, se kevesebb. Talan az apron azert jobban megbiznak az emberben, ha latjak, hogy regebbi tag es aktiv is. Nekem akarhany olyan bizniszem volt, ahol csomagkuldes+utalas volt a menete, mindig szo nelkul feladtak a csomagot ugy, hogy a penz meg ott se volt. Meg van akit a rangja boldogit.

[ Szerkesztve ]

(#427) EmberXY válasza ZSZS-CMSC (#424) üzenetére


EmberXY
addikt

De ez nem ilyen egyszerű... Az a napi 69 csak akkor 69, ha szakmai, egyébként 4-szer vagy 10-szer annyi, vagy éppen nem is számít bele...
Hogy mennyivel leszel több? Ha több nem is, de az ujjaid lekopnak, az biztos. Nézd csak meg kovy29-et, neki már robotkarjai vannak... ;]

Up the Irons!

(#428) Andrejka válasza ZSZS-CMSC (#424) üzenetére


Andrejka
csendes tag

Max annyi, hogy az alábbi, ironikus írás pontjaival nem találkozol, ha már nem vagy újonc! :)
[link]

(Tény, hogy néha kellemetlen újoncként beírni kérdést a fórumba. Nem találkoztam elutasítással, de valahogy tudat alatt a legtöbbször úgy érzem, mintha lekezelnének. 10 évnyi tagsággal és egy mérnök informatikus diplomával a hátam mögött kellemetlen néha a szájbarágás. :) )

[ Szerkesztve ]

(#430) dany1710


dany1710
csendes tag

Valaki leirná a pont határokat a válaszd előre is köszönöm.

(#432) EmberXY válasza Andrejka (#428) üzenetére


EmberXY
addikt

"Nem találkoztam elutasítással, de valahogy tudat alatt a legtöbbször úgy érzem, mintha lekezelnének."

Ha konkrét példával nem találkoztál, akkor miért érzed úgy, hogy lekezelnek? :F

Up the Irons!

(#433) Bjørgersson válasza dany1710 (#430) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ott van a bejegyzésben. :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#434) dany1710 válasza ZSZS-CMSC (#431) üzenetére


dany1710
csendes tag

:C :R kösszönöm nem vettem észre

(#435) davidsone válasza Bjørgersson (#433) üzenetére


davidsone
addikt

hopp egy "lekezelés" ;]

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#436) Bjørgersson válasza davidsone (#435) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hopp egy nem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#437) Andrejka válasza EmberXY (#432) üzenetére


Andrejka
csendes tag

Az elutasítás és a lekezelés nem ugyan az. Lehet valaki lekezelő anélkül, hogy elutasítana.
Ezért írtam, hogy "érzem". De ne ragozzuk tovább a témát, ilyen a rendszer, elfogadom. :)
(Hmmm..., valószínű hogy ezért nincs sok hozzászólásom, mert szeretem rövidre zárni a témákat? :) (költői kérdés))

(#438) edari válasza Andrejka (#437) üzenetére


edari
őstag

Hát kezdj el csacsogni mint kovy, és mindjárt nagyobb rangod lesz :DDD

(#439) Bjørgersson válasza edari (#438) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha a játékos topikok nem számítanának szakmainak, én se lennék nagyúr. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#440) boratsagdiy


boratsagdiy
tag

Köszi az infókat !

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#441) EmberXY válasza Bjørgersson (#439) üzenetére


EmberXY
addikt

De még PH! kedvence se... (ha meg nem is számítanának, akkor még addikt se). Tulajdonképpen még újonc vagy, az avatar se járna. Ha jobban belegonolunk, akkor nem is vagy jelen a fórumon. ;]

Up the Irons!

(#442) Bjørgersson válasza EmberXY (#441) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Őstag, addikt körülre tippelem én is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#443) Lauda válasza EmberXY (#441) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD ;]

(#444) Bjørgersson válasza Lauda (#443) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te meg mit nevetel? :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#445) Lauda válasza Bjørgersson (#444) üzenetére


Lauda
félisten

Bocs fonok, hibaztam. :U

(#446) Bjørgersson válasza Lauda (#445) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Többet ne forduljon elő! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#447) Lauda válasza Bjørgersson (#446) üzenetére


Lauda
félisten

Oke Fonok! Bocs Fonok! :U

;] ;]

(#448) dany1710


dany1710
csendes tag

Az ujoncoknak módom tapasztalatbol hogy ha kérdeztek valamint és valaki válaszol rá akkor ne a témában kösszönjétek meg inkább a kérdés szöveg alá irjátok hogy előre kösszönöm. Ha nem, jó estbe figyelmeztetés, eltörlik a hozzászolást rossz esetben 1 nap kitilást kapsz! Nagyon komolyan veszik a moderátok hozzászolásokat!!

(#449) Bjørgersson válasza dany1710 (#448) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt honnan veszed? Téged tiltottak ki ilyenért?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#450) dany1710 válasza Bjørgersson (#449) üzenetére


dany1710
csendes tag

Igen pont ezek ért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.