Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) valti7 válasza MKLS (#1030) üzenetére


valti7
csendes tag

Én is imádom. Úgy értettem, hogy bánom, hogy drágán vettem. Nem baj, legalább megtanultam a leckét.

(#1052) DarthRoni válasza PuMbA (#1034) üzenetére


DarthRoni
tag

Én is ezzel akartam kezdeni, de két városban sem találtam hozzá fóliát, plusz mire már lassan lehet itthon kapni, szépen össze is karcolódott.

erahurka: köszönöm a tippet!

(#1053) TestamentDNR


TestamentDNR
aktív tag

Nekem makom volt az arral. Piroseknal Koszonet programmal 32bol kijott.

(#1054) Misser válasza sohi83 (#1044) üzenetére


Misser
tag

Én is lényegében 710-ről váltottam, és az akksiidő szinte hihetetlen hozzá képest.
És tényleg, a T-nél még powerbankot is adnak ajándékba... ezt a két hetet ki tudtam volna várni :)

(#1055) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Hol található a hívásátirányítás? :F

(#1056) sohi83 válasza Misser (#1054) üzenetére


sohi83
tag

Akkor bátran nekimegyek, ha 710 után ekkora az akksi különbség. :) Gondoltam naivan bemegyek a Tréhez és megveszem boltban, de az eladó csak nézett tágra nyílt szemmel, mikor mondtam neki, mit szeretnék, hogy: "Itt Lumia 735 ajándékkal? Az ugyan nincs!" :D
Ma kicsit megnyomkodtam ezt is és a 830-at is, hát, annyival nem éreztem jobbnak a 830-at, amennyivel többe kerül.
Azt ugye jól tudom, hogy ha szürkében is veszem meg, bármilyen hátlapot vehetek hozzá, mert cserélhető?

(#1057) sohi83 válasza TestamentDNR (#1049) üzenetére


sohi83
tag

Szuper, köszönöm a visszajelzésed. Sokat számít vásárlás előtt, hogy működés közben a tulajok milyennek találják a kütyüt. :)

(#1058) Misser válasza sohi83 (#1056) üzenetére


Misser
tag

Persze, lehet venni hozzá hátlapot, de az 5ezer körül lesz. A Qi töltés miatt drága kicsit.

Online kell mindent venni : )

(#1059) japy válasza Pttypang (#1045) üzenetére


japy
őstag

Ezzel aztán sokat segítettél neki! Esetleg konkrétumokat írhattál volna.

(#1060) Mevrick válasza -atesz- (#1055) üzenetére


Mevrick
csendes tag

Hálózat+ / Beállítások

(#1061) TestamentDNR válasza Misser (#1058) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Ebayen dragabb a hatlap, mint egyes magyar cegeknel. :/
A speedshopnal lattam asszem 6k-ert.

(#1062) -atesz- válasza Mevrick (#1060) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Hülye vagyok, de nem találom

(#1063) BobTail válasza -atesz- (#1062) üzenetére


BobTail
őstag

Pedig ott van, nekem a beállításokon belül most éppen alulról a 3. (a végén a sorrend folyamatosan változik, attól függően, hogy mi frissült legutoljára)

Mikori a telefon? Talán azért nem találod, mert még friss a teló, és nem frissült le minden.

(#1064) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Arròl hol talàlhatò infò, hogy a T-Mobile-nàl power bank-ot is adnak hozzà? A vezeték nélküli töltő meg van, igaz a tìpusàròl sem talàltam infòt, de a power bank-ròl semmi.

(#1065) Hami33 válasza Cranberries (#1064) üzenetére


Hami33
aktív tag

[link] itt le van írva minden. Egyébként Nokia gyári vezetékmentes a töltő amit ajándékba adnak még!

