Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fug2r


fug2r
csendes tag

mijen blogon olvastad ezt?

Ha olyan szuperhős lehetnék aki láthatatlan és repülni is tud...

(#2) Viszlát


Viszlát
addikt

:(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Láttunk itt már olyan blogbejegyést, ami alulmúlja a halymeresztő történetedet is :D

(#4) dabadab válasza fug2r (#1) üzenetére


dabadab
titán

"mijen"

:W

DRM is theft

(#5) Kazimír


Kazimír
őstag

olvasni - olvasni - olvasni! :K (lehetőleg minőséget, akkor talán lesz szókincs és helyesírás)

dabadab: én is hiányoltam a mondat végéről a smiley-t.. :((

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#6) EQMontoya


EQMontoya
veterán

ouch. :O

Same rules apply!

(#7) At4


At4
tag

jah, fajdalmas. :D (jo, kussojjak, enis igy irok [persze nem mindig] raadasul ekezet 0:D)

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#8) fokukac


fokukac
nagyúr

Ötlet :
lehet, hogy a Ph!-n is be kéne vezetni egy helyesírás és IQ-tesztet. :DDD
mielőtt írna valaki...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#9) Winner_hun válasza fug2r (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) Parci válasza fug2r (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lényegtelen, h konkrétan hol olvastam.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) Pacák


Pacák
senior tag

Máig eleven az emlék, amikor egy nyelvtanórán a kijavított dolgozatomat kézhezkaptam. A tanárnőm akkor tette helyre végleg a "-ba, -be, -ban, -ben" -t a fejemben. Elég szépen levezette nekem. Egy kicsi gondom volt velük - elismerem -, ugyanis tájszólással beszéltem az osztálytársaimhoz képest, aminek köszönhetően többek között ezek is egybemosódtak a kobakomban.

Néha előjön a beszédemben most is: "szankó" a szánkó helyett, pedig helyesen írom le, de rámszól a kedvesem, ha helytelenül póriasan - illetve élőbeszédben "póriassan" - beszélek a gyermek előtt. :DDD

Nuclear launch detected

(#12) Balinov válasza fug2r (#1) üzenetére


Balinov
félisten

az a baj,egyre több hasonló "remeket" lehet olvasni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13) venember83


venember83
nagyúr

"úbazmeeeg..." :Y Hú, b*szd meg! Nem?

;] ;] ;]

Nyílvánvalóan egyetértek! :K

(#14) PPeter


PPeter
addikt

Dehogy hiszel a webkettőben, csak megpróbálsz megélni belőle. :DDD ;)

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#15) Parci válasza venember83 (#13) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindíg nyílván hírdetés? :O

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) Parci válasza PPeter (#14) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, eleddig 0 ft-ot tejelt, úgyhogy... :)

amúgy tényleg hiszek. nyilván strukturálni kell valahogy a létrejövő tartalmat, de őszintén hiszem, h a net lényege a net-effektus. bármilyen profi a ph!-s stáb, több százezer olvasónak mindig nagyságrendileg több tapasztalata lesz a vasakkal, mint nekünk. hosszútávú tapasztalat nálunk elvétve van, míg közösségi keretek között rendre.

más kérdés, h nem mindíííííg jó, ha az írja le a tapasztalatait, aki megszerezte őket... ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#17) venember83 válasza Parci (#15) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, vettem, újabb hibajavító patch feldobva, de a mindig nálam sosem í, a hirdetés se hiszem, hogy az lenne, de a nyilvánvalóannal megfogtál, tény.

;)

(#18) Vladi


Vladi
nagyúr

Most mit vagytok kiakadva. úgysem lesz sose diktátor.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19) PPeter válasza Parci (#16) üzenetére


PPeter
addikt

"hát, eleddig 0 ft-ot tejelt, úgyhogy... "

Nem rosszból írtam. Egyébiránt az a része, ami jól működik, az már azelőtt is jól működött, mielőtt webkettőnek hívták volna. :D

amúgy tényleg hiszek. nyilván strukturálni kell valahogy a létrejövő tartalmat, de őszintén hiszem, h a net lényege a net-effektus. bármilyen profi a ph!-s stáb, több százezer olvasónak mindig nagyságrendileg több tapasztalata lesz a vasakkal, mint nekünk.

Azért ne adjátok fel, belsős szakember mindig kelleni fog a minőségi munkához.

hosszútávú tapasztalat nálunk elvétve van, míg közösségi keretek között rendre.
más kérdés, h nem mindíííííg jó, ha az írja le a tapasztalatait, aki megszerezte őket...

Nem az a baj, hogy ki írja le, hanem hogy miképp :)

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#20) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

A "tüzilyáték" (!!! le ne írja valaki így !!!) az egyik kedvencem... :U

Vannak érdekes dolgok, az már biztos.

Helyesen tűzijáték!

Harrrr!!!!

(#21) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Kedvencem az olaly...... :C

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#22) R válasza Parci (#10) üzenetére


R
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#23) R válasza Parci (#10) üzenetére


R
aktív tag

-

(#24) zsiga667


zsiga667
addikt

Lyézusom ez de sújos. :DD

(#25) Parci válasza PPeter (#19) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Egyébiránt az a része, ami jól működik, az már azelőtt is jól működött, mielőtt webkettőnek hívták volna."

