Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) Karma válasza rohamkocka (#10550) üzenetére


Karma
félisten

Az nem jelent sokat, mivel a mostani PC Suite is működik a 6230i-vel :DDD
Egy kicsit lomha, de szerintem nem rossz az új verzió. Egy próbát megérhet, szerencsére nem hagy maga után sok szemetet uninstalláláskor.

“All nothings are not equal.”

(#10552) Napfénysüti válasza Karma (#10551) üzenetére

LOL :C

Amúgy nem vészes, egész használható alkalmazás.Mondjuk ha erről telepítek akkor jobb oldalt a telefonon levő alkalmazásokat nem jeleníti meg.Ez mindenkinél így van?

Més que un club!

(#10553) Karma válasza Napfénysüti (#10552) üzenetére


Karma
félisten

Itthon az E51-essel, és munkában az E61/N80/N95-tel biztosan, ezekre emlékszem.
Én nem is szoktam használni az Application Installert :DDD Csak simán duplaklikk vagy drag&drop.

“All nothings are not equal.”

(#10554) jokerone válasza WiNyau (#10546) üzenetére


jokerone
tag

Arra gondolsz, nem megy be kattanásig?? Ha igen, akkor ne a hátulját nyomd a hátlapnak mikor már majdnem rajtavan, hanem a végét lefelé nyomva (ahol rá fog kattanni) próbáld teljesen ráinstallni.
Remélem érthető volt, mert én nem biztos, h értem amit írtam :F

(#10555) Napfénysüti válasza Karma (#10553) üzenetére

Úgy egyszerűbb az igaz :K
Csak valahogy már megszoktam a PCSuitot. Meg azért nem telepítek olyan sűrűn új alkalmazást, van már fent elég :D

Más: hátlapot én úgy teszem vissza hogy oda helyezem az elejét vízszintesen ahol az akksi és a sim találkozása van. Majd óvatosan lefelé nyomva(a telefonra merőlegesen) elkezdem a kamera felé tolni a hátlapot.Amíg bekattan a helyére.
Azt mondjuk hozzáteszem nekem kicsit lötyög a hátlapom és lehet nekem ezért ilyen egyszerű visszatenni. Emiatt szoktam alá rakni egy papírdarabot.Na úgy már kicsit nehezebb a művelet.

Amúgy engem a memóriakártya kivétele tud felbosszantani. Nincs nagy kezem de egy rémálom kivenni. Ha valaki arra tudna adni egy jó tippet megköszönném. ;)

Més que un club!

(#10556) Bandika14 válasza Napfénysüti (#10555) üzenetére


Bandika14
csendes tag

Csipesz ;)

Más:
Használ vki itt BPC nevű programot?? (csak jelszóval lehet megnézni az sms-ek és az utolsó hivásokat)
Na most azt történt hogy ma megcsörgetett vki és rájöttem hogy csak ugy tudom megnézni hogy belépek a programba, de az időközben lefagyott, se se belépni nem tudtam se ki, csak menű gombal. Ujra inditottam ugyan ugy futott a program. Ideges lettem, letöröltem gondoltam majd utánna már biztos jo lesz és megtudok nézni minden (sms nem fogadott hivás) De törlés után minden eltünt, vagy 20 sms és kisem derült kicsörgetett. :W
Szerintetek ha vissza teszem a programot megtudom nézni öket, vagy törlödött a programmal együtt az összes?? ami igen érdekes lenne :F
Hasonló vkinél?? :(

[ Szerkesztve ]

*Pm-re illene válaszolni... ;)

(#10557) jokerone válasza Napfénysüti (#10555) üzenetére


jokerone
tag

A memkártya kivétele tényleg nem egyszerű... én úgy szoktam, hogy megpróbálok picit alányúlni amennyire tudok és összeszorítva kijön, ha elég kitartó vagyok.
De az a csipeszes megoldás elég jónak tűnik :D

(#10558) Karma válasza jokerone (#10557) üzenetére


Karma
félisten

Nem értem, mi a baj a körömmel? Én mindig rövidre vágom, de sose volt gond a kiszedéssel. Simán bele szokott akadni a kártya peremébe.
Meg a kioldással sincs gond, azt is körömmel szoktam, felülről :K Valahogy így.

