Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13451) asadasad22


asadasad22
őstag

E52 bejelentve :K

(#13452) old rocker válasza asadasad22 (#13451) üzenetére


old rocker
veterán

huh, és cefet jól néz ki ... és a kijelzője is nagyobb, mint az 51-é ... 71 rugókörüli ár -most. Azt hiszem, énmár csak erre fogom lecserélni az e1-et

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13453) PhoenixK válasza old rocker (#13452) üzenetére


PhoenixK
őstag

A franc egye meg, most lehet átrágni a hosszútávú terveket... KELL!!! :Y

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13454) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

Sziasztok!

Kellene nekem egy service menu kód, amivel be tudok lépni egy olyan menübe, ahol a hangszóró (amin a másik felet hallod beszélgetés közben) hangerejét tudod állítani, mert mostanában vagy nagyot halló lettem, vagy a telefonba van valami gyík, mivel alig hallom maximum hangerőn azt akivel telefonálok.

Előre is köszönöm a gyors segítséget!

üdv

(#13455) old rocker


old rocker
veterán

[link]

hú,anyám, de jónak néz ki!!! le van tojva az e akárhányas, nekem csak ŐŐŐŐŐ kell!!!

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13456) PhoenixK válasza old rocker (#13455) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ezt a linket nézd meg mégegyszer bitte!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13457) old rocker válasza Balázs_a_laz (#13454) üzenetére


old rocker
veterán

lásd pl.. 13437

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13458) old rocker válasza PhoenixK (#13456) üzenetére


old rocker
veterán

az e51 és az e52 összehasonlítása ... nálam.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13459) PhoenixK válasza old rocker (#13458) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nálam csak az összehasonlító oldal, amin ki tudom választani a jószágokat...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13460) Balázs_a_laz válasza old rocker (#13457) üzenetére


Balázs_a_laz
aktív tag

*#13437# nem működik sajnos:(

[ Szerkesztve ]

(#13461) parandroid válasza Balázs_a_laz (#13460) üzenetére


parandroid
nagyúr

:DDD

Akkor most nézd meg az ilyen sorszámú hozzászólást a topikban... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13462) Balázs_a_laz válasza parandroid (#13461) üzenetére


Balázs_a_laz
aktív tag

Imádom magam:D:D:D:D

Takarítani...

Szétszedni nem akarom, szervízbe meg nincs időm elvinni, marad a kompresszor, amivel meg haza is vághatom...

Akkor még mindig egy titkos menü kódot keresek, ahol lehet állítani a hangerőt is.

(#13463) GML válasza parandroid (#13461) üzenetére


GML
őstag

áááá ez fáájt. megérte benézni..
*#13437# :DD

(#13464) old rocker válasza PhoenixK (#13459) üzenetére


old rocker
veterán

Bocs, én már a kész összehasonlítást linkeltem be ... de megéri elbogarászni rajta...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13465) Pajoz válasza Balázs_a_laz (#13462) üzenetére


Pajoz
őstag

Titkos kód helyett próbáld meg hívás közben nyomogatni az oldalsó hangerő gombot. Vagy szánj időt a javasolt tisztításra.
Kód erre nincs.

(#13466) old rocker válasza Balázs_a_laz (#13462) üzenetére


old rocker
veterán

basszus,ilyenkor szoktam egy picit bepöcceni. Orrba-szájba téma a topikban: elhalku laz e51. De nem nézek utána, mert fárasztó; a scrolozástól ínhüvely gyulladásom lesz. Sebaj, írtam neked hivatkozást. Hivatkoznak hozzászólásra?Beütöm kódnak, mert értelmes vagyok és logikus. De takarítani nem akarom, szervizbe vinni nem akarom, de halkan szól, van titkos kód?
Van. H akárhányas Nokia sztereo, monó fejhallgató, füldugó, esetleg blútuszos fejhallgató. Nem kell szervizbe vinni, nem kall takarítani, csak két(3) helyen bedugni: telefon aljzat és a füled. S már hallod is.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13467) old rocker válasza Pajoz (#13465) üzenetére


old rocker
veterán

Azt írta a jeles versenyző,már csuma hangerőn van. Következésképpen az egyetlen kétalternatíva: kitakarítani,vagy szerviz. Dehát, látod,azt meg nem akarja, meg nincs rá ideje.
Adjuk meg neki a daVinci kódot.....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13468) Otisz válasza GML (#13463) üzenetére


Otisz
őstag

Sirályság :C :C :W

(OO[IIII][IIII]OO)

(#13469) Balázs_a_laz válasza old rocker (#13466) üzenetére


Balázs_a_laz
aktív tag

Boccs, de napi 16 óra mellett nem érek rá sajnos, se a szervízre és igazság szerint a szétszedésre, tisztításra se
Egyébként meg értelmes vagyok (nyilván ez szubjektív), csak hát délután 5-re (reggel 6 óta) kicsit tompul az agyam...

