Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) ( V ) válasza szabi__memo (#292) üzenetére


( V )
veterán

nyilván azért beszél már róla kb minden nevesebb külhoni szak hírportál április óta mert teljesen légből kapott :U

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#302) szabi__memo válasza ( V ) (#301) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az. Hidd el, sehol semmi infó róla, csak reménykedés az 5x miatt. Semmi több
De ezt minden normális oldalon le is írják

[ Szerkesztve ]

(#303) Chris0321 válasza szabi__memo (#302) üzenetére


Chris0321
addikt

(#304) szabi__memo válasza Chris0321 (#303) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nézzek végig 15 perc 6X-ről szóló videót?

(#305) PanVene


PanVene
csendes tag

Csináltam egy videó tesztet, megnéztem mit tud a kamera dashcam használatban, ami persze extrém igénybevétel.

Érdekesebb részek:
5:57-6:25: rázkódás nagyobb sebességnél
6:40-6:55: gyors és nagy fényváltozások
8:10-9:05: hosszabb rázós szakasz

A stabilizátor (gyro szenzor alapú EIS) szerintem nagyon jó munkát végez.
Fényviszonyok változására is hamar reagál, részletgazdag a kép.
Az általános minőségről annyit, hogy streamelve a tömörítés miatt 1080p-ben is még egy fokkal rosszabb mint az eredeti, de nagyjából azért visszaadja.

(#306) NightDante


NightDante
csendes tag

Egy jó minőségű fülessel milyen a hangminőség? Milyen DAC van benne? Nagyon érdekelne a készülék, de nem szivesen adom egy szint alá, mert a Htc a9 telefonom ezen a téren nagyon jó.

(#307) PanVene válasza NightDante (#306) üzenetére


PanVene
csendes tag

Szerintem jó a minősége, én Sony MDR-EX450H-el hallgatok zenét és audiobook-ot a telefonon.
Tesztek szerint inkább csak átlagos, szóval attól függ mennyire vagy érzékeny fülű.

Engem csak egy dolog zavart eddig a zenehallgatással kapcsolatban, a Poweramp progi a rendszerrel nem igazán kompatibilis, lezárt képernyőről nem lehet vezérelni.

[ Szerkesztve ]

(#308) NightDante válasza PanVene (#307) üzenetére


NightDante
csendes tag

Rendben. Köszönöm a válaszod. 😎

(#309) Mono_G válasza PanVene (#305) üzenetére


Mono_G
tag

A teszt videonál csak nekem tűnik úgy, hogy folyamatosan "hullámzik" a kép? Főleg a bal oldalon látszódik, olyan mintha a kép széthúzódna majd össze, és ez ismétlődik. Esetleg a konvertálás miatt lehet?

[ Szerkesztve ]

(#310) Chris0321 válasza Mono_G (#309) üzenetére


Chris0321
addikt

Szoktam nézegetni autós videókat és másnál is láttam már ezt de az okát nem tudom.

(#311) PanVene válasza Mono_G (#309) üzenetére


PanVene
csendes tag

Úgy érted amikor áll a kocsi? Az valószínű amiatt van, mert az alapjárat remegteti a tartón a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#312) Mono_G válasza PanVene (#311) üzenetére


Mono_G
tag

Gondoltam rá, de akkor a kép teteje és alja nem távolodna egymástól (nyúlik), majd közeledne egymáshoz (zsugorodik), hanem akkor kicsit remegős lenne, vagyis egyszerre mozdulna le és fel a két rész. Én is rögzítettem már videót autóban, de ilyen "effektet" nem láttam benne.

[ Szerkesztve ]

(#313) PanVene válasza Mono_G (#312) üzenetére


PanVene
csendes tag

Másik tipp, hogy kapta a kamera a légbefúvóból direktbe a légkondit és egyszer hideg egyszer meleg levegő volt előtte. Több ötletem nincs :))

(#314) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok! Megbízható helyről vásárolva benne van a dobozban az átlátszó tok?

Köszi.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#315) Taoharcos


Taoharcos
aktív tag

Sziasztok.

