Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10451) enddav válasza cabii (#10450) üzenetére


enddav
aktív tag

A Kingston 4 GB-os kártya az köztudottan rossz, senkisem ajánlja. De a többi Kingston jó, mert nekem csak 1 GB-os van, de az szuperül működik már 1 éve.

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#10452) Napfénysüti

2 Gb-os Kingston is jó már fél éve,igaz made in Japan.

Més que un club!

(#10453) WiNyau


WiNyau
csendes tag

BÚÉK mindenki:)
Végigolvastam a fórumot, és ha minden jól megy, pár napon belül én is E51 tulaj leszek.
Nem ígérem, hogy nem lesznek kérdéseim, pláne hülye kérdéseim, de azért igyekszem racionálisan használni a fórumot;)

(Öcsém, ez egy egész tudástár... :)) )

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10454) ben11


ben11
őstag

Sziaztok!

Kb 1 hónap alatt lett majd 900 kB fogadott adatcsomagom,úgy hogy direktbe nem használtam mobilinternetet és eléggé zavar..Beállítottam,hogy mindig rákérdezzen mivel akarok csatlakozni és csak wifit használtam..
Mi használhatja a netet?Hogy tudnám teljesen elkerülni az ilyen eseteket?

Köszi

(#10455) Karma válasza ben11 (#10454) üzenetére


Karma
félisten

MMS-t nem használtál? Az is adatkapcsolaton jön/megy.

“All nothings are not equal.”

(#10456) ben11 válasza Karma (#10455) üzenetére


ben11
őstag

Nem,nem kaptam és nem is küldtem..Rejtély ez az egész.. :N

(#10457) Napfénysüti válasza ben11 (#10454) üzenetére

A legelső hónapban nálam is 900kb adatforgalom lett és én se tudom mért de azóta viszont semmi. Beállítottam hogy mindig rákérdezzen a kapcsolódásra és már 5 hónapja 0kb az adatforgalmam :)
Amúgy a mobilnetet szerintem úgy tudod kiküszöbölni hogy szétbarmolod a beállításait.Tudom ez egy barbár megoldás de legalább hasznos. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#10458) asadasad22 válasza WiNyau (#10453) üzenetére


asadasad22
őstag

végigolvastad az egész fórumot? frankón? több, mint 10000 hozzászólást? ha igen, gratula, nem gyenge teljesítmény. valószínűleg én is végigolvastam, de én ezt háromnegyed év alatt tettem meg, amióta a telefonom megvan. :) hát igen, ez az a telefon, aminek ha jól látom, a topicja eddig a legtöbb hozzászólást generálta ezen a fórumon, ennyi komment végigolvasásába könnyen bele lehet őszülni, nem is ajánlottam volna, ha nem vagy időmilliomos.
ami viszont ajánlott, az a kereső használata, először nem árt tisztázni néhány fogalmat: szignózás, ennek a kikerülése, hellocarbide. illetve még egy fontos link ehhez a szignó dologhoz: [link]
illetve ha valami más probléma adódik, akkor is mindig megér egy próbát rákeresni kulcsszavakra.
de ha tényleg végigolvastad ezt az egészet, akkor valószínűleg nagyon buta kérdéseid nem lesznek :)

(#10459) Napfénysüti válasza asadasad22 (#10458) üzenetére

Tényleg ebben a telefonos fórumban született a legtöbb hozzászólás?
Mondjuk szerintem az egyik legjobb ár/érték arányú készülék a piacon szóval annyira nem csodálom. Jó látni hogy ilyen népszerű az E51. Legalább tudom hogy nem nyúltam mellé a megvásárlásával. Mondjuk ezt a telefon maga is bizonyította. :)

Szerintem túl sok új dolgot már nem is lehetne kérdezni :D

Més que un club!

