Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Sziasztok,
A nagy előfoglalási akciókról sajnos tuti lecsúsztunk, de most jutottunk el a feleségemmel a nyaralástervezésig.
Tudnátok segíteni, hogy esetleg melyik utazási iroda kínálatát érné meg átnyálazni?
Ami megbízható...
Tengerpartot szeretnénk, viszonylag "olcsón".
Törökországgal szemezünk (meglepődve tapasztaltam, hogy gyakorlatilag bulgária alatt van árban...)

Sajnos rettenetesen kevés időm van vele foglalkozni, így marad az utazási iroda.
Ahogy néztem van debrecenből repülő, ami külön jó pont lenne. (5 percre lakunk autóval)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#802) dj79 válasza Shokkolo (#801) üzenetére


dj79
senior tag

Török utazások esetében kb mindegy, egy "börzéről" rakják fel a saját honlapjukra.
Nem voltak eget rengető különbségek tavaly, nekünk az ibusznál sikerült annyival olcsóbban foglalni, hogy még a családi fullos biztosítás is belefért az árba, illetve török utaknál érdemes megkérdezni, hogy melyik légitársasággal megy, ott azért lehetnek eltérések, ezáltal csúszások.

(#803) Shokkolo válasza dj79 (#802) üzenetére


Shokkolo
addikt

Köszönöm a tippet. Ibusz van debrecenben is pont, terveztem is bemenni hozzájuk :K
Azért gondoltam egyébként a törökökre, mivel meglepődve tapasztaltam, hogy "olcsó".
Legalábbis olcsóbb mint Bulgária, ami azért érdekes.
Régen Bulgária / Horvátország volt az olcsó, most lehidaltam, mikor néztem a Bulgár utakat.
Egyiptom is szépen beesett megint, de pont az az 1 "egzotikus" ország, ahová már sikerült eljutni. Illetve nejem a közelkeleti helyzet miatt "fél" odamenni :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.