Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) pitius válasza Honkydoo (#13444) üzenetére


pitius
tag

Google calendar átállt UTC re. Ezért van egy órával korábban minden.

...pitius...

(#13452) Lexus sc


Lexus sc
tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy ha telepítem a facebook appot,onnan nem látják ismerőseim chaten ha aktív vagyok, viszont a mobil weboldalon azonnal látják. Ki mit tud erre javasolni? Ha a wifi aktív akkor szerintem azonnal látszódnia kellene az aktív chatnek.

(#13453) Honkydoo válasza pitius (#13451) üzenetére


Honkydoo
őstag

Naptárbeállítások/Általános/Jelenlegi időzóna

Itt nálam csak GMT van, hiába pipálom be "Az összes időzóna megjelenítése"-t.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#13454) carbapenem


carbapenem
tag

Sziasztok,
ma nekem is megvolt, hogy a telefon kikapcsolt magától, no életjel, bekapcsolóra se, rádugtam tölteni, egy röccenés majd a piros akkus, dugós töltō jel, egy órán keresztül csak ugyanez, vert a viz nem kicsit... de akku ki be, igazgat után visszakapcsol, minden fitti akku töltöttség 81%, lehet vmi érintkezési gixer volt az akkunál. azért a trénél remélem csuklottak rendesen

(#13455) pitius válasza Honkydoo (#13453) üzenetére


pitius
tag

GMT - UTC, tulajdonképpen ugyanaz. Nincs más amit ki lehetne választani. Androidosok is szívnak ezzel.

...pitius...

(#13456) vrsptr válasza bgerg (#13450) üzenetére


vrsptr
aktív tag

Megszokható, eleinte tényleg fura, de aztán már természetes és hiányozna is.

[ Szerkesztve ]

A kivétel léte bizonyítja a szabály létezését a nem kivételes esetekre.

(#13457) br.rak válasza pitius (#13455) üzenetére


br.rak
őstag

Nem teljesen ugyanaz. Mi Elvileg GMT+1-ben vagyunk, függetlenül a téli/nyári időszámítástól, ilyenkor csak a viszonyítási alap változik.(maga a GMT) UTC-nél pedig ugrálunk az UTC+1 és az UTC+2 között. Szerintem ez az ami megzavarja a dolgokat, de javítsatok ki ha hülyeséget írok.

Br

(#13459) Honkydoo válasza pitius (#13455) üzenetére


Honkydoo
őstag

Értem, igazából megoldottam úgy, hogy az ownclouddal szinkronizálom, de ott is trükközni kellett.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#13460) Garyka


Garyka
tag

Tudnátok autós tartót ajánlani?

(#13461) karika85 válasza Lexus sc (#13452) üzenetére


karika85
tag

Szia! én ezt használom: Facebook Beta

Jól működik minden! Értesítések időbe jönnek, chat is elég jó! Látok mindenkit, aki fent van, és engem is látnak, ha fent vagyok!

[ Szerkesztve ]

(#13462) Dika22


Dika22
tag

Szevasztok! Megvan az 520-asom :) viszont az a gond hogy ha rádugom gépre jön ez a driver gond. Mivel lehet a telóra másolni dolgokat?

"Samsung s23 ultra®

(#13463) Devas válasza Dika22 (#13462) üzenetére


Devas
őstag

Windows XP SP3-nál az intézőt kell használnod. Az előugró varázslókat Mégsézzed.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13464) Dika22 válasza Devas (#13463) üzenetére


Dika22
tag

Értelek, de hogy kell?

"Samsung s23 ultra®

(#13465) Devas válasza Dika22 (#13464) üzenetére


Devas
őstag

Hát rádugod a gépre. Előugrik a varázsló, az neked nem kell, nyomsz 2 mégsét. Megnyitod az intézőt és megkeresed a Windows Phone-t. Majd másolsz abba a pár mappába amit látsz, mindent a megfelelő helyre.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13466) Dika22 válasza Devas (#13465) üzenetére


Dika22
tag

Okés, megpróbálom :)

"Samsung s23 ultra®

(#13467) NrolandK93


NrolandK93
csendes tag

Pont egy ilyen telefont kaptam Karácsonyra ! És szeretném tudni hogy a telefon tudja kezelni a Silverlight programot ? Mert állítólag nem támogatott fájltípus. És én mindenképp szeretném frissíteni mert anélkül nem lehet RTL Mostot nézni telefonon ahogy számítógépen sem.

(#13468) Sub-ZeRo válasza Devas (#13463) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

+ kell a legújabb windows media player hozzá, mert nélküle nem fog menni. ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13469) rob210


rob210
nagyúr

Sziasztok vennék egy ilyen készüléket.
Amire kell Navigáció, telefonálás sms küldés, és Hotspot.
Nem tudom erre egyáltalán alkalmas? mármint, hogy a +g-met kilőjje wifire?

Illetve a GPS milyen benne és létezik-e rá, IGO NAvigon Sygic, vagy valami nem gyári program?
Előre is köszi, mert ettől, függ megveszem-e.

Renault power

(#13470) netpeti98 válasza rob210 (#13469) üzenetére


netpeti98
addikt

Van wifi megosztás. Van hozzá Nokia Here (belföldi navigáció, de bővíthető), de vannak más navigációs szoftverek is (pl.: Waze), de az általad említett 2 alkalmazás tudtommal nincs rá.

[ Szerkesztve ]

(#13471) Tim82 válasza rob210 (#13469) üzenetére


Tim82
nagyúr

Természetesen gond nélkül tudod használni mind a hotspot funkciót, mind a GPS-t. Utóbbi egyébként kifejezetten erőssége a cuccnak.

Nincs sem iGo, sem Navigon, sem Sygic, a saját Here Drive-ja van, amit 5k HUF alatti összegért tudsz világlicenszesre bővíteni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13472) Dika22 válasza Sub-ZeRo (#13468) üzenetére


Dika22
tag

Belépek az intézőbe, látja a mappákat, de másolni nem tudok bele :(

"Samsung s23 ultra®

(#13473) rob210 válasza Tim82 (#13471) üzenetére


rob210
nagyúr

Köszi srácok akkor már csak egy kérdés, mennyire fagy a készülék?
Illetve a gyári navi ismer minden utcát és felhasználó barát?
Elég IGO függő vagyok milyen ahhoz képest?
Nem idegenkedek a gyáritól, csak pontos legyen, mert az ideg szétver ha nehezen kap jelet meg elvisz egy két utcával arrébb.
:R

Renault power

(#13474) Sub-ZeRo válasza Dika22 (#13472) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Old fel a zárolási képernyőt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13475) Dika22 válasza Sub-ZeRo (#13474) üzenetére


Dika22
tag

Megvan. Ezután?

"Samsung s23 ultra®

(#13476) netpeti98 válasza rob210 (#13473) üzenetére


netpeti98
addikt

Stabil a készülék.

(#13477) Воланд válasza NrolandK93 (#13467) üzenetére


Воланд
titán

nem tudja kezelni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13478) Dika22


Dika22
tag

Lenne valaki oly segítőkész, hogy el magyarázná, hogy hogy kell összekötni a telót a géppel xp sp3 alatt? :)

"Samsung s23 ultra®

(#13479) NrolandK93


NrolandK93
csendes tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.creativemobile.DragRacing&hl=hu&rdid=com.creativemobile.DragRacing
Ezt a játékot ugye viszi ez a telefon ?

(#13480) mikersz1 válasza NrolandK93 (#13479) üzenetére


mikersz1
senior tag

Ha a zte blade III tenefonomon ment, akkor ezen száguldozni fog. :)

(#13481) Devas válasza NrolandK93 (#13479) üzenetére


Devas
őstag

Asphalt 8-at tedd fel elsőként amíg van 3-4 giga szabad helyed, majd meglátod mire képes a VAS! :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#13482) orangutan4 válasza rob210 (#13473) üzenetére


orangutan4
tag

[link]
itt meg tudod nézni, h hogyan néz ki. Szerintem a jel erős, és gyorsan meg is találja. A térkép letölthető, nekem eddig nem volt hiányom vele.

(#13483) rob210 válasza orangutan4 (#13482) üzenetére


rob210
nagyúr

Köszi na akkor megveszem és használom.
Remélem beváltja a hozzá fűzött reményem, mert a mostani androidos egy nap alatt lehal üzemidőben és van vele bug is rendesen.
Most kipróbálom ezt is, remélem legalább ez stabil lesz.
:R

Renault power

(#13484) pitius válasza Tim82 (#13471) üzenetére


pitius
tag

Navigon van.

