Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) celafat válasza Mercutio_ (#450) üzenetére


celafat
tag

Nehéz kérdés és túl kevés info egy normális válaszhoz. Eleve attól is függ mi érdekel. Másodszor, hogy hová engednek be (bár jobbára szinte bárhová, legfeljebb kell egy pcr teszt)
Harmadszor, hogy hová megy járat akkor, főleg fapados (ezek még most is kérdésesek, 3-4 évig nem fog visszaállni a 10-50 dolláros távolsági fapados repjegyek kora)
Karácsony, Szilveszter mindig is drágább volt, mint máskor, idén sem lesz olcsóbb. Számomra meg túl rövid időtartam egy hosszabb (drágább) úthoz.
Sanszos, hogy ősszel megint visszatér valamilyen formában a járvány és megint lesznek korlátozások és limitált lesz a repülővel olcsón elérhető utak száma.
Én nem is nagyon terveznék előre most, október, november környékén kezdenék el gondolkodni rajta.
Én kb. pont az évnek ebben az egyetlen időszakában nem szeretek utazni, mert számomra itt Európában nem éri meg azt a felárat, amit elkérnek érte. Távolabb, ahol meg nem számít, oda rövidnek tartom ezt a másfél hetet.
Ha messzebbre és melegebb helyre mennél olcsón, akkor néznék addig egy olcsó jegyet Dubajba (és a legrosszabb esetben szétnéznék az emirátusokban vagy átugranák busszal Ománba és ott autót bérelve körbejárnám az országot). Vagy ha a lehetőségek engedni fogják, régen Dubajból vagy Sharjahból 30-50 dollárért voltak jegyek Indiába, Sri Lankára és egyéb egzotikus helyekre pl. a Spicejetnél.
De van akinek egy francia, német karácsonyi vásárlátogatás jön be, vagy egy sítúra de én utálom a hideget.

[ Szerkesztve ]

(#452) w.miki


w.miki
veterán

Cuha völgyben merre érdemes gyalog menni, és merre vonattal?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#453) beers válasza w.miki (#452) üzenetére


beers
addikt

Mi Vinyén hagytuk az autót, átmentunk vonattal Porva-Csesznekre és onnan vissza gyalog!

M&N

(#454) szebe válasza w.miki (#452) üzenetére


szebe
őstag

[link]

Annyi, hogy megfordítanám a menetirányt, és a völgyet hagynám a végére, Vinyére való visszatérésnek.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#455) w.miki válasza szebe (#454) üzenetére


w.miki
veterán

Akkor először gyalog mennél Porvára, és onnan vissza vonattal Vinyére?
Azt kicsit nehezebb megtervezni, hogy elérd a 2 óránként induló vonatot.
Ha nem sokkal szebb arra, akkor egyszerűbb Vinyéről bemenni vonattal Porváig.
Jegyet csak a vonaton lehet venni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#456) w.miki


w.miki
veterán

Pápai várkertfürdő kedvezményes belépő, vagy kupon oldalt nem tud valaki?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#457) szebe válasza w.miki (#455) üzenetére


szebe
őstag

Nem igazán értelek.
Kocsival/vonattal Vinye, onnan pedig a linken lévő ~13km-es körtúrát letolnám.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#458) Mercutio_ válasza celafat (#451) üzenetére


Mercutio_
félisten

Január első hetét még hozzá lehet csapni, ha úgy már van értelme egy hosszabb útnak. A hideget én se csípem, ahogy a nappali órák számának csökkenését, ezért gondoltam valami télből a nyárba dologra.

Kérdés persze, hogy abban az időszakban hol kellemes az időjárás (nincs vihar, hurrikán, stb.), nem kell sok extra oltás, viszonylag normális a higiénia (indiát ezért is hagynám ki, ismerősök nagy része minimum 4-5 nap foscsi-hányás valamelyikét kifogta) és 4-500k/főből kijön :U (vagy ez irreális, menjek kanárira, az jóval olcsóbb és közelebb is van?)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#459) celafat válasza Mercutio_ (#458) üzenetére


celafat
tag

Valószínűleg mi nem egy világban élünk. Én nem tudnék olyan helyet mondani, ahová nem lenne elég fél milla. Ennyiből több hónapot lehet utazni nem harmadik világbeli országokban is. Nincs is olyan hely ahová 300-350ezer ne lenne elég a jegyre és akkor még mindig marad 150ezer per fő, azaz 300 ezer a szállásra, kajára 10-14 napra a te időd és kereted alapján.
Kanárira el lehetett menni már 25 ezer körüli repjeggyel, igaz, ahhoz általában át is kellett szállni valahol.
Ahhoz, hogy kellemes legyen az időjárás, elég messzire kell menni. A Kanári nem meleg soha, persze sokkal jobb, mint nálunk, de nem véletlen hívják az örök tavasz szigetének.Egyiptom vagy Dubaj se az igazi olyankor, de azok legalább elég olcsók.
Extra oltás sehová sem kell, van tizenpár ország, ahová a sárgaláz kötelező Afrikában és Dél-Amerikában, de nem foglalkozik vele senki, ha esetleg igen, akkor azt max. lehúzási céllal.
Hurrikán abban az időszakban szinte sehol nincs, de ahhoz jócskán közel kell menni az egyenlítőhöz, hogy ne csökkenjen jelentősen a nappali órák száma.
Én nem mondtam, hogy Indiába menj (nincs ott most sem különösebb probléma, de sok ország szankcionálja az onnan érkezőket jelenleg), de ott sem mindenhol rossz a higiénia. Szinte minden állam más, mint egy külön ország. Dél pedig jóval tisztább, mint az északi részek. Kerala vagy Goa még európai mércével is nagyon jó. Goa messze veri szerintem a karibi térséget is, ár/érték viszonylatban mindenképp.
A legtöbb helyen karácsony/szilveszteri szezonban eléggé felmennek az árak, így elég jelentős összeget lehet spórolni, ha egy kicsit később indultok.
Ősztől biztosan lesznek megint korlátozások, de az idei tapasztalatok alapján ahová simán el lehet menni, az Maldív, Zanzibár, Mexikó, Costa Rica, Dominika.
De mint előzőleg is írtam én őszig nem nagyon foglalkoznék ezzel, mert addig még sok minden változhat akár pozitív, akár negatív irányban is. Ennyi pénzből meg rendeteg helyre el lehet menni, én ezen nem aggódnék.

