Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz művésznő4 #17942 üzenetére

    Csak én nem tárgyaltam vele, és csak tegnapig :DDD , ui addig tartott a "haragom". A haragom oka nem publikus, de nem is titok annyira. Az a lényeg, hogy kicsit keresztbe akart tenni nekem a fiú azzal, hogy át akarta húzni a tervemet. :o:DDD Ennyi. :P A többiek nem mondták, hogy nem tárgyalnak vele!! :N

    művésznő, köszi a FB megjegyzést! Aranyos vagy! :B Egyébként még nem sikerült lecserélni a v.kamerát, :N illetve a régit már eladtuk (ami nem is volt olyan régi, csak 3 éves, de nem szerettük, mert "túl modern" volt, --digital HD, de olyan spec program járt hozzá, amivel se youtubra, se semmilyen normális megosztóba nem lehetett föltenni filmeket. :((( Lejátszani is csak a saját programjával lehetett. :W )

    Wic!! Te meg nem mész sehova!! ..mert te művésznő kölke vagy. ;] Ha valaki megy, az max én leszek, de ne félj ;] én sem megyek el, csak Wic-celtem. :P Nem szabadulsz meg a olyan könnyen a nagynénédtől, bárhogyan is mesterkedsz! :D

    Mohikám, mit dolgozol? :Y

    Csizmáska, Hi! :D

    Had Jobban vagy?

    fec Veled is mizu? :F

    geprombolo Örülök, hogy javulgat a csuklód. Hát, ez nem gyógyul túl gyorsan, de arra gondolj, hogy mégiscsak megmaradt a kezed!! Roszabbúl is elsülhetett volna a dolog, de Valaki megvédett! :K

    Bling, ha rálépnek, vagy belerúgok valamibe, akkor az enyém is rosszul van. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés