Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rayyy


Rayyy
senior tag

Ezt minek írtad le? :)

Minden a legnagyobb render!

(#2) Csoffadalom válasza Rayyy (#1) üzenetére


Csoffadalom
tag

Miért ne?

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#3) moonlight115 válasza Csoffadalom (#2) üzenetére


moonlight115
tag

Jól tetted, hogy leírtad. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#4) Csoffadalom válasza moonlight115 (#3) üzenetére


Csoffadalom
tag

Szerintem is :D .

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#5) walkmanboy


walkmanboy
tag

Fura cikk ! :F

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#6) capulet75


capulet75
addikt

13 évet vártál hogy bosszút állhass, ahelyett hogy tovább léptél volna. Haver, ilyen lányokkal (akik kitépték az ember szívét) soha, de soha nem foglalkozunk többé.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7) Csoffadalom válasza capulet75 (#6) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát én nem mondanám, hogy bosszút álltam. A bosszú az lett volna, ha össze jövök vele, megcsalom és még meg is alázom. A férje megcsalta, én megaláztam. Munka megosztás.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#8) capulet75 válasza Csoffadalom (#7) üzenetére


capulet75
addikt

Akkor elégtételt vettél. Így jobb? A lényeg ugyanaz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9) Umbar


Umbar
csendes tag

Én annyira nem lennék büszke erre az egészre, hogy leírjam ország-világnak, de gondolom jól esett kiadni magadból. Egészségedre!

A felnőtté válás első jele, amikor felfedezzük, hogy a hangerőszabályzó gombot balra is lehet tekerni.

(#10) Muki94


Muki94
aktív tag

Értem én, hogy megalázni szeretted volna, de ha annyira zavar az, hogy időnként felkeres, akkor nem kellett volna adni neki reményt sohasem... gondolok itt arra, hogy áprilisi tréfa gyanánt szerelmet vallasz, a semmiből bejelölöd facebookon... ezek mind erőt adnak neki, utána pedig értetlenkedsz, hogy miért bátorodik fel ismét.

Szerintem, még ha nem is akarod magadnak sem bevallani, az összes hülyeségével együtt kedveled őt...

(#11) Arpi


Arpi
csendes tag

Az egesz irasbol latszik, hogy meg nem nottel fel. Reges regen el kellett volna felejtened, de te rairogattal ("proba keppen" cc) es KERESTED a kapcsolatot vele. Ugyanolyan hibas vagy, mint o, raadasul keptelen voltal megerteni a volt nod mukodeset igy minden probalkozasod eleve kudarcra volt itelve.
A legmelyebb tisztelettel javaslom keress magadnak egy komoly-felnott not aki mellett felnohetsz.

[ Szerkesztve ]

Létezik élet cél nélkül?

(#12) pomk válasza Arpi (#11) üzenetére


pomk
őstag

+1

(#13) rolii21


rolii21
aktív tag

Jo h ezt ki adtad magadbol:D Sok sikert h beken hagyjon!:D

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#14) Csoffadalom válasza Arpi (#11) üzenetére


Csoffadalom
tag

Valószínűleg neked és Muki94-ek is igazatok van. Én nem tudhatom, ezért is született meg az írás.

Umbar: Neked is köszönöm a véleményed.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#15) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem ártana figyelembe venni, hogy egy ilyen írás publikálásához kell ám némi bátorság. Kitárulkozni pár (száz)ezer ember előtt, akik saját szájízük alapján értékelik a történteket.

Részemről megtisztelőnek tartom, ha valaki megosztja velem, velünk gondolatait, életének, múltjának egy szeletkéjét. Bizalom kell ehhez, nem is kevés.

Én sem értek egyet minden mozzanattal, de mivel elolvastam már a kapcsolódó írásokat is, át tudom érezni az eseményekhez fűződő lelki élményeket.
Nem lehet könnyű feldolgozni a múltat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Csoffadalom válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Csoffadalom
tag

Sajnos megint igazad van Öreg cimbora. Ez a rohadt múlt mindig ott van a fejecskémben. Nem olyan könnyű elfelejteni a dolgokat, mint ahogy azt mások állítják.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#17) capulet75 válasza Csoffadalom (#16) üzenetére


capulet75
addikt

Blablabla. Azt hiszed csak neked zúzták le a lelkedet? Ne legyél nevetséges. Nem könnyű túllépni, de 13 év talán elég rá. Te is csak rinyálni akarsz, meg önigazolni, ez sztem szánalmas. Persze biztos most én vagyok a bunkó, de legyél már férfi.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#18) Csoffadalom válasza capulet75 (#17) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem vagy bunkó. Csak nem akarod tudomásul venni, hogy nálam nem úgy mennek a dolgok, mint másoknál. Se ön igazolni nem akarok, se rinyálni. Csak elmeséltem egy sztorit és kész. Mindenki azt gondol amit akar. Elvégre szabad országban élünk. Még.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.