Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soderes


Soderes
aktív tag

Amiben élő hangszerekkel játszanak az már nem lehet rossz. :)
Lehet, hogy evvel hagyományt teremtettél a kis közösségben.

Nem említetted milyen műfajban játszottak. Gondolom nem hard rock. :)

(#2) potyautas válasza Soderes (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Tina Turner elég hard? A többi dal világmegváltó líra. (Jackson, Lennon, Armstrong...) Titkos vágyam, hogy saját dalokból állítson össze egy koncertet.

[ Szerkesztve ]

(#3) antiapaladin


antiapaladin
csendes tag

Jó volt ez olvasni, köszönöm.
Hasonló esemény lesz nálunk is valamikor, az énekesek mellett egyedül kell kiállnom botcsinálta zenészként, eléggé aggódom miatta de ez az iromány adott még egy kis lökést, hogy bizony csinálni "kell".

(#4) potyautas válasza antiapaladin (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ha örömet szerzel vele akár csak magadnak, akkor ne habozz! Ha másnak is, akkor meg pláne megéri. A lányom szerint az eredetiség előrébb való, mint a tökéletesség.

(#5) Soderes válasza potyautas (#2) üzenetére


Soderes
aktív tag

Írtad korábban, hogy játszottál valami hangszeren fiatalkorodban.
Mi volt az?

(#6) potyautas válasza Soderes (#5) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Volt bandánk 50, és 48 éve. Nem játszottam hangszeren...na, jó eleinte doboltam...én voltam, aki mert énekelni. Néhányan meg is említették most a koncert előtt. Az akkori dobosunk fia kürtöt tanult, majd dolgozott zenetanárként (zongorázik), a szólógitárosunk fia basszust játszik, a lányom gitárt oktatott Berlinben, majd a Deutsche Pop-nál szerzett komponista és zenei rendező diplomát. Össze lehetne hozni a "Phoenix gyermekeit" (Ezt a nevet választottuk 1975-ben, amit egy év múlva megváltoztattuk Cormoránná. Nem tudtunk az éppen akkor alakult Kormoránról, amely aztán tőlünk lényegesen sikeresebb lett)

[ Szerkesztve ]

(#7) antiapaladin válasza potyautas (#4) üzenetére


antiapaladin
csendes tag

Köszönöm. Igen, az örömszerzés miatt csinálom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.