Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Bog válasza juuzer (#99) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

(Továbbra is 1db mondat szólt erről. Ha meg nincs leírva, akkor meg azon menne a rinyálás. Úgyhogy ja, le lesz írva ezután is, ahogyan az Archos akárminél ott van, hogy az Nubia, ami igazából ZTE, meg a Noa akárminél, hogy az Umidigi, meg a Honornál, hogy az meg Huawei. A Nokia meg HMD.
Ha Nokia telefont mutatnak be, akkor a HMD küld meghívót, ha nokiásoknak írok emailt, akkor HMD-s címre írom, könyörgöm, ők maguk is HMD-ként hivatkoznak magukra, nem Nokiaként.)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#102) HarleyCustom válasza Bog (#101) üzenetére


HarleyCustom
veterán

(#100)
Nem szoktál ennyit foglalkozni a veled szembeni kritikákkal. Legalábbis korábban nem mentél bele ilyesmikbe. Szerintem hagyd,nem ér ennyit. :)
Egyébként jó a teszt! Mindig bírtam az írásaidat,évek óta követem.Te vagy az etalon. :R

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#103) janeszgol


janeszgol
félisten

A másik kutyát még nem is láttam a tesztekben. Ő is a tiéd? Aranyos pofa az is. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#104) Hallosz


Hallosz
senior tag

Tetszik, jó készülék. A mérete ellenére, benevezek egyre.
Van ebben olyan funkció, hogy rezeg amikor hívott fél felveszi a telefont, vagy bontja a vonalat?

Mert lakni, muszáj.

(#105) gaborw


gaborw
tag

4 napja hasznàlom! Nokia 6-ról vàltottam. Teljesen elégedett vagyok vele! 114-ért kuponakcióba, 2 év garival, Extreme Digitalba, ajàndék Nokia mérleggel, teljesen jó vétel volt.

(#106) Bog válasza janeszgol (#103) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Fillér, 14 éves öregúr. Eszter (PH) kutyája. Szöges ellentéte az én kutyámnak :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#107) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A camera képessége rendben van, aksi lehetne nagyobb.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#108) eddie17


eddie17
addikt

Azt hiszem megvan a mostani teló utódja! :)
Minden paramétere tökéletes számomra!

(#109) Fall-N válasza -Skylake- (#31) üzenetére


Fall-N
veterán

Az USB OTG alap majd minden telefonon, ezért csak azt kell megírni ha üzleti okokból tiltva van. Például olcsó Huawei és Honor telefonok. Anno szívtam is vele. Xiaomi összes telefonja tudja meg a többi ismert gyártóé is, sőt még a noname kínaiak is.

A telefon meg nagyon jó a kategóriájában.

Akinek meg kell OLED, notch, kutyafüle az fáradjon a One Plus kasszájához. ;]

[ Szerkesztve ]

(#110) Fall-N válasza Kis Samurai (#65) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezt az S4 is tudta anno amíg nem lett alap az AOD. Pedig abban is már OLED volt.

(#111) Azie


Azie
őstag

a bazári hátlap szánalmas. mennyivel szebb lett volna, ha az a1 neméktelenkedik rajta és az FCC CE jelzéseket az alsó ére teszik, mint minden értelmes gyártó.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#112) HKorn válasza Azie (#111) üzenetére


HKorn
addikt

Most akkor te szubjektív dolgok miatt reklamálsz? :U

Másnak meg pont így tetszik...

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#113) Azie válasza HKorn (#112) üzenetére


Azie
őstag

hát nem tudom kinek tetszik, ha az autó szélvédőjére meg motorjháztetőre meg mindenhova felgravírozzák az alkatrész sorszámot, meg a cikkszámokat, meg anyagösszetételt, meg a használandó üzemanyag és fékolaj típusát lónagy betűkkel. a telefon is többek között iparművészeti alkotás. ajánlott a gyártó logoján (ami a reklám ugye) másnak nem feltűnő módon rajta lennie.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#114) b.


b.
félisten

Ez nekem ilyen " köll" telefon, nagyon bejön.
Szuper a dizájn, végre normálisan van elhelyezve a 2 kamera is.