(#10460) asadasad22 válasza Napfénysüti (#10459) üzenetére


asadasad22
őstag

hivatalos információm nincsen, de úgy rémlik, hogy egyszer végignézegettem okostelefonok között a hozzászólás számokat, és egy olyat sem leltem, amiben több hozzászólás született volna. :)

(#10461) jokerone


jokerone
tag

Sry, de mégegy kérdés sdhc-val kapcsolatban: zenehallgatásra egyelőre a telefon zenelejátszóját használom. Kb 20 egy órás track van a memkártyán, mikor belépek a lejátszóba rettenet lassan kezd el az elején váltani a zenék között, illetve van mikor csak szaggatva kezdi el lejátszani őket.. ilyenkor átnyomom másikra, és kb fél perc után hajlandó is cselekedni valamit. Ez normális dolog? (a trekkek nagy mérete miatt gondolom, hogy idő kellhet neki, míg megemészti a dolgokat)

(#10462) Dexter68 válasza Napfénysüti (#10459) üzenetére


Dexter68
addikt

A moto E398 -as topic 14630-nál tart, csak az még a régi fórummotor miatt széjjel van szedve háromba.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#10463) Dexter68 válasza WiNyau (#10453) üzenetére


Dexter68
addikt

Üdv! Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki végig tudta olvasni a fórumot vásárlás előtt. Bár akkor még „csak” nyócezer körül tartott a hsz-ek száma. Erősen ajánlott még a Terminálon olvasgatni, mert rengeteg hasznos infóhoz juthatsz.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#10464) Karma válasza jokerone (#10461) üzenetére


Karma
félisten

Normális :( A beépített lejátszó (még N-szérián is) ilyen ramaty.
Próbálj meg más lejátszót is.

“All nothings are not equal.”

(#10465) Napfénysüti válasza Dexter68 (#10463) üzenetére

Ezzel én is így vagyok.Nem akartam zsákbamacskát venni, ezért az összes hozzászólást elolvastam.Meg mivel ez az első okostelefonom ezért kifejezetten hasznos volt.Aki most kezdi az olvasgatást annak érdemes inkább a keresést használnia.Csak nem biztos hogy tudja mit kell keresni.

Més que un club!

(#10466) Napfénysüti válasza jokerone (#10461) üzenetére

TTPod-ot ajánlom,szerintem az egyik legjobb lejátszó. :K

Més que un club!

(#10467) old rocker


old rocker
veterán

Egyetértek. TTPod rulez

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10468) jokerone válasza Karma (#10464) üzenetére


jokerone
tag

Lehet furcsa, de ez megnyugtatott picit :) legalább ez nem a kártya hibája...

Napfénysüti: igen néztem már, hogy sokan javasolják és már le is szedtem, csak el kéne egyszer majd jutni addig, hogy elkezdek megint progikat telepítgetni :DD

(#10469) Dexter68 válasza Napfénysüti (#10465) üzenetére


Dexter68
addikt

De nem is olyan vészes az a tízezer hsz, tekintve, hogy a fele arról szól, hogy „– mijaza tanúsítványhiba? – Keress wazze!”
Aztán szkamailag átugorhatók még Joebácsi kalandjai a német nyelvvel és OldRocker kolléga zenetörténeti szösszenetei (bocsi :P ) És akkor gyorsan a végére lehet érni :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#10470) Napfénysüti válasza Dexter68 (#10469) üzenetére

És máris csak 1500 hsz-t kell átnézni :DD

Més que un club!

(#10471) asadasad22 válasza Dexter68 (#10462) üzenetére


asadasad22
őstag

és valóban. akkor okostelók között vagyunk csak (még) a toppon :)

(#10472) old rocker válasza Dexter68 (#10469) üzenetére


old rocker
veterán

mőg sé szólalok többé!!! Istön éngöm úgy segíjjön!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10473) danaudio válasza asadasad22 (#10471) üzenetére


danaudio
aktív tag

jah régi szép idők amikor már az adminok szóltak be a sok offért és úgy tűnt át kéne költözni a fáradtgőz topicba : D

uhh, és ennekmár idestova 6-7000 hsz-e

[ Szerkesztve ]

(#10474) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!
Ti az MSNt honnan szedtetek le az e51re? Néztem a hozzászólásokat de egyenlőre nem találtam meg köztük...

meg

(#10475) Karma válasza peugeotmate (#10474) üzenetére


Karma
félisten

Egy: nimbuzz.com
Kettő: fring.com :P

Az állítólagos Windows Live Messenger nekem nem indult el.

“All nothings are not equal.”

(#10476) asadasad22 válasza Karma (#10475) üzenetére


asadasad22
őstag

a hivatalos messengerhez kell valami kiegészítő program, a csomagban amit én szedtem le, dep.sisx néven volt.
egyébként azon kívül, hogy mutatós, kb semmi extrát nem tud a hivatalos progi, egy fring szanaszétveri funkcionalitásban.