Nagy igazság. Nagyon tempted voltam a web2 konferencián, h ezt benyögjem a sok küldetéstudattal átitatott tekintetű bloggerhuszárnak, de végül nem mertem... ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#26) R válasza zsiga667 (#24) üzenetére


R
aktív tag

:Y :Y :Y

(#27) Lortech


Lortech
addikt

Mostanság egyre többször látom toldalékokban is a ly-t. Divatlya van, no. :D
(nem hasonulás, hanem pl. birtokos személyrag (jel) lsd. fent)

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#28) Muton válasza zsiga667 (#24) üzenetére


Muton
addikt

elrontottad!
a mondatot nem nagybetűvel kezdjük, és nincs is írásjel a végén. és nincs benne rossz helyre kirakott vessző, ami segíti a megértését.
egyes, leülhetsz :P :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29) Parci válasza Muton (#28) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

értem én az iróniát, de azért egy kicsit más egy vesszőhibán lovagolni, és más egy haj szót így elkefélni. vagy egy -val/-vel toldalékolást full nem tudni... ugye.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#30) Muton válasza Parci (#29) üzenetére


Muton
addikt

persze, h nem egy kat a vesszőhibával, csak arra szerrettem volna célozni, ha lúd, akkor legyen kövér. ilyen szempontból lett volna még mit csiszolni a #24-en (a mesterien kivitelezett durva hibákat leszámítva) :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#31) PPeter válasza Parci (#25) üzenetére


PPeter
addikt

Én meg is szoktam mondani nekik, ha tehetem - nem is kedvelnek :D . De hát most komolyan, ha az a webkettő, amit ők - maguk miatt - annak tartanak, akkor az én webegypontnullám több vegyértéket képviselt. De nem baj, majd lesz egy kis pukkanás-leeresztés megint a webes lufin, aztán kicsit a helyére kerül minden.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#32) Sirpi


Sirpi
senior tag

Engem is ki tudnak borítani a hasonló megnyilvánulások. Másik vadhajtás, mikor valaki így ír (bash.hu-ról másoltam ki):

[13:30:55] <erAs-> aztakurva:
[13:30:57] <erAs-> Eloxör is ez ÉN VOK!!!!! Non nem love az onakat, akik mások képét xedik le netrol, v MÁSOLJÁK (köztük enyimét is)...még amit nem bírok az a zsarolás, az igazságtalanság, és ha hü***nek nézik az embert!!!!! Amiket xeretek: bulizni, táncizni...xal imádok tombolni!!!!! Party helyek: BANK DANCE HALL...non love ezt a helyet már csak azé is, me ide jár az öcces barim, xal van 1 yó kis nagy társaság!!!! =) A másik kira hely még E-club!!!!! Nah xal a buliz

Végezetül egy 100 kérdésből álló helyesírásteszt, tudom, nem ez a fő téma, mert ez egy elég kekeckedős teszt, inkább nyelvi finomságokra kérdez rá, szóval nem éppen halymeresztő kategória. Bocs, ha ismeritek.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#33) Wolverine


Wolverine
félisten

Hígulás van, miért lepődsz meg? :U :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) cizoe válasza Wolverine (#33) üzenetére


cizoe
őstag

Nagy balyban lehet, aki ilyet ír. :( Salynálom, de el kellett mondanom

(#35) e=mc²


e=mc²
őstag

"csakaz éssza fontós, nema haly...."

Ambulimax Provider

(#36) cizoe válasza e=mc² (#35) üzenetére


cizoe
őstag

pujkahús telyben pácolva

(#37) R


R
aktív tag

nya, a lényeg, ha vki nem tud valamit, akkor miért erőlködik +1 karakterrel?
haj j-t egyszerűbb írni.....

(#38) nike_


nike_
addikt

Még a muszáj a nagy hiba, sokan ly-nal írják. Én személy szerint most fogok indulni egy helyesírási versenyen, úgyhogy remélem nem nagyon fogok rontani már itt sem.

[ Szerkesztve ]

(#39) R válasza nike_ (#38) üzenetére


R
aktív tag

lásd #37
röhey :D

(#40) Ndruu válasza nike_ (#38) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Csináld végig akkor a Sirpi által linken a tesztet.
100-ból X
Én bevallom, nekem csak 60 lett jó. Javarészt az összetett szavakat rontottam el. Kötőjelek, meg ilyenek... Érdekes, hogy 3 év alatt ennyit felejt az ember.:U

Harrrr!!!!

(#41) Parci válasza PPeter (#31) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, egy kicsit túl gyorsan és túl nagy elánnal temették a "hagyományos" médiát. pedig, mint minden piacon, itt is igaz, h amíg az újítók nem olyat találnak ki, amit a nagyok nem tudnak szintén (gyorsan) megcsinálni, addig elolvad az előnyük.

ha tényleg a blog a jövő, akkor lesz blog az indexen, origón, startlapon, stb. csak egyszerűbb egy működő, nagy költségvetésű kiadónak beszállni, mint lelkes titánoknak versenyre kelni ugyanezen cégekkel.

más kérdés, h aki évekig leszarja a változó környezetét, az megütheti a bokáját, bármilyen nagy. de, ez web2 előtt is így volt. amúgy a web2.com lufi sztem már pukkadozik, illetve itthon fel sem fújódott...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#42) nike_ válasza Ndruu (#40) üzenetére


nike_
addikt

71 a százból. És 12 éves vagyok.