Valaki T-nél vett már? Az dual simes?

[ Szerkesztve ]

(#316) oliblood88


oliblood88
csendes tag

Elerheto az Android P beta a keszulekre: https://developer.android.com/preview/devices/

(#317) djculture válasza Taoharcos (#315) üzenetére


djculture
félisten

Nem dual a második csak memória kártyának van kialakítva. Viszont legalább független a többi szolgáltató hálózat függőt ad.

[ Szerkesztve ]

(#318) djculture válasza TFSi (#314) üzenetére


djculture
félisten

Telekomnál benne van az biztos.

(#319) szabi__memo válasza djculture (#317) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha kártyásan veszed nem adhatja úgy, nem?

(#320) djculture válasza szabi__memo (#319) üzenetére


djculture
félisten

Vodánál kikell csomagolni beüzemelni sim kártyára tölteni csak akkor végzik el:

Feltöltőkártyás készülékek esetében onnantól kezdve, hogy a SIM kártyán megjelenik bármilyen összeg, azaz a feltöltés sikeres volt, az előfizető a készülék kikódolását díjmentesen kérheti. Amennyiben nem tölt fel az előfizető a SIM kártyára felhasználható egyenleget, úgy a szerződés megszűnését követően kérheti a készülék díjmentes kikódolását.

Telenornál elvileg nem követelnek ilyesmit, de ott is alapesetben függően adják. Külön kérésre függetleníteni lehet. Ennél nem tudom hogy megy de írnak horror történeteket aminél 3 hétig tartott gyártói szervizbe a zsír új telefon függetlenítése.

Sajnos a törvény ami vonatkozik rá elég hiányos nem írja le normálisan megszabva a folyamatot. Így Telekomon kívül mindegyik szolgáltató úgy trükközik ahogy akar. Telekom is csoda hogy nem ezt tette.

[ Szerkesztve ]

(#321) szabi__memo válasza djculture (#320) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vodanál mikor szűnik meg a szerződés ha nem töltesz fel? Van ilyen?

(#322) djculture válasza szabi__memo (#321) üzenetére


djculture
félisten

Vodánál eleve készülékes feltöltős csomagnál az első feltöltést is megkell venni (háromezer minimálisan) szóval 1 év kapásból

(#323) ( V ) válasza oliblood88 (#316) üzenetére


( V )
veterán

:Y

Ez igen! :R

Itt is írták

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#324) ( V ) válasza djculture (#320) üzenetére


( V )
veterán

Köszi a részletes infót, lehet akkor nem is érdemes veszíteni a szolgáltatóssal hanem egyszerűbb a bolti... edig-nél most úgy is van akció

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#325) Rony949


Rony949
őstag

Telenoros megjelenésről esetleg van valakinek valamilyen infója? Tudom, unalmas már, de kezdek türelmetlen lenni. :)

(#326) ( V ) válasza Rony949 (#325) üzenetére


( V )
veterán

ugyanazt hajtogatják mint eddig: nem tudják mikor érkezik de már úton van, amint érkezik rögtön szólnak. igaz az online készlet lehet hamarabb itt lesz.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#327) dussy válasza ( V ) (#324) üzenetére


dussy
őstag

134.990-, szerintem ez a nyitó ára.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#328) Hallosz


Hallosz
senior tag

Most este 7-kor beneveztem egyre. Edigiben 134900, független. Már rajta van a 8.1
Samu A5 2017-ről váltok. Ennek sokkal szofisztikáltabbak beállítási lehetőségei.
A képernyő remek, az amoledhez képest, a feketékben vélek felfedezni némi különbséget.
Roppant fürge jószág, a beszélgetési hang remek. A többit majd meglátjuk.

Mert lakni, muszáj.

(#329) Lali-213 válasza Hallosz (#328) üzenetére


Lali-213
senior tag

Hali!

Arra lennék kíváncsi, hogy az értesítési fények hiányát mennyire kompenzálja az always on display? (Egy döglött Nexus 6P-ről váltanék.)