“All nothings are not equal.”

(#10559) asadasad22 válasza jokerone (#10557) üzenetére


asadasad22
őstag

van jobb megoldás is, és még csipesz sem kell hozzá, csak egy kis rutin :)
gondolom addig nincs gond, hogy benyomod egyszer, innentől lehet kivenni.
ha eddig megvan, a körmödet ahhoz a részéhez teszed a memkártyának, ami viszonylag a szélén van, ahova be tudod akasztani a körmöd, sztem minden microsd-n van ilyen. és itt jön még a trükk: a legnagyobb erővel a telefon felé, befele nyomd a körmöddel, és csak mellékesen nyomd oldalirányba, amerre kijön a kártya.
ezzel a módszerrel bármikor ki tudtam halászni a kártyát pár másodperc alatt.

(#10560) jokerone válasza asadasad22 (#10559) üzenetére


jokerone
tag

Valahogy így szoktam én is, de nagyon könnyen még nem sikerült kivenni... de sebaj, nem is akartam ebből ügyet csinálni, csak reagáltam ;)

(#10561) old rocker válasza Karma (#10558) üzenetére


old rocker
veterán

Hja, ennyi ujjal könnyű. Billy, a motoros favágó, s.k.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10562) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!
El kezdtem szignózni ('Karma' által leírt helyről),de amikor elindítom az x-plore-t,akkor az újabb veziót kéri! Ez az 1.20 -as verzió. Most mit tegyek? :F
Előre is köszönöm a válaszokat!(Sürgős lenne...)

meg

(#10563) jokerone válasza peugeotmate (#10562) üzenetére


jokerone
tag

Én 1.05el csináltam és nem volt ilyen gond. Nem csak azt kérdezi, hogy keressen-e frissebb verziót?

(#10564) peugeotmate válasza jokerone (#10563) üzenetére


peugeotmate
őstag

Hiába! Akármit nyomok,yest vagy no-t akkor akkor is kilép az x-ploréból! :F
Nagyon gáz... :O :O :O

meg

(#10565) Karma válasza peugeotmate (#10564) üzenetére


Karma
félisten

Szerencsére nem kötelező az X-Plore-t használni :D
Próbáld meg az (ingyenes) Y-Browserrel is.
Egy "kicsit" máshogy néz ki, de attól még ugyanúgy végzi a dolgát.

Vagy szedd le az X-Plore újabb verzióját a hivatalos oldalról. A demó verzió is elég most.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10566) attisx


attisx
addikt

Akit esetleg érdekel, elkészült a "legújabb" témám. (Hölgyek előnyben, uraknak csak saját felelősségre): [LINK] ;]

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#10567) Napfénysüti válasza attisx (#10566) üzenetére

Szevasz Attisx!
Rég láttalak itt.
Amúgy aktuális a téma egyre több nőneműnél látok okostelót :D (már barátnőm is ilyennel rendelkezik igaz ő bűnbe esett mert WinMo-sat vett :DDD )Nekik biztos be fog jönni, én ha nem probléma ezt a témát nem használom.Még emósnak néznének :DD Maradok a SteelBlack2.0Blue vagy BRG változatnál ;)
Ja amúgy jó lett az oldalad új dizájnja, látom ott is váltottál :)

Més que un club!

(#10568) pengemetal válasza old rocker (#10561) üzenetére


pengemetal
aktív tag

az én módszerem (virsli ujjaim vannak :) : a hátlappal megnyomom befelé kicsit, akkor kiugrik és onnan vagy kézzel vagy szintén a hátlappal teljesen kisegítem

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#10569) gelencser26


gelencser26
tag

A memkártya témára visszatérve:
Bevallom töredelmesen, nem szoktam kivenni a memóriakártyát (talán még sose vettem ki), de most kipróbáltam és az első mozdulatra sikerült! :)

Szvsz nem egy nagy ördöngősség... :P

(#10570) asadasad22 válasza attisx (#10566) üzenetére


asadasad22
őstag

erre most szép jelző nem jut az eszembe, de valaki biztosan értékelni fogja :)
azért respect :R
Steel Black 2.0-t használom azóta is :)