A segítséget meg köszönöm szépen!

szerk:

A headset azért nem működik, mert a másik két telefont azon keresztül használom, mert sajnos 3 kezem sincs, de mindhárom telefon munkaeszköz.

[ Szerkesztve ]

(#13470) old rocker válasza GML (#13463) üzenetére


old rocker
veterán

de hülye vagyok, hivatkozásszám helyett a 7370-et kellett volna írnom... :DDD

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13471) Balázs_a_laz válasza old rocker (#13470) üzenetére


Balázs_a_laz
aktív tag

Ennyire azért nem vagyok hülye...

(#13472) old rocker válasza Balázs_a_laz (#13469) üzenetére


old rocker
veterán

elárulok neked egy titkot: reggel 6-kor kelek és 7 órakot már a hivatalos e-mailjeimre válaszolgatok; 22 órakor pedig könnyen megesik,hogy az editáló programmal görnyedve montírozok.

Mellesleg ennyi idő alatt,amit az irkálássaleltöltöttél, szerintemmár ki is takaríthattad volna... :D

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13473) old rocker válasza Balázs_a_laz (#13471) üzenetére


old rocker
veterán

mit szerénykedsz ... :DD

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13474) GML válasza Balázs_a_laz (#13469) üzenetére


GML
őstag

de jó egyeseknek, h csak 16 órát kell szívnijuk. ilyenkor jó az egyetemistáknak.
kettőt alszunk és karácsony..
;)

(#13475) Joe bácsi válasza Balázs_a_laz (#13462) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Megsúgom neked, h. a Nokia szervizben és a Tré mobil szervizében is kompresszorral takarítják ki. Tapasztalat és protekció!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#13476) Pajoz válasza old rocker (#13467) üzenetére


Pajoz
őstag

Ez a mondat valahogy kimaradt.:)Hogy rátromfoljak én meg tegnap reggel óta nem aludtam+egy éjszakás műszak benézett.DaVinci... Ez jó:)

(#13477) old rocker válasza Pajoz (#13476) üzenetére


old rocker
veterán

Be, meg ez az új E52-es.Én még telefonnal így nem jártam; öregem, megláttam és megszerettem!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13478) old rocker válasza Joe bácsi (#13475) üzenetére


old rocker
veterán

Már egyszer itt felvetettem a topikban: valami remek kis porszívőval nem lehet kiszivattyúzni a koszt? Persze, még mielőtt teljesen eltömődne, téemkázni...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13479) Ricardo válasza old rocker (#13478) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem egyszerűbb ha nem kiszívod, hanem kifújod a port.

(#13480) <NewL>


<NewL>
addikt

Sziasztok

Egyik baratom elejtette az E51-et. Annyira nagyot nem esett meg a grimaz sem jott le rola. De nem jon be a kep. Bekapcsolja a telefont,feher a kijelzo vegig,de bebootol,meg hivni is tud,de nincs kep. Mi baja lehet? Gondolom az lcd,vagy esetleg szalagkabel? A telefon voda garis.
Ti mit tennetek? Mennyibe fajhat a javitas? Ha megcsinaltatja akkor a gari ugrik? A kijelzo nem serult sehol sem,nincs semmi folt se csik.

Vegyem meg "jo" penzert?:D

Thx
Udv Szabi

There's an app for that

(#13481) <NewL> válasza Joe bácsi (#13475) üzenetére


<NewL>
addikt

Na azt ,hogy csinaljak? Van itthon kopresszor:D meg poros kijelzos E71 is.

There's an app for that

(#13482) enddav válasza old rocker (#13477) üzenetére


enddav
aktív tag

Húú basszus ez kész, én is beleszerettem első látásra. Megvan az utód, és az ára sem olyan húzós. :DD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#13483) parandroid válasza enddav (#13482) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nekem a gombok nme jönnek be annyira, mint az E51-en, véleményem szerint kevésbé lesz kényelmes a használata. Ráadásul a kijelzőtől is azért kicsit többet várok már ennél, mind méretben, mind felbontásban...

Az E51 utódának mondjuk, ohgy jó, a szálcsiszolt alumínium miatt jül is néz ki, örömteli, hogy vékony, de inkább csak ráncfelvarrásnak mondanám, és igazság szerint mág kevesebb előrelépést látok, mint az E50-ről E51-re váltásnál. Egyébként szép.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13484) rootkiller válasza <NewL> (#13480) üzenetére


rootkiller
őstag

Valahol kiment valami IC. ÉS ha nem szakszervizbe csináltatja, és észreveszik akkor ugrik a gari (ott nyomatékkulccsal huzigálnak). Amúgy nekem is van egy ilyen hibás 6230om, fater szekrényhez vágta.

