Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Benetnes válasza Rony949 (#450) üzenetére


Benetnes
tag

Üzlet van de fogalmuk sincs mikor lesz náluk raktáron
Agyrém komolyan......

(#452) Oszhgiv


Oszhgiv
csendes tag

Nekem tegnap 22 óra körül sikerült leadni rendelést a Telenor oldalán.Szombati szállítást kértem, jött visszaigazoló e-mail:

"Tisztelt Megrendelőnk!

Netshop megrendelési igényét sikeresen rögzítettük. Sikeres megrendelés esetén a készüléket a választott időpontban szállítjuk, kiszállítás előtt SMS-ben értesítjük. Sikertelen megrendelés esetén értesítést küldünk.

Megnevezés Db Ár Összesen
--------------------------------------------------------------------------------------
Nokia 7 Plus DS 64 GB, black 1.00 111990.00 111990.00
Szállítási költség 1.00 0.00 0.00
--------------------------------------------------------------------------------------
Összesen: 0.00

Kérdés vagy probléma esetén kérjük, forduljon telefonos ügyfélszolgálatunkhoz a 1220-as számon (Telenor hálózatból díjmentesen hívható),
vagy Telenor Infovonal: 06 20 200 0000 (hívásdíja a Telenor hálózatából irányuló normál hívás díjával egyezik meg).

Köszönjük megrendelését!

Üdvözlettel:
Telenor "

Tudom, ez még nem jelent semmit.

(#453) aromatyi


aromatyi
csendes tag

No, Aréna Telenorban sikerült beszereznem. Ügyintéző hölgy egyből mondta hogy persze, van és természetesen DUAL SIM-es. Lassan már lesz mindenhol készleten is szerintem.
A készülék gyönyörű, a fényerő nekem még sok is de persze tűző napon nem veri ki a szemed. Picit még szoknom kell a méretét de menni fog. Azért nagyon állat, hogy van hozzá szilikon tok, az első időkben tuti rajta lesz. Két napja gyűröm de még semmivel nem sikerült megakasztani, pedig egyszerre futott letöltés, játék meg kismillió app, szóval rendben van nagyon eddig.

(#454) Rony949


Rony949
őstag

Nem értem ezt a fényerősség dolgot. Én konkrétan 25%-on használom. Ez nekem az ideális. Persze napfénybe nem próbáltam még, de napfénybe meg amúgy se telefonozik senki sem. Van egy nagyszerű megoldás erre: addig kell forognod, míg a fejeddel be nem árnyékolod a kijelzőt. Fantasztikus találmány, nem? :)

(#455) ( V ) válasza ( V ) (#346) üzenetére


( V )
veterán

rendeltem még 1-2 kiegészítőt az ó házából:

autós töltő - gyorstöltős QC3.0

BlitzWolf gyorstöltős USB-C kábel

BlitzWolf QC3.0 hálózati töltő

Summa kevesebbért mint a hivatalos gyári Nokia autós töltő :D

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#456) Draken válasza ( V ) (#455) üzenetére


Draken
őstag

Ez nekem sem ártana (az autós töltőt kivéve) :K

(#457) Rony949


Rony949
őstag

Srácok, ez lehet hogy off lesz, mert lehet hogy csak android gebasz, de az miért van, hogy a wifi folyton ki-be kapcsol mikor appokat töltögetek vagy frissítek? Ilyet a Windows Phone-nál nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#458) szabi__memo válasza Rony949 (#457) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én meg Androidon nem láttam

(#459) ( V ) válasza Rony949 (#457) üzenetére


( V )
veterán

Nem lehet hogy a hálózat vacakol? Nálam nem csinál ilyet :(

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#460) DroiDMester válasza Rony949 (#457) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

A fejlesztői menüben nézd meg ezt a 2 beállítást nincs e bekapcsolva

(#461) Rony949 válasza DroiDMester (#460) üzenetére


Rony949
őstag

Ezek ki vannak kapcsolva.