[ Szerkesztve ]

(#330) ( V ) válasza dussy (#327) üzenetére


( V )
veterán

a kamatmentes részletre gondoltam ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#331) Hallosz válasza ( V ) (#330) üzenetére


Hallosz
senior tag

Hali!
Én fordítva éltem meg. Az always on-t némileg kompenzálja az értesítő led. :R

Mert lakni, muszáj.

(#332) ( V )


( V )
veterán

megjött a Telenor készletre!!!

A srác azt mondta hogy tévedett és valóban két SIMes (két IMEI) es független (ezt azért még majd tesztelem).

Folyt köv. este 😉

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#333) *Mukeey* válasza ( V ) (#332) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Előfizus vagy kártyás?Feltöltősben brutál jó ára van,asszem valami 115ezer?!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#334) ( V ) válasza *Mukeey* (#333) üzenetére


( V )
veterán

nekem flottás előfizus úgy 112

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#335) szabi__memo válasza ( V ) (#334) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Honlapon még nincs, gondolom most kérnek egy árajánlatot,hogy valaki feltegye...

(#336) ( V ) válasza szabi__memo (#335) üzenetére


( V )
veterán

a letölthető árlistákon viszont már mint "új" szerepel nem mint "hamarosan" ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#337) Rony949


Rony949
őstag

Nagyon faja. Holnapi nap be is nézek a szolnoki üzletbe, hátha kapható már náluk is.

(#338) mmarta válasza ( V ) (#332) üzenetére


mmarta
senior tag

A TeleK-nál is független, megkérdeztem. Már nagyon várom, majdnem megvettem a másik T-nél. Drága Nexus 5-öt nyugdíjba küldöm.

(#339) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

117K kártyásan,az elég jó ár kezdésnek...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#340) Draken válasza mmarta (#338) üzenetére


Draken
őstag

Fuh, az igen. Szép kort megélt az a N5, én 6P-vel váltottam le, pont az utolsó pillanatban, amíg kapható volt, de lassan az is nyugdíjba fog vonulni :K

(#341) ( V ) válasza mmarta (#338) üzenetére


( V )
veterán

és milyen szépen mutatnak együtt ;)

[kép]

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#342) mmarta válasza ( V ) (#341) üzenetére


mmarta
senior tag

Megvetted?

(#343) Benetnes válasza ( V ) (#332) üzenetére


Benetnes
tag

Na ugye :C :C :C
Holnap veszem is

[ Szerkesztve ]

(#344) mmarta válasza Benetnes (#343) üzenetére


mmarta
senior tag

Még mindig nincs kint az oldalukon :((

(#345) atikó


atikó
őstag

Üdv. Tudja valaki, hogy ismeri a LDAC átvitelt a teló? Köszi

(#346) ( V ) válasza mmarta (#342) üzenetére


( V )
veterán

Yep 👍

rendeltem hozzá Nillkin tokot is, sajnos nincs nagy választék (konkrétan ez az egy) de ez legalább pofás :)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#347) mmarta válasza ( V ) (#346) üzenetére


mmarta
senior tag

Nem tudod mikor kerül ki az oldalra? Még mindig nincs a készülékek között.
Amúgy milyen a teló? Milyen a fogása, nem csúszós? Nagyon tepsi a Nexushoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#348) olahdave válasza ( V ) (#346) üzenetére


olahdave
tag

Grat!
Egyébként dual simes és független?

(#349) ( V ) válasza mmarta (#347) üzenetére


( V )
veterán

🤔 jó kérdés, én mindig is utáltam a tele honlapjának össze visszaságát, de gondolom nemsokára kint lesz.
Amúgy nagyon csinos a készülék és ergonomikus, csak úgy simul a kézbe, de nem csúszkál szerencsére. Méretre azért jóval nagyobb az N5 nél, de egyáltalán nem kényelmetlen, inkább a kijelző magassága (avagy fektetve szélessége) amit picit szokni kell, mert az tényleg mozi vászon :D

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#350) ( V ) válasza olahdave (#348) üzenetére


( V )
veterán

:R

Igen és igen :K

[kép]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.