Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) old rocker válasza GML (#9598) üzenetére


old rocker
veterán

van egy phonetinfo progi, mindent kiír a teflonodról.
[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9602) old rocker válasza Karma (#9600) üzenetére


old rocker
veterán

azt is használom.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9603) old rocker válasza Karma (#9600) üzenetére


old rocker
veterán

0.24 W >

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9604) old rocker


old rocker
veterán

6120C, E51 okostelefonok butítását, karbitozását, programok telepítését dobozos sörért vállalom. Arany ászok, kőhányási és deja vu elnevezésű sörök nem érdekelnek. A vörös csillag jelen esetben nem zavar. S40-ek kíméljenek.
Válóokot keresek jeligére a sajtóházba.
Mekk Elek s.k.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9605) attisx válasza old rocker (#9604) üzenetére


attisx
addikt

"...S40-ek kíméljenek."

Kár, pedig a 6233-at szívesen megcarbitíroztattam volna... :DDD

-----------------------------------------------------
[Nagyon OFF: Ez volt az 1001. "szakamai" hsz-em... :B ]

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9606) GML


GML
őstag

És valamitől nagyon, de nagyon lassssssúúúú... :(((

(#9607) GML


GML
őstag

Az enerdzsi profájlerről tudna valaki valami használható leírást adni??

(#9608) old rocker válasza attisx (#9605) üzenetére


old rocker
veterán

ma jó, a tiéddel kivételt teszek, mert nekem is volt 6233-om. Küldd el és megkarbidozom.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9609) old rocker válasza GML (#9607) üzenetére


old rocker
veterán

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9610) O$zkł


O$zkł
aktív tag

#9556 erre nincs senkinek semmi ötlete?

"Be the change you want to see in the world"

(#9611) old rocker válasza O$zkł (#9610) üzenetére


old rocker
veterán

én csak karbidozást vállaok, de azt is csak heineken dobozossörért

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9612) Kbali válasza Dexter68 (#9586) üzenetére


Kbali
nagyúr

Jöhetne már P-re is.

(#9613) O$zkł válasza old rocker (#9611) üzenetére


O$zkł
aktív tag

mi az a karbidozás :F bocs a hülye kérdésért

"Be the change you want to see in the world"

(#9614) Dexter68 válasza O$zkł (#9613) üzenetére


Dexter68
addikt

1. Veszel a gazdabótba egy fél kiló karbidot, bedobálod a vakond járatába, meglocsolod és két hétig nem lesz vakondtúrás a kertedben.

2. megcsinálod az allfiles-hacket a Hellocarbide-progival és a végén elkerülheted, hogy folyton tanúsítványhibára hivatkozzanak az installálandó progik és szignózni kelljen őket. Ez a gondtalan élet kezdetének egy része. :D

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9615) O$zkł válasza Dexter68 (#9614) üzenetére


O$zkł
aktív tag

ez az allfiles hack jól hangzik:D
hogy is kell ezt megcsinálni?

"Be the change you want to see in the world"

(#9616) old rocker válasza Dexter68 (#9614) üzenetére


old rocker
veterán

na, erről a gondtalan életről tudnék mesélni ... 1. előző telefont kéccer kellett karbidoznom, mer' egyszer elszállt közben ... Aztán jött a feleségemnek is egy E51-es és azt is karbidozhattam, hogy tudjak neki telepíteni. Aztán végleg kikakukkolt az előző e51, kaptam egy újat, amit megint karbitozhattam. Tiszta sülthalárus vagyok már, nem is al, hanem fő hekk filézett.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9617) GML válasza Kbali (#9612) üzenetére


GML
őstag

a PC szerinti keresésben már van fresh.:DD

(#9618) GML válasza GML (#9617) üzenetére


GML
őstag

na figyelem a profilerrel a fogyazstást. világítás nélül 0,12-0,14W világítással 0,25-0,28W. A háttérben szinte semmi sem fut. csak egy Xplore

(#9619) _L_


_L_
tag

Hali!

A telóm tanusítványhibát ír, kb semmit(vagyis semmit :D ) nem tudok telepíteni :( Van valami megoldás?

