Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) INGJOKE


INGJOKE
veterán

CSÉNTEK van!!!

Mit várhatunk a frissítésben?

Átléptük a bűvös 15000 hsz-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#15002) grafnet válasza INGJOKE (#15001) üzenetére


grafnet
Topikgazda

#15000: jó megfigyelés!
:C :C :C

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#15003) Karavik


Karavik
veterán

9.12.5 ismét egy bitang jó heti frissítés lett:

- Új package installer
- Új engedély kezelő (egyszerűbb, sokkal átláthatóbb, az adott apphoz tartozó engedélyek egy oldalon az összes)*
- Hozzáadva közvetlen hívásindítás egy érintéssel SMS üzenetből
- Hozzáadva kijelző bal vagy jobb oldalán felfelé swipe-ra Googele asszisztens (Hey Google) megnyitás. Megnyitás közben jó kis animációval a képernyő alsó szélén. Kijelző egyéb területen felfelé swipe-ra természetesen maradt a szokásos kereső funkció

*Az új engedélykezelő miatt az összes felhasználó által telepített appok már beállított engedélyei nullázódnak, így az engedélyeket újból meg kell adni a user appokhoz. Ez a rendszer appokat nem érinti.

Közvetlen hívásindítás egy érintéssel SMS üzenetből:

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15004) Karavik válasza Karavik (#15003) üzenetére


Karavik
veterán

Kifutottam a szerk időből.

Kijelző bal vagy jobb oldalán felfelé swipe-ra Googele asszisztens (Hey Google) megnyitásról képernyőfelvétel

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15005) Zsoleszhun válasza Karavik (#15003) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

(#15006) INGJOKE válasza Zsoleszhun (#15005) üzenetére


INGJOKE
veterán

Felment köszi. :)

(#15007) cH1


cH1
aktív tag

Az új frissítés után is állandóan kint van ez az értesítés. Nincs rá valakinek valami tippje?

[ Szerkesztve ]

(#15008) INGJOKE válasza cH1 (#15007) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ne használj fb-ot. :D :D :D :D

(#15009) grafnet válasza cH1 (#15007) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Nyomva tartod, nem tudod kikapcsolni az értesítést?

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#15010) DroiDMester válasza grafnet (#15009) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

csak el halasztani engedi max néhány órát, de ez a többi értesítéssel is így van, ha meg végleg letiltod akkor semmiről nem fogsz értesítést kapni!

amúgy pedig egyszerűen megoldható el kell távolítani előbb a régi appot, és újból telepíteni nálam a Chrome DEV szokta ezt el játszani!

(#15011) cH1 válasza grafnet (#15009) üzenetére


cH1
aktív tag

Letiltottam, de így meg semmi playstore értesítést nem kapok meg. Az újratelepítés sem oldotta meg a gondot. Lehet csinálok egy clean installt.

(#15012) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Nem tudom megcsinálni a VoWIFI aktiválást a poco-pdc módszerrel. Lehet a miui11 hibája de lehet, hogy a mix3 más.
Ezt az MBNLoader módszert próbálta már valaki?

¯\_(ツ)_/¯

(#15013) jety91 válasza cH1 (#15011) üzenetére


jety91
őstag

Nalam is ez van es kollegamnal is... Sztem a Facebook cseszett el vmit szokasahoz hiven

(#15014) Adamo_sx válasza Zsoleszhun (#15012) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

Nálam is MIUI11 van,de (többé kevésbé) működik MIX2S-en a poco-s módszer. Azaz, ha repülő üzemmódban bekapcsolom a WiFi-t, akkor azonnal ott a VoWiFi kell, de normál módban többnyire eltűnik. És igen, valahol A MIUI11 vagy az Android 10-re váltásnál lett ilyen. A másik módszer még nem próbáltam.