(#462) DroiDMester válasza Rony949 (#461) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Még a Wifi beállításoknál van egy ilyen, ha ez is kivan kapcsolva akkor tényleg a Wifi eszközöddel lehet probléma! Amúgy 2,4 vagy 5GHz en csinálja, vagy mind 2nél?

(#463) Rony949 válasza DroiDMester (#462) üzenetére


Rony949
őstag

Érdekes próbáltam megint és most jól ment. Nem kapcsolt ki egyáltalán. Úgy tűnik random csinálja.

(#464) vittgen


vittgen
aktív tag

NOKIA 7 Plus

[link]

[ Szerkesztve ]

(#465) nicu71 válasza vittgen (#464) üzenetére


nicu71
addikt

Már van szarvasbogár? 😮 Eszméletlen gyönyörű :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#466) szami777


szami777
addikt

Sziasztok,
Nagyon tetszik a telefon, ö lehet az első számú befutó, viszont nem tudom, hogy az aptx-et támogatja-e, nekem kb ettől függne. írnak mindenfélét, hátha ti tudjátok tutira.
Köszi.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#467) vittgen


vittgen
aktív tag

nicu71
Van ám...
Mondjuk ez még csak egy ifjú titán... kb. 5-6 cm.

Itt van egy szemből róla....

[link]

Nokia 7 Plus

[ Szerkesztve ]

(#468) ( V ) válasza szami777 (#466) üzenetére


( V )
veterán

Papíron tudja [link] gyakorlatban nem tudtam tesztelni, de ha van vmi képes eszközöd sztem próbáld ki a Media Markt ban.

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#469) ro3000


ro3000
tag

De kihalt ez a topic....

(#470) vonatospisti válasza ro3000 (#469) üzenetére


vonatospisti
csendes tag

Gondolom mindenki meg van elégedve a cuccal :K

(#471) szabi__memo válasza vonatospisti (#470) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És senki nem vesz újat..

(#472) stingy2 válasza vonatospisti (#470) üzenetére


stingy2
senior tag

Két hete vettem egyet, és tényleg tökéletesen működik benne minden.
Nekem munkára kell, két kártya, bluetooth,nfc, folymatos e-mailezés, yammer,navi stb...szóval nem sokat pihen nap közben.
A sáomi után egy megváltás. Az is egy jó teló otthonra, de melóra teljesen alkalmatlan.
Android one sallangmentes,de mindig működik, ellenben a csillivilli miuival, ami rendszeresen összef@sta magát keményebb napokon.
Hát röviden ennyi tapasztalat. Ha nincs vele gond, minek irogatni:)

INTJ

(#473) Rony949


Rony949
őstag

Én eddig imádom. Főleg az androidnak örülök nagyon, mert a Windows Phone már nagyon unalmas volt, főleg azután mikor bejelentette a Microsoft hogy többet nem fogja támogatni az oprendszert. Maga a telefon is nagyon vonzó számomra. Ez a külső egyszerűen nagyon betalált. Itt szokott lenni mellettem az asztalon és alkalmanként mindig ránézek csak úgy. Szemezek vele meg ilyesmi. :D

2 évig tuti nem veszek mást. Ha kibírna 3-4 évet is akár, az is jó volna.

(#474) djculture válasza Rony949 (#473) üzenetére


djculture
félisten

Én is megvagyok vele elégedve. 2 évig remélem kiszolgál utána veszek másik Nokiát. Én ilyen márka függő vagyok, szerencsére jó kézbe került a Nokia brand.

(#475) dussy válasza szabi__memo (#471) üzenetére


dussy
őstag

Valamiért én is erre jutottam.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#476) DroiDMester válasza dussy (#475) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

honnan veszitek ezt a baromságot?

egyszerűen az van hogy HIBÁTLAN A N7+, így nincs miről tárgyalni a tropikba, ennyi!