Infra van vagy nincs ?Mert a szöveg szerint nincs, de specben benne van.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#115) Graphics válasza Azie (#113) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én a telefon elejét nézem... Plusz tok. Szóval nekem pl. total mindegy...

Egyszerű , neked nem ezt kell venned , biztos a hátlap szuperlenyeges

@b. : nincs infra

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116) crue


crue
őstag

Nagyon elgondolkodtatott ez a telefon. Bár oled párti vagyok és ez a sukár díszcsík sem tetszik a képek alapján, minden másban pont jó lenne. Okvetlen meg kell néznem élőben is.

(#117) PanVene válasza Hallosz (#104) üzenetére


PanVene
csendes tag

Megnéztem most mindkét funkció benne van, ez az összes ami állítható:
- Ha felveszi a hívott fél rezeg
- Ha leteszi a beszélgetőpartner rezeg
- Jöjjenek értesítések hívás közben
- Ha táskában/zsebben van csörögjön hangosabban
- Adjon ki hangot ha: a hívás létrejön, percenként közben, amikor vége van

(#118) Azie válasza Graphics (#115) üzenetére


Azie
őstag

2 évig nem tervezek most venni, de egy szép telefonra minek tok? ha meg tokot raksz rá, akkor ne reklámozd, hogy milyen k.va esztétikus a szabványengedély a hátlapon.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#119) Graphics válasza Azie (#118) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hm?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120) Teszla_ válasza Graphics (#119) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nem tetszik neki, hogy a telefon hátulján van egy kis szöveges rész (iPhone-okon is van pl.). Én nem nézegetem se a hátulját, se azt, hogy más nézi-e, miközben telefonálok. Ha ott van, hát ott van, ettől még lehet szép egy telefon. Szerintem.

(#121) YerbaMateo válasza PanVene (#92) üzenetére


YerbaMateo
csendes tag

Köszönöm a részletes választ! :R

(#122) atike


atike
nagyúr

Teljesen rendben van és végre az ára is stimmel. Példát vehetne róla sok gyártó...

Most már jöhet(ne) végre a 9... :)

(#123) Graphics válasza Teszla_ (#120) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja értem. Hát ez kötelező, még mindig jobb ez a halvány gravírozásszerű megoldás mintha ráb.sznak egy matricát. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#124) Hallosz válasza PanVene (#117) üzenetére


Hallosz
senior tag

:R Köszönöm szépen a segítséged!

Mert lakni, muszáj.

(#125) Hallosz válasza Azie (#113) üzenetére


Hallosz
senior tag

Picit had segítsek, az nem nem fékolaj, hanem fékfolyadék, ami valójában alkohol és némi viszkozitás javító adalék. :R
(már csak a pontosság kedvéért. Lehet, hogy pont ezért kell kiírni?)

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#126) RpPRO


RpPRO
őstag

A képek részletei el vannak mosva. Közben túl van húzva a vonalélesség. A benzinkutas fa balra vagy a kerti virágzó fa szörnyű. Nem szép még nappal sem. Az éjszakaiak meg.... Széleken konkrétan homály. Ez 8/10*?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#127) Greentea


Greentea
senior tag

Ez a réz keret nekem már kicsit sok, de ezt leszámítva rendben van. :D Csak az a fránya droid, hogy nem tudom megszokni.. :D

2x2 néha 5

(#128) ( V )


( V )
veterán

GSMArena cikk

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#129) eddie17 válasza ( V ) (#128) üzenetére


eddie17
addikt

Na ez a cikk is csak megerősítette azt, hogy ezért az árért nem rossz az a kamera, a többiről nem is beszélve. :)

(#130) ( V ) válasza eddie17 (#129) üzenetére


( V )
veterán

:K szerintem sem annyira vészes mint amennyien itt hurrogják. 👍

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#131) eddie17 válasza ( V ) (#130) üzenetére


eddie17
addikt

Mondjuk nekem már mindegy, engem megvett kilóra. :D Már csak az a kérdés mikor lesz nálam. :) Asszonynak már építem fel a sztorit, hogy egy év után miért kell egy jól működő telefont lecserélni. :D

(#132) ( V ) válasza eddie17 (#131) üzenetére


( V )
veterán

LOL :DDD

kulcsszó tiszta android ;) és erős hardver

Szerencsére az öreg Nexusomhoz nem kell ilyen történetet kerekíteni, szerintem is megvan végre az utódja :K

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#133) Hallosz válasza eddie17 (#131) üzenetére


Hallosz
senior tag

Miért, miért? Hát azért kell cserélni, amiért a csajok folyamatosan veszik a táskát és hozzá a cipőt! :))

Mert lakni, muszáj.

