Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) kmarci25 válasza PistiSan (#2550) üzenetére


kmarci25
veterán

Hagyjátok már! Nem ér az egész ennyit. :N

Én egyébként kifejezetten szeretem, ha ugrál a kép, attól olyan mintha kézikamerával vették volna föl, ha meg hibaüzenetek jönnek, attól meg kicsit muster-példányos íze lesz a dolognak! :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2552) joco52 válasza PistiSan (#2550) üzenetére


joco52
tag

Szia! Oké! Itt Te vagy a király,én csak segíteni akartam,mert amit leírtál ,hogy nem játssza le azt hittem,hogy Neked a lejátsszás is akadozik!Bocsi itt még csak amatőr vagyok,de Tőled már sokat tanultam,s remélem még fogok is! Üdv Királyom! :R :R

(#2553) PistiSan válasza joco52 (#2552) üzenetére


PistiSan
addikt

:(
Elnézést, nem akartalak megbántani.

(#2554) joco52 válasza PistiSan (#2553) üzenetére


joco52
tag

Semmi gond,ez is olyan mint a honvédségnél az ujonc kiképzés.
Üdv! :R

[ Szerkesztve ]

(#2555) polovnik


polovnik
csendes tag

Help!
A kijelzőn 480p és egy vonal világít, nem reagál semmire, reset, áramtalanítás......semmi :W

(#2556) gabika1969 válasza polovnik (#2555) üzenetére


gabika1969
aktív tag

Fw-t próbáltál rátenni? Magyarul: "Update"?

[ Szerkesztve ]

Üdv Mindenkinek!

(#2557) csizo13


csizo13
tag

Megjött beüzemeltem, jól működött. Valamit babráltam az erősítőn és a lejátszón aztán nem lett hang. Gyári visszaállítás, semmi hang, legújabb firmware felrakása, semmi hang. HDMI-n csatlakozik az erősítőhöz. Kipróbáltam más kábellel, olyan bemeneten, ahol a PS3 szól, semmi hang. Ez kipurcant vajon?
Gondolom, ez nem sok info, mégis esetleg van valami megoldás, vagy mit próbáljak meg? Előre is kösz!

(#2558) Indiant válasza csizo13 (#2557) üzenetére


Indiant
addikt

A hang beállításokat, tedd át RAW-ra a kimenetet. Nem hiszem, hogy elromlott.

(#2559) Bundyta válasza PistiSan (#2288) üzenetére


Bundyta
tag

Hali!

Feltettem azt a fw-t, amit írtál és a leírásod szerint a putty-val állítottam be Bp-re. Viszont hiába léptem be bármelyik menübe és vissza, csak a Mockba maradt. Ezért kikapcs és bekapcs és így már működött!

Thx a leírásért!

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#2560) pomk


pomk
őstag

Sziasztok!
Adott egy "rendszer", ami jelenleg a következőkből áll:
- Full HD Tv,
- Hálózatra kötve az Egreat R6S,
- Laptop.

A laptopot torrent letöltésre és néha nap játékra használom. A filmeket rámásolom egy külső HDD-re, átdugom a média lejátszóba, és így nézek filmeket, sorozatokat. Ezen kívül a játékokat is a Tv-n szoktam játszani HDMI kábelen keresztül.
Idő közben bekerült a rendszerbe egy iPad. Most, hogy meg van az iPad, a laptopot szinte kizárólag torrentezésre használom.
Olyan elképzelésem van, hogy vennék egy NAS-t, amivel ki tudnám váltani a laptop torrent funkcióját. Ill. egy Xbox-ot, amivel tudnék játszani is néha. Szerintetek ez így kivitelezhető?
Milyen NAS ajánlott, amivel tudok torrentezni, és a média lejátszóval el tudnám érni a routeremen keresztül? A külső HDD-t rá tudnám kötni erre? Gyárilag egy keretbe van építve, USB kábellel tudnám csatlakoztatni. Van olyan, amit teljesen tudnék vezérelni, beállítani, használni az iPadomról? Van olyan NAS? [moderálva]
Köszönöm!

Warez tiltott téma!