Amíg nem használjátok saját magatok ezt úgysem fogjátok megérteni.....

Ezelőtt is AndroidOne telóm volt(Mi A1) ott a gyári rendszer HASZNÁLHATATLAN VOLT rengeteg apró és idegesítő probléma volt, ott nem bírtam ki hogy ne tegyek fel CUSTOM-ROM ot, itt N7+ nál nincs rá szükség minden patentül működik ahogyan kell!

Egyedül nekem ami NAGYON hiányzik az a ROOT, mert sok apphoz kellene amiket használni szoktam, sajnos ugye még hivatalosan nincs lehetőség BL-t nyitni, félhivatalosan megoldható lenne 10€ fejében, ami nem is sok, csak sajnos itt is az van :W mint a Samu telóknál, NEM lehet vissza állítani a gyári állapotra (Xiaomi telóknál ez volt jó ott bármikor vissza lehetett állítani a gyári érintetlen állapotot) így a garancia megszűnik, bár azt rebesgetik ha hivatalosan lehetne nyitni a BootLoader-t akkor is megszűnik nyitásnál a garancia, szóval ez kicsit szívás e téren! :O

[ Szerkesztve ]

(#477) szabi__memo válasza DroiDMester (#476) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mert eddig sok új vásárló kérdezett?

(#478) Chris0321 válasza szabi__memo (#477) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez nem hivatalos oldala a Nokia 7 Plus-nak csak egy cikk hozzászólásai. Én is ezt a telefont fogom megvenni szeptemberben, ezért figyelem a visszajelzéseket és eddig pozitívak.

(#479) szabi__memo válasza Chris0321 (#478) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ennyire előre én nem jelentenék ki ilyet. Addig azért még lesz pár teló

(#480) Chris0321 válasza szabi__memo (#479) üzenetére


Chris0321
addikt

Minek jössz ide negatívkodni? Többen is akik már megvették a telefont pozitívan nyilatkoztak. Ha neked nem tetszik akkor nem tetszik az engem nem érdekel.

(#481) DroiDMester válasza szabi__memo (#477) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sz.ted aki(k) telefont vesznek, azoknak hány %-a jár ide a fórumokba? Sz.tem 100.emberből kb 10.en járnak ide.

A másik az, a N7+ nem egy néptelefon, nem úgy mint most a sláger Mi A1 ugye árban se egy liga az N7+ árából majdnem 3db A1.et kapsz! Sokan nem adnak 100+-t egy telójért, ami érthető is az A1 remek teló csak a gyári rendszerrel kb használhatatlan, custom rom al meg tökéletes, kicsit sajnálom is hogy eladtam, de már csak 5.hó gari volt rá és a használt ára is nagyon esik(már 40.ért is kapsz), jött egy lehetőség és jó árban sikerült eladnom, és a N7+.al is már rég szemeztem így nem volt kérdéses hogy lecseréljem e.

Node a kérdésedre vissza kanyarodva amég 1.db N7+.t vesznek az emberek, addig A1.böl kb 30.at(lehet keveset is tippelek) szóval ez végett is kevés az új felhasználó itt a fórumba, meg amit már írtam is sokan nem járnak fórumozgatni és mégtöbben azt se tudják hogy létezik egy ilyen fórum itt, és ugye probléma sincs az N7+al tehát akinek van, és ismeri is ezt a fórumot az se fog beirkálni ide ha hibátlan a telója

És sz.tem is elkéne azoknak innen húzni, akik csak offolnak és nincs is ilyen telójuk.............

