Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#372) #32577792 válasza HUTCHDB (#368) üzenetére


#32577792
törölt tag

Erről beszéltem. Támadsz. Leírtam, hogy nekem nincs egyik sem. Így bármennyire is akarnád, nem tudok képeket adni. De sehol nem írtam azt, amit Te állítasz!
RN3SE-m van. Jó telefon, főleg az áráért, de a kamerája úgy szar, ahogy van. Arra jó, hogy nyomjak pár fotót, mikor parkolóba állok és a két másik autót lefotózom. Van, hogy néha jó képeket készít, de tényleg néha. Van egy kompakt Sony gépem, azt viszem és azt használom.
De az egész nem ér ennyit. Ha Neked ez a legjobb, hát akkor az. De ha valaki azt mondja, hogy Neki nem, akkor ne akard már meggyőzni Te sem arról, hogy neki is az legyen a legjobb, ami Neked.
TheEnd

:R

(#370) floratm Megnéztem. Pl. a közelit a kutyusról. Nekem az jött le belőle, hogy nem ugyanaz a távolság. DE ezt semmit nem jelent, én egyszemes látó vagyok, az sem sasszem már. Tehát én tuti megnéztem. De az igaz, hogy nem szerkesztettem őket egy képre, egymás mellé és csak 15,6" kalibrált IPS FHD kijelzőn néztem. Vannak profibbak bőven nálam, ezért SEM álltam le szakmailag vitatkozni. Csak annyit mertem megjegyezni, hogy nekem, mint érdeklődő mezei usernek már uncsi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.