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#2561) FefeeX válasza pomk (#2560) üzenetére


FefeeX
veterán

[előzmény törölve]
És akkor el is érkeztünk arra a pontra, ahol a terv újragondolást igényel. A NAS-ba kell minimum egy db belső vinyó is, azon kívül, hogy külsőt lehet rátenni, tud arra is letölteni. De ez csak egy médiaszerver, egy adattároló, ami tud torrentezni, FTP szerver, nyomtatószerver meg ilyesmik. DVD-t írni nem tud, nincs is mivel.

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#2562) pomk válasza FefeeX (#2561) üzenetére


pomk
őstag

Értem, és köszönöm a segítséget!
Akkor szerinted a fenti elképzelés hogyan valósítható meg?
Elsődleges szempont az, hogy kiváltsam a mostani laptopom torrent funkcióját valamivel. A játék másodlagos kérdés.

(#2586) gabika1969


gabika1969
aktív tag

A gyári 3.0.5.5. FW, új "CZ" verziója:

http://www.mediafire.com/download/datjaxaolm4dj8i/xEgreat-III-R6S-3.0.5.5-by-CSv2.6-DMD-xLiveCZ.rar

Üdv Mindenkinek!

(#2587) Qru


Qru
MODERÁTOR

Kicsit sok lesz az offolásból...

#nincsbennetarcsi

(#2588) Zirowe válasza gabika1969 (#2586) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sajnos a link nem él.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2589) gabika1969 válasza Zirowe (#2588) üzenetére


gabika1969
aktív tag

Ne haragudj, valamit elrontottam, de nekem onnan jött le. próbáld a szokott helyről: http://www.mediafire.com/r6s
Ahol a több is megvan, ez is ott található, most nem vagyok otthon, nem tudok pontosabb linket adni, de biztosan megtalálod. Én holnap teszem fel, remélem megtalálod, ha nem jelezz és felteszem máshova!

[ Szerkesztve ]

Üdv Mindenkinek!

(#2590) Zirowe válasza gabika1969 (#2589) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, igen, a mappában ott van, csak én felejtettem el megnézni, köszi. :)
Holnap majd ki is próbálom.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2591) gabika1969


gabika1969
aktív tag

Szóval még egyszer elnézést, akit érdekel az új "CZ" verzió: xEgreat-III-R6S-3.0.5.5-by-CSv2.6-DMD-xLiveCZ.rar

[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv Mindenkinek!

(#2592) majorp80 válasza gabika1969 (#2591) üzenetére


majorp80
csendes tag

Sziasztok,

Felraktam ezt az új verziót, sajna a jukebox itt sem működik, vagy csak rosszul csinálok valamit.Végignézni az esetemben Movie könyvtárat, meg le is töltögeti a fileokat, de igazából csak üres fileok látszódnak.
Esetleg a jukebox beállításával kapcsolatban tudnátok segíteni ? Működik ez valakinek rendesen?
Előre is köszönöm !
Üdv...

(#2593) faham


faham
aktív tag

Szerintetek mennyiért lehet elpasszolni reális áron ezt a lejátszót? :)

(#2594) joco52 válasza faham (#2593) üzenetére


joco52
tag

Én 7000-vettem (Gaberking-tól)
De tökéletesen működik.Az ISO 3D-t is lejátssza (szinte mindent) jól,és torrentezésre is jól lehet használni! Üdv! :C :DD

[ Szerkesztve ]

(#2595) Indiant válasza joco52 (#2594) üzenetére


Indiant
addikt

Annyiért én is veszek! ;]

(#2596) joco52 válasza Indiant (#2595) üzenetére


joco52
tag

Hát jó árban sikerült az biztos,de Neki már nincs több!!! :K

(#2597) PistiSan válasza joco52 (#2596) üzenetére


PistiSan
addikt

Szerintem ő eladni akarja, nem venni még egyet! :B

(#2598) joco52 válasza PistiSan (#2597) üzenetére


joco52
tag

Lehet hogy igazad van !!! :K

(#2599) faham válasza PistiSan (#2597) üzenetére


faham
aktív tag

Igen igen eladni akarom :D 14ért vettem akkor még a 7 a fájdalom határon van :P

(#2600) Indiant válasza faham (#2599) üzenetére


Indiant
addikt

A 14e, már megbocsáss, de piszkosul olcsó volt. :K
ui.: mondjuk az nem derül ki, hogy sima vagy pro-e. :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.