[ Szerkesztve ]

(#482) szabi__memo válasza Chris0321 (#480) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Honnan szeded hogy nem tetszik, vagy nincs? Nem érteni magyar?
DrodoDMester: mivel eddig sok új vásárló kérdezett a kérdés értelmezhetetlen hacsak nem azt feltételezzük hogy senkinek nincs semmi kérdése már csak az eddigi vásárlók voltak csak hülyék. Én ezt nem feltételezem

[ Szerkesztve ]

(#483) dussy válasza DroiDMester (#476) üzenetére


dussy
őstag

Picit sem érzem baromságnak. :) Egy viszonylag új telefonnál szinte napi szinten van 'új érdeklődő', hogy kérdezzen a telefonról. (Természetesen az helyett, hogy visszaolvasna.)
Nyilván nem releváns az eladásokkal kapcsolatban, de napokig csönd van a topikban. Ebből nyilván arra is lehet következtetni, hogy a teló jó, senki nem jön a kérdésekkel, hogy 'ez+az a bajom'...stb. Ez valóban jó hír, de azért a hibátlan kifejezés pár hét vagy hónap használat után erős túlzás nekem. :R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#484) DroiDMester válasza dussy (#483) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem tudom milyen hibára gondolsz ami 2.hét használat alatt nem jön elő? Az igaz éppen MA 2 hete hogy megvettem a N7+.t de nem tudom milyen hiba lenne ami ne jelentkezne 2 hét aktív használat alatt!

Ha gond van egy adott telóval az nálam már pár óra használat után kiderül, nem kellenek ehez hónapok-évek!

De kíváncsi lennék te mire gondolsz ami csak több hónap használat után derül ki.. áruld már el mire gondolsz? :R

(#485) dussy válasza DroiDMester (#484) üzenetére


dussy
őstag

Szerintem Te félreértesz engem, én nem kötekszem. Érdekel a telefon, ezért figyelem a reakciókat.
Az is igaz, hogy olvasok Tőletek 1-1 reakciót az nem ugyan az mintha én használnám...

Jelenleg egy Honor 8-at nyúzok, minden nagyon gördülékeny és sosem volt fagyás vagy újraindulás.
Az akku viszont erősen "kopik" 8-9 hónap után... Ez sem olyan hiba amivel ne lehetne együtt élni, de csalódást okoz.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#486) Lali-213


Lali-213
senior tag

Sziasztok,

Ha minden jól megy, akkor a kedden veszem át az enyémet. A Nexus 6p-ért kapott csereutalvánnyal fizetek majd. :) Nagyon úgy fest, hogy a feleségemnek is a 7 plus kell. :) Persze ha az X6-ot végre hivatalosan is megerősítik, még változhat a helyzet.

A Media Marktban azért egy kicsit megnézegettem, megtapogattam. Meggyőző darab. :R

(#487) djculture


djculture
félisten

Telenornál jól elírták minden esetre 5.5" kijelzője van szerintük... Komolytalan egy szolgáltató.

dui: Én nem tapasztaltam a sárgás kijelző dolgot. Azt meg már jeleztem hogy nem duál simes a telekomos verzió, mondjuk nekem nem is baj.

[ Szerkesztve ]

(#488) dui válasza Lali-213 (#486) üzenetére


dui
aktív tag

Üdv!

Valaki találkozott esetleg hasonló jelenséggel?
https://forum.xda-developers.com/nokia-7-plus/help/yellow-tint-screen-t3793194

Elég sok fórumban olvastam, hogy a csere után is láthatóak ezek a tónuskülönbségek.

A minap vásároltam a Telekomnál, és én is azt tapasztalom, hogy a kijelző alsó 1/4-1/5 része kicsit sárgásabb színű. Érdemes-e visszacserélni?

A Telekomnál kapható készülék mindössze 1 nano sim, illetve 1 microSD kártya befogadására képes. Nincs dual sim lehetőség. :(((

(#489) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Azt valaki megnézné, hogy a micro sd-t be lehet-e állítani belső tárhelynek (class 10-es UHS3-as kártyát tennék bele)?

