Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13701) PhoenixK válasza Joe bácsi (#13698) üzenetére


PhoenixK
őstag

Bocs, hogy segíteni próbálunk... :(((

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13702) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Lehet, h hülyeséget kérdezek, meg még akár az is, h már fel volt vetve a téma 1000+1x, de azért megkérdezem!
nincs valami progi, vagy megoldás esetleg arra, hogy mondjuk egy mini usb átalakító segítségével rádugjunk mondjuk egy pendrive-ot, vagy külső vinyót a telóra, s azt látja s a telefon, mint a memória kártyát?
bár vinyónál tuti,d e sztem pendrive-nál sem ártana akkor valami táp forrás.
így elsőre elég lehetetlennek hangzik,de hátha hallott már róla valaki:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13703) danaudio válasza z0d1AK (#13702) üzenetére


danaudio
aktív tag

ezt totál kizártnak tartom, pont a táp probléma miatt is...egyetlen "pendrive"-ot tudsz rárakni, ami a microsd...az a foglalat van neki hardveresen kialakítva. nem úgy megy ez, hogy ami belefér a lyukakba az megy is : P

(#13704) Karma válasza z0d1AK (#13702) üzenetére


Karma
félisten

Nincs rá mód. Ezek az eszközök csak USB Slave módban tudnak működni, tehát nem képesek más eszközöket irányítani. A tápkérdés csak egy apróság ehhez képest.

A Nokia N810 és testvérei képesek voltak az USB On-The-Go profilra, amikor is váltogathatnak Host és Slave mód között. Talán egyszer majd Symbian eszközökön is lehetséges lesz, az biztos, hogy jelenleg egyik se képes rá (és nem változtatható).

“All nothings are not equal.”

(#13705) Hovi


Hovi
aktív tag

Sziasztok,

Tegnap vettem egy ilyen telót. A korábbi (6300) telcsiről áttöltöttem a naptár bejegyzéseim. (PC SUITE) meg is vannak a bejegyzések. DE... Azóta nem rakja ki az aktív készenlétben a naptár bejegyzéseket vagy teendőket.
Igen, végigolvastam a fórumot. Régebben valakinek volt egy ugyanilyen hibája, de nem kapott rá választ.
Aktív készenlét bekapcsolva, modulok engedélyezve. Ha pl egy évvel visszaállítom a dátumot, akkor mutatja hogy mára nincs naptárbejegyzés. De a mai napra már nem mutatja se azt ha nincs, se azt ha van.
Megfőttem! Ha tud valaki kérem segítsen.

Előre is köszönöm!

(#13706) asadasad22 válasza Joe bácsi (#13698) üzenetére


asadasad22
őstag

márpedig ha rendesen meg van hackelve -jelen tudomásom szerint- nem szabadna ilyen hibaüzenetet kapnod, semmilyen esetben..

[ Szerkesztve ]

(#13707) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

.xml kiterjesztésű fájlokat melyik programmal lehet megnyitni a telón?

(#13708) enddav válasza chatran (#13707) üzenetére


enddav
aktív tag

Azt nem tudom, de ha a word-del átkonvertálod .doc-ba, akkor tuti megnyitja majd a telód. :)

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#13709) cnckane válasza chatran (#13707) üzenetére


cnckane
tag

Próbáld X-plore-ral, menj a fájlra és 8-at nyomj.

(#13710) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

olyan progit keresek, ami kiírja az aznapi névnapot

köszi

(#13711) z0d1AK válasza izomhod (#13710) üzenetére


z0d1AK
veterán

esetleg itt az első? bár ahogy írja, még 1,5évig használható

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13712) tuzpenge válasza Hovi (#13705) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nekem is volt ilyen gondom.
A probléma megoldása az volt, hogy töröltem az összes áttöltött bejegyzést és kézzel újra beírtam. Így már jó volt. Nemtudom mi lehetett, talán nem szerette a 6230i bejegyzéseit vagy nemtom, de nekem se müködött.
Próbáld ki, ha kézzel beírsz valamit akkor ki fogja írni! Előtte töröld azt amit a 6300-ról áttöltöttél!

ˣ

(#13713) Hovi válasza tuzpenge (#13712) üzenetére


Hovi
aktív tag

Köszönöm! Tényleg ez volt a baja. Töröltem az összes bejegyzést, ezután már a kézzel beírtakat szépen mutatja. Ezek szerint a a Pc Suite ennyire kompatibilis Nokia-Nokia telefonokkal. :(
Most már csak az volna a kérdésem (de ez inkább költői) hogy hogy a manóban lehetne kinyerni a lementett naptárbejegyzéseket a Pc Suite programból. Több száz feljegyzés-emlékeztető-teendő van itt. Azért kézzel bevinni....
A lényeg hogy végre működik a naptárkijelzés. Még egyszer köszönöm Neked!!!