(#10477) WiNyau válasza asadasad22 (#10458) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Én ilyen kis "kutatós" vagyok, mielőtt valamibe beleugrom:)
Nem most találtam ki, hogy kéne nekem egy ilyen telefon :B
(El lehet olvasni, nem kell hozzá olyan sok idő, ha az ember szeme szűri az infokat egy kicsit :)) )
Különben meg az utóbbi időben épp ráértem... :U

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10478) WiNyau válasza Dexter68 (#10463) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Ja, köszi, a lényegesebb dolgokat már "eltettem", hogy hamar megtaláljam.
Holnap reggel ezzel kezdek, megyek "bevásárolni" :D
(Máris egy idióta kérdés: mivel a füleséről nem sok jót mondtatok, van rá esély, hogy a régi SEW850i agybarámolóst valahogy használhassam ezzel is? Vagy mondjatok annál jobbat, mert én eddig nem láttam;) )
Köszi

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10479) Symbio válasza WiNyau (#10478) üzenetére


Symbio
senior tag

2,5-es sztereo jack dugó van a telefonon. Létezik hozzá 3,5->2,5 átalakító, tehát szinte bármilyen "normális" fülessel használható. Nem tudom a SeW850-nek milyen a vége, de ezek valamelyikével kell összehoznod.

(#10480) WiNyau válasza Symbio (#10479) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Köszi szépen. Látom, már erről is volt szó itt nemrég, olvastam is. Most égek :B (Keveset mondott akkor, hogy 3.5 meg jack meg ezek :DDD )
(hajszínt nem árulom el :P )

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10481) _L_


_L_
tag

Az normális ha töltés közben k*rvára felmelegszik a telo? Vagyis Wifi+tüöltés közben :S

(#10482) Viktor0610 válasza _L_ (#10481) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, mert a WiFi-használat igénybeveszi a készüléket.

Xiaomi 13T

(#10483) sentinel válasza Karma (#10475) üzenetére


sentinel
aktív tag

Hello,

msn-el én is szívtam, vannak verziók amik egyszerűen nem jól működnek E51en!

Keress rá erre, ez úgy működik ahogy kell:


Windows Live for Nokia S60
verzió: 1.1.9000

Ezt az én msn névjegyéből szedtem. Ez a tökéletesen működő verzió!

(#10484) _L_ válasza Viktor0610 (#10482) üzenetére


_L_
tag

Tudom, mert MSN közben is melegszik de nem ennyire

(#10485) asadasad22 válasza WiNyau (#10480) üzenetére


asadasad22
őstag

csak nem barna? :)

(#10486) WiNyau válasza asadasad22 (#10485) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Megtisztelő a feltételezés :DD

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10487) old rocker válasza asadasad22 (#10485) üzenetére


old rocker
veterán

mindegy, csak ne legyen kopasz... :D

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#10488) WiNyau válasza old rocker (#10487) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Hát nem vagyok egy Sinead O'Connor :P

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10489) _L_ válasza WiNyau (#10486) üzenetére


_L_
tag

Akkor szőke :d

Amúgy ha az agybadugós-szétszedhetős akkor mennifog, csak kicsit kényelmetlen lesz :D

(#10490) peugeotmate válasza sentinel (#10483) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szia,
megtudod mondani,hogy honnan töltötted le?Ja,és hogy a mobilon töltötted le vagy a gépről tetted át a mobilra?

meg

(#10491) WiNyau válasza _L_ (#10489) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Nem egy-az-egyben szándékoztam beledugni a rövidebbik végét, azért is kérdeztem :DDD
(De egyéb megoldás: veszek ilyen csillivilli nyakbaakasztós tokocskát a kis okoshoz, és akkor mindjárt közelebb van a fülemhez, lehet, hogy így már elér a madzag, nem :D
Vagy: mellbimbó-piercingre is akaszthatom... Tud valaki menő pirszingest? gyóóóó.... :) )

[ Szerkesztve ]

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10492) PhoenixK válasza WiNyau (#10491) üzenetére


PhoenixK
őstag

A mellbimbó-piercing dolog még jól is végződhet! Ha erre szánod magad, akkor dobj majd pár képet... :U :C

