Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#431) Snoop-y válasza Kalandor (#415) üzenetére


Snoop-y
veterán

"Ha szar a levegő, ha egekben a lakásár, azt nem ők csinálták, hanem én, meg te vagyis mi. Hántsd le a bunkóságot és azért egy kicsit értsd meg a keserűségüket. Nem lesz jobb nekik a boomerezéstől, de ha valaki nem tud valamit tenni, gyakran cinikus lesz"

Es? En is ezen a piacon elek nekem is sokba kerul nekem is ugyanazt kell kifizetnem. Tovabbra sem latom mi jogositja fel oket erre. A kiontott tejbe sirni felesleges. Sokra mentem azzal, hogy otthonrol elkoltoztem megjegyzem, hogy ez nekem csak 24 eves koromban sikerult es nem azert mert mamahotelben laktam egy szaros fatuzelesi kalyhank volt mikor hazertem a hideg hazba nem csak felcsavartam a futest vagy potyogtem tavolrol a Nest-nek, hogy futse fel a kecot hanem nekialltam fat vagni ha hetvegen nem tettem meg mert hulye fejjel LAN partyn voltam.

Nem volt se konnyebb se nehezebb dolgunk csak mas volt. Minden kornak megvan a problemaja. Nem nyekeregni kell es akkor lesz megoldas. Gondolod ha csak a szam koptattam volna vagy boomerezem oregapamat attol bejon a fa az udvarrol felhasogatva?

Lehet hoborogni meg tenni a dolgok ellen. Akik boomereznek azok ugyanolyanok mint akik regen szidtak a vallalkozokat de delutan negykor mar otthon tamaszkodtak es csodalkoztak, hogy nem repul a grillcsirke.

Erted mar mi a problemam?

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.