Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) miqlas válasza schumy1 (#14350) üzenetére


miqlas
őstag

... és tényleg! :DD

Köszi!

[ Szerkesztve ]

42

(#14352) xlife11


xlife11
senior tag

Üdv!

Sajnos az újév hajnalán készülékem digitizere megrepedt,hál' istennek a kijelző sértetlen maradt, viszont nem veszi be az érintést :(

Valaki tudja, hol, mennyiért lehetne cseréltetni, illetve maszekban itthon megoldani mennyire lenne bonyolult?

Előre is köszi :R

(#14353) yaksi válasza counter4 (#14345) üzenetére


yaksi
aktív tag

Számlát sem mailben kapsz.

elmész a Telekom weboldalára, és azzal az email címmel, amit megadtál a rendelésnél, belépsz a MyT-mobile -ba. (Vigyázz, ne a vásárolt telefonszám, hanem az email cím használatával lépj be!)

Ezt követően a jobb oldalon, a dokumentumok menüpont alatt jelenik meg az előfizetői szerződés, a számla, és a garanciajegy.

yaksi

(#14354) patex1983 válasza lorinho (#14312) üzenetére


patex1983
őstag

Egy korábbi hozzászólásom. Szeptemberben vettem, a véleményem azóta csak még jobb lett a kis 520-ról.
De, ha használod a fórum keresőjét, akkor meg fogod látni, hogy nagggggggyon pozitív az emberek véleménye. :K

X

(#14355) m1lan válasza Giovan! (#14302) üzenetére


m1lan
őstag

Nemsoká' jön mindkettő 512 mb-ra is (állítólag) :DDD

Bizonyos szempontból teljesen érthető ez a struktúra. Amíg az 1gb+ RAM-mal felszerelt WP8 mobilok kapják meg elsőként a népszerűbb játékokat, addig egyesek képesek kiadni azt a többletköltséget a telefonért, ami mondjuk az 520 meg a 820 között van.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#14356) Tim82 válasza xlife11 (#14352) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szétszedés

Digitizer

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14357) csaba1203 válasza counter4 (#14345) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez érdekes mert én is tegnap este szerettem volna megrendelni de nem volt nekik egy darab se.Csak készletértesítésre tudtam feliratkozni náluk :F Úgy látszik nem győzik gyártani a telót,mert mindenkinek ez kell :D :DD

(#14358) Takuun


Takuun
aktív tag

Ma megcsodáltam a MM-ben egymás mellett a Lumia 520, 625, 820-at.
A kijelző igen vérszegény volt az 520-ban. Meg a 625-nek is színesebb volt a kijelzője. Egy IPS-panelnak azért szebbnek kéne lennie, de folyamatosan az volt az érzésem, mintha az 520 kijelzőjén lenne egy vékony szürke fólia. Ezen lehet állítani vagy csak a fényerő az amin állítani lehet. Csak mert a beállításokban én nem találtam semmit a fényerőn kívül.

(#14359) mikersz1 válasza Takuun (#14358) üzenetére


mikersz1
senior tag

Színprofilon is lehet állítani.

(#14360) nicu71 válasza patex1983 (#14354) üzenetére


nicu71
addikt

Igy van ,nagggyon pozitiv a vélemény.Persze ez sem hibátlan,van egy nagy baja.... :DDD

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#14361) Tim82 válasza nicu71 (#14360) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erről jut eszembe, nem tudod véletlenül, hogy mikor lesz GDR3?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14362) nicu71 válasza Tim82 (#14361) üzenetére


nicu71
addikt

:DDD minden nap 3x csekkolom.Sőt van hogy többször is.Még hétvégén is!!!

már rég rajta van :DDD

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#14363) Tim82 válasza nicu71 (#14362) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na de a hivatalosra gondoltam. Tudod, az izére... a gédéerblekre. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14364) voyager4.4 válasza Takuun (#14358) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Már én is megtapasztalhattam, hogy nem nagyon érdemes egymás mellé tenni más lumiákkal sajnos. :)

Azt mondják a többi lumián sokat dob a ClearBlack teknolodzsi ami ebből kimaradt ugye.