(#15015) slezakimi


slezakimi
senior tag

Sziasztok.
Nekem a legújabb EU rommal nem megy a Huawei egészség appja, mert a a Huawei mobil service letöltése után folyamatos crash.
Nem tudom előtte is így volt-e, mert most akartam beüzemelni a karkötőt.
Esetleg valaki használ huawei karost a telóval?
Köszi

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#15016) Adamo_sx válasza Adamo_sx (#15014) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

No, azt hiszem rájöttem, hogy mi okozza ezt a látszólagos anomáliát a VoWiFi körül:
Korábban két kapcsoló volt a beállításokban, egy a VoWiFi-nek és egy, hogy melyik legyen a preferált mód (mobilhálózat, vagy WLAN).
Most csak egy kapcsoló van:

"Make calls using WLAN". Azonban úgy tűnik, mintha "a háttérben" ott van a mobil/WLAN preferencia is és alapból a mobil van preferálva, a VoWiFi bekapcsoltságát pedig átvette a korábbi beállításokból. (Tehát, ha van mobilhálózat, akkor nincs VoWiFi, de ha nincs lefedettség (vagy pl, repülő módban bekapcsoljuk a WiFi-t), akkor él a VoWiFi.
Namost, ha ezek után kikapcsolom, majd újra vissza a 'Make calls using WLAN' opciót, akkor már fixen megjelenik a VoWiFi jelzés, nem tűnik el akkor sem, ha van mobilhálózat elérés. Szóval szerintem a háttérben megvan a két beállítás, csak most egy kapcsoló kapcsolja mindkettőt egyszerre, csak az upgrade után még a két beállítás nem volt szinkronban, ezért kellett a ki/bekapcsolás.

(#15017) Adamo_sx válasza Zsoleszhun (#15012) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

Itt egy másik leírás VoWiFI-re, MI9-re.

(#15018) Zsoleszhun válasza Adamo_sx (#15017) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszi de sajnos xiaomi.eu-n nincs ilyen, hogy "Modem Config"

¯\_(ツ)_/¯

(#15019) Clay


Clay
senior tag

A legújabb eu dev frissítés óta, nem működik a total commander, LAN windows megosztás :O

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#15020) Zsoleszhun válasza Clay (#15019) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nekem működik de tiszta telepítés volt mert most nyitottam.

¯\_(ツ)_/¯

(#15021) Adamo_sx válasza Clay (#15019) üzenetére


Adamo_sx
aktív tag

Nálam is működik, pedig a 10-es droid sem tiszta telepítéssel került fel (tudom, majd egyszer újrainstallálom tisztán is...). Az engedélyeket (képek, file-ok írása/olvasása...) újra meg kellett adni a legutóbbi frissítés után, ahogy Karavik is írta. Külön a Total commanderre és külön a LAN pluginra.

(#15022) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Akartam kérdezni hogy az utolsó frissítés óta már a cib, az erste pay se küld üzenetet. Most adtam nekik mindenféle jogosultságot, de nem tudom melyik melyik nem neki. :)
Tapasztalat?

(#15023) slezakimi


slezakimi
senior tag

Hát a Huawei Health nekem crash.Telepítés után kéri a Huawei Mobile Servicest, amint felrakom crash. Ezt dobja, hátha valaki tudja mit jelent.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#15024) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Nem tudom sírjak-e vagy nevessek de pár hét utáni fiókban való pihenéstől megjavult a Mi Mix 2S kijelzője... De jó lett volna ha hamarabb megjavul magától és nem dobtam ki volna felesleges pénzt egy új telefonra:W Így szerintem el fogom adni a Mi 9T prot mert azért a pénz az kéne:(

Üdv. Johnny

(#15025) INGJOKE válasza jonnyjoker01 (#15024) üzenetére


INGJOKE
veterán

Lol
Nem olvastad jól el a tesztet a mix 2s-be már belekerült az önjavító kijelző technológia. :D :DD :DDD

(#15026) jonnyjoker01 válasza INGJOKE (#15025) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:DDD

Egy pár napig tesztelem azért, hogy biztos nem csak ideiglenesen működik, vicces lenne ha egy héttel később ugyanúgy jelentkezne a probléma és vehetnék megint új telefont:DDD Akkor viszont max egy tesco fon-t vennék 1000 forintért és grátiszba elásnám magam a föld alá.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15027) DroiDMester válasza jonnyjoker01 (#15026) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

1szerűbb lenne akkor a mix2s-t eladni nem? persze azért nem kapsz annyit(főleg mondtad hogy eléggé ütött-kopott) az én mix2S-em patika állapotú akár csak most bontanád ki a gyári fóliás dobozából, de meg se próbáltam eladni mert szat se ér már sajnos.... pedig nagyon szerettem! De nálam állt. MAX 1.évig van egy teló és az letelt, így váltottam!

