Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#398) holozis_HUN válasza petarda92 (#395) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én úgy érzem jól használja a ramot, Instagram, Facebook, Snapchat, Telegram, Chrome, Messenger, Gmail, Térkép, Spotify, Szegedi Menetrend app simán mennek együtt, nem lövi ki őket memóriánól, gyors és fluid a váltás köztük, nagyritkán tapasztalok újratöltéseket, de az lehet az appban van megírva, mármint hogy frissítse a hírfolyamot, ha pl 30 perccel utána nyitottam meg megint az appot.

Normál üzemmódban, a telefon saját akkuoptimalizálását használva nem késnek az értesítések, Messenger, Snapchat, Instagram, Telegram, Discord instant jön, Facebook nem mindig, de azzal minden telón tapasztaltam ezt.

Igazából teljesen meg vagyok vele elégedve a mindennapok során, a 90Hz jó kis extra, hogy jó érzés legyen használnia telót, az AMOLED kijelző mellett, néha persze vannak megröccenések, de hát nem csúcs SoC, ez teljesen elfogadható. Ez a merülés gond áll fenn nálam, amit remélhetőleg már lassan javítanak. Illetve a balról előhúzható Google Feed is mobilneten néha azt írja, hogy nincs kapcsolat, ez is egy ismert szoftveres bug. Ezek mind mind javíthatók és remélem hamarosan meglesz csinálva, mert egyébként ha ezt a pár apró meg nagyobb szoftveres bugot megcsinálják, teljesen tökéletes telefon lesz hétköznapi használatra, kamerájával, akkujával, teljesítményével, mindennel.

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.