Artengo TR 990 Pro

(#13485) cnckane


cnckane
tag

Ez az E52 sztem tök felesleges annak, aki E51-ről akar váltani.
Semmi új nincs benne, a 2,4-es kijelző és 3,2 MP-es "kamerán" kívül.
Ha legalább az E55 procijával és 2,6-os kijelzővel jött volna, azt mondom ok, de így???

(#13486) old rocker válasza parandroid (#13483) üzenetére


old rocker
veterán

Nézd, akijelzője 2.4 hüvelykes, az E51-nek kereken kettő. Pár miliméterrel hosszabb és pár mm-rel szélesebb. A billentyűzetet ... azt hiszem, akkor tudjuk igazán értékelni,ha már kézben lesz. Nekem a gyenge pontom a szemem ... Na, meg a suta ujjaim. Míg az előbbinek megfelelne egy E71-es, utóbbinak aligha. Volt mára kezemben, aszámbillentyűk zsufisága miatt nem igazán kedveltem. Kijelző méretre az N95 és utódai felelnének meg, de az meg elég ormótlan telefonnak. Száz szónak is egy a vége: nekem iszonyatosan megtetszett.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13487) old rocker


old rocker
veterán

bocs, csak beteszem, a Nokia hírlevél mit ír róla: A Nokia Varsóban bemutatta a vállalat Eseries sorozatának legújabb tagját, a Nokia E52-t. Az új készülék csatlakozik a nemrégiben bemutatott Nokia E75-höz és Nokia E55-höz, a vállalat termelékenységre optimalizált okostelefonjainak sorába.
„A Nokia E52-t olyan embereknek terveztük, akik a szakmai és a magánéletükben egyaránt maximális hatékonyságra törekszenek. Azokat a felhasználókat célozzuk meg, akik a telefonjuktól olyan fontos jellemzőket várnak el, mint például a kiemelkedő beszélgetési idő és hangminőség vagy a vékony design – mondta el Ilari Nurmi, a Nokia alelnöke. – Az új készülék a sikeres Nokia E51 utódja, amelyet hasonló szempontok figyelembe vételével terveztek. A Nokia E52 kiválóan teljesít a beszélgetési idő és a hangminőség területén a közel egyhónapos készenléti idővel és a zajszűrővel, valamint olyan funkciókkal bővült, mint a HSPA, az A-GPS Nokia Térképekkel vagy a 3,2 megapixeles kamera.”
Az új készülék továbbá egyszerűen integrálható a vállalati telekommunikációs rendszerekbe, így az asztali telefonkészüléket hatékonyan egészíti ki vagy akár ki is válthatja azokat. Olyan megoldásokkal, mint a Call Connect – amely Nokia mobilkészülékeket a piacvezető Cisco vagy Alcatel-Lucent PBX-ekkel bővíti – lehetővé válik, hogy az emberek egyetlen telefonszámon legyenek elérhetőek, illetve hogy a vállalatoknak kevesebb készüléket és hangpostafiókot kelljen kezelniük, továbbá olyan funkciókkal támogatja a költséghatékonyságot, mint például a legalacsonyabb költségű kapcsolási út megkeresése.
A Nokia E52 emellett továbbfejlesztett levelezési funkciókkal és e-mail felhasználói felülettel rendelkezik, amely tökéletesen kiegészíthető a Nokia Messaginggel, valamint a Nokia vállalati e-mail megoldásaival, a Mail for Exchange-dzsel és az IBM Lotus Notes Travelerrel. A Microsoft Exchange vagy az IBM Lotus Notes e-mail szerverek közvetlen elérésével a vállalatok megspórolhatják mobil e-mail és személyes információmenedzsment működési költségeik akár egy harmadát is, mivel nincs szükség middleware-re vagy további szerverekre.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13488) Joe bácsi válasza old rocker (#13478) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Próbáltam......hatástalan volt nekem. :W

<NewL>: Szétszedik és kifújják. Mert szerinted, h. lehetne másképp?

cnckane: A GPS-t kihagytad.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#13489) danaudio válasza cnckane (#13485) üzenetére


danaudio
aktív tag

hátő, tiltakoznék. az E52 a megtestesült tökéletesség!

2,4-es kijelző--sokat számít nagyon(2,4 és 2,6 között már nincs akkora különbség mint 2 és 2,4 közt) , 3.2 mp-s kamerával már mész valamire a hétköznapokban, az E51 kamerája viccnek is rossz,pedig párszor nagyon kéne.

