Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok! Treasure hunt-ról valakinek info? megéri venni hozzá TH autót? jók a jutalmak? :)

(#52) LamerGyuri válasza JayZ (#51) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

TH-zni megéri: drop-rates 50% perf part, 50% skill mod, mindegyik 4 csillagos. Aztán hogy ehhez veszel-e autót, csak rajtad múlik :K anélkül is össze lehet szedni. Én csak egy autót használok erre: ki van maxolva benne a gyémántos pénzszorzó, másra nem is jó :)

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#53) Yeffy válasza LamerGyuri (#52) üzenetére


Yeffy
veterán

en par napja tolom, egyelore legtobbszor single meccseket, neha par ember osszeugrik privatolni, es meglepodtem, h neha milyen jo 4 vagy 5 csillagos partot huzok, vagy valaemlyik nap 300k casht. :Y

nem rossz, nem rossz, bar par idegesito bug azert jelen van, azt majd reportolom a csapatnak, remelem, meg tudjak majd csinalni.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#54) MrDerekas válasza Debesq (#49) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ilyenről se hallottam még :F Elsőre az a tipp, hogy indítsd újra a játékot. Másodikra az hogy elnéztél valamit a store és a nyert alkatrészeid között.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55) MrDerekas válasza JayZ (#51) üzenetére


MrDerekas
addikt

A TH autó csak annyit tud, hogy a kis térképen látszanak a gyémántok hol is vannak valóban. Az Explore skill, ami növeli a TH-ért kapott cash értékét, bármely autóba megvehető, bepakolható.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56) Yeffy válasza MrDerekas (#54) üzenetére


Yeffy
veterán

asszem olvastam DC-n, h tegnapi update utan mar level 60-asnak kell lenned 4 meg 5 csillagos Elite partokhoz.

ja, lecsekkoltam, tobben is kerdeztek

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#57) MrDerekas válasza Yeffy (#56) üzenetére


MrDerekas
addikt

:R
így jár az, akinek nincs ideje a szórakozásra :B Köszönöm az infót!
A kolléga nem tudom melyik szerveren van, mert a fejlődési rendszer/árak/autók sem egyeznek teljes mértékben a két szerón.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#58) Tajrexi


Tajrexi
tag

Azt tudja valaki, hogy hány darab verseny elérhető a játékban? Ez alapján 95db-nak kellene, de én ha a map-en megszámolom őket, maximum vagy 20-30 fajta van. Kicsit már kezdem unni őket.

(#59) LamerGyuri válasza Tajrexi (#58) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Rotáció van (WU.gg szerveren), ahogyan az eredeti játékban is. Nem érhető el egyszerre minden pálya, plusz mostanában kicsit megakadtak a cserével, egyéb okok miatt is....

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#60) Tajrexi válasza LamerGyuri (#59) üzenetére


Tajrexi
tag

Lehet felnézek rá, NightRiderz szerveren játszottam eddig, hátha ott nem pont ugyanezek vannak.

(#61) Yeffy válasza MrDerekas (#57) üzenetére


Yeffy
veterán

nincs mit ;)
masnem ezert megerte regelni DC-re :))

tenyleg, a tobbi szero, amit a launcher felajanl, azok miben kulonboznek a Nightriderz-tol?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#62) MrDerekas válasza Yeffy (#61) üzenetére


MrDerekas
addikt

A Wu.gg és a Nightriderz a játékos szerverek. A többi számunkra nem releváns. (Teszt, fejlesztői, community)
A wu.gg egy klasszikus játékmenet. Lassabb fejlődés, kevés pénz, drága kocsik. Veteránnak való :)
A nightriderz gyorsabb fejlődés, sok lóvé, néhány autó különbség a másik szeróhoz képest, kevesebb part, skill korlátozás. Túlhúzott képvilág. Ez inkább vérpistikés.
Objektíven ennyi :)

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#63) MrDerekas válasza MrDerekas (#62) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ehhm. Szubjektíven ennyi :D