(#13714) old rocker válasza Hovi (#13713) üzenetére


old rocker
veterán

A PC Suite programból elméletileg úgy, ha korábban csináltál biztonsági mentést. Ha viszont a lev.programod naptárát folyamatosan szinkronizáltad a PC Suite-tal a telefonodról, akkor a pécén levő naptárad adatait szinkronizálhatod a telefon naptárával.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13715) Hovi válasza old rocker (#13714) üzenetére


Hovi
aktív tag

A korábbi mentés sajnos nem buli, ugyanis a 6300-ból áthozott bejegyzések vannak benne, mely ismét kilövi az aktív készenlét kijelzést. :(
DE! Google Calendar --> Outlook --> Pc Suite/E51 útírány oda-vissza járható.
A korábbi (6300) mentés pedig asszony pajtás telcsijének közbeiktatásával valósul meg.
Pc Suite-->6300-->Outlook-->E51 útvonalon.
Ismét tanultam.
Uraim! Köszönöm!

(#13716) gybeger


gybeger
csendes tag

Sziasztok!

A telóm valamivel több, mint fél éves, eddig hibátlanul működött. Most azonban kijött rajta egy.Tegnap nem tudtam kioldani a billentyűzárat, nem reagált a gombnyomásokra. Akksi ki-be, kéri a pint, de nem tudtam beírni. Eltelt pár óra, majd újrapróbáltam. Ekkor már be tudtam írni,majd perceken keresztül ugrált a menüpontok között, olyan volt kb. mintha marha gyorsan nyomogatnám randomra a gombokat. Aztán minden a régi lett, de ma megint előjött a dolog.
Mi a franc ez? Találkozott már valaki hasonlóval?

(#13717) chatran válasza enddav (#13708) üzenetére


chatran
őstag

Sajnos ezzel mindenféle egyéb karaktert bemásolgat. Az msn chatlogokat menti ilyen fájlokba, azokat szeretném olvasni a telón. Szgépen az .xml fájlokat az explorer ill. a mozilla olvashatóan megnyitja.
Egyéb ötlet esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#13718) old rocker válasza gybeger (#13716) üzenetére


old rocker
veterán

hát ... próbálj egy négy gombos resetet, vagy szervíz és készülékcsere...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13719) IronMike válasza Karma (#13050) üzenetére


IronMike
tag

Hali All!

Nem olvastam végig a fórumot, és biztos volt ilyen hozzászólás kérés. Itthon wifin keresztül szeretnék csatlakozni de egyszerűen nem tudok. Hiba "WLAN Nem csatlakozható. Érvénytelen előre megosztott WPA kulcs."
Hogyan tudom ezt kijavítani, hogy menjen? A kapcsolat kezlőbe H.férés p.megad.-ba begépeltem a kódomat. Ill a routeren kikapcsolom a titkosítást akkor sem megy.
Elöre köszönöm a segítségeteket.

MacBook Air 13' i5

(#13720) Symbio válasza IronMike (#13719) üzenetére


Symbio
senior tag

Pedig annak menni kellene még WPA-WPA2 titkosítással is. Valami még sincs korrektül beállítva (hálózat állapota:nyilvános, WLAN hálózatmód: infrastruktúra, WLAN biztonságmód: WPA/WPA2, Biztonsági beállítások- WPA/WPA2: előre megosztott kulcs, Csak WPA2 mód: ki). MAC szűrés esetleg a routeren?

(#13721) IronMike válasza Symbio (#13720) üzenetére


IronMike
tag

Szia!
A MAC szürés a routeren mit jelent? Ott be van állítva hogy a szolgáltatótol kapott MAC cimet használja!? Erre gondoltál?
Ill Csak WPA2 mod ki? ezt hol állítom be?

MacBook Air 13' i5

(#13722) z0d1AK


z0d1AK
veterán

ugye torx6-os csavarhúzó kell az e51-hez?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13723) Karma válasza z0d1AK (#13722) üzenetére


Karma
félisten

Így van.

“All nothings are not equal.”