[link]

...pitius...

(#13485) Tim82 válasza pitius (#13484) üzenetére


Tim82
nagyúr

:R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13486) pitius válasza Dika22 (#13478) üzenetére


pitius
tag

XP SP3 + Windows Media Player 11 (legfrissebb verzió 11.0.5721.5280),

USB kábel + a telefon.

Ha van feloldó kód beállítva, akkor kapcsolódás előtt oldd fel a képernyőt.

Első kapcsolódáskor a windows próbál drivert telepíteni. Mindkét alkalommal nyomj a Mégse (Cancel) gombra.

Utána az Intézőben (Explorer, My Computer) alatt már látszania kell a telefonnak.
Ha az automatikus indítás is be van kapcsolva, akkor előtte még rákérdez, hogy mit csináljon, itt értelemszerűen az Eszköz megnyitása a file-ok megtekintéséhez részt kell választani.

Ha ennyi után nem megy, akkor vagy SW probléma van, vagy az USB nem tuti.

...pitius...

(#13487) orangutan4 válasza rob210 (#13483) üzenetére


orangutan4
tag

amit talán nem tud, az az útközbeni cél beállítása. De ebben vki erősítsen meg, mert még nem próbáltam. De 1 frissítéssel bármikor bekerülhet ez is gondolom.
Én is nemrég váltottam WPre és nem akarnék visszatérni droidra. Ez a legkisebb nokia is gyors, stabil, és amire szükségem van azt mind tudja. A nokiás + appok meg tök jók. :))

[ Szerkesztve ]

(#13488) Dika22 válasza pitius (#13486) üzenetére


Dika22
tag

Valami nokia browsert mutat.

"Samsung s23 ultra®

(#13489) rob210 válasza pitius (#13484) üzenetére


rob210
nagyúr

Király, egyre jobb:)

Renault power

(#13490) pitius válasza Dika22 (#13488) üzenetére


pitius
tag

Tegyél be egy screenshotot.

...pitius...

(#13491) Dika22 válasza pitius (#13490) üzenetére


Dika22
tag

"Samsung s23 ultra®

(#13492) Dika22 válasza Dika22 (#13491) üzenetére


Dika22
tag

Jó lett!!! :D de most valamiért nem látja a memkártyát :( androidos telóból vettem ki, először jó lett, de most nem látja :(

"Samsung s23 ultra®

(#13493) mikersz1


mikersz1
senior tag

Screenshotot hogyan lehet készíteni?

(#13494) hroberto válasza mikersz1 (#13493) üzenetére


hroberto
veterán

Windows+kamera gomb. (bekapcs gomb)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13495) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Nemrégiben ebben a topikban tettem fel a kérdést, hogy a Lumia telefonok,azaz a WP támogatja-e a vezetéknélküli, BT billentyűzetet.

A mai napon egy Rapoo E2700-ason akadt meg a szemem, amelyen ott virított az ablakos logó a kompatibilitási listán. Akkor most hogy van ez? Vajon jó hozzá vagy sem? A boltban az eladó csak annyit tudott mondani, hogy amennyiben ott a logó, jónak kell lennie, de nem volt benne annyi bizalmam, hogy meg is vegyem.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#13496) kezman válasza hroberto (#13494) üzenetére


kezman
őstag

Nem egészen, win+Power ;]
A PC-n nem tudom :F

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#13497) hroberto válasza kezman (#13496) üzenetére


hroberto
veterán

Ja, bocs azt akartam írni! :D Javítva!
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13498) mikersz1


mikersz1
senior tag

Megvolt a telefonom első hibája. Bal oldalt teljesen a szélen függőlegesen egy csíkban a kijelző jobb szélének képét mutatta. Ez a drag Racing telepítése után történt.
Szerk.: ez nagyon vékony sávban történt. Újraindítás segített.

[ Szerkesztve ]

(#13499) tjb007 válasza evo87 (#13495) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyrészt nem támogatja, másrészt meg mivel ez nem egy BT billentyűzet, ezért ha támogatna sem tudnád vele használni.

(#13500) evo87 válasza tjb007 (#13499) üzenetére


evo87
őstag

Nekem is gyanús volt, hogy minek bele az USB vevő, ha BT-os. Ezek szerint az eladó volt meglehetősen inkompetens.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.