Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) DroiDMester válasza dussy (#700) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem kell Root, és nem is tudod Rootolni az N7+.t mivel nem tudod kinyitni a BootLoader.t!

Bármikor vissza tudod az eredeti állapotot állítani csak meg kell cserélni a második sornál a sorrendet

erről =>
settings put secure sysui_nav_bar "space,recent;home;back,menu_ime"

erre =>
settings put secure sysui_nav_bar "space,back;home;recent,menu_ime"

De ha csinálsz a telón egy gyári állapot vissza állítást akkor is vissza áll az eredeti állapotra!

[ Szerkesztve ]

(#702) ( V )


( V )
veterán

Próbálkozó kedvüeknek: Android P beta 2

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#703) ShadowX válasza ( V ) (#702) üzenetére


ShadowX
őstag

Sokkal jobb, mint az első volt. Plusz ebben benne vannak a nokia tuningok. Dupla kopp és társai. Eddig egy hibát találtam, nem működik az ezer éve működő hívásrögzítő appom.

(#704) stingy2


stingy2
senior tag

Ezen a telón nincs olyan lehetőség (mint a miui-n) hogy szoftveresen ki lehet kapcsolni a kijelzőt?(nem csak a kikapcsoló gombbal)
Play-ből már töltöttem rá pár alkalmazást, de azokkal meg nem megy az ujjlenyomat olvasó.

Amúgy ha már írok:egy hónapja van meg kb. a teló, de eddig nem sikerült semmivel kiakasztani, minden mindig működik rajta - pedig melóra használom.
A samum non stop újraidult,fagyogatott, a sáomim kéthetente magától nyomott egy factory resetet random időpontokban - és ez csak a legbosszantóbb hibája volt, a sok közül...ez meg csak működik:)

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#705) dussy válasza stingy2 (#704) üzenetére


dussy
őstag

Mit takar, hogy munkára használod?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#706) stingy2 válasza dussy (#705) üzenetére


stingy2
senior tag

Van benne 2 kártya - egy céges, egy magán.Folyamatos mobilnet, bluetooth. Használom nyilván nem keveset telefonálásra, e-mailezésre, megy rajta a yammer, viber, google duo, vagy 6 céges alkalmazás, 2 fiók (egy google - magán, egy exchange, amin a céges levelezés megy folymatosan) keep jegyzetelésre, office, napi több óra navi (vaze), gyakori fotózás (céges, ugyhogy nem a minőség számít) és naptár miatt (is) mindkét fiók szinkronizálása, 1-2 óra böngészés. Ez a céges része, napi 24 órában.
Ezeken kívül hosszabb út esetén youtube megy folyamatosan, néha parkoló alkalmazás.
És persze non stop bekapcsolva, ha keresnének vmi eget verően fontos ügyben.(eddig az 1 hónap alatt 1x indítottam újra töltés után, megszokásból. Hirtelen ennyi jut eszembe.

INTJ

(#707) djculture válasza stingy2 (#706) üzenetére


djculture
félisten

Megfelelő hardver van benne plusz nincs kókánykodva a rajta lévő android akkor nincs egyik készülékkel sem probléma. Viszont legtöbb gyártó már eleve módosított androidot használ ezzel be is hoz egy rakat hibát.

(#708) vicces válasza stingy2 (#706) üzenetére


vicces
addikt

és mindemellett hogy birja az akksi? naponta hányzsor kell feltölteni?

:)

(#709) stingy2 válasza vicces (#708) üzenetére


stingy2
senior tag

Ezt nem tudom megmondani, mert autóban mindig ráteszem a töltőre (ha kell, ha nem), és van hogy megyek napi 2-4 órát.Amúgy nem vagyok ilyen SOT fetisiszta, hogy húúú, egy feltöltéssel 187 órát ment. Nekem az a fontos, hogy folyamatosan stabilan működjön, azt meg 100% hozza.Hiába tudok videókat nézegetni 15 órán keresztül, ha a zsebemen factory resetet nyom magától, vagy vezetés közben semmit nem hall a másik fél, mert a kínai bluetooth nem kompatibilis a superb-ével...
Azt gondolom- bár ez csak megérzés- hogy a 4000mAh-s redmi note jobban merült, mint ez, a samu s5 meg egy katasztrófa volt, azzal mindig hurcolásztam a töltőjét is:)

(#707) djculture Pont azért vettem Android One telót, mert megutam a sok kókányolt romot.