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#64) LamerGyuri válasza Yeffy (#61) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A WorldOnlinePL pedig egy "archive", a WU.gg-vel egyesüléskori állapot. Úgy volt, hogy megy a kukába (a hivatalos oldal szerint), de örömmel fedeztem fel valamelyik nap, hogy mégis megmaradt, elérhetővé tették. Sajnáltam anno, mert donáció fejében megkaptam a Bugattit és a kisbetűket tartalmazó nicknevet.
Elméletileg nem fejlesztik már, de ez nem biztos, mert az egyesülés óta nem követem őket.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#65) Yeffy válasza MrDerekas (#62) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem, koszi a infokat! igy most mar ertheto.

tulhuzott kepvilag?? marmint miben, grafikara gondolsz?

amugy bekoszontem Dc-n is, nem tudom, lattad-e. :)
a jatekban chatben felmerult, h most melyik lesz/legyen a hivatalos Ph! forum a a jateknak, a regi, vagy ez? nem tudom, en inkabb erre szavaznek, a regi meg mehet archivba?
illetve, h legyen "dedikalt" magyar chat, mint anno a GN 3? GN1-en gondolkodtunk...

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#66) Yeffy válasza LamerGyuri (#64) üzenetére


Yeffy
veterán

neked is koszi.

a kisbetűket tartalmazó nicknevet
na, azt nem is tudtam, h lehet. ez most gondolom premium feature a Nightriderz-en?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#67) barack1997


barack1997
senior tag

Sziasztok!

Béta óta jelen kisérem kisebb nagyobb szünetekkel a játékot. Valóban jelenleg is az a kérdés áll fent épp bent a játékban, hogy melyik GN csatornát használjuk in-game kommunikációra. Kellene egy szavazás vagy bármi, ahol pontot tehetnénk a dolog végére. A régi World Topicot érdemes folytatni vagy akkor ez legyen helyette ?

(#68) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok
Honnan lehet letölteni?
bepillantanék én is

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#69) barack1997 válasza tutuhawer (#68) üzenetére


barack1997
senior tag

Helló!

A témaindító cikk utolsó sorában találod a linket.

(#70) tutuhawer válasza barack1997 (#69) üzenetére


tutuhawer
őstag

nem találom, pedig 4 éves korom óta tudok magyarul olvasni

megvan,
MELYIK SZERVERRE kell csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#71) MrTwister válasza tutuhawer (#70) üzenetére


MrTwister
őstag

NightRiderz! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#72) tutuhawer válasza MrTwister (#71) üzenetére


tutuhawer
őstag

csinálom, kell pár perc
[kép]

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#73) Yeffy válasza tutuhawer (#68) üzenetére


Yeffy
veterán

lol, rad emlekszem! :))

barack1997: a szavazast en is tamogatom, illetve en javasolnam, h ez a topik legyen a fo topik, ezzel is jelezve az "uj korszakot".

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#74) barack1997


barack1997
senior tag

Tutura a régi motorosok közül ki ne emlékezne. Nagy mágus volt régóta itten. Csiles-sel mi lehet ? :DDD

(#75) tutuhawer válasza barack1997 (#74) üzenetére


tutuhawer
őstag

ezt most kaptam, versenyből dobott ki :))

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#76) MrDerekas válasza Yeffy (#65) üzenetére


MrDerekas
addikt

A cikk ötlete is az volt, hogy kellene egy ph topik a Reborn-nak. Részrehajlóan én erre szavaznék :B Mivel az official megdöglend sajnos. Beszéljük át és a többségi döntés legyen. Bár a cikk önmagában is inkább idevonzza az emberkéket.
DC-ra nem igazán nézek rá. Lehet én vagyok túl analóg, de nem áll kézre nekem.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#77) MrDerekas válasza tutuhawer (#75) üzenetére


MrDerekas
addikt

Szia! Még mindig gagyi a szolgáltatód? ;] Csak a terror :N

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#78) MrDerekas válasza tutuhawer (#70) üzenetére