[ Szerkesztve ]

(#460) BabMester válasza celafat (#459) üzenetére


BabMester
senior tag

Igény függő, harmadik világbeli országban én sem mennék el 5*-nál rosszabb szállásra, a központi hely alap, így lazán ki van maxolva az 500k és akkor még nem ettél, nem szórakoztál, nem kirándultál…

Nyilván mindent ki lehet hozni olcsóbban, csak ha nyaralok nem fogok egy apartmanban főzni meg takarítani valahol egy külvárosban…Brazíliában amikor voltam, akkor még kellett kötelező oltás, van azért pár hely a világon ahova be csúszhat a költségvetésbe és az is lehet simán 100k körül.

[ Szerkesztve ]

(#461) celafat válasza BabMester (#460) üzenetére


celafat
tag

Braziliában soha nem volt kötelező a sárgaláz elleni oltás csak ajánlott. Nem kérik sem Sao Paoloban, sem Rioban. De ugyanúgy nem kérték Boliviában sem, Francia Guyanában sem, ahová kötelező lenne. De ha valahol kérik, ott elő fog kerülni rövid időn belül valaki, akitől meg lehet venni a sárga könyvet oltás nélkül is, ahol meg nem kötelező, ott előbb-utóbb beengedik az embert akkor is, ha nem hajlandó megvesztegetni őket.
A többi oltásnak szerintem meg semmi értelme, de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, én nem akarok róla lebeszélni senkit. Bár gondolom sokan beadatnák, ha látnák, hogy egy brazil átlagkórházban véresek a falak, már ahol vannak egyáltalán.
Én meg pont soha nem fizetnék sokcsillagos szállásért, én csak aludni járok oda, legyen tiszta és olcsó, más nem érdekel. Kaja is megteszi az utcai, akkor látom legalább, hogy mit sütnek-főznek meg nekem. De a braziloknál is sok önkiszolgáló étterem van mindenfelé, ahol legalább 20-30 kaja (vagy sokkal több) közül lehet választani, bár azok sem annyira olcsóak a nagyobb városokban. Vidéken azért jobb a helyzet sokkal.
Én inkább azt az elvet vallom, hogy abból a pénzből, amit mások a kényelemre költenek, abból inkább tovább maradok.

(#462) BabMester válasza celafat (#461) üzenetére


BabMester
senior tag

Ez normális esetben nem vagy-vagy kérdés szerintem. Jó szállás+addig maradok amíg akarok, nem kell választani. Ha választani kell, akkor nem engedheti meg az ember magának az adott utat.

Nekem feleségemnek több étel allergiája van, mint mostanában egyre többeknek, tehát utcai büfék és lebujok kizárva, étkezés terén is csak a normálisabb helyek jönnek szóba ami egy 10-14 napos úton már bőven meghaladja a szállás és repjegy költséget is. Simán kevés tud lenni 500k még Európán belül is egy útra.

[ Szerkesztve ]

(#463) celafat válasza BabMester (#462) üzenetére


celafat
tag

Itt nem a megengedésen van a hangsúly, hanem hogy feleslegesen nem vagyok hajlanó jóval többet fizetni egy szállásért, mint egy alap szállás. Viszont én nem is 1-2 hétre megyek Európán kívülre, hanem legalább 1-2 hónapra, de inkább többre. Soha eszembe sem jut sokcsillagos szállásra menni. Amikor a légitársaság fizette az 5* szobákat, akkor is csak minimális időt töltöttem ott, így abszolút nem érdekel, hogy milyen.
Nekem is van ételallergiám és nem eszek olyan helyen, ahol nem engednek be a konyhába. Egy előkelő helyen úgy vágnának ki az étteremből, mint a huzat, de olcsóbb helyeken ez nem probléma. Meg eleve nem eszek olyan helyen, ahol turisták vannak vagy angol nyelvű az étlap, kizárólag csak ott, ahová a helyiek járnak.
Persze, hogy el lehet költeni 10 nap alatt fél millát Európában is, de bőven ki lehet hozni jóval olcsóbban is, mint ahogy sok egzotikus utazás is kihozható belőle.

(#464) BabMester válasza celafat (#463) üzenetére


BabMester
senior tag

Ki, lemondásokkal. Erