Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-08-08 15:24:20

LOGOUT.hu

Ide csak a kimondottan az OnePlus 3T-vel kapcsolatos információk kerüljenek. Értem ez alatt a tokok, töltők, kiegészítők, szoftverek és egyéb trükkök.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Sanyek111


Sanyek111
csendes tag

Üdv! Tapasztalt valaki olyan hibát, hogy Oreo update után, az email érkezését nem jelzi a értesítő led? Mindenhol be van kapcslva, hogy értesítsen, volt full gyalu és az sem oldotta meg a problémámat.
A válaszokat előre is köszönöm!

(#5552) Rick4 válasza AcCEsS (#5547) üzenetére


Rick4
félisten

Nillkin frosted shield tokom van, az asszonynak is. 1 év alatt 5-6x biztos le voltak véve, lehet 10x is, de nem havonta, az biztos. Ennek ellenére Mindkettő szélei a sarkoknál meg vannak repedve. ÉN sem értem, miért ilyen, akármilyen gumisabb anyagból is lehetett volna, de legalább tudom, nem vagyunk egyedül. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5553) AcCEsS válasza Rick4 (#5552) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Valószínűleg a felhasznált anyagok nem túl tartósak, vagy a sarkoknál jelentkező folyamatos feszítő/tágító erőt nem képesek hosszútávon elviselni... :U

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#5554) adamfriday válasza Rick4 (#5552) üzenetére


adamfriday
senior tag

A Nillkin frosted cuccok kritikán aluliak, a céges telefonokhoz azokat adunk ki, konkrétan darabokra hullanak maguktól.

(#5555) Rick4 válasza adamfriday (#5554) üzenetére


Rick4
félisten

Érdekes...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5556) Avicularia


Avicularia
veterán

OPO-n nekem is darabokra tört a nillkin frosted tok. 3T-n most még tartja magát, de az elején pár hónapig szilikon tok volt rajta, kb. fél éve van rajta a nillkin, eddig még nem repedt el.
Ja OPO sem volt soha leejtve, mégis szanaszét repedt rajta a nillkin.

[ Szerkesztve ]

(#5557) adamfriday


adamfriday
senior tag

(#5558) DamianB


DamianB
őstag

Nekem nagyon bejött ez az oreo frissítés felraktam fr és újra jó a Bt om nem kell újraindítgatni telefont hogy legyen kacsolat az újítások is bejöttek teljesen elégedett vagyok :C

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#5559) ratobi válasza Sanyek111 (#5551) üzenetére


ratobi
senior tag

Sajnos ez a hiba megvan...

(#5560) crixtm


crixtm
tag

Valahol megvan, hogy kell rootolt telora telepiteni az oreot? Ugye most valami twrp van. Bocs ha mar volt.
Koszi :) Peace

(#5561) Avicularia válasza crixtm (#5560) üzenetére


Avicularia
veterán

TWRP-ből ez kell, nekem nem ment fel a legfrissebb hivatalossal sem. [link]

(#5562) lazajnd


lazajnd
tag

Nem is tudom mióta kísért az a probléma, hogy a Wi-Fi quick toggle által való bekapcsolásakor igen gyakran csak egy kérdőjel jelenik meg a quick toggle ikonon, nem kapcsolódik annak ellenére hogy egyértelműen ismert hálózat közelében vagyok. És ez nem a telefon vétele óta ilyen, valamelyik frissítéssel kezdte el.
Az Android Oreo-s frissítéssel megoldódni látszott ez a gond, bekapcsolás után 1-2 másodperccel már kapcsolódott. Tegnap óta viszont megint visszaállt a régi állapotra, sokszor nem kapcsolódik. A Wi-Fi beállításokat megnyitva is csak üres lista jelenik meg, mintha csak akkor kezdené el keresni a hálózatokat mikor én ránézek.
Másnál is van ilyen probléma?

(#5563) Macika66 válasza lazajnd (#5562) üzenetére


Macika66
addikt

Ez nálam akkor jelentkezik, ha egynél több olyan hálózat van jelen, amire feljelentkezhet (pl. meg van adva mind3-hoz a csatlakozáshoz szükséges jelszó).
Ahol csak egyetlen WiFi adó van, ott (nálam) nem csinálja.

(#5564) lazajnd válasza Macika66 (#5563) üzenetére


lazajnd
tag

Nálam az észrevételeim alapján ettől független a probléma, például az egyetemen csak egy hálózat van amit ismer, mégsem kapcsolódik, itthon van kettő is, ennek ellenére van hogy tudja a dolgát.
Egyébként is, még ha több lehetőség is van döntsön egyet gyorsan, majd ha nem tetszik átváltok egy másikra. Nagyon bosszantó.
Nougat alatt legalább volt lehetőség lenyitni egy kis listát a quick qoggle alatti részen, most viszont csak hosszan nyomással lehet a beállításokon belülre jutni és ott intézkedni.
Talán szükséges hozzátenni hogy nem fatális problémáról van szó, csak jó lenne tudnom hogy mi a helyzet. Egyébként is hajlok egy gyári visszaállítás felé, mióta megvan még nem volt.

(#5565) csipuka válasza crixtm (#5560) üzenetére


csipuka
senior tag

En igy csinaltam, igy egyuttal atvaltottam supersu-rol Magisk-re.

(#5566) -Gerzson- válasza csipuka (#5549) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Köszönöm, kipróbálom

(#5567) DamianB válasza lazajnd (#5564) üzenetére


DamianB
őstag

Ha nem volt még helyedben mindenképp csinálnék

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#5568) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Ide is kiírom, az a biztos: :)

Sziasztok,

Nem tudom hányan tudnak róla, de gondoltam ide is posztolom.
Indítottam egy petíciót a Project Treble-ről, hogy a Oneplus-nak támogatnia kellene az Oxygen OS-ben.
Segítsetek nekünk, spammeljük vele tele a netet!
Oneplus 3/3T esetén különösen értékes feature lenne, ha leáll az OOS fejlesztése rá.

Néhány média, amit sikerült elérnük eddig:

Notebookcheck
Appnama
Gizchina
Phandroid
Portugál oldal
Olasz Gizchina

https://utdetailing.hu/

(#5569) laskr99 válasza tibcsi0407 (#5568) üzenetére


laskr99
addikt

Aláírva. Duplázva van a név vagy ez a neved?

(#5570) tibcsi0407 válasza laskr99 (#5569) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Köszönöm! :R
Dupláztam szándékosan, mert kért vezetéknevet is, de az nem tartozik a többezer aláíróra.
Még a végén a Oneplus megtalál. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#5571) hudakmuvek válasza csipuka (#5565) üzenetére


hudakmuvek
csendes tag

igen, ezzel az eljárással repül a tárolón lévő összes cucc is igaz?

https://hardverapro.hu/tag/hudakmuvek.html

(#5572) tocsa válasza csipuka (#5565) üzenetére


tocsa
senior tag

Arra lennek kivancsi, hogy az uj Oreo-val + Magisk-el mukodik-e az Android Pay?

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#5573) tocsa válasza hudakmuvek (#5571) üzenetére


tocsa
senior tag

Ha jol latom akkor most a TWRP-t is ujra kell flash-elni. Az utobbi 2-3 frissitesnel lusta voltam es nem frissitettem, de most Oreo kompatibilis TWRP kell.

A leirasbol ugy tunik nekem, hogy nem torlodnek az adatok mondjuk.

Nekem viszont egy kerdesem lenne. Mi a fenenek toltenem le az Oreo ROM-ot valami szaros Google drive link-rol a hivatalos oneplus ROM helyett? A hivatalos az nem jo?

[ Szerkesztve ]

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#5574) kemcso válasza tocsa (#5573) üzenetére


kemcso
Ármester

De jó, nekem a hivatalos van fent a fent említett módon.

(#5575) csipuka


csipuka
senior tag

2 nap alatt 2x fagyott le az Oreo. Korabban ezt nem tapasztaltam a 7.xx-en. En vagyok az egyetlen szerencses, vagy mas is jar hasonlo cipoben?
Fel akartam oldani a kepenyot, es nem reagalt.

(#5576) viger válasza tocsa (#5572) üzenetére


viger
tag

Tegnap fizetem a simplelel. Legújabb oreo béta + magisk 14.5

Eddig nekem nem fagyott a telefon! Semmi gond a rendszerrel nálam.

Nexus 4 --> Nexus 5X --> OnePlus 3T --> OnePlus 6T --> Pixel 7 Pro

(#5577) snyper990 válasza csipuka (#5575) üzenetére


snyper990
őstag

Szerintem valamelyik alkalmazásod lesz a bűnös

(#5578) PistiSan válasza viger (#5576) üzenetére


PistiSan
addikt

Simple amúgy sem érzékeny erre, nekem LineageOS és root mellett sem volt gondom a fizetéssel.