Te aztán nem kicsit vagy pihent!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#10493) asadasad22 válasza WiNyau (#10491) üzenetére


asadasad22
őstag

az a mellbimbó piercing nem rossz ötlet, majd ha megvagy vele, közkívánatra küldhetsz képet is róla, persze szigórúan technikai szemmel értékeljük, hogy mennyire praktikus :)

komolyra fordítva a szót: a legtöbb boltban egyébként pár100 forintért kapsz egy 3,5mm-2,5mm-es jack átalakítót (kevésbé szerencsés esetben 1-2ezerért), az egyetlen dolog talán amire figyelni kell, hogy a kimenete (apa) legyen 2,5-ös, a bemenete (anya) 3,5-ös legyen. ha ezzel megvagy, lényegében minden szabványos végű fülessel fogod tudni használni a telót. Sennheiser CX300-at sokan használnak, hangminőségben egy nagyságrendbeli fokozattal jobb bármilyen más sima (nem agybadugós) fülesnél, viszont eléggé kihozza a telefon alapzaját, ami zavaró lehet. ha a régi fülesed szabványos kimenetű, érdemes először azzal megpróbálni.

aztán ha nem elég hosszú és a piercinges megoldás sem sikerül, hosszabbítót és szerintem kapni pár100 forintért egy valamiféle szakboltban.

[ Szerkesztve ]

(#10494) WiNyau válasza asadasad22 (#10493) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Köszönöm szépen, először ezzel próbálkozom inkább, még ha kevésbé népszerű ötlet is:) (Nemtom, mekkora súlyt tudna megtartani a pirszinges változat :D ha előtte letesztelitek, bevállalom talán ;] )

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10495) asadasad22 válasza WiNyau (#10494) üzenetére


asadasad22
őstag

ha ez az ára, valamelyikünk biztos bevállalná, majd toborzunk ilyen embert a szent cél érdekében :DDD

lelki szemeimmel már látom magam előtt, ahogy old rocker kapálózva jelentkezik :D

(#10496) WiNyau válasza asadasad22 (#10495) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Hát, hajrá:)
(Elrontom itt a szép tudományos topikotokat... szégyellem magam, fujj.)

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10497) asadasad22 válasza WiNyau (#10496) üzenetére


asadasad22
őstag

volt már rosszabb is :)
ha pedig valamelyik moderátornak szúrja a szemét, a majdani képekkel egészen biztosan ki lesz engesztelve :))

(#10498) danaudio válasza WiNyau (#10494) üzenetére


danaudio
aktív tag

előre szólok hogy az neccesen fog menni a füles önmagában, mert nekem is van olyan s.e. agybadugós fülesem ami amúgy cseszettjól szól de olyan pici a madzaga, hogy még nyakbaakasztóval se tudod bedugni, nemhogy mellpirszingel, csak ha kb megfojt a nyakbaakasztó, tehát csak hosszabbító jöhet szóba. namármost a legkisebb méretű hosszabbító amit értelmes áron kínálnak az 2,5 méter hosszú, nyilván ekkorára nincs szükség (árulnak 1m-nél valamivel kisebbet is de horribilis összegért). namármost én addig elmentem, hogy ugye telóba bedugva az átalakító (az egy kis bizbasz az semmi helyet nem foglal),abba a 2,5 m-es hosszabbító félig feltekerve és összegumizva, és abba az agybadugós füles...namost ez mind szép és jó lenne de a gond ITT kezdődik...ugyanis a hosszabbítónak a jack bemeneti részi kib@szott nehéz, és ha nem tudod azt külön beakasztani valahova, akkor a füledet húzza, ami 2 perc után fáj tőle. ha sikerül valahova beakasztanod, akkor gratulálok kész a karácsonyfa:D

egyébként én mindennek ellenére használom így pl ha síelni megyek, mert széken ülve nem lóg a hosszabbító vége, és ha egy helyben ülök 24 órát, akkor teljesen jó ez a megoldás.

(#10499) WiNyau válasza danaudio (#10498) üzenetére


WiNyau
csendes tag

Az vidám lehet, akkor viszont olyan füles kerestetik, aminek az aggyal kontaktálható része ("füle", vagy mittomén mije) belefér a fülembe (az összes többitől azért fáj, mert nagy és szétnyomja a fejem két oldalán lévő célhardvert), és szól minimum úgy, mint a SE füles.
Ötlet?

Nunc est bibendum. Nyau.

(#10500) Karma válasza WiNyau (#10499) üzenetére


Karma
félisten

Sennheiser CX-300 és a legkisebb dugó, ami a csomagban van ;)
Apropó, ennek a fülesnek van 2,5-es jackdugós változata is, ahhoz akkor még átalakító se kell.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.