(#13724) Symbio válasza IronMike (#13721) üzenetére


Symbio
senior tag

A routeren beállíthatod, hogy milyen MAC címmel rendelkezők kapcsolódhatnak (vagy éppen nem kapcsolódhatnak), tehát egy szűrést jelent.
A hozzáférési pontban ha megadtad a WLAN biztonsági mód alatt a WPA/WPA2 -őt, akkor a következő sor a WLAN biztonsági beállítás. Ezen belül van WPA/WPA2: előre megadott kulcs, Előre megosztott kulcs: ide írd be a kulcsot, Csak WPA2: ki

(#13725) z0d1AK válasza Karma (#13723) üzenetére


z0d1AK
veterán

akkr jó, mert egyik ph-s ismerősöm itt lakik az utca végén:D
kölcsön is kérem akkor majd tőle az ő csavarhúzóját:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13726) IronMike válasza Symbio (#13724) üzenetére


IronMike
tag

Köszönöm szépen.
Azért nem értettük egymást mert én a Csatlakozás\Kapcsolat kezelésben állítottam be a jelszót. Te meg a beállítások\csatlakozásra gondoltál, és ott valóban volt WPA2: ki, és itt beállított kóddal már ment.

Köszi még egyszer! :DD

MacBook Air 13' i5

(#13727) cnckane válasza agyhalal (#4096) üzenetére


cnckane
tag

Meg, ha a szám MP3 tagja tartalmazza a képet.
Max 200x200-as index-képet ismer fel, más lejátszó program felismeri a nagyobbakat is, de akkor sokáig tart a számok közti váltás.
Ha olyan zenéd van, amiben nincs kép, egy TAG-editorral hozzátudod adni a számokhoz, persze előtte lekicsinyíted őket.

A folder.jpg-ben nem vagyok biztos, de ha igen, akkor azt is csak max ilyen méretben.

[ Szerkesztve ]

(#13728) z0d1AK válasza cnckane (#13727) üzenetére


z0d1AK
veterán

ezen már én is gondolkoztam am, de így meg sem kell kérdeznem, már tettem is ki pár képet.
de mondjuk, h minek..
úgysem nézem a lejátszót, csak hallgatom:D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13729) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Még a 6131-emen volt olyan, hogy a zenelejátszóban szóló számnak a képernyőn is kiírta a címét. Ez ugye nincs benne alapból az e51-ben(meg szerintem a symbianban sem).
Kérdés, h valaki tud-e olyan programot, amivel ezt meg lehet oldani?
Nagyon örülnék neki!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13730) Karma válasza z0d1AK (#13729) üzenetére


Karma
félisten

De, az aktív készenlét kiírja, ha a zenelejátszó modulja be van kapcsolva.

“All nothings are not equal.”

(#13731) z0d1AK válasza Karma (#13730) üzenetére


z0d1AK
veterán

bár sok ember szeretni, de én nem nagyon csípem az aktív készenlétet,
Valahogy be lehet azt állítani, h ne legyen ott az aktív készenlét alkalmazásai, csak a beépülő modulok?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13732) old rocker válasza Karma (#13730) üzenetére


old rocker
veterán

Megerősítem... így van.
Végre tegnap találtam olyan széf progit, ami pc-re is telepíthető,meg a telefonra is. PC Suite üzemmódban szinkronizálható a telefon és a pécé. Handy Safe Pro.Nekemmár televoltaműszerem,hogymWallett, Best Safestb. programokbakézzel bepötyögtembankstzámla,kártya, anyám lyukas fogai, aztánpl.egy frissítésnél kezdhettem elölről. Most is,csak a laptoppklavija, ha sz@ar is, még mindig kényelmesebb.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13733) Bandika14 válasza z0d1AK (#13731) üzenetére


Bandika14
csendes tag

Szerintem biztos h nem :(

Szavaztam rád beloadon :U :DDD

*Pm-re illene válaszolni... ;)

(#13734) old rocker válasza z0d1AK (#13731) üzenetére


old rocker
veterán

szerintem nem. Mi bajod van az ikonokkal?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13735) old rocker válasza old rocker (#13734) üzenetére


old rocker
veterán

Én a handy shell-t díjaztam egy darabig, egybőlllehetett a handy pro-bajutni, az időjárás jósdába, de a feladatokból sz@r sem látszott, túlzyúfolt volt az egész képernyő ...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#13736) z0d1AK válasza old rocker (#13734) üzenetére


z0d1AK
veterán

csak annyi, hogy nem azért van kirakva háttérkép a teljes kijelzőre, hogy semmit se lássak belőle, illetve el is csúfítja sztem az egészet.
Esetleg más megoldás akkor?
Bandika14: köszi!:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13737) Bandika14 válasza z0d1AK (#13736) üzenetére


Bandika14
csendes tag

Jut eszembe! :D
Tedd fel a TTPOD nevű zenelejátszót, az kiirja

*Pm-re illene válaszolni... ;)

(#13738) Karma válasza z0d1AK (#13736) üzenetére


Karma
félisten

Kölcsönadtam az E51-emet, úgyhogy most nem tudom megnézni, de szerintem nézd át a beépülő modulokat alaposan - az ikonlista is csak egy modul. Végy ki mindent a zenelejátszó kivételével.