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#710) dussy válasza stingy2 (#709) üzenetére


dussy
őstag

Engem meggyőzött a leírásod. :U :R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#711) vicces válasza dussy (#710) üzenetére


vicces
addikt

Amúgy engem is. Kicsit várok hátha esik az ára :U

:)

(#712) dussy válasza vicces (#711) üzenetére


dussy
őstag

A jelenlegi telefonom ( H8 ) szervizben van, ha utána is gyengén muzsikál, akkor nem kerülgetem a váltást. Befutók között a N7P is, egyedül a mérete miatt aggódok.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#713) vittgen válasza vicces (#708) üzenetére


vittgen
aktív tag

Én május 10-óta használom!
2-3 nap az akksi teherbírása nálam!

[link]

Ez a mai,5 perccel ezelőtti állapot.
Ma keveset használtam a monitort,inkább Bluetooth-os zene ment....

De régebben volt ilyen is:

[link]

(#714) vicces válasza vittgen (#713) üzenetére


vicces
addikt

nekem nagyobb kijelző kellene, és hosszantartó aksi. bluetoothon hallgatok én is ezt azt, de szinte egész nap. a mostani telefonom merül is rendesen. naponta 2x-3x töltöm :O

[ Szerkesztve ]

:)

(#715) vittgen válasza vicces (#714) üzenetére


vittgen
aktív tag

Nagyobb kijelzőőő??
Aha...
Akkor neked egy Tablet kell... ;) :K

(#716) MacEdm válasza vittgen (#713) üzenetére


MacEdm
tag

Hát ezek a 4 órás képernyőidő nem vmi jó vagy ez csak vmi speckós eset volt ? :F
Általában mennyi szokott lenni a képernyőidő 100%-20%ra történő merüléskor?
A többi nokia 7 plus tulajdonost is meghallgatnám ezzel kapcsolatban :)

Előre is köszi a válaszokat!

(#717) vittgen válasza MacEdm (#716) üzenetére


vittgen
aktív tag

Oké!
A következő napokban ráállok egy alapos képernyőidő tesztre!!
Amint lesz értékelhető adat,ide teszem!! :)

(#718) vittgen válasza MacEdm (#716) üzenetére


vittgen
aktív tag

Nahh....
A mai napon egy kicsit meghajtottam a 7 Plust....

Órákat ment a Youtube,fotóztam,videóztam,zenét hallgattam....

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#719) dussy válasza vittgen (#718) üzenetére


dussy
őstag

6 óra fölötti SOT, nagyon szép.
Csinálhatnál holnap egy mobilnetes napot hasonló terheléssel esetleg böngészéssel. :U :K

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#720) vittgen válasza dussy (#719) üzenetére


vittgen
aktív tag

Sajna holnap nem jó!! :(

Dolgozom.... 08.00 - 20.00 :((

Deeee... rajta leszek!!

(#721) DroiDMester válasza dussy (#719) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nyugi megy az 4G.n használva 8,5-9.óra SOT simán ment nálam!

(#722) Szabcsizz válasza vittgen (#718) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Így már értem, hogy Bog miért elégedetlenkedett az üzemidővel kapcsolatban. Közel 14 óra használat 6 órás képernyőidővel nem túl kecsegtető. Főleg ekkora telep tudatában. Kár, hogy nem OLED panelt alkalmaztak, sajnos az IPS nem az energia hatékonyságról híres.. :(

(#723) djculture válasza Szabcsizz (#722) üzenetére


djculture
félisten

ips-nél legalább nincs beégés... Mindegyiknek megvan a maga hibája.

(#724) vittgen válasza Szabcsizz (#722) üzenetére


vittgen
aktív tag

Hmmm....
Mutassanak bármit is a számok.... nem bántam meg,hogy ezt a telót választottam!!

