Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) GML


GML
őstag

szerintetek az mért van, hogy tanúsítványhiba miatt nem megy fel a handy weather, és egyáltalán semmi sem?

[ Szerkesztve ]

(#11002) CoolG


CoolG
csendes tag

Helo!

Tegnap vettem egy ilyen fasza kis gépet, de még semmi progit se játékot nem tettem rá.
Lécci dobjatok pár linket vagy nevet amik hasznosak lehetnek unalomüzésnek vagy pimpelni. :) :) :)
köszi

(#11003) enddav válasza CoolG (#11002) üzenetére


enddav
aktív tag

Szia. Előszőr is a [link] itt ha még nem regisztráltál, akkor regelj, aztán a másik pedig a [link]
Remélem tudtam segíteni, sok sikert a telefon használatához. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#11004) Canonfan válasza Otisz (#10996) üzenetére


Canonfan
senior tag

Pff akkor bele se merek gondolni, hogy az n-szériás mobilok ténylegesen meddig bírják...

Én amúgy úgy vagyok ezzel az éjszakára kikapcsolni dologgal, hogy alvás közbe úgyse hívok senkit, akkor megy minek menjen feleslegesen, + akkor ne is zargasson senki... :)

(#11005) micro


micro
addikt

sikerült valakinek a 300-as szoftot kerbidozni? :F

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#11006) Karma válasza micro (#11005) üzenetére


Karma
félisten

Nem, és ez nem fog menni sajnos, hacsak nem találnak egy vadi új rést a rendszeren.
A kínai szignózós oldalak viszont állítólag mennek.

“All nothings are not equal.”

(#11007) gelencser26 válasza Karma (#11006) üzenetére


gelencser26
tag

Fogyasztás terén mit tapasztaltál?
Hogyan befolyásolja a 300-as szoft. az üzemidőt? :)

(#11008) Karma válasza gelencser26 (#11007) üzenetére


Karma
félisten

Nem vettem észre semmi különöset :( Mondjuk nem sokat nyomogatom, elég rendesen ráuntam, így néha-néha megnézem a leveleim a böngészőben, meg telefonálgatok.

Tegnap töltöttem fel, kb. 5 GMail nézéssel, másfél óra telefonnal, wifi meg bármi egyéb használat nélkül egy csíkom hiányzik. Majd odafigyelek, meddig tart ki ;)

“All nothings are not equal.”

(#11009) gelencser26 válasza Karma (#11008) üzenetére


gelencser26
tag

Köszi szépen! :))

Az enyémen nagyon ingadozó, hogy mennyit bír az akku...
Van, hogy alig használom és 3-4 nap alatt lemerül, de van, hogy (mint pl. a héten is) rengeteget használom és simán elmegy 7-8 napot!
Hétfőn töltöttem, összesen kb 6-7 óra telefonálás, minimum ugyanannyi wifi és rengeteg sms-t írtam, úgyhogy világított rendesen a kijelző!
Még az akku visszajelző mutat 2 egységet! :K

Nem értem, hogy mitől függhet ez... :F

(#11010) asadasad22 válasza Otisz (#10999) üzenetére


asadasad22
őstag

félreértesz, nem azt mondtam, hogy semmivel nem lesz jobb. csak azt, hogy messze nem fogja dupla annyi ideig bírni, tehát 2 napból nem lesz 4 nap mindössze azzal, hogy éjszakára kikapcsolod. 2 napból lesz mondjuk ~2,5 nap a saját tapasztalataim szerint, legfeljebb 3.

(#11011) -NOKIA- válasza CoolG (#11002) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

(#11012) old rocker válasza Karma (#11006) üzenetére


old rocker
veterán

Na, akkor én akkor frissítem, amikor beköltözöm az urnámba... a karbidozás az élet éltelme,a dlágaszágomnak...
A 200.x.x ről 220.x.x-re frissítést igen megbántam. Meggyőződésem, hogy jobban merül az akksi. Két és fél, max. 3 napot bírja. Ebben nagyon minimális beszélgetés van, forecaweather időjárás,e-mailek megsasolása napjában 4-5 alkalommal wifivel, átlag1 óra zenehallgatás, de van olyan, hogy semmi, és valamennyi nyomkodás: beállítások stb. 23.30-tól vagy kikapcs, vagy offline.
A feleségemé 200.-as fr.-val hetente 1 alkalommal töltendő, de 8-9 napot kibírná. Valamivel többet hallózik rajta nálam, néhány sms, wi-fi, e-mailstb. gyakorlatilag nulla. 23 órától 6óráig switch off, régebben best profile offline. (Azért nem szerette ezt a megoldást, mert lassan a pin kódját elfelejti...)
Amíg a 200-as volt az enyémen is, egy nappal tovább bírta. Tehát minimum 3 - 3.5 nap.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11013) tuzpenge válasza gelencser26 (#11009) üzenetére


