Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ( V ) válasza vacs (#149) üzenetére


( V )
veterán

Egy Android mindfelett :D

nálam még esélyes az Honor view 10 - a treble supportnak hála az aosp és custom romok könnyen portolhatóak rá.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#152) Dare2Live válasza NumberGuy (#148) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Sztem nem írt olyanokat mint amiket írsz.

évre nehéz mit írni, Nokia 5, Nokia 3ról tesztek pl agusztusiak. Nincsenek egy éve piacon.
[link]
Q4 alapján ott tartanak, hogy több készüléket adtak el mint a HTC vagy Sony.... ami azért nem egy rossz eredmény egy kis Finn cégtől.

más: Nekem kifejezetten szimpatikus a kínálatuk pl a most tesztelt darab is. A támogatásról meg példát vehetne a legtöbb (összes?) piacvezető is. ~9év samsungozás után N9 jó lesz simán válthatja az S7em. (Persze ehez a Samsung is kellett...)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#153) szabi__memo válasza Dare2Live (#152) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Támogatás az 5*

(#154) vonatospisti


vonatospisti
csendes tag

Sziasztok!
Elörendeltem a telót a Tkomtól! 22x3880 Huf-ért, így asszem ajándék! Azt írják a honlapon, hogy április 27-e az elsö átvételi nap de e-mailbe május elsejét írnak ami tudjuk ünnep! Nem tudja valaki esetleg, hogy mikortól lehet átvenni?

(#155) szabi__memo válasza vonatospisti (#154) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Augusztus 20.-án ;-]
Milyen feltételekkel adják ezt a remek "ajándékot" a két év ajándék kötöttség mellé?

(#156) vonatospisti válasza szabi__memo (#155) üzenetére


vonatospisti
csendes tag

Tréfarépát ettél barátom? :C Egyébként hálózaton belül korlátlan duma+15giga net! Régen szerettem a Nokiákat, adok nekik egy esélyt meglátjuk! S7 edge-ről váltok!

(#157) dussy válasza vonatospisti (#156) üzenetére


dussy
őstag

Úgy érzem a nosztalgia sokakat bizalomra sarkallja.
Engem is érdekel, bár a kisebb kijelzőt preferálom.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#158) eddie17 válasza dussy (#157) üzenetére


eddie17
addikt

Engem nem a nosztalgia hajt, egyszerűen jól lett összelapátolva a telefon. Ennyi. :)

(#159) ( V ) válasza eddie17 (#158) üzenetére


( V )
veterán

szintén, ha Asus név alatt futna akkor is kellene 👍

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#160) Fall-N válasza dussy (#157) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem a nosztalgia miatt jó a telefon, hanem a hardver, szoftver és külső miatt. Az is egy jó pont ennél például, hogy nem üveg a hátlap.

Sokan úgy vagyunk vele, hogy akkor is jó ajánlat lenne hogyha HMD címke lenne rajta. Az összes 2018-as telefonjuk Android One szoftvert kapott így példaértékű lesz a frissítésük. Ez már eleve egy jó pont. Többi márka jó ha kiad egy főverzió frissítést a megjelenés után fél évvel, itt meg lesznek havi biztonsági frissítések is.

A Xiaomi A1 vásárlása előtt erősen néztem az akkor még 2017-es kiadású Nokiákat is. Az ár és a több RAM miatt lett az A1. Egyébként jó lett volna a Nokia 6 (2017) is ha 4 GB memória lett volna benne.

(#161) atike válasza Fall-N (#160) üzenetére


atike
nagyúr

"Nem a nosztalgia miatt jó a telefon, hanem a hardver, szoftver és külső miatt."

Egészen pontosan:
Nem a nosztalgia miatt jó a telefon, hanem a hardver, szoftver, külső és az ár miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#162) fatorzs


fatorzs
tag

Hétvégén megnéztem a media marktban, meg kell adni, nagyon szépre sikerült (szerintem).
Ha egy-két hónap múlva kicsit esik az ára, benevezek egyre.
Az egyetlen, amit sajnálok, hogy nem 16:9-es....

(#163) ( V ) válasza fatorzs (#162) üzenetére


( V )
veterán

A tavalyi divathullám kibővülése hogy most már nem nagyon fogsz látni vastag kávás (16:9) telefonokat, hanem kimaxolt képernyős 18:9-eseket. Csak a notch-tól kíméljenek meg...

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#164) nicu71 válasza fatorzs (#162) üzenetére


nicu71
addikt

Már van a MM-ban? :) Holnap megyek akkor megnézni.Szoftveres navigációs gombok vajon eltüntethetőek a displayről?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#165) fatorzs válasza nicu71 (#164) üzenetére


fatorzs
tag

Arénában ki van rakva. Mondjuk a kijelző le volt zárva, szóval csak a külsőt lehetett megnézni.
A gombok gondolom úgy viselkednek, mint minden rendes pixel/nexus/androidone telefonon.

(#166) crue válasza nicu71 (#164) üzenetére


crue
őstag

Tegnap akartam megnézni a kecskemétiben, de ott azt mondták majd valamikor ezen a héten kapnak.