(#10571) rohamkocka válasza Karma (#10551) üzenetére


rohamkocka
csendes tag

Köszi, olyasmire gondoltam, hogy pl. naptár-modul emlékeim szerint nem volt benne, vagy az üzenetkezelés sem volt tökéletes (ékezetes betűt nem kezelt mindig jól). Igaz, ez utoljára 6-os verzió volt.

rohamkocka

(#10572) peugeotmate válasza Karma (#10565) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nah, úgy tűnik, hogy az új verzióval menni fog csak a 4. pont beállításait nem találom! :F Lehet,hogy már fáradt vagyok...Jó lenne ha valaki részletesen leírná,hogy hol találom...(Addig még keresek,míg nem érkezik gyors válasz...)

meg

(#10573) peugeotmate válasza peugeotmate (#10572) üzenetére


peugeotmate
őstag

de gyökér vagyok,az x-plorerben kell keresni :DDD azt hittem a rendes menüben :DDD :DD :))

meg

(#10574) peugeotmate válasza peugeotmate (#10573) üzenetére


peugeotmate
őstag

Újabb probléma:a HelloCarbide nekem csak 1 kérdést tesz fel :F Mitől lehet?
Valaki gyorsan válaszoljon!!! :R

[ Szerkesztve ]

meg

(#10575) Shodan válasza Shodan (#10533) üzenetére


Shodan
addikt

feltettem kipróbáltam, jól néz ki de semmi több. Villogásra jó, naponta biztos nem használnám. kuka

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#10576) Karma válasza peugeotmate (#10574) üzenetére


Karma
félisten

A HelloCarbide verziójától függ. Ne törődj vele, ha be tudsz lépni a /sys/bin-be, akkor minden jó.

“All nothings are not equal.”

(#10577) peugeotmate válasza Karma (#10576) üzenetére


peugeotmate
őstag

Király!! Sikerült !!! Most már mehet a programdömping!!! Nagyon szépen köszönöm a segítdégedet!!! :)

ui.: először csináltam ilyet! :))

meg

(#10578) old rocker válasza Shodan (#10575) üzenetére


old rocker
veterán

Jókor vettem észre az előző kérdésedet. Én kipróbáltam, de aztán énis úgy voltam vele, csak parasztvakítás. Lehetett ugyan rendezni is az ikonokat, de nem volt logikusan kezelhető ...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10579) old rocker válasza Karma (#10576) üzenetére


old rocker
veterán

Mikor lesz szerinted karbidozható a 6120Cúj firmware?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10580) Karma válasza old rocker (#10579) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudom :(
Lehet hogy sose, az új (azóta visszavont) N95-ös firmware-re se hatott a HC. :(

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10581) Napfénysüti válasza peugeotmate (#10574) üzenetére

Azt szerintem ne vedd szentírásnak hogy 20 kérdést tesz fel.Nekem is csak egy kérdés volt és működött.Eddig 2* carbide-oztam és mindkétszer így volt. ;)

Hopp elkéstem. Sorry :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#10582) Karma válasza Napfénysüti (#10581) üzenetére


Karma
félisten

Nem csoda, ha ugyanazt a verziót használod mindig, mindig ugyanúgy viselkedik :DDD

Nekem meg most egy olyan verzióm van, ami tényleg 20 darab debug infót nyomat ki, mielőtt lecsapja a PlatSec-et. Valahonnan a smartnews.hu-ról szedtem.

“All nothings are not equal.”

(#10583) Napfénysüti válasza Karma (#10582) üzenetére

Az igaz hogy mindkétszer ugyanazt a verziót használtam de anno mikor megszereztem a mellékelt leírásában is 20 vagy mennyi kérdés volt írva.Én is meglepődtem akkor :D

Més que un club!

(#10584) old rocker válasza Karma (#10580) üzenetére


old rocker
veterán

Hát, ez szomorú.Viszont tanultam belőle. A szerencsém az, hogy frissítés előt már karbidozva volt és néhány progival megleptem magam. De még vagy 3-at szerettem volna...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10585) Dexter68 válasza Shodan (#10575) üzenetére


Dexter68
addikt

Én is feltettem. Ha lista nézetben használod és jól konfigurálod, akkor tök jól használható. Én napi szinten használom.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#10586) Napfénysüti

Felvett hangot vagy hangfájlt nem lehet emlékeztetőbe betenni?
Vagy csak én vagyok béna? :F Ez ma nem az én napom... :(

Més que un club!