És amit kihagytál:
- 600MHz-es proci (nem jól mondtad)
-GPS (azért nem mindegy)
-mozgásérzékelő (hasznos cucc tényleg, ipodom van és ott is sokat segít)
-másodlagos kamera (valakinek kellhet, nekem mondjuk nem)
-aluminium!!!!! a fémet szeretem, az alut imádom
-vékonyabb
-FP2
-Flash a browserben

ha ezt is olyan jó áron adják majd t-nél mint E51-et, ahogy lejárt a hűségem decemberben, veszek, beújítok erre. ebben már tényleg minden megvan ami kell...Totál minden, frankó.

(#13490) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Az akksim elég romon van, nemtom, h mi a baja. reggel levettem a töltőről, 1órakkor már pittyegett, hogy feltöltött, utána feltettem usb-n tölteni, fent volt vagy fél órát, levettem, 3 egység van, 10 perc múlva már fullon van. délután nem is használtam utána, este már megint 3, elindulok haza, benyomom a zenét, leesik 1-re, és pittyeg, h merül! :Y
most akkor az akksi szar, vagy a telóval is van valami gond?
Ha beviszem szervizbe, kiröhögnek vele?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13491) <NewL> válasza rootkiller (#13484) üzenetére


<NewL>
addikt

Mi ez az IC? Intercity:D
Mennyibe fajhat ha pl beviszem egy nokia szervizbe? A garilap nelkul persze.

Joe bacsi : akkor inkabb majd szetszedem es kiragasztozom,nem valami jo otlet ez a kompresszorozas,sztem tul eros,meg mire osszerakod,megint belemegy.

There's an app for that

(#13492) sekli


sekli
addikt

Ha jól tudom a SmartMovies az egyetlen lejátszó, ami képes feliratot is rakni a filmre..., valaki próbálta már, hogy elboldogul-e a DVD-rippekkel áttömörítés nélkül...? DivX Player meg a Core viszi őket...

(#13493) Haart válasza sekli (#13492) üzenetére


Haart
addikt

Simán. Én normál filmeket nézek rajta. Átmásolom és kész. Semmi tömörítés nem kell.

(#13494) asadasad22 válasza danaudio (#13489) üzenetére


asadasad22
őstag

jaja, elég jónak ígérkezik :)
részletes feature lista

(#13495) ben11 válasza asadasad22 (#13494) üzenetére


ben11
őstag

Hát ha lesz e52-m, akkor az is tuti fekete lesz.Nagyon jól áll neki. :)

(#13496) parandroid válasza danaudio (#13489) üzenetére


parandroid
nagyúr

Hm, egy ilyen felsorolással még lehet, hogy engem is meg lehet győzni. :D Mondjuk a billentyűzet tényleg érdekes kérdés lesz, az E51-ét nagyon szerettem.

Joe bácsi #13488. "Szétszedik és kifújják. Mert szerinted, h. lehetne másképp?"

Ezért nem tudnak mit kezdeni az elhalkuló telefonokkal. Az a kis szűrő olyan apró, és olyan anyagból van, hogy csak a mosás segíthet neki, kifújás annak biztosan nem használ. Mondjuk az is szégyen, hogy Nokia szervizek sorra próbálkoznak a hangszórók cseréjével ilyen esetben, miközben a neten már régóta ott az infó, hogy mi okozza, és egyértelmű a típushiba, és meglehetősen egyszerű a hibajavítás is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13497) z0d1AK válasza z0d1AK (#13490) üzenetére


z0d1AK
veterán

nah, szerintetek:?
mert ha bevinném a szervizbe, akkor már ki is tisztíttatnám velük, hogy addig se kelljen nekem szórakozni azzal is

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13498) pengemetal válasza <NewL> (#13491) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Hi!

Nem e51-es a story, de hátha segít viszonyításnak: e66-os valami nyomástól (külsérerelmi nyom nélkül) bepókhálósodott, betört az LCD, gariban nem javítják persze, viszont Nokia szervizben 12e-ért megcsinálták (anyag+munka) és megmaradt a gari. Ha van e51-hez kijelzőjük 10 perces művelet.

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#13499) Joe bácsi válasza parandroid (#13496) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hát pedig kompresszoros kifújással csinálják, mert ismerős dolgozik és csinálta meg nekem a Nokia szervízben, meg a Tré szervízében is ismerős a szemem láttára csinálta ugyan így.

Nekem már kétszer kitakarították és a hangszórót is kicseréltettem. Pár hétig jó, utánna meg ugyan olyan lesz, mint előtte volt. :W
Ezért most egy N95-öt használok. Meg van tartalékban egy 2,5 éves 6230i-m. Érdekes, hogy az utóbbit mindig csak piszkos zsebben hordtam, de ugyan olyan hangos, mint új korában.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#13500) Napfénysüti válasza asadasad22 (#13494) üzenetére

Egyre jobban bejön. Azért így nem csak olyan kis ráncfelvarrásnak tűnik. :)

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.