tuzpenge
őstag

Hát nemtudom hogy hogy sikerült összehoznod 7 nap készenlétet 6-7 óra beszélgetéssel, plusz ugyanennyi wifivel, mikor a gyári adat szerint is max 4,5 órát bir ki beszélgetési időnek, és mit tudjuk a gyári adatok a muhaha kategória!
Mindenesetre elég érdekes, és mármár hihetetlen is.

ˣ

(#11014) gelencser26 válasza tuzpenge (#11013) üzenetére


gelencser26
tag

A beszélgetés biztos ennyi volt, mert kedden volt egy 3 órás hívásom a többi napon meg átlag fél óra megvolt... A wifi lehet, hogy csak 5 óra volt a héten, de rengeteget használom!

Azért csodálkozom én is, mert ahogy említettem van amikor minimális használat mellett csak 3-4 napot bír... :F

(#11015) danaudio válasza gelencser26 (#11014) üzenetére


danaudio
aktív tag

gondolom az autód akksijára van kötve :DDD néha meg kontaktos a kábel, akkor megy csak 3-4 napot.

(#11016) GML


GML
őstag

a memkariin hova mentia telefonkönyvet a kicsike?

(#11017) Napfénysüti

SIM kártyát ti hogy a rákba varázsoljátok ki? Rohadt passzentos :(((

Megoldottam közben. De nem egyszerű :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#11018) GML válasza Napfénysüti (#11017) üzenetére


GML
őstag

Nekem a memkari a passzentos.
még mindíg nincs infó, hogy hol tárolja neveket?

(#11019) Napfénysüti válasza GML (#11018) üzenetére

Sajnos nem tudtam kideríteni. :( A memkártya nálam is passzentos de azt legalább izommunka nélkül ki lehet operálni.

Més que un club!

(#11020) GML válasza Napfénysüti (#11019) üzenetére


GML
őstag

nah meg a hátlap.. az is passzentos. de most egy kicsit szomi vagyok mert szarakodik a billentyűzet. ezalatt azt kell érteni, hogy a nyomáspontja változó. olyan, mintha felakafna valahol, és csak egy erősebb nyomás hatására sikerül újra a megszokott mozgásteret bejáratni vele....:(((

(#11021) Karma válasza Napfénysüti (#11019) üzenetére


Karma
félisten

E:\Others\Contacts\... ide menti ki VCard formátumban.

“All nothings are not equal.”

(#11022) GML válasza Karma (#11021) üzenetére


GML
őstag

köszi. már csak arra kellene rájönni, hogy miért nem ismeri fel a gép a memkarit?
la akarom gyalulni, és hardreset, hogy normálisan ki tudjam filézni. attól tartok, hogy alapból próbált meg visszaálltani dolgokat a kariról és mivel nem volt hekk, ezért valami történt vele.. hiába van rajta az a kis szenecske, akkor sem megy a tanúsítványos okosság.. :O

(#11023) gelencser26 válasza Napfénysüti (#11017) üzenetére


gelencser26
tag

Az előző telefonom is ilyen passzentos, volt, úgyhogy én már abból is csak úgy tudtam kivarázsolni, hogy egy körzőt betámasztottam a tetejére... :))

Most már nem is kell böködni, van a kis megszokott hely a sim kártyán, körző és már jön is kifelé! :K

(#11024) enddav válasza Napfénysüti (#11017) üzenetére


enddav
aktív tag

Hehe ez jó, emlékszem én is megszenvettem vele előszőr, amikor ki akartam venni. :DD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#11025) GML


GML
őstag

szerintetek mikorra fog kiürülni a memkarim? telefonon át próbálom kiüríteni...
és még egy érdekesség. nem az12345 a default sec code. :DDD

(#11026) koxes


koxes
tag

van olyan akinek turbo simel megy a telefon?