[ Szerkesztve ]

(#1066) sohi83 válasza Cranberries (#1064) üzenetére


sohi83
tag

Minden netes vásárláshoz tartozik powerbank. Ünnepi ajánlatok közt (előfizuval) keresd. :)

(#1067) -atesz- válasza BobTail (#1063) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Megvan😊 Alulról a hatodik

(#1068) Heffi válasza -atesz- (#1055) üzenetére


Heffi
őstag

win-es készülékeknél elég szegényes a hívásátirányítás beállításánek lehetősége, mert ha egyszer bekapcsolod, akkor mindent odaírányít, míg ki nem kapcsolod. Nincsenek olyan opciók, hogy nem elérhető, foglalt, nincs válasz... Ha feltételes átirányítást szeretnél beállítani, akkor a szolgáltatónak megfelelő kód betárcsázásával lehet ilyen átírányítást bekapcsolni (*# stb). Például a T-nél ha szeretnél sms-t kapni az olyan hívásokról, amikor nem volt elérhető a telefonod, akkor amolyan virtuális átírányítást kell bekapcsolni a 06309876543 hívószámra. T-nél ezek a kódok.

(#1069) -atesz- válasza Heffi (#1068) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Nálam (vodás) mind van.

(#1070) kgb79 válasza Cranberries (#1064) üzenetére


kgb79
tag

Ma hoztam el a T-től. DT-601 típusú töltőt adnak hozzá.

Nagyon tetszik eddig a teló. :))

(#1071) Heffi válasza -atesz- (#1069) üzenetére


Heffi
őstag

Én be sem tudok lépni abba a menübe, azt írja a készülék, hogy 4G-ről álljak át átmenetileg 3G-re, de hiába csinálom, ugyan az marad az üzenet, illetve inaktív a beállítás gomb.

(#1072) j.bravo válasza -atesz- (#1069) üzenetére


j.bravo
addikt

Telenyomoroson dettó, van mind.

Whatever.

(#1073) Hami33


Hami33
aktív tag

Megrendeltem a telót narancs színben,látatlanban mert csak szürkét fogtam kezemben. Esetleg valaki látott,fogott narancssárgát matt vagy fényes lesz? Minden képen fényesnek látom,nem mattnak:)

[ Szerkesztve ]

(#1074) MKLS válasza Hami33 (#1073) üzenetére


MKLS
aktív tag

Narancs az fényes.

(#1075) Hami33 válasza MKLS (#1074) üzenetére


Hami33
aktív tag

Ok,köszönöm a megerősítést:)!

(#1076) Devas


Devas
őstag

Jelentem megérkezett a fehér független 735-ösöm. Szerencsére nem az a fényes csúszós hátlapja van, mint amire számítottam. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#1077) wasp.cor válasza kgb79 (#1070) üzenetére


wasp.cor
csendes tag

Online rendelted és trémobil üzletben vetted át? Rendelném már megfele, de olyan nagy a bizonytalanság a trénél, hogy azt sem tudják az ügyfélszolgálaton hogy mi is jár hozzá ajándékba. Éppen most vitatkozok egy kisasszonnyal aki szerint a vezeték nélküli töltő ami ajándék csak és kizárólag a Power Tube 4400-as külső akkumulátor lehet. Látom a webshop-jukban, hogy van raktáron az egyik nyíregyházi boltban, de mivel nem havidíjas előfizető vagyok, ezért az ajándék nekem csak úgy jár ha online rendelem meg. Ha most átmennék nyíregyházi üzletbe, akkor 70990-ért elhozhatom a készüléket, de akkor bukom az ajándék vezeték nélküli töltőt. Hogy van akkor ez most? Segítsetek! Hátha itt hamarabb megkapom a választ, mint az ügyfélszolgálattól.

(#1078) Partyface007


Partyface007
őstag

akinek korábban is volt amoled -es telefonja: mi a tapasztalat mennyi idő után ég be a kijelző?

(#1079) Pttypang válasza Partyface007 (#1078) üzenetére


Pttypang
veterán

lumia 800 2 eves, nem egett be

Everybody lies.

(#1080) Hami33 válasza Partyface007 (#1078) üzenetére


Hami33
aktív tag

Szerintem normál használat mellett sokat bír! Ez régebben ki lett beszélve itt. Nem lesz vele gond! 930 ban is oled van,nyilván nem tennék bele csúcsmodellbe,ha rossz lenne.