MrDerekas
addikt

Wu.gg Mert az neked jobban tetszik ;)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#79) tutuhawer válasza MrDerekas (#77) üzenetére


tutuhawer
őstag

most jó a szolgáltató, de nem ér el ide a kábel :DD
a játék amúgy jó, veszek 15-ös szinten új kocsi,t aztán hadd menjen.
Audi TT lesz, azzal lehet komoly dolgokat csinálni

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#80) LamerGyuri válasza Yeffy (#66) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Akkor mégegyszer, hogy tiszta legyen a kép:
2 éves fejlesztés-működés után egyesült a WorldOnline és az Apex v.2 szerver a World United Official szerveren (WU.gg) 2020 januárjában. Minden addigi fejlesztési eredményt összedobtak egy stabilabb, jobb játékélmény érdekében egy új vason. A korábbi achik, fejlődés, donációért ajándék dobva lett, az új szerveren való fejlődési elképzelések miatt: mindenki egyenlő, csak játékba tolt idővel-játékkal tudsz előrébb jutni.
A tiszta játékélményért dolgoznak, abba az irányba fejlesztve, ami lehetett volna az eredeti játék, csalók, bugok, pénzes vérpistikék nélkül. Ha minden igaz, nem is olyan régen Linux rendszeren is játszhatóvá tették.
[Itt a] régi lengyel Apex honlap, az utolsó bejegyzések egyike.

Szóval mindegy melyik szerveren játszotok, a hivatalos fejlesztés csak ezen az egyen folyik.

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#81) kymera


kymera
senior tag

Must have ! :D
A régi idők .....

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#82) Yeffy válasza MrDerekas (#76) üzenetére


Yeffy
veterán

szerintem is legyen szavazas, esetleg a topik elejere/ajanloba be lehet tuzni?
ha uj topik lesz, ez a Logout-os atkonvertalhato "rendes", pl Gamepod-osnak, vagy megfelelo igy is?

oksa, csak jeleztem, ha esetleg megis felnezel.
nekem is meg kisse furcsa, old school vagyok, meg MSN messengeren meg az eredeti Skype-on nottem fel. ;)
mondjuk elozo meg mostani munkahelyemen Slack-et hasznalok, ahhoz kicsit hasonlit.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#83) Yeffy válasza LamerGyuri (#80) üzenetére


Yeffy
veterán

koszi a kis background sztorit!
akkor jol ertelmezem, h a WordOnline volt a SoapBox, akik valahogy ujra lekodoltak a jatekot, az Apex meg akik az online reszt csinaljak?

abba az irányba fejlesztve, ami lehetett volna az eredeti játék, csalók, bugok, pénzes vérpistikék nélkül.
ez meg nagyon +1 :K

illetve ami meg nem tiszta, h az autok tuningolasanal ugyanaz van, mint regen, h szamit az is, melyik szinu/gyartoju part-ot teszed bele az optimalis eredmenyert?
anno pl a 3 csillagos partok idejeben mindegyik autonak megvolt az ajanlott/bejaratott part listaja.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#84) LamerGyuri válasza Yeffy (#83) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Hátöö...nem egészen, ennél azért jóval hosszabb, és korábban kezdődött a történet :)
Egymástól függetlenül fejlesztettek szervert, és úgy olvadtak össze.
A SoapBox is egy beolvadó fejlesztői szál volt Apex-be.
A színsorok megmaradtak; ha valami régen neked bejött-működött, az ugyanazt az eredményt fogja adni most is :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#85) tutuhawer


tutuhawer
őstag

na most akkor hova kell bejelentkezni, ne variáljak szerverek közt?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#86) MrDerekas válasza tutuhawer (#85) üzenetére


MrDerekas
addikt

Sehova nem kell. Ahová szeretnél. Tehetsz próbát mindkettőn és amelyik a bejövősebb.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#87) Yeffy válasza LamerGyuri (#84) üzenetére