(#167) olahdave válasza nicu71 (#164) üzenetére


olahdave
tag

Elvileg eltüntethető.
A C4ETech videójában láttam, de ma a MM-ben megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#168) nicu71 válasza olahdave (#167) üzenetére


nicu71
addikt

ha igen,akkor sztem ez lesz a köv .telefonom ;) bár én is amoled párti vagyok.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#169) dussy válasza vonatospisti (#154) üzenetére


dussy
őstag

Úgy látom Telenor is berakta 22x2045 Ft, L-es csomagban.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#170) szabi__memo válasza dussy (#169) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hol látod?

(#171) Oszhgiv válasza szabi__memo (#170) üzenetére


Oszhgiv
csendes tag

A Letölthető készülékárlistában van benne.

(#172) Oszhgiv


Oszhgiv
csendes tag

Elég furcsa, hogy DS-nek írják, míg a Telekomnál kérdeztem, ott csak az 1 simes lesz.

(#173) ( V )


( V )
veterán

Telenornál "hamarosan" érkezik, DS de valószínűleg a héten / hónapban már nem, inkább május első hete a biztosabb.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#174) Rony949


Rony949
őstag

Jajj, ne is mondjátok. Már napok óta nézegetem a Telenor weboldalát hogy megrendelhessem az egyik csomaggal, de semmi. Nem kapkodják el.

(#175) Chris0321 válasza Rony949 (#174) üzenetére


Chris0321
addikt

A letölthető árlistában már szerepelnek, szóval előbb utóbb a webshop-ba is be fognak kerülni.

(#176) Rony949 válasza Chris0321 (#175) üzenetére


Rony949
őstag

Alig tudom kivárni. Augusztusban lesz 3 éve hogy egy Lumia 930 tulajdonosa vagyok. És habár magát a telefont szeretem, a Windows Phone ugye elég nagy hátrány. Kb. semmi nem támogatja. A legtöbb applikáció csak iOS-re és Androidra elérhető csak, a Windows Phone valahogy kimaradt a jóból. Mára meg már szinte teljesen megszűnt az egész támogatás, nem foglalkozik vele a Microsoft.

A Lumia 930 előtti telóm is Nokia volt (6300), azt is nagyon szerettem. Úgyhogy az évek során kialakult bennem egy Nokia fanatizmus, ez a Nokia 7-es pedig szuperül néz ki, nagyon tetszik nekem. Ráadásul Android One-os, ami nem tűnik rossz verziónak ahhoz, hogy elveszthessem az Android szüzességemet. :D

(#177) nicu71 válasza Rony949 (#176) üzenetére


nicu71
addikt

szerintem kitűnő választás .én is nagy WP-s voltam a kezdetektől,ez a szűz android tetszeni fog,nekem is hasonló van, csak Motorola tálalásban ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#178) Chris0321 válasza Rony949 (#176) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem várnom kell majd kb. júliusig a vásárlással így kénytelen vagyok türelmesnek lenni, remélem addig kicsit esnek az árak is. Nekem 3 éve 735-ösöm van, ami app-ra szükségem volt azt megtaláltam eddig is bár én nem sokat használok. Meg voltam eddig elégedve a windows-al, kíváncsi vagyok milyen lesz az android mert nem nagyon volt olyan telefon a kezemben. Én is gondba voltam milyen telefont vegyek majd, aztán hallottam tavaly, hogy lesznek új Nokiák, gondoltam megvárom. Aztán a 6-ost vettem volna de először másra kellett a pénz, utána hallottam az új, jobb hardveres telefonokról így úgy döntöttem várok még mert a jelenlegi telefonom úgy is teljesen jó és ha már két évre vásárolok akkor inkább a jobbat vegyem.

(#179) dussy


dussy
őstag

Ma újra átolvastam a tesztet. Eddig nem vettem észre, hogy az értesítési led lemaradt róla...
A 6" amúgy sem kicsi nekem, az értesítési led hiánya újabb kompromisszum. Várom, hogy valahol megnézhessem.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#180) Bog válasza dussy (#179) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Május 13, BOK csarnok ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#181) dussy válasza Bog (#180) üzenetére


dussy
őstag

Azért addig is jó lenne valami... :C :U

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#182) Graphics válasza Bog (#180) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez itt a reklám helye :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#183) Benetnes válasza Oszhgiv (#172) üzenetére


Benetnes
tag

Nekem az volt a furcsa hogy a Huawei P smart csak egy sim-et kezelt mikor a modell dualsim képes......

(#184) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Csak egy kis rövid beszámoló a mai "Nokia 7 plus-t szeretnék vásárolni" programomból:

Helyszín: Magenta szolgáltató üzlete, eladó kedves udvarias.

- Szia, miben segíthetek?
- Szia, érdeklődni szeretnék, van itt helyszínen készletetek Nokia 7 plus telefonból? Mert ha igen, vinnék egyet listaáron.
- Őőő, ne haragudj, de Nokiát akarsz vásárolni? Miért?
- Őőő, igen,egy Lumia 950-et cserélnék, de nem értem ez most hogy jön a témához?
- Hát, várj, megnézem a készletet. De amúgy biztos vagy te ebben? Én Samsungot vagy Huaweit ajánlanék neked. Miért ragaszkodsz a Nokiához?