Spotify offline zenéket miatt lenne fontos ez!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#490) szami777 válasza ( V ) (#468) üzenetére


szami777
addikt

Köszi a választ, van egy meizu ep51-em, ki is fogom próbálni. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#491) ( V ) válasza dui (#488) üzenetére


( V )
veterán

én sem tapasztaltam semmi ilyesmit, se teljes, se alacsony fényerőn :N

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#492) Draken válasza Lali-213 (#486) üzenetére


Draken
őstag

Kérlek majd mondj véleményt, nem nagyon találtam 6P v 7+ összehasonlítást. Leginkább ami érdekelne, az a kamera! Köszönöm!
szerk: mindentől függetlenül be fogom vinni a szervizbe, kéne új aksi és új mikrofon, mivel visszhangra panaszkodnak folyamatosan, akikkel beszélek, ezáltal lehet, hogy vevő lennék az átlátszó tokra, priviben küldj 1-2 fotót, köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#493) ( V ) válasza ( V ) (#346) üzenetére


( V )
veterán

No megérkezett a Nillkin tok, egész pofás:

Kár hogy az ajándék fólia keskenyebb jóval mint a kijelző hasznos része így abba is kicsit belevág. :(

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#494) Rony949 válasza ( V ) (#493) üzenetére


Rony949
őstag

Én azt a fóliát fel se raktam. Nem látom sok értelmét. Ezek az előlapi üvegek már elég strapabíróak.

(#495) Lali-213


Lali-213
senior tag

Sziasztok,

Ma átvettem a készüléket. Sajnos az itthoni wifi valamiért nagyon szórakozik velem, mert a telefonon hol van net, hol nincs. Folyamatosan a rendszerfrissítést erőlteti, de a Google fiókomba meg nem tudok belépni...

(#496) Lali-213


Lali-213
senior tag

Később sikerült megoldanom a wifi és ezzel a telefon frissítésének problémáját is. A készüléknek jót tett, hogy feltöltöttem 100%-ra, utána minden ment, mint ahogy a nagykönyben meg van írva. :)
Az első benyomások jók az új Nokiáról, de bővebbet csak később tudnék róla nyilatkozni.

(#497) Rony949


Rony949
őstag

Nekem lenne most egy olyan észrevételem, hogy habár a fülhallgatómat tudom használni, de maga a jack csatlakozó eléggé lazán van csak a készülékben. Ha nem vigyázok rendesen, simán ki tud jönni a helyéről és ugye ez zenehallgatás közben kicsit gáz, mert ilyenkor automatikusan pause-olja. Érdekes, mert az előző telón ilyen probléma nem volt. Ott a fülhallgatóm tökéletesen passzolt a csatlakozóba.

(#498) DroiDMester válasza Rony949 (#497) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

A gyárilag hozzá adott fülessel is ezt csinálja?

(#499) vittgen válasza Rony949 (#497) üzenetére


vittgen
aktív tag

NOKIA 7 Plus
Ne máááá....
Én ilyent nem tapasztaltam!
Sőőőt... határozottan kell beletolnom a Jack dugót,mert kifejezetten passzolós!!

Május 10. óta gyötröm a nyomorultat... Mindenes teló nálam. Használom munka közben is és szabadidőben is!
Kifejezetten strapabíró! Nem karcolódik..Az ajándék szilikon tok egy áldás,örök hálám érte!!
Az akksi teljesítménye csodálatraméltó! Messze az erdő mélyén is van térerő és 4G!
A kamera ugyan lehetne pengébb is / ez nem panasz /,de ez nem egy tükörreflexes kamera apparátus,ugye??!!
Mindent egybevetve... Qrvára nem bántam meg,hogy a 7 Plus mellett döntöttem!
Aki még vacillál,hogy ilyent vegyen-e az azonnal hagyja abba és vegye meg!!

(#500) ( V ) válasza Rony949 (#497) üzenetére


( V )
veterán

Nálam is masszívan benne van a jackben ha rendesen bele nyomom, nem lötyög semennyire. :N

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.