Mondjuk az általam megtekintett darab elég szép fekete volt... még a csempeszín átállításra sem reagált, maradt fekete XD

no fate but what we make

(#14365) duo


duo
őstag

Kéne már frissíteni az 1. hsz-t hogy benne legyen a gdr3 meg arról útmutató meg a faszább akksi linkje.
aztán a newbie/write only-kat meg irányítani az 1 hszra. szkösszömszépe'

@nicu71: nagyon komoly nu skool

@voyager4.4: jaja korábban kiveséztük hogy ja, látványos a differencia ha mellérakod. de hát mindek rakod mellé? :D önmagában meg oké.színprofilokkal viszont én melegebb és kontrsztosabbra állítottam.már szinte b@ssza a szemem.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#14366) ViTToRe válasza miqlas (#14351) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Én most egy WH-208 headset-et használok, de lényegében bármelyik gombbal ellátott headset-nél a gombnyomások számával különböző műveletek érhetőek el(play/pause, előre- visszaléptetés).
Ez a füles is teljesen rendben van hangzásilag, és nem igazán érdemes 23-24nél hangosabbra állítani(nem torzít, de nagyon hangos már :DDD)

(#14367) Tim82 válasza duo (#14365) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Mugen akksi benne van. Amúgy nem vagytok hozzám kötve, frissíttethetitek az összefoglalót, én nem hiszem, hogy fogok már vele foglalkozni. :N

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14368) duo válasza Tim82 (#14367) üzenetére


duo
őstag

:D "egyszer és mindenkorra felelős vagy azért amit megszelídítettél"

ok. nem kimondottan neked volt címezve :)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#14369) N€T0X|N válasza voyager4.4 (#14364) üzenetére


N€T0X|N
őstag
LOGOUT blog

Szerintem a feketéje eléggé rendben van. De a színei nem túl élénkek semmilyen beállításal, színprofilok se sokat osztanak-szoroznak... a 620 pl. tényleg agyonveri, ha melléteszem.

Sent from my keyBoard

(#14370) Devas válasza voyager4.4 (#14364) üzenetére


Devas
őstag

625-ben sincs clearblack Tudtommal. De a 620-ban már van.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#14371) duo válasza Devas (#14370) üzenetére


duo
őstag

A mobilarénás teszt alapján az tft, clearblack-el. ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#14372) Lall válasza duo (#14371) üzenetére


Lall
veterán

Nem jól emlékszel. A 625-ben nincs CB és nem TFT, hanem IPS.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14373) AMD Power


AMD Power
titán

Kb egy éves Vodás Lumia 520 30e eladni ó nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#14374) miqlas válasza ViTToRe (#14366) üzenetére


miqlas
őstag

... nekem is van egy blútyúkos fülesem, gondolkoztam is rajta, hogy azzal használom, de úgy döntöttem, hogy maradok az agybadugós panánál ...

A cégnél van még 2 vagy 3 Nokia WP8-as - asszem egy 620 meg 2 db 820-as, holnap melléteszem az 520-amat - kíváncsivá tettetek :D

[ Szerkesztve ]

42

(#14375) old rocker válasza Tim82 (#14361) üzenetére


old rocker
veterán

Állítólag húsvétkor, a pápa áldásával bocsátják útjára a finn Kalevala nevű Szent Szaunából ...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14376) Tim82 válasza old rocker (#14375) üzenetére


Tim82
nagyúr

És láthatatlan kis puttók fogják kiszállítani minden WP8-as Lumiára szapora szárnycsapásokkal?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14377) duo válasza Lall (#14372) üzenetére


duo
őstag

de jól emlékszem, csak én valójában a 620-asra gondoltam. :) a 625-öt nem is láttam a komment elején.
benézés esete.

elnézést. :R

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#14378) Lall válasza duo (#14377) üzenetére


Lall
veterán

Kurvára nem nézünk el semmit. Vezekelj! :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#14379) old rocker válasza Tim82 (#14376) üzenetére


old rocker
veterán

miközben a szférák zenéje fog áradni minden öthuszasból...

LaIII: :D

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14380) old rocker


old rocker
veterán

Az 525-ös mikor jelenik meg a GDR3-al és mennyiért lehet kapni, ahol olcsóbb??

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#14381) duo válasza Lall (#14378) üzenetére


duo
őstag

:D

korbács, álarc bekészítve gazdám!

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#14382) br.rak


br.rak
őstag

Próbálta már valaki hosszútávon osztani a mobilnetet ezzel a telefonnal? Isminek kellene a Digi Movehoz (telenor hipernet átcímkézve ha jól tudom) Ha igen, ezek lennének a kérdéseim.
-Mennyire stabil
-Csatlakozhat-e több eszköz a telefonra
-Mennyire viseli jól ha időközben többen le ill felcsatlakoznak
-hogy viselkedik, ha folyton töltőre van téve?

Első körben ennyi :)

(#14383) blackmoto válasza Tim82 (#14331) üzenetére


blackmoto
senior tag

Vagy Flashlight XT
[link]
Nekem ez jött be legjobban. Ennek nem kell az adatszolgáltatásokhoz hozzáférés.