(#134) Fall-N válasza eddie17 (#131) üzenetére


Fall-N
veterán

Én ezt úgy oldom meg, hogy megkapja az én régi telefonomat. Általában neki kicsit olcsóbb fajta szokott lenni (vagy egyforma van nekünk, akkor eladom) így mindketten jól járunk.

(#135) Silenzio


Silenzio
addikt

"releváns a hardver" - Ennek a kifejezésnek szinte semmi értelme. Releváns jelentése: a tárgyhoz tartozó, idevágó; fontos, lényeges, meghatározó. Szerintem a szó egyik értelmében sem jelent semmit sem.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#136) balaaazs válasza Silenzio (#135) üzenetére


balaaazs
senior tag

Igazad van, de szerintem ez most nem releváns ;]

¯\_(ツ)_/¯

(#137) Silenzio válasza balaaazs (#136) üzenetére


Silenzio
addikt

Mondhatni OT. Kár hogy nem szürkében írtam. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#138) Bog válasza Silenzio (#137) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

adekvát?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#139) HKorn válasza Bog (#138) üzenetére


HKorn
addikt

vagy esetleg "decens", ez a kedvenc szavam a tesztekben :D

Run&Ride

(#140) crue


crue
őstag

Releváns ha adekvátan ketyeg a decens hardver a zöld robotos rendszer alatt. Különben megette a fene az egészet. :))

(#141) balaaazs válasza crue (#140) üzenetére


balaaazs
senior tag

:R

¯\_(ツ)_/¯

(#142) HKorn válasza crue (#140) üzenetére


HKorn
addikt

:DDD

Run&Ride

(#143) ( V ) válasza crue (#140) üzenetére


( V )
veterán

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#144) nickedez89


nickedez89
senior tag

Szubjektív, de szerintem is pofás készülék lett!

Jöhet belőle a 4.7-es változat azonos komponensekkel!☺️

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#145) HKorn válasza nickedez89 (#144) üzenetére


HKorn
addikt

4.7"-nak elég kicsit az esélye, de nekem egy 5" is bőven megfelelne.

Run&Ride

(#146) szabi__memo válasza HKorn (#145) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az újabb nyújtott kijelzők miatt azt hiszem hozzá kell szokni, hogy 5" sem nagyon fog már szerepelni semilyen specifikácóban, nemhogy 4.7"

[ Szerkesztve ]

(#147) ( V )


( V )
veterán

vid: Nokia 7 Plus | 7+ days later

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#148) NumberGuy válasza ( V ) (#130) üzenetére


NumberGuy
tag

Meglátásom szerint nem mindenkiből lesz elkötelezett Nokia evangélista. Továbbá, ha tökéletesség határát súrolná az összes új, megjelent készülék, véleményem szerint, akkor is nagyonon nehéz dolga lenne a HMD-nek megvetni a lábát egy ilyen telített piacon. Most attól, hogy valakik leírják, hogy mekkora átkozott jó a készülék, meg tuti vásárolnak 200 darabot, valamint a Nokia brand olyan erős, mint még soha, az nem biztos hogy jelent, több száz milliós eladásokat. Persze, lehet rajongani egy márkáért, de hogy közeli jövőben újra meghatározó legyen, ezt én egyenlőre fenntartásokkal kezelem.

[ Szerkesztve ]

(#149) vacs válasza ( V ) (#132) üzenetére


vacs
veterán

Nálam is esélyes az öreg Nexus 5 elváltására, de nekem a Qi töltés hiányozna ... de egyébként kiváló telefon ez!

Bár esélyes még a Mi A2 és a Mi Mix 2s (szigorúan custom rommal, miui nélkül)!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#150) *Mukeey* válasza NumberGuy (#148) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Hát igen,elaludtak a nagy boom-nál,azt hitték,a név majd továbbra is eladja a készülékeket.Kár,mert azért dizájnban,minőségben mindig jók voltak.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.