(#1081) Hami33 válasza wasp.cor (#1077) üzenetére


Hami33
aktív tag

Jobb ha online rendelsz mert akkor kapni fogsz mindent automatikusan úgy csomagolnak ahogy a rendszer mutatja mi jár mellé,nyilván készlet erejéig jár a power tube ma rendeltem pénteken hozzák is házhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#1082) wasp.cor válasza Partyface007 (#1078) üzenetére


wasp.cor
csendes tag

nekem 4 éve van amoled kijelzős (samsung) telefonom és nyoma sincs beégésnek.

(#1083) erahurka válasza Hami33 (#1080) üzenetére


erahurka
félisten

"nyilván nem tennék bele csúcsmodellbe,ha rossz lenne."
Erre azért nem vennék mérget 2014-ben.

(#1084) Partyface007 válasza wasp.cor (#1082) üzenetére


Partyface007
őstag

köszi mindenkinek

(#1085) Hami33 válasza erahurka (#1083) üzenetére


Hami33
aktív tag

Megnéztem a élőben egymás mellett a 735-830 párost szép a 830 kijelzője is egyébként nem nagyon láttam különbséget,egyedül talán annyi ,hogy a kisebb méret miatt élesebbnek látszódik a 735, és talán picit szebb a feketéje:) párom samsung s3 mini nyoma sincs beégésnek. Egyébként ha gond van a kijelzővel akkor lehet gariztatni.

[ Szerkesztve ]

(#1086) sohi83 válasza wasp.cor (#1077) üzenetére


sohi83
tag

Most rendeltem meg online kb 10 perce, Trés üzletben átvéttel. 20 perc és kiderül mit nem akarnak adni hozzá. :D (előtte azért felhívtam a telefonos ügyfélszolgálatot, ott mondták, ha online rendeled és üzletben veszed át, AKKOR IS jár mindkét ajándék hozzá).

(#1087) Gabóka


Gabóka
tag

Sziasztok!
Telefonnal kapcsolatban eddig tapasztalt problémáim:
- egyszer magától felnagyította úgy a menüt, hogy kezelhetetlenné vált, ki-bekapcs megoldotta
- zenét hallgattam fülessel, hívtak, füles ki, hívás végén füles be, megfagyott, kb 1 percig kellett nyomnom a gombot, h kikapcsoljon
- ma érvénytelen sim kártyát jelzett, sim ki-be, megjavult

Illetve ami még: GPS nem igazán akar működni offline módban, belépek Here Maps-be, keresi a pozíciót, keres.. keres... semmi. (Here Drive-ban ugyanez...) Wifihez csatlakoztatva gyorsan pozicionál, de néha előfordul, hogy egy a valódi helyzetem mellett levő utcát jelez...
Valakinek tippje ezzel kapcsolatban? :/

(#1088) Heffi válasza Gabóka (#1087) üzenetére


Heffi
őstag

Az első az nem hiba. Beállítások>könnyű kezelés alatt kapcsold ki a képernyőnagyítót (két ujjas dupla kopp)

(#1089) sohi83


sohi83
tag

No, végre a kezemben a kütyü! :D
Trés online tapasztalat: vezetéknélküli töltő automacie jár, de a powerbank nem. Én jelenleg is Trés vagyok, de nem volt hűségem, de 2 év hűségre vettem a telót, de szerintük ez a mondat engem nem érint: "2014 november 10-től online megrendelt új hűségidős havidíjas előfizetése mellé ajándék hordozható külső akkumulátort adunk."
Panasztétel megvolt, mert biza én is új hűségidővel kötöttem meg a szerződést. :)

A teló elsőre tetszik, nekem még nagynak tűnik a 710 után, de szerintem hamar megszokom.

Teljesen más: ha mrá megvettem egy alkalmazást a live fiókommal (igaz WP 7.8 alatt) és azt szeretném az új kütyüvel használni tovább, ugye azt nem kell újra megvennem?