(#9620) GML válasza _L_ (#9619) üzenetére


GML
őstag

Hello Kitty... ja nem HelloCarbide... Olvass vissza szerintem....

(#9621) kw3v865 válasza GML (#9618) üzenetére


kw3v865
senior tag

Megnéztem én is (X-plore futott a háttérben): háttérvilágítással (fényérzékelő minimumon) 0,17-0,15, anélkül 0,03-0,04.

[ Szerkesztve ]

(#9622) _L_ válasza GML (#9620) üzenetére


_L_
tag

Köszi szépen :)

(#9623) old rocker


old rocker
veterán

A kalbidozás az élet éltelme!!!! A mockosz kisz hobbitockák nem tudják elszignózni előlünk a ploglamokat és miénk lesz a dlágaszág isz!!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9624) spedyboy


spedyboy
senior tag

sziasztok!
gondolkodok ezen a telon csak elrettent h régi illetve inkább hogy kicsi a kijelzöje...
viszont tetszik hogy szép és letisztult a formavilágaxD
kérdésem lenne hogy netre menyire lehet használni? tudom nem lehet egy vizuális orgazmus hogy is lehetne:D de használhatóságilag értem.
fontos lenne még hogy ne mtom kinek van viszonyítási alpaja de van olyan erös wifi érzékelöje mint az iphone 2g -nek?-fontos lenne
jah és hogy a kamera mien felbontásban veszi fel a videót és mien minöségben.-tudom ez egy üzleti telo de akkor is:D
köszönöm sézpen elöre is!
üdv spedyboy

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#9625) enddav


enddav
aktív tag

Ha még valaki számára nem lenne érthető, akkor simán hackelhető a legújabb szoft. is és mennek rajta az Ngage játékok is! :DDD
O$zkł ment pü.

[ Szerkesztve ]

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#9626) asadasad22 válasza enddav (#9625) üzenetére


asadasad22
őstag

nálam az ngage eddig nem ment, de akkor biztos csak én csesztem el valamit, majd újra próbálkozok.

(#9627) asadasad22 válasza GML (#9593) üzenetére


asadasad22
őstag

ugyanezt vettem észre nagyjából amióta visszajött a szervízből. nagyjából egy xelnex lite 1.03 fut a háttérben, semmi más.. nálad fut valami a háttérben?

(#9628) dpetiba


dpetiba
aktív tag

Hello!

Ha a névjegyzékből keresek ki egy telefonszámot, akkor a hívás végén mindig be kell zárnom plusszba a névjegyzéket, hogy ne fusson? Ez mehetne automatikusan is szerintem, vagy én vagyok béna :) De idegesít, hogy minden egyes telefonálás után fut a háttérben...

(#9629) Dexter68 válasza spedyboy (#9624) üzenetére


Dexter68
addikt

hát nokia esetében engem kifejezetten vonzott, hogy ez már egy egy éves modell. Kiforrott szoft van hozzá, nem az elsőgenerációs bugos akármi. Nekem netre tök jó. Operával vagy Skyfire-rel böngészek, gmail
Amikor vettem, gondolkodtam az iphone-on (észnél kellett lenni nagyon), de nem bánom. Nézegettem a többi fotós telefon képeit, na ez pont olyan szar képet csinál. :DDD Cybershot ide vagy oda, a telefon az telefon, nem pedig fényképezőgép.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9630) nfsu17 válasza dpetiba (#9628) üzenetére


nfsu17
veterán

Hogy veszed észre, hogy megy a háttérben?
Én megnyomom a kilépést és kilép...vagy még ekkor is fut?

(#9631) O$zkł


O$zkł
aktív tag

lehet valahogy a teló kamrájából webcamot csinálni usb-n keresztül?

"Be the change you want to see in the world"

(#9632) TokLac válasza O$zkł (#9631) üzenetére


TokLac
senior tag

Lehet.

[ Szerkesztve ]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#9633) kw3v865 válasza O$zkł (#9631) üzenetére


kw3v865
senior tag

A Mobiola WebCam progival. lehet USB-n, BT-n és WIFI-n keresztül. AZ USB-nl nálam nem ment. Wifivel viszont tökéletes :)

(#9634) GML válasza asadasad22 (#9627) üzenetére


GML
őstag

reboot után mértem..