(#11027) Joe bácsi válasza gelencser26 (#11023) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Érdekes, én simán kibírom szedni.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#11028) Napfénysüti válasza Joe bácsi (#11027) üzenetére

Neked spéci ujjaid lehetnek :D

Més que un club!

(#11029) gelencser26 válasza Joe bácsi (#11027) üzenetére


gelencser26
tag

Van amikor nekem is kijön simán, csak ez a ritkábbik eset... :))

(#11030) old rocker


old rocker
veterán

Hát, tény és való, elég hülye megoldást választottak a sim és a memkártyának...
Más. Ma tüzetesen volt módom buzerálni egy E71-et. Nos, már nem tartozom az ügyes és fürge ujjú, kiváló tapintó érzékkel felvértezett emberek közé és a szemem több okból sem a régi. Nekem emiatt egy csapás lenne az E71 az E51 helyett. A billentyűkön a jelet csak olvasó szemüveggel ismerném fel biztosan. És túl sűrüen helyezkednek el és nehéz behatároltan tapintanom. Szóval az E71 nem lesz vágyaim telefonja. Marad az E90. Valóságnak meg az E51. Egyre jobban kedvelem.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11031) -NOKIA- válasza Napfénysüti (#11017) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nekem is könnyen kijön, de sok Nokiám volt már, és szerintem sem ez a legjobb sim tartó megoldás... :U

(#11032) dpetiba


dpetiba
aktív tag

Hello,

E51 böngészőjében hogy tudok új lapot megnyitni? Vagy egyszerre két böngészőt indítani különféle tartalommal? És a Control+C és Control+V működhet a böngészőben másoláshoz?

(#11033) Joe bácsi válasza Napfénysüti (#11028) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:DD

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#11034) Karma válasza dpetiba (#11032) üzenetére


Karma
félisten

Egyik se megy. :(

“All nothings are not equal.”

(#11035) Pajoz válasza dpetiba (#11032) üzenetére


Pajoz
őstag

Azt hiszem az E71 topicban írtam már a módosított opera miniről.Alkalmas a több ablakos böngészesre,oldalról-képernyőről való szöveg és link másolásra és sok egyéb extra funkciója van még.Régen ezt a verziót használom.Most is erről vagyok.Vannak ettől újabb verziók is,de nekem nem jöttek be.
http://operamini.try.hu/

Van új TTPod 3.2.0 akit érdekel.Alapból három skint tartalmaz (az elsőben 1 volt?) angolitottabbak a feliratok,de egyéb változást egyelőre nem vettem észre benne.A "pót skinek" ugyanúgy használhatók hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#11036) peugeotmate válasza dpetiba (#11032) üzenetére


peugeotmate
őstag

Sajna tényleg nem megy! :( Az Opera Minit rakj rá,abban lehet hogy lehet másolni,én még nem próbáltam benne...
Most látom,hogy megelőztek :B

Egyébként az mitől van,hogy a telefon gyári böngészőjében a képek tökéletesen jelennek meg,míg az Operában iszonyú pixelesen :F

[ Szerkesztve ]

meg

(#11037) Karma válasza peugeotmate (#11036) üzenetére


Karma
félisten

A Miniben be tudod állítani a képminőséget, alapból alacsonyon van, hogy minél kevesebb sávszélt használjon. Csavard feljebb, és jó lesz :K

“All nothings are not equal.”

(#11038) zdanee válasza peugeotmate (#11036) üzenetére


zdanee
őstag

Meg topic elejen bekuldtem egy kis html-kodot, amit ha beallitsz kezdolapnak, tudsz tobbablakban bongetni a gyarival.

csinalok egy sajat newwindow.htm-et, berakom a C-n valahova es beallitom kezdolapnak.
A html igy nez ki:

<head>
<script type="text/javascript">
function gotoForm( form )
{
var url = form.a.value;
if( !url.match( /^[a-z]+:/gi ) )
url = url;
location.href = url;
return false;
}
</script>
</head>
<body bgcolor=black link=white vlink=white>
<table border=0 align=center>
<tr><td align=center>
<noscript>
<font color="red">Javascript letiltva. Engedelyezd!
</font>
</noscript>

