Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112) Legendd


Legendd
senior tag

Érdekes téma, de nekem egy problémám van a mai Forma 1 kapcsán. Imádom az autósportot, legyen az F1, WRC, NASCAR, IndyCar stb., amit lehet, megnézek.
Viszont inkább keresek YT-on egy 1998-as vagy 2002-es, 2005-ös Forma 1-es versenyt, amikor még tényleg engedték küzdeni a pilótákat.
Ma mi is történik? DRS, vagyis segítség kell ahhoz, hogy "izgalmas" előzések legyenek? Hát ez mi a fene, undorító, semmi izgalom nincs itt.
Vettel nyer, ez egy dolog, átlagon felüli pilóta, mert érdekes, hogy Webber nem tudta ezt megtenni, bár én érzek egy erős elfogultságot a csapat részéről is. Kellett volna mellé Raikkönen, hogy lássuk, akkor mi történik.
Alonso kihozza ebből a sz.r Ferrariból, amit lehet, azért kétszer ő is megverte a VB-n Schumit. Az pedig, hogy Schumachernek nem ment, az inkább volt a Mercedes sara, érdekes, hogy idén mennyivel jobbak.
Raikkönen a személyiségével nyeri meg az embereket, laza, bár az, hogy igazából senki sem érdekli, elvan magával, az is mutatja, hogy mennyire személytelen lett a Forma 1. Ettől még elképesztően jó versenyző.
Button egyszer lehetett világbajnok, a kaotikus évben, meg is csinálta.
Én amúgy ezt várom a jövő évtől, hogy minden más lesz, és megint lehet egy Brawn-féle csapat, aki felborítja a mezőnyt.
Így, jelen állásban egyszerűen UNALMAS, semmit nem lehet csinálni, egy kicsit is erősebb előzés már bokszutca-áthajtásos büntetést jelent, ha előzni akarsz, ott a DRS, amit még a hülye is képes kihasználni.
Ja, és érdemes lenne azért nézni, hogy ki akar versenyezni, mert Hamilton még nagy esőben is mindig mondja, hogy na gyerünk, mások meg sírnak. Tudom, veszélyes, de régen ha futam volt, menni kellett.

(#105) schumi:
Egy dologgal egyetértek, ezeket a pontszámos rekordokat el kellene felejteni, mert már MÁS a számítás.
Érdekes, hogy anno a 10-6-4-3-2-1 is izgalmas VB-ket eredményezett, most meg a 25-18-stb. nem teszi ezt meg. A jó rendszer a 10-8-6-5-4-3-2-1 volt

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.