Itt elsoroltam az érveimet ami az ár/teljesítmény/androidone bermuda-háromszögben találhatók, mire az eladó tovább győzködött:
- Hát most csak egy darab nokia 5-öt látok raktáron, de amúgy is, ebben az üzletben maximum 3 darab Nokiát adunk el egy évben, szerintem nagyon le vannak maradva, csoda hogy még gyártanak telefont. Amúgy milyen előfizetéses konstrukcióban szeretnéd?

Itt köszöntem el, és köszöntem meg a pontos tájékoztatást a gyártó helyzetéről és az elmaradott készülékről, ami szerinte azért nincs raktáron, mert senki nem veszi...
Élmény volt.

Bocsánat az offért, de kikívánkozott belőlem a story.

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#185) Graphics válasza Kis Samurai (#184) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A ok rövid és egyszerű: Az említett két gyártó anyagilag megsegíti kicsit az eladást

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#186) Rony949 válasza Graphics (#185) üzenetére


Rony949
őstag

De ez most olyan mintha elmennél a piacra venni mangót, de az eladó mégis a narancsot próbálja rád tukmálni. Így nem viselkedhet egy eladó. "Mindig a vevőnek van igaza" A legtöbb helyen így állnak hozzá a dolgokhoz.

Ez a sztori egyébként hatalmas volt. Köszi szépen Samurai. :)

(#187) crue válasza Kis Samurai (#184) üzenetére


crue
őstag

Megspórolhattad volna a kalandot ha előtte tájékozódsz. Április 27-én jelenik meg a Telekomnál és még akkor sem feltétlenül lesz belőle minden üzletben.

(#188) ( V ) válasza Rony949 (#186) üzenetére


( V )
veterán

erről az Összeomlás c. film jut erről eszembe:

- Rick! Hallotta már azt a mondást, hogy a vevőnek mindig igaza van?
- Igen!
- Na ez az. Ez volnék én. A vevő.
- Más az üzletpolitikánk.

Legjobb film :DDD

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#189) eddie17 válasza ( V ) (#188) üzenetére


eddie17
addikt

Azóta is szeretnék délben reggelizni a mekiben. :D

(#190) Kis Samurai válasza crue (#187) üzenetére


Kis Samurai
tag

Azért mertem megkockáztatni a dolgot, mert a honlapjuk szerint már elérhető üzletekben a készülék, eltűnt az ápr. 27-i érkezés. Azóta berendeltem online, és elvileg holnapra az alleeban lesz... ;)

Nincs nálam toll, sorry...

(#191) vonatospisti válasza Kis Samurai (#190) üzenetére


vonatospisti
csendes tag

Szia! Én ma délelött kaptam az sms-t, hogy készleten van a cucc és, hogy május 1-ig megkapom! Remélem péntekig meglesz :C

(#192) dussy válasza szabi__memo (#170) üzenetére


dussy
őstag

A kártyás ár kimondottan jónak mondható. (115990)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#193) #98880768 válasza Kis Samurai (#184) üzenetére


#98880768
törölt tag

Szomorú, de nem meglepő történet.

(#194) atike válasza Kis Samurai (#184) üzenetére


atike
nagyúr

A tipikus együgyű (és egybites) hozzá nem értő okostóni eladó esete... :DDD

(#195) szabi__memo válasza atike (#194) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Van valahol hozzáértő eladó is?
Mármint itthon

(#196) #98880768 válasza szabi__memo (#195) üzenetére


#98880768
törölt tag

Ha van is, nekem még nem sikerült kifogni...

(#197) Mono_G válasza szabi__memo (#195) üzenetére


Mono_G
tag

Venni akartam egy vezeték nélküli otthoni telefont az egyik Eu...cs üzletben. Két panasonic telefont néztem, az egyik valami kgx-3000 a másik meg valami bx-250 számmal (nem pont ezek, de nagyjából ennyi közük volt egymáshoz az elnevezésnek). Arra a kérdésemre, hogy mi a különbség a kettő között, szimplán rávágta, hogy szerinte a színe :) A bázison lévő hívógombra azt mondta hogy az a kihangosító...
Azóta a szlogenüket csak úgy mondom: Minőséget, olcsó szakértőtől :)
Még leginkább az MM-ben vannak képben a gyártói "mezben" lévő emberek (pl samu, lg, nokia...).

[ Szerkesztve ]

(#198) szabi__memo válasza Mono_G (#197) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én MMben kérdeztem meg egy eladót hogy ez a tv most IPS vagy VA. Azt mondja, nem ez LCD

(#199) nicu71


nicu71
addikt

szegedi MM ban ma volt szerencsém kipróbálni.Eszméletlen prémium érzés kézbe venni,a kijelző pazar ,nagyon egybe van,tetszik :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#200) Benetnes válasza szabi__memo (#198) üzenetére


Benetnes
tag

Na én pont ezért nem kérdezek semmit, szetintem még én tudnék segíteni neki.....
Szánalmas, fogalmuk sincs alap dolgokkal kapcsolatban!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.