(#725) ShadowX válasza Szabcsizz (#722) üzenetére


ShadowX
őstag

Azért azt tegyük hozzá, hogy azok a telefonok amik ennél többet bírnak ekkora teleppel, azokban SD625 szokott lenni. Az meg nagyon nem egy kategória a 660-al. Nem tudtam még megakasztani a telefont, míg a 625-öt nem egyszer sikerült már alap feladatokkal is...

(#726) vittgen


vittgen
aktív tag

A NOKIA nem véletlenül maradt az IPS technológiánál....

IPS:
Jelenleg talán a legelterjedtebb LCD-panel az In-Plane Switching. Neve arra utal, hogy a vezérlő elektródák nem egymással szemben, hanem egy síkban (in-plane) helyezkednek el. A síkban együtt forduló folyadékkristályok alakja így különböző irányokból nézve nagyjából azonos marad, miáltal minden korábbinál szélesebb betekintési szöget kínál. Ez és az LCD-panelek között kivételesnek számító színhelyesség tette az IPS-t az elmúlt időszak sztárjává. Professzionális környezetben is megállja a helyét, tartalomgyártó kreatívoknak egyértelmű választás. Frissítési frekvenciája manapság már eléri a 144 Hz-et

OLED:

Az OLED fénysűrűsége a legjobb esetben sem éri el az 1000 nit értéket, míg a modern LCD-kijelzők ennek a dupláját is tudják. További hátránya, hogy visszahozta a már rég elfeledett burn-in, azaz beégés fogalmát a számítástechnika hőskorából.

(#727) crue válasza vittgen (#726) üzenetére


crue
őstag

Az IPS-nek csak előnye van, az OLED-nek meg csak hátránya ugye? Ez már ilyen óvodás szintű önigazolás.
A Nokia azért maradt az IPS-nél, mert ebben a kategóriában erre futja. A csúcskészülékükbe ők is OLED-et raknak.

[ Szerkesztve ]

(#728) DroiDMester válasza ShadowX (#725) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nehogy aszidd! N7+ elött fél évig Mi A1.et használtam ugye az S625. ugyan azokkal az appokkal és használati szokással, a N7+ elmegy 8,5-9.órát az A1 meg 5,5-6.órát bírt, és ugye tegyük hozzá az S660. Közel 2x olyan erős.

A Snapi 660.jelenleg a legjobb fogyasztás/teljesítménnyel bír.

(#729) ShadowX válasza DroiDMester (#728) üzenetére


ShadowX
őstag

Tudom, hogy A1-ed volt, mert nekem is. ;)
Nekem az is elment 7-8 órát ugyanilyen szokásokkal, csak érzem a kettő közti sebességkülönbséget a Nokia javára.

(#730) Sgr_A válasza djculture (#723) üzenetére


Sgr_A
addikt

nincs beégés? az lg*-nek sikerült ezt is összehoznia
van viszont sárgulás ( a ragasztó a hőtől elszineződik) ugyan úgy gariba cserélik mint az oled beégését

(#731) tamas.nemeth


tamas.nemeth
csendes tag

Sziasztok!

Ti találkoztatok az akadozó animációkkal, amiről minden külföldi fórumon írnak? Én azt érzékelem, hogy a multitasking menü, a balról behozható google panel és úgy alapból az animációk akadoznak elég sokszor (néha lassúcska a reakció is, persze lehet csak túlértékelem a snapi 660-at).

(#732) vittgen válasza crue (#727) üzenetére


vittgen
aktív tag

A fene megette az egészet,ha ez összezördülés tárgy lesz!!
Nekem teljesen mindegy,hogy milyen monitor van a telómban....IPS vagy OLED... Lesz@rom!
Én így szeretem a NOKIA 7 Plus-omat,ahogy van!
Előtte a HTC D650-ben fogalmam sincs,hogy milyen volt....
Előtte a NOKIA Lumia 530 WF-ban sem tudom,hogy milyen volt!!

Az előző írásom egy kimásolt részlet volt egy cikkből.....

Részemről lezártnak tekintem a dolgot!