Yeffy
veterán

esetleg megosztod? :) vagy ha off johet privatban is/link, ahol utanaolvashatok.
erdekel. :B

ok, akkor mar csak azt kene megtalalnom, h van-e valami wiki vahy hasonlo oldal, ahol le vannak irva az ajanlott partok autonkent, tudunk errol valamit?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#88) MrDerekas válasza LamerGyuri (#84) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ahogy Yeffy kolléga is feldobta, ha esetleg van kedved összerakhatnád a kronológiát és mehetne majd az összefoglalóba. :R

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#89) MrDerekas válasza Yeffy (#87) üzenetére


MrDerekas
addikt

A partokra nincs igazából egyetemes recept. Vezetési stílus, billentyű/controller függő a dolog. Tényleg egyedi az autók beállítása. Régen voltak google doksik az autó partolásához, ami alapnak jó volt. Szerintem azok még valahol fent lehetnek.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#90) Debesq válasza Yeffy (#87) üzenetére


Debesq
tag

Ezek engem is érdekelnének! Főleg, hogy új vagyok, az eredetivel nem játszottam. 🙂

Egyébként szerint is legyen ez a topik, a cikk alapján sokan ide találnak majd.

Lenne kérdésem is. Vettem egy Nissan GT-R-t. És hiába vettem bele a performance pártokat, nem nőtt a kezelhetősége. Még a felfüggesztéstől sem. Gyorsulás, végsebesség 800 felett van, ez meg 520. Másnál volt ilyen?

(#91) MrDerekas válasza Debesq (#90) üzenetére


MrDerekas
addikt

Igen volt, van. A teljesítmény növelő alkatrészek a sebesség növekedése miatt csökkentik a kezelhetőséget. A játékban az is a baj kicsit, hogy a világ kiemelten híres, jó autói a Worldben nem igazán úgy muzsikálnak. Van pár ilyen verda, ami kezes, mint az elhajított tégla :D

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#92) MrDerekas válasza Debesq (#90) üzenetére


MrDerekas
addikt

Itt is szét lehet nézni.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#93) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Nagyon király, hogy tegnap ráakadtam erre a cikkre. :DD
Gyors el is kezdtem és teljes volt a nosztalgia fíling. Nagyon sajnáltam anno, hogy megszűnt a NFSW.
Pénz még én is költöttem rá ha az emlékezetem nem csal. A kedvencek mindig is a Porschék voltak.
A karácsonyi eventekre emlékeztek? Nagyon király volt a hóban repkedni. :DD

(#94) MrDerekas válasza -Rolika- (#93) üzenetére


MrDerekas
addikt

Akor üdv a klubban :C Néhány hete vették ki a havat. Lecsúsztál róla. De lesz még ;)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#95) Yeffy válasza MrDerekas (#94) üzenetére


Yeffy
veterán

ahh, de kar, arra akartam epp ma gurulni... :(
na mindegy, majd legkozelebb!

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#96) Yeffy válasza MrDerekas (#89) üzenetére


Yeffy
veterán

na, azokat kell majd valahogy felkutatnom, igen. :D

A teljesítmény növelő alkatrészek a sebesség növekedése miatt csökkentik a kezelhetőséget.
ezt is jo tudni! :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#97) Yeffy válasza MrDerekas (#88) üzenetére


Yeffy
veterán

:K :C :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#98) -Rolika- válasza MrDerekas (#94) üzenetére


-Rolika-
senior tag

A fene. :O Na sebaj. Sztem most az xboxra igy kevesebb idő fog jutni :DDD
Tegnap az első 1 órában dobott az egyik verseny 1 Milla pénzt. Többször rá kellett néznem, hogy jól látom e. :Y

(#99) Debesq válasza MrDerekas (#91) üzenetére


Debesq
tag

Köszi, én is gondoltam rá, hogy van némi összefüggés a teljesítmény és a kezelhetőség között, de mondom ennyire biztos nem "realisztikus" 😀.
Kösz a linket is, majd olvasgatom.

@-Rolika- hogy a fenébe ad olyan sok pénzt?

[ Szerkesztve ]

(#100) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Tehát nightrider szerver és a gn 2 csatorna a csetben?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.