(#14384) miqlas válasza br.rak (#14382) üzenetére


miqlas
őstag

... Gyõrbõl Pécsre buszon osztottam a gyerekeknek, végig bírta, nem volt leszakadás, töltésre nem volt lehetõség, de 88%-ról 29-re esett vissza 4 óra alatt. Persze azt is figyelembe kell venni, hogy a nagyobb városok között csökken a térerõ, ezért több energiát igényel a teló ;)

42

(#14385) br.rak válasza miqlas (#14384) üzenetére


br.rak
őstag

Köszi, azt megkérdezhetem hogy 2G-n vagy 3G-n voltál-e?

(#14386) 90Quiet


90Quiet
tag

Sziasztok,

Próbáltam kikeresni a topikban, hogyan érdemes egy jelenlegi androidosnak egy mezei gmail fiókkal átmigrálni WP8-ra, de nem sikerült egyértelmű választ találnom.

Szeretném megtartani és használni a gmail fiókot, továbbá azt is szeretném hogy Push-kén jöjjenek meg a gmail levelek a telefonra. Mivel létre kell hozni egy MS accountot hogy járok jobban ha ezt szeretném elérni? Egy outlook.com-os új fiókot hozzak létre, vagy a már meglévő Gmail fióknévvel regeljek egy MS accountot?
Azt is olvastam hogy a Google már nem támogatja az Activesync-et, amivel a WP telefonok megkapták a push tartalmakat. Erre van már más megoldás?

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#14387) Devas válasza blackmoto (#14383) üzenetére


Devas
őstag

Fenomenális. Ha jól olvasom csinál nekem egy fehér képernyőt. Fantasztikus. Komolyan mondom ilyenkor már erős késztetést érzek az internet explorer lecserélésére erre...

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#14388) Tim82 válasza Devas (#14387) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az Internet Explorernek van zseblámpa-helyettesítő módja is?

Amúgy csinál egy fehér képernyőt ÉS felcsavarja a fényerőt maximumra, hogy lehessen vele világítani. Néha hasznos lehet.

De persze te böngészni is próbálhatsz vele, én nem próbáltam, hogy működne-e. :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#14389) miqlas válasza br.rak (#14385) üzenetére


miqlas
őstag

3G-n, de ahol nem volt 3G, ott gondolom vissza váltott 2G-re.

42

(#14390) miqlas válasza 90Quiet (#14386) üzenetére


miqlas
őstag

A telefont én az Outlook-os fiókommal aktiváltam, de van gmail-es fiókom is, a kontaktokat onnan szinkronizálom, és természetesen megkapom a gmail-es leveleket is (meg az outlook-ra érkezõket is) a telefonra.

42

(#14391) lorinho


lorinho
tag

Sziasztok!

Nos, csatlakoztam én is a Lumia 520-asok táborába. :) Viszlát android! Remélem nem bánom meg! :D
Már nagyjából beállítgattam mindent. Imádom hogy ilyen gyors. :)
Tudtok ajánlani néhány igazán jó alkalmazást, ami hasznos a mindennapokban. Nem nagyon ismerem a kínálatot. Előre is köszönöm!

(#14392) Sub-ZeRo válasza lorinho (#14391) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Windows phone store és kutakodsz. :C :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14393) kezman válasza 90Quiet (#14386) üzenetére


kezman
őstag

MS fiók mindenképp kell mert minden ahoz van kötve, az áruházból is csak akkor tudsz letölteni, viszont a Googl is tökélrtesen tudod szinkronizálni, levelek megjönnek és értesítés is,

Elég ha egyszerre egy topicba teszed fel a kérdést. :)

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#14394) lorinho


lorinho
tag

A térerő nálatok is csak 2-3 csík között mozog? Ez elég zavaró... :(((

(#14395) Sub-ZeRo válasza lorinho (#14394) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért nézed? Ne nézd és nem lesz zavaró: :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14396) kezman válasza Sub-ZeRo (#14395) üzenetére


kezman
őstag

:DDD :O

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#14397) csaba1203


csaba1203
addikt

Úgy látszik a Tré-nél nincsenek a helyzet magaslatán.Nemrég 1 órája jött,hogy újra rendelhető a készülék persze ember örül belép és mi fogad sajnáljuk de megint csak készletértesítésre tudtam regelni.Nem tudom miért jó ez nekik,hogy szívatják az embert :D :DD

(#14398) zsoltek válasza Sub-ZeRo (#14395) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Sub-Zero win again.

Huawei P30

(#14399) Drachoo válasza lorinho (#14394) üzenetére


Drachoo
senior tag

Eddig eszembe sem jutott a térerőt megnézni. A kedvedért megnéztem, maxon van. :)

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#14400) old rocker válasza zsoltek (#14398) üzenetére


old rocker
veterán

---falwless victory :-))

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.