(#15028) jonnyjoker01 válasza DroiDMester (#15027) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen sajnos ketté van repedve a kijelző, és bár szemből nem látszik, azért ez eléggé levisz az árából, nem beszélve a sarkoknál lévő sérülésekről...

HA-n most 60 pénzért adják a makulátlan állapotút, az enyém 30-at ér meg max úgy gondolom.:( Pénzügyileg jobban járnék, ha gyorsan megválnék a Mi 9T Pro-tól még mielőtt lejjebb menne a piaci ára.

Szerk...De egyáltalán nem biztos, hogy a hiba nem jön vissza, úgyhogy átmásoltam mindent és tesztelés jön, hogy jelentkezik e később az érintés hiba.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15029) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Ígérem utolsó off a témában!:R

Gyári töltővel töltöttem most egy darabig és megint meghülyült a kijelző, alul nem érzékelt. Amint rádugtam viszont a Mi 9T Pro töltőjét, azonnal, abban a pillanatban megszűnt a probléma.:Y Helyette viszont mindenhol máshol kezdett el érzékelni tapintásokat, állapotsávot lehúzni, satöbbi. Töltőről leszedve viszont visszaállt normális működésre a telefon többé kevésbé.

Szinte biztos vagyok benne hogy az usb csatival van valami probléma, mivel töltés közben bizsergett a kezem miközben fogtam a telefont.:DDD Nem vagyok fizikus, de szerintem valami statikus elektomosság zavar be az érintőpanelnek.

Marad a Mi 9T Pro szerintem mielőtt megöl a saját telefonom:DD

Szerk. most hirtelen megint nem érzékel lent, pedig az előbb működött... Ez kuka...:O

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#15030) grafnet válasza jonnyjoker01 (#15029) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Azért még ne kukázd ki.
Hátha valakinek alaplap baja lesz...

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#15031) Clay


Clay
senior tag

Nekem nem jött be a múltheti frissítés. A total commanderrel még mindig szívok, már töröltem az adatokat, kézzel megadtam az engedélyeket, mégse akarja az igazságot. Nem tudok új szervert beállítani, csak nevet tudok neki adni. Amikor az autóban felcsatlakozik a bluetoothra, leveszi a hangerőt 50%-ra... A chrome állandóan lefagy. :W

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#15032) cH1 válasza jonnyjoker01 (#15029) üzenetére


cH1
aktív tag

Pont ma jártam így. Melóban egy Mate 20 Pro töltőjére tettem fel, és a kijelző alján egyáltalán nem érzékelt, valamint belassult, akadt a telefon. Amint észrevettem levettem töltőről és újraindítottam, azóta nincs probléma. Szerencsére itthon is van egy ilyen töltőm, szóval lehet kísérletezgetek még, hátha kinyírom az egy hónap múlva lejáró garanciám előtt. :))

(#15033) jonnyjoker01 válasza grafnet (#15030) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát azért ki nem dobom, "eldobható" telefonnak jó lesz túrázáshoz pl. (bármennyire is fáj ezt kimondani). Mivel a statikusságát elveszti egy idő után, ha csak időszakosan használom akkor tökéletes. Ha olyan dolgot csinálok/olyan helyre megyek ahol nagyobb az esélye a balesetnek, akkor a mix 2s-t fogom magammal vinni.

Üdv. Johnny

(#15034) #32577792


#32577792
törölt tag

sziasztok

Nem tudom bárki járt-e már hasonlóan, akár másik telefonnal is, mint én.
Tegnap fura hangokat produkált a készülék, nem is tudom mihez hasonlítani, talán mint egy flipper hangja?
Teljesen random produkálja, volt már amikor egy böngésző megnyitásakor, volt amikor képernyő feloldásakor stb. Újraindítás is volt, utána is.
Szóval tippek erre?

