Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) haruspex válasza Cifu (#45) üzenetére


haruspex
aktív tag

Mondjuk én pont a hozzád hasonlók miatt nem biztos, hogy engedném a kutyatartást. amikor fifike farokcsóválva megy oda egy nőhöz gyerekhez, bárkihez, aki szemmel láthatóan fél tőle, aztán az" áá nem bánt csak barátkozni akar", esetleg még röhögsz is rajta, meg jön a "de hülye ez". Aztán lehet csodálkozni, ha a kutya mégis megharapja, vagy csak annak a seggfejnek tartanak aki vagy. Plusz a kutya itthon legyen nagy "mer az jó". Mi baj lehet belőle. A pitbullt is jó a játszótéren a lakótelepen a gyerekek között az igazi sétáltatni.

Persze elméletileg szép dolog a kutyatartás, amíg mondjuk nem kell más emberekkel interakcióba kerülnie az állatnak, meg mondjuk a gazdi is normális mentalitású, ami 90%-ban már bukta. De mondjuk azt nekem senki ne magyarázza meg, hogy egy harci kutyát, vagy egy 60-80 kilós konkrétan agresszív állatot bármi indokolhat egy városi/falusi környezetben. (Nekem az említett moszkvai őrkutya is pont ez a kategória). Mondom ezt úgy, hogy nem félek a kutyáktól, és állatbarát is vagyok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.