(#5587) tibcsi0407 válasza djhalasz (#5585) üzenetére


tibcsi0407
félisten

LOL, ne fokozd légyszi. :D Keress egy moderátort, vagy a topikgazdád és töröltesd.

https://utdetailing.hu/

(#5588) laskr99 válasza tibcsi0407 (#5587) üzenetére


laskr99
addikt

Már kész.

(#5589) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Gondoltam vennék páromnak is egy Oneplus 3T-t, banggood-on, aliexpress-en, most egész jó áron vannak. (5 és 5T-t drágállom).
Érdemes ezekből a webshopokból venni? Ugyanúgy érvényes rá a Oneplus garancia, ha gond lenne?

A sajatomat a Oneplus shopjából vettem tavasszal (akkor még lehetett kapni).

Segítségeteket előre is köszönöm.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#5590) Macika66 válasza Tanisz (#5589) üzenetére


Macika66
addikt

Nem, nincs rá OP garancia. Ezért tud olcsóbb lenni. Csak olyan garanciát kapsz, amilyet az eladó biztosít hozzá.

Tekintetbe véve, hogy garantáltan eredeti alkatrészt nem értékesít az OnePlus más szervizeknek, így eléggé problémás lehet bármiféle javítás is...

(#5591) andyTM válasza Tanisz (#5589) üzenetére


andyTM
senior tag

[- a gyár ezt ajánlja], de már csak a soft gold van 64gb-al

[ Szerkesztve ]

(#5592) laskr99 válasza andyTM (#5591) üzenetére


laskr99
addikt

(#5593) andyTM válasza laskr99 (#5592) üzenetére


andyTM
senior tag

- nekem semmi ilyen nem jött fel

(#5594) Macika66 válasza andyTM (#5591) üzenetére


Macika66
addikt

Ez melyik, a banggood vagy az aliexpress?

(#5595) Tanisz


Tanisz
senior tag

Köszi , akkor nem kockáztatok :)
Amúgy az 5T-ből csak fekete van? Arany, ezüstszürke nincs?
Bocs ha hülyeséget kérdezek, de a shopban most csak ezeket làtom :)

#5591 andyTM köszi, utánanézek,pont ilyen színben tetszik a paromnak :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#5596) Macika66 válasza Tanisz (#5595) üzenetére


Macika66
addikt

Igen, egyelőre csak Midnight Black van, az a szín, ami a legkelendőbb volt és ami mindig legelőször fogyott el.
De már írnak vörösről is. Csak még nem rendelhető...

(#5597) laskr99 válasza Macika66 (#5596) üzenetére


laskr99
addikt

Meg StarWars Editionról :D A 3/3T után az 5T ami egyedül tetszik :D De csakis Midnight Black színben :D

(#5598) Kanthara


Kanthara
csendes tag

Kicsit kivárva, de a hétvégén én is frissítettem Oreo-ra. Nem sokkal frissítés után a fényképező app döglött be, ismeretlen hibát írt.
Gyári beállításokra visszaállítva, és azóta jó a fényképező.
Más gondom nem volt vele, megy szépen.

(#5599) Cifu válasza Kanthara (#5598) üzenetére


Cifu
nagyúr

És milyen előnyeit tapasztaltad eddig az Oreo-nak?

Nekem a fő problémám az, hogy nem látom indokoltnak a frissítést. Az osztott képernyőnek nem venném hasznát... a többi dolog meg nem fogott meg (mások az értesítések és társai). Viszont ilyen-olyan hibák mindenhol vannak. Van, aki jobb aksi időt mond, van, aki rosszabbat, van, ahol vannak lefagyások, van, ahol különféle appok nem működnek megfelelően... Szóval eddig nem kaptam motívációt, hogy frissítsek... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5600) PistiSan válasza Cifu (#5599) üzenetére


PistiSan
addikt

Én is így vagyok vele, ha nincs gond akkor minek csináljak, egyszer fogok frissíteni biztosan, de semmi kedvem újra belakni a telefont, illetve egyelőre nem szeretnék a béta tesztelők között lenni, OP3 topicban többen írták, hogy az OREO már fel sem jön nekik mint frissítést, azt írják hogy szerintük vissza lett vonva az OTA, mert nagyon sok hiba van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.