Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79) Moddingfan válasza feka007 (#74) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Hát, nem vita képpen, de kinek a pap...nekem a Crysis nem jött be, uncsi, egyhangú tájak, bár leszögezem, még csak kb 1 órát toltam vele, hétvégén még adok neki egy esélyt, mert az alapötlet nagyon is jó...csak hát az zavar, hogy fél óráig lövöm az ellennt és semmi...nincs olyan, hogy fejlövés és nyekk...abból is bevesznek párat fixen. Mondjuk visszatérve a Crysis gépigényére gondolom jobban menne, ha nem lenne összerogyva az XPm hétvégén kap egy jó kis reinstallt és meglátjuk, mit mutat (kicsit sokszor volt mostanában VGA csere, ATI vs. nVidia) és ez nem tett neki jót, mint ahogyan azt a mellékelt ábra hűen tükrözi. Minden, Jerciho nekem bejött (mondjuk eszméletlen gusztustalan, de jól megcsinálták, ez tény), ezzel tudom, hogy egyedül vagyok, de hát valakinek ez jön be, pl.: Nekem :D Amúgy én érdekes vagyok, a F.E.A.R PM sem tetszett senkinek, én pedig jobban élveztem, mint a COD4-et, ami mellesleg nem rossz game, de messze nem COD2, igaz ez a MOHAA sorozatra is, szvsz.

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.