Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#368) HUTCHDB válasza #32577792 (#365) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A kamera témát nem én hoztam fel.
Az egész topik ebbe az irányba tolódott, amiről nem én tehetek.
Általános negatív színben történő feltüntetése a XIAOMI modelleknek a kamera.
Én ezt nem így látom a mi mix2 esetén.
Arról viszont én tehetek, hogy én a saját véleményemet PÉLDÁKKAL, TESZTEKKEL alátámasztva megvédem!

Előtted is itt a lehetőség, neked is ajánlom, hogy hozz példákat, mutasd meg, hogy ezért és ezért nincs igazam!

De nyilván könnyebb csak azt kijelenteni, hogy én vagyok elfogult, DE E MELLETT, SEMMI KONKRÉTUMOT nem hoznak fel ellenérvként, mint ahogyan most sem tetted te sem.

TUDOM, ez a topik az "S" medellé, amely készülék jelenleg senkinek nincs itthon.
Az egész diszkurzus találgatásokról, általános dolgokról (külsőről, és a tesztekről) megy, ebbe a környezetbe véleményem szerint bőven belefér az én mondanivalóm is.

Ma reggel direkt készítettem a sima mi mix 2-vel 2-2 képet a gyári kamerával, és a google-val, hogy látható legyen, hogy amit néhány hozzászólással ezelőtt írtam, hogy nem egy kategória a két szoftver által készített kép.

Tedd meg te is, hogy megcsinálod ezt, (hiszen neked is van mi mix 2-őd ugye?) és ide kiteszed, hogy lássuk, hogy akkora elfogultságom e téren is, hogy az már helikopter!

(#366) tibcsi0407 !

Az én szememben pontosan azok teszik nevetségessé magukat, akik anélkül, hogy használtak volna valamit, anélkül állítják, hogy jó, vagy rossz.
Szívesen venném tőled is, hogy hozz példákat, nézzük meg, beszéljük meg, hogy szerinted miért kell lepontozni a kamerát.
Nyilván erre még nincs lehetőség, de 1-2 héten belül nagyon szívesen sort keríthetünk erre a topik címében szereplő modellel.

Nekem az fáj a legjobban, hogy itt egyesek - mint írásod alapján te is - csak legyintenek, hogy én milyen elfogult vagyok a hozzászólásom alapján, de azt, hogy megteszi valaki, és ellenpéldákat hoz, na az már senkinek nem megy.

A legmegdöbbentőbb, hogy az általam közzétett példákat senki nem nézi meg, senki nem elemezi ki, csak a demagóg szöveggel jön, hogy a huavej, meg a szamsung, na meg az alma...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.