(#15035) grafnet válasza #32577792 (#15034) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Nekem nem rémlik, hogy lett volna már valakinek ilyen jelenség.
Tippem nincs.
Mi8 topikban is kérdezz rá, hátha ott valakinek volt már ilyen.

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#15036) #32577792 válasza grafnet (#15035) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ok, köszi

(#15037) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

(#15038) INGJOKE válasza Zsoleszhun (#15037) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én már összefoglaltam mit várok tőle. :))

(#15039) Zsoleszhun válasza INGJOKE (#15038) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Jogos. Viszont nálam a 4. Az OIS lenne :)

¯\_(ツ)_/¯

(#15040) grafnet válasza Zsoleszhun (#15037) üzenetére


grafnet
Topikgazda

Hibás a link...

Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 7; Huawei Mate 10 Pro + Honor Band 6

(#15041) INGJOKE válasza Zsoleszhun (#15039) üzenetére


INGJOKE
veterán

Egye fene te is kívánhatsz egyet. :DDD :DDD :DDD

(#15042) Zsoleszhun válasza grafnet (#15040) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Tényleg, köszi ez a jó [link]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#15043) juve600 válasza Karavik (#15004) üzenetére


juve600
nagyúr

szia
lehet tudni valamit a heti frissítésről ?
aksi idő sem az igazi :)
xiaomi eu 9.12.5
azt vettem észre hogy beállítom hogy felemelésre illetve dupla kopp-ra éledjen a teló és random kikapcsolódik magától ez a két funkció ....................... nem értem
:R

(#15044) Zsoleszhun válasza Karavik (#15004) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Én is kérdezek. Biztosan láttad már, hogy global alatt Svájci régióval lehet vowifit varázsolni de EU dev alatt nincs Modem Config. Van valami ötleted rá?

¯\_(ツ)_/¯

(#15045) Karavik válasza juve600 (#15043) üzenetére


Karavik
veterán

Csak azt tudom, hogy lesz 9.12.12 nemsoká az alábbi változásokkal:

- Dark mode support hozzáadva Security app-hoz és Battery opciókhoz
- Új Mi Video app
- Ultra battery saver kapcsoló hozzáadása a redőny kapcsolókhoz javítva
- App ikonok használata AOD értesítésekhez

Arról a hibáról amit írtál nem tudok semmit, neked Mi9 van igaz? Utána nézek...

(#15044 Zsoleszhun:

Modem config az melyik alakamazás? Ugyanis az Activity launcher az alkamzásokat listázza, ez melyik melyik app része. Jó lenne egy képernyőmentás, ahol az activity launcher az alkalmazásokat listázza köztük a modem config-ot

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#15046) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

És már tölthető is a friss EU => xiaomi.eu_multi_MIMix2S_9.12.12_v11-10.zip

(#15047) Zsoleszhun válasza DroiDMester (#15046) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Megint benyaltam a letöltést mert elfelejtettem, hogy mix3-am van :DDD

Itt a changelog:

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#15048) fap333


fap333
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek!
Én még 9.4.12 EU dev romon vagyok, és lassan elérkezettnek látom az időt egy tiszta telepítésre.
Tudnátok segíteni, hogy milyen lépéseken kell végigmennem, miket kell formáznom, stb.
Illetve milyen amatőr hibákat ne kövessek el... (mert mint látható a jelenlegi verzióból nem vagyok egy gyakorlott romoló)
Köszönöm!

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#15049) DroiDMester válasza Zsoleszhun (#15047) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hát ja nekem is figyelni kell ugye én se Mix2S-t használom már(páromnak adtam, neki meg csak 2-3.hetente szoktam frissíteni) magamnak meg a 9T Pro és 9Lite kell :))

amúgy mix3 nak nincs tropikja hogy ide jársz vissza, mert ugye neked már nincs is meg a Mix2S.

(#15050) Zsoleszhun válasza DroiDMester (#15049) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A Mix3 halott topik, meg itt vannak a régi arcok :)

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.