<form action="#" onSubmit="return gotoForm(this)">
<font color=white>URL</font><br>
<textarea name="a" cols="25" rows="3">http://</textarea>
<br><center>
<input type="submit" name="openURL" value="Go to"><br></center>
</form>
<a href="newwindow.htm" target="_blank"><b><font color=white>Új ablak</white></b></a></font><br>
<br>
<center><font color=white>Google kereső<br>
<form action="http://google.com/search">
<textarea name="q" cols="30" rows="2"></textarea><br>
<input type="submit" value="Keresés">
</form></font>
</center>
</td></tr>
</body>

Nekem 5 oldalig alltalaban stabil. Nagy oldalaknal 3ig.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#11039) gelencser26 válasza zdanee (#11038) üzenetére


gelencser26
tag

Én onnantól használok 2 ablakot, hogy belépek az OTP direktbe... :)
Az is alapból a 2 ablakos megoldást választja! :DD

(#11040) gelencser26 válasza old rocker (#11030) üzenetére


gelencser26
tag

Nyugi, nekem se a szívem csücske az e71... :N

(#11041) Napfénysüti válasza -NOKIA- (#11031) üzenetére

Ma apám kapott egy 6103-at cseretelefonnak mert az övé tönkrement. Abban például ilyen kis fém ajtó alatt van a SIM. Talán még az a legjobb megoldás.

Més que un club!

(#11042) Karma válasza Napfénysüti (#11041) üzenetére


Karma
félisten

Nekem a 6600 megoldása tetszett eddig talán a legjobban (csúszka, amit felfelé tolva a memóriakártya, lefelé tolva a SIM kártya vehető ki, középen meg mindkettőt lezárja), második helyezett az E61 (abszolúte semmi cicó, egy nagy, könnyen elérhető rés az akku mellett).

“All nothings are not equal.”

(#11043) dpetiba válasza zdanee (#11038) üzenetére


dpetiba
aktív tag

Tehát ha ezt a .htm-et berakom kezdőnek akkor megy a több ablakos böngészés? De hogyan kell váltani?

(#11044) Napfénysüti válasza Karma (#11042) üzenetére

Olyat még nem láttam de biztos jó és érdekes megoldás.

Més que un club!

(#11045) zdanee válasza dpetiba (#11043) üzenetére


zdanee
őstag

Bongeszes kozben az 5-os gomb. Csak az az egy hibaja van, h elore kell megnyitnod annyi ablakot, amennyit majd hasznalni fogsz, mert ugye uj ablak nyitashoz el kell navigalnod a kezdooldaladra (0-as gomb).

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#11046) -NOKIA- válasza Napfénysüti (#11041) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Meg még a 7250i , 7210, 6610 korában volt hogy egy sínbe kellett csúsztatni, aztán lecsukni... azt szerettem.

(#11047) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Volna egy problémám. Még anno valamikor rátettem a mobilomra az F-secure valamely vezióját. Majd letöröltem a .sis fjálát, meg nem tudom még mit, és azóta az ikon bennt van a programok között, de se nem működik se nem törölhető. Megcsináltam a gyári formázást is. És úgy is benne maradt. Frissíteni új verzióra nem tudom. Ötletet tud valaki adni, hogy törölhetem ki?
Köszi!

mod: Ja és egy másik problémám. A saját wlan hálózatomhoz akarok csatlakozni, mindegy hogy a gyári böngészővel, vagy Operával, ha az itthoni WPA-PSK titkosítású d-link router által osztott netre csatlakoznék, a telefon nagyjából újraindul, ez is nagyon érdekes.

Meg néha még most sem rezeg..

Hihetetlen furcsaságok, szerintetek ilyen problémákkal elviszem szervízbe, akkor tudnak valamit csinálni? Gondolom, ha épp náluk rezeg a telefon, akkor megköszönik és visszaadják...

[ Szerkesztve ]

(#11048) zdanee válasza Mr. Teddy (#11047) üzenetére


zdanee
őstag

Ha nincs igenyed hackelt progikra, ngage-re, tedd fel az ujabb firmware verziot. Figyelem, nem hackelheto, csak szignozos modszerrel telepithetsz ra, kesobb nem tudsz visszajonni regebbi szoftra! Ez egyfelol legyalulja a telepitett progijaidat, tehat az FSecure sem lesz gond, valamint allitolag tobb bugot javitottak benne, talan a fura Wlan-kezeles (most 200-as szoft van fent?), es rezges problemak is megoldodnak. A szervizben is valszeg ezt csinalnak...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#11050) asadasad22 válasza asadasad22 (#11049) üzenetére


asadasad22
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.