“All nothings are not equal.”

(#13739) z0d1AK válasza Bandika14 (#13737) üzenetére


z0d1AK
veterán

az sem nyert eddig. Kb 6 verziót töltöttem le, egyiknél ki írta telepítésnél, h nem kompatibilis, később nem indította, 2-nél már a telepítőt sem indította, hibát írt ki, a többinél pedig telepítés után nem indította, különböző rendszerhibák miatt

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13740) z0d1AK válasza Karma (#13738) üzenetére


z0d1AK
veterán

nah, és mint mindig, ismét igazad volt:))
Ez valóban segített, így már csak az látszik, amit akarok. Egyébként vicc, mivel néztem már ott, szedtem is ki ezt-azt, csak pont ezt nem:D
Köszi :R
Egyébként ma megvolt a tisztogatás is:))
Kaptam kölcsön csavarhúzót, és kitakarítottam a kijelzőt:))
tiszta por volt már

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13741) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok,
rendeltem egy (valószínűleg utángyártott) bronz színű elő-és hátlapot ebayről! 2600-ért rendeltem,szóval ha nagyon gagyi lesz, legfeljebb visszarakom a jelenlegit. Egyébként valakinek van valami tapasztalata ebayes előlapról?

ui.: Akit nem érdekel annak bocsi,csak gondoltam megosztom veletek! Egyébként majd ha megérkezett, akkor írok róla véleményt!

meg

(#13742) gelencser26 válasza peugeotmate (#13741) üzenetére


gelencser26
tag

Szia!

Én kétszer is rendeltem, igaz más típusra, de rá kellett jönnöm, hogy nem igazán jó a nagyon olcsó!
Ha tartósan kellett volna használnom, akkor megőrültem volna...
Nagyon rossz volt az anyagminőség az összerakás, a billentyűzet!
Eladáskor persze jól jön, hogy vadi új előlap, karcmentes, fóliás... :B

Remélem, hogy te több sikerrel jársz vele! ;)

(#13743) IronMike


IronMike
tag

Sziasztok!
Feltettem a fring-et a telemre, mert skype-t szeretném használni wi-fin keresztül. De skypolni nem igazán jó állandóan akadozik stb. Maga wi-fin keresztül van elég sávszélesség.
Tudtok vmi más progit amivel jól működik!?

MacBook Air 13' i5

(#13744) Karma válasza IronMike (#13743) üzenetére


Karma
félisten

Nimbuzz. Mondjuk nekem a Fring is jól ment anno :F

“All nothings are not equal.”

(#13745) Maximusz


Maximusz
aktív tag

Sziasztok!

Nekem is E51-em van - jelenleg 200.34.36 szoftverrel ... - olvasgattam a fórumon , de csak nem tudok kiigazodni.

Érdemes szoftvert frissíteni, vagy sem 300-asra?

Milyen plusz szolgáltatások vannak a 300-ban a HelloCartridge lyuk befoltozásán kívűl?

Krisztián

(#13746) Karma válasza Maximusz (#13745) üzenetére


Karma
félisten

Normális akkuélettartam (komolyan), egy új téma, kereső, meg elvileg más javítások is. Már a legelső miatt megéri.

“All nothings are not equal.”

(#13747) Maximusz válasza Karma (#13746) üzenetére


Maximusz
aktív tag

köszönöm - akkor nekivágok..

gondolom a HelloOX hasonlóan jól működik, mint a HelloCartridge - ugye?

Melyik frissítő progival érek jobb célt?

pheonix vagy a nokiás nsu - vagy micsoda is volt a neve... :) ?

Krisztián

(#13748) Karma válasza Maximusz (#13747) üzenetére


Karma
félisten

Az NSU bőven elég. A HelloOX-ra keress rá itt a fórumon, többször volt már szó a mikéntjéről, igazából egyszerűbb, mint anno a HC volt. Csak kell egy DevCert először.

“All nothings are not equal.”

(#13749) Evo50 válasza Karma (#13746) üzenetére


Evo50
tag

Ami az akkut illeti, az csak a 220.x.x szofthoz képest igaz, a 200-asnál nem jobb.

(#13750) Napfénysüti

Akksira ugye csak 1 év garancia van?

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.