Bár, most elég gyorsan csináltam. Amikor beírtad, azután kb. 1 perccel kezdtem.

[ Szerkesztve ]

(#43) Crystalheart válasza nike_ (#42) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Viccelsz, 12-14 évesen volt a legjobb a helyesírásom :DDD (Bár sohasem gyúrtam rá...) Azóta már néha elrontom a kötőjeleket, egyéb hibák általában gépelési hibák... :U

[ Szerkesztve ]

(#44) Crystalheart válasza Sirpi (#32) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Fenébe, rontottam egy párat a teszten... :|

Amivel meggyűlt a bajom: link :(

(#45) Ndruu válasza nike_ (#42) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nekem legutoljára 3 éve volt nyelvtan órám. Érettségi előtt...
Azt viszont sajnálom, hogy az egyetemen nem tanítanak már nyelvtant (BME-n a gépész szakon legalábbis nincs ilyen tárgy).
Magyar szakosoknak más egyetemen biztos tanítanak...

Hogy ON is legyen: minnggyá östag leszek :))

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#46) dabadab válasza Sirpi (#32) üzenetére


dabadab
titán

Azert ezen sokat segitene, ha egy szombat ejszaka egy bazi nagy daru megfogna a Bankot es kirakna vmi lakatlan szigetre :)

DRM is theft

(#47) Crystalheart válasza dabadab (#46) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nono, azért az épületet otthagyni! :DDD

(#48) nike_ válasza Crystalheart (#44) üzenetére


nike_
addikt

Hű, ez nagyon jó eredmény! :C

(#49) nike_ válasza Ndruu (#45) üzenetére


nike_
addikt

Áá, sok van még neked addig. :D Kombinált hsz-ek vannak. A közösségi 0,25 szakmait ér, az aprós hsz-ek meg 0,1-et.
Tehát neked: 943 + 643 + 214 = 943 + 161 + 21 = 1125
1750 hsz kell az őstaghoz.

[ Szerkesztve ]

(#50) philoxenia válasza nike_ (#49) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem hiába osztod néggyel a közösségit, úgy is elég sok marad.... :P

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#51) nike_ válasza philoxenia (#50) üzenetére


nike_
addikt

Hát, ha már 180 napja regeltél volna már senyor lennél...:D Pár nap múlva az is leszel.

(#52) philoxenia válasza nike_ (#51) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ráhajtok azért a szakmaira is, csak ott inkább kérdezni tudok... :U :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53) nike_ válasza philoxenia (#52) üzenetére


nike_
addikt

Ráhajtasz? 134? Az kvázi-tagnak lenne elég. :D

(#54) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Nem olvastam el a HSZeket, a lenyeg:

Asszony elektronikus indexenek kurzusforuman negyedeves tanito szakos kisholgy kerese:

Tisztelt Tanárnő!
Én voltam ben tegnap szeméjessen a müv.szerv. tanszéken a jegyem ügy-ében,és aztz tetszet mondani hogy szoljak önre,ha ma sincs fent még.
Én még mindíg nem látom a jegyet.
Varga Emília

90 87.5 87.8 87.5

(#55) Pacák válasza kicsitomi88 (#54) üzenetére


Pacák
senior tag

Továbbá: Önre.

A vessző az előtte álló szó végéhez tapad:

Azt tetszett mondani, hogy szóljak Önre, ha ma sincs még fent.

Nuclear launch detected

(#56) lesaux válasza Crystalheart (#44) üzenetére


lesaux
veterán

(#57) Ndruu válasza nike_ (#49) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hmm... Tényleg... ? Most ráb.sztam...:DDD
Úgy emlékeztem, hogy 1200 kombinált (a kombináltról én is tudok...), csak úgy látom változtak a szabályok (12.09-én)... Lemaradtam.

Harrrr!!!!

(#58) nike_ válasza Ndruu (#57) üzenetére


nike_
addikt

Nem, a RI/OS 5-re váltáskor változtak a szabályok. 2006.05.08-án vagy valahogy úgy májusban.

(#59) philoxenia válasza nike_ (#53) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem mindegy hová ír az ember hülyeségeket ? :U

A szakmai részt csak most fedezem még fel, sok témával még nem is találkoztam.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#60) nike_ válasza philoxenia (#59) üzenetére


nike_
addikt

Ja, így érthető. Én meg nemrég kezdtem el felfedezni a közösségit.

(#61) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Pij(ly)ac milyen J/LY?

90 87.5 87.8 87.5

(#62) lesaux válasza kicsitomi88 (#61) üzenetére


lesaux
veterán

Attól függ. Kínaji?

(#63) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

a címet folytatva:

...akkor Írországban vagy :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.