(#10587) Karma válasza Napfénysüti (#10586) üzenetére


Karma
félisten

Nem lehet :(((

“All nothings are not equal.”

(#10588) Karma válasza Napfénysüti (#10586) üzenetére


Karma
félisten

Nem lehet :(((

“All nothings are not equal.”

(#10589) sentinel válasza peugeotmate (#10490) üzenetére


sentinel
aktív tag

Figyelj,

kicsit találd fel magad....

Mondjuk fogsz egy google-t és beírod ezt: 1.1.9000 elég csak a verziót és máris dobja ki az msn-ket!

Hidd el Google Mester nagyon jó barát mindig ;)

[ Szerkesztve ]

(#10590) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!
Újabb kérdéseim lennének:
1. Ha új memóriakártyát veszek akkor elég átmásolnom azokat a programokat (amleyekkel sikerült a "szignózás") a régiről az újra,vagy kezdhetem elölről az egészet?
2.Ti honnan szedtettek le játékokat,témákat az e51-re?Eddig a dotsis.com-ot találtam...

meg

(#10591) peugeotmate válasza sentinel (#10589) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szia,
jah,bocs,azóta már megoldódott a probléma!Sikerült találnom egyet! (Még aznap!)Igaz nem ezt ,de amit találtam az is prímán működik! Bocsi mégegyszer!!! :U

meg

(#10592) Karma válasza peugeotmate (#10590) üzenetére


Karma
félisten

Az elsőre tudok válaszolni: a legjobb megoldás szerintem az, hogyha kártyaolvasóval vagy USB kábellel, adatátvitel módban lemásolsz mindent a kártyáról a rejtett fájlokkal együtt, majd rámásolod ugyanígy a másikra.

“All nothings are not equal.”

(#10593) peugeotmate válasza Karma (#10592) üzenetére


peugeotmate
őstag

És a beállítások is megmaradnak

meg

(#10594) Karma válasza peugeotmate (#10593) üzenetére


Karma
félisten

Ez kérdés?
Persze hogy megmaradnak, ezért is mondtam, hogy a rejtett fájlokat is másold át.

“All nothings are not equal.”

(#10595) peugeotmate válasza Karma (#10594) üzenetére


peugeotmate
őstag

Hát én tiszta gyogyi vagyok ma!!! :O :B Sorry!

meg

(#10596) ben11


ben11
őstag

Hi!

Nektek működik a Nokia Internet Rádió?Feltettem a legújabb e51-re elérhető verziót a nokiaprogramokról,de ha rákattintok bármire(asszem ami már a hálózatot használná) kilép..

(#10597) asadasad22 válasza ben11 (#10596) üzenetére


asadasad22
őstag

megy az. hivatalos oldaláról szedd le, vagy próbálhatsz régebbi változatot..

(#10598) gelencser26


gelencser26
tag

Készülök holnapra egy analízis uv-ra, tehát telepakoltam a telefont a próba zh-k megoldásával pdf-ben. Viszont az acrobat reader, ami gyárilag rajta van, nem jeleníti meg a képleteket... :( Csak egy vonalat húz a helyükre.

Ez vajon működne egy másik pdf olvasóval?
Esetleg tudtok nekem egyet ajánlani? :F

Előre is köszönöm a segítséget!

(#10599) Karma válasza gelencser26 (#10598) üzenetére


Karma
félisten

Két programról tudok, ami lehet hogy segít: a PDF+ és az Adobe Reader 2.5-ös verziója. A megtalálásukban nem tudok segíteni sajnos.

“All nothings are not equal.”

(#10600) gelencser26 válasza Karma (#10599) üzenetére


gelencser26
tag

Köszi, közben eszembe jutott a pdf+, fel is telepíttem gyorsan, ez már megjeleníti őket csak a műveleti jeleket hagyja el... :(((

Most nézem, hogy csak a szorzást és a kivonást, azokat meg észre lehet venni a számok közötti helyből!
Viszont ez meg a szöveget nem jeleníti meg... :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.