(#733) gaga1 válasza vittgen (#732) üzenetére


gaga1
tag

Ez a jo hozzáállás. Hasonloan gondolkodok én is. Nagy ivben tojom le ,hogy milyen kijelzö van a telomban. A gyártok tolják le a trokunkon a hangzatos szavakat,számokat,adatokat,betüjelzéseket. Aztán a sok netezö meg jol összeveszik,melyik a jobb. Marhaság! Ez kb. olyan mintha azt mondanám nekem a kék a kedvenc szinem,havernak meg a zöld, és ezen összevesznénk melyik a szebb😂

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#734) vittgen válasza gaga1 (#733) üzenetére


vittgen
aktív tag

Ugye mekkora baromság lenne???
:K :K :K

(#735) ( V ) válasza tamas.nemeth (#731) üzenetére


( V )
veterán

nagyon ritkán amikor már több mint 1 hete nem indítottam újra a telót akkor láttok app váltások között pici laggot, de amúgy lefolyik a képernyő ✌️

zerg: igaz nem gyári, hanem Nova launchert használok.

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#736) tamas.nemeth válasza ( V ) (#735) üzenetére


tamas.nemeth
csendes tag

Most csináltam egy factory resetet, azóta sokkal jobb a helyzet de még mindig észrevehető itt-ott. Mindegy, reméljük P-re teljesen kijavítják, mert amúgy ezen kívül tökéletes (számomra) a teló.

(#737) Kis Samurai


Kis Samurai
tag

Sziasztok!

Smart Lock menüm 2 napja egy üres lapot jelenít meg, semmilyen beállítás nem látható. Valami ötlet, hogyan tudnám működésre bírni újra? (telefon restart már megvolt, cache törlést nem találtam recovery módban...)

mire felteszem a kérdést, megoldottam...
Hátha más is jár így, megoldás: Beállítások--> Biztonság és hely--> Trust agent komponensek--> smart lock kikapcsol --> készülék RESTART --> majd ugyanitt visszakapcsol restart után és voilá...

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#738) gaga1


gaga1
tag

Több hetes vacilálás után megrendeltem a telefont. Remélem nem bánom meg. Amik között döntöttem: Galaxy A8, Huawei P20 lite, Mate 10 lite.

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#739) djculture válasza gaga1 (#738) üzenetére


djculture
félisten

Galaxy A8 az még versenyképes is vele de a másik kettő hardverbe sokkal rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#740) vittgen válasza gaga1 (#738) üzenetére


vittgen
aktív tag

Nem fogod megbánni... :N

(#741) Szabcsizz válasza gaga1 (#738) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Jó döntés volt, hogy dobtad a Lite termékvonalat.

(#742) atikó


atikó
őstag

Üdv. nem találtam utalást arra vonatkozólag, hogy a Telekomnál vásárolt készülék független e, és dual sim támogatású? köszönöm.

(#743) olahdave válasza atikó (#742) üzenetére


olahdave
tag

@DroiDMester szerint single, de független

[ Szerkesztve ]

(#744) djculture válasza atikó (#742) üzenetére


djculture
félisten

1 simes és független .

(#745) gaga1 válasza djculture (#739) üzenetére


gaga1
tag

Az a8 ellen föképp az szolt,hogy "csak" 5,6" a kijelzö.

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#746) djculture válasza gaga1 (#745) üzenetére


djculture
félisten

Ja én is azért vettem ezt mert a nokia 8 siroccoban kisebb a kijelző. Meg az a Telekomnál nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#747) DroiDMester válasza djculture (#746) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

na meg azt kihagytad, hogy a sirocco az 2X annyiba kerül mint a N7+

(#748) MacEdm válasza DroiDMester (#747) üzenetére


MacEdm
tag

A Sirocco nem lenne rossz teló, csak hát nem ennyiért .... Akkor már veszek p20 prot vagy s9+ vagy mit tudom még mit :D

Most oké, hogy ilyen mezei gsm boltok 170-180kért is árulják, de ott lehet nem kéne megvenni :F

Őszintén én olyan max 150k-t adnék érte, csak hát nem én szabom az árakat sajna :/

(#749) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Mennyi szabad hely marad első indításkor?

Maine coon

(#750) djculture válasza atosan (#749) üzenetére


djculture
félisten

45 giga körül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.