(#9635) Joe bácsi válasza nfsu17 (#9630) üzenetére


Joe bácsi
őstag

A Handy Taskmant felrakod és látni fogod, h. de bizony fut a háttérben.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#9636) Karma válasza dpetiba (#9628) üzenetére


Karma
félisten

Hát megteheted, hogy nem a névjegyzékből telefonálsz, hanem a naplóból vagy kézzel beírogatod a számokat :DDD Sajnos nincs rá mód, hogy ezen változtassunk :(

“All nothings are not equal.”

(#9637) O$zkł válasza kw3v865 (#9633) üzenetére


O$zkł
aktív tag

thx :R
megpróbáljuk hátha nállam megy usb-n is :DD

"Be the change you want to see in the world"

(#9638) spedyboy válasza Dexter68 (#9629) üzenetére


spedyboy
senior tag

köszi a válaszzt!
szoval netre elmegy.
nekem csak arra kéne hogy órákon tudjak neteznixD
opera minit ismerem szeretem is ugye müködik fekve is e51 en?
mert van amin nem:S

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#9639) O$zkł válasza O$zkł (#9637) üzenetére


O$zkł
aktív tag

nekem működik :DDD :DD :C :R

"Be the change you want to see in the world"

(#9640) nfsu17 válasza Joe bácsi (#9635) üzenetére


nfsu17
veterán

Majd egyszer felteszem, most még új vagyok hozzá, nem akarok belenyúlni. De ha Nokia ezt így csinálta, akkor így csinálta.
Eddig engem nem zavart a háttérben. :DD

(#9641) dpetiba válasza nfsu17 (#9630) üzenetére


dpetiba
aktív tag

Kis ház ikon megnyom hosszan és ott fut :(

(#9642) asadasad22 válasza GML (#9634) üzenetére


asadasad22
őstag

egy xelnexnél mindegy, hogy reboot után mérted-e, mivel reboot után is automata módon elindul, ha úgy van beállítva.

(#9643) Petike6


Petike6
tag

Sziasztok! Vennék egy ilyen telefont és egy olyan kérdésem van,hogy autóba GPS-ként hogyan használható? Kell hozzá egy program azt ami kifér a képen? A válaszokat előre is köszi! :R

(#9645) old rocker válasza spedyboy (#9638) üzenetére


old rocker
veterán

Hát, éppen hogy elmegy a netre... a közelében sincs egy Toshiba laptopnak. Az Opera mini fekve is működik rajta, meg átlósan is.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9647) ben11


ben11
őstag

Ma én is boldog tulajdonosa lettem eme készüléknek! Eddig nem győzök betelni vele:)nagyon egyben van.a hack utan mar szépen pakolgattam is progikat,a legjobb a TTPod,hihetetlenul kidolgozott.a skyfire is elsőre felment és szépen működik..

Jóéjt!

(#9648) bikkamokka


bikkamokka
tag

A TTpod-ból csak a kína verzió létezik angol nyelvvel?
Nem az angol nyelvvel van a bajom, hanem azzal, hogy nem jeleníti meg az alkalmazás nevét (mivel kínai karakterek lennének).
Próbáltam elindítani, de ezt írta ki: Rendszerhiba
Egyébként a google első három találatából töltöttem le.

Szerk: egyébként a zenelejátszó (a gyári) gyakran kifagy, akkor ha nincs füles csatlakoztatva. Muszáj fülest csatkakoztatni?

[ Szerkesztve ]

(#9649) Pajoz válasza bikkamokka (#9648) üzenetére


Pajoz
őstag

Próbáld meg telepíteni az itt lévőt.Ez olvasható nyelven :) írja ki a prog nevét.
A gyári lejátszónak működnie kéne füles nélkül is.

(#9650) Symbio válasza bikkamokka (#9648) üzenetére


Symbio
senior tag

A rádióhoz kell a füles, mert az az antenna, a zenelejátszónál az valami egyedi hiba lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.