(#1090) kgb79 válasza wasp.cor (#1077) üzenetére


kgb79
tag

Online rendeltem és üzletben vettem át :)

Töltő és telefon egybe volt fóliázva.

(#1091) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Ha én online rendelem, de a saját, meglévő kártyámat szeretném használni hozzá, akkor hogy tudok nano simet csinálni a kártyámból? :)

(#1092) sohi83 válasza andikaaa (#1091) üzenetére


sohi83
tag

Szolgáltatóhoz be, nano sim kér, elfogad, használ. :)

(#1093) lorcsi válasza andikaaa (#1091) üzenetére


lorcsi
veterán

sehogy, be kell menni a szolgáltatódhoz és adnak neked egy nanot...elvileg ingyen

(#1094) Trabanti1


Trabanti1
csendes tag

Ti ne járjatok így!!

Nagy nehezen kaptam fóliát a telefonra, fölrakták és meghülyült a telefon. :W Le lett ragasztva a távolságérzékelő és nem tudtam lerakni a telefon, csak sok nyomkodás után. Kivágtam azt a részt, most már minden ok!
Tehát olyan fóliát vegyetek ami, nem takarja el a távolságérzékelőt.!! :Y

Más!
Here drive + ok!
Viszont a Here maps BOTRÁNYOS!! Elindítom, gyalogosan tervezek. Én szeretem ha abban irányban áll, és navigál amerre megyek, nézek. Viszont így használhatatlan, annyira ugrál a térkép, másnál?

[ Szerkesztve ]

(#1095) Heffi válasza sohi83 (#1089) üzenetére


Heffi
őstag

Nem kell újra megvenni. Ezt a rendszer is tudja, hisz a microsoft fiókodhoz köti az alkalmazásokat.

(#1096) sohi83 válasza Heffi (#1095) üzenetére


sohi83
tag

Akkor még véletlen sem fog újabb összeget levonni a számlámról, hiába jelenik meg a vásárlás részleteinél a bankkártya adatom? :D

(#1097) Pttypang válasza Trabanti1 (#1094) üzenetére


Pttypang
veterán

En nem tettem ra, profit :DDD

Everybody lies.

(#1098) Heffi válasza sohi83 (#1096) üzenetére


Heffi
őstag

Lépjél be a windows phone oldalára, és az alkalmazások + játékok címszó alatt találsz olyat, hogy vásárlási előzmények. Ott csak bökj rá az újratelepítés szövegre és már települ is a program, ha a neten lóg a telefon. Nem fog újra levonni érte pénzt.

(#1099) blackmajesty válasza sohi83 (#1089) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ha a #1065-ös hsz-ben levő linket megnézed, ott azt írja, hogy a pick pack pontos átvétel és a házhozszállítás esetén jár a power bank. Ha az üzletben vetted át, akkor nem, hiába az online rendelés.

(#1100) totasen


totasen
csendes tag

Lumia 730 Dual Sim telefonom van néhány napja.
A kezdőképernyőn a (kis méretű) csempék négy oszlopnyi szélességben helyezkednek el az első bekapcsolás óta, de így is csak a képernyő bal 2/3-át töltik ki, vagyis jobb oldalon van egy kihasználatlan csík.
A "Beállításokban" a "Kezdőképernyő+téma" pontban nincs meg a "Több csempe megjelenítése" menüpont.
Próbáltam már HR-t végezni, másodjára a készülék (RP-1040; PC 059W5Q2 Var Euro 7F CV) eredeti firmware-jét felflasheltem a Care Suite segítségével, ennek ellenére ez a kihasználatlan sáv maradt, ahogy volt.
Mit lehetne tenni, hogy a teljes képernyő kihasznált legyen?
Volt már Lumia 520, Lumia 925 és Lumia 630 Dual Sim a birtokomban (használtam is őket), egyiknél sem találkoztam ezzel a jelenséggel.
Más: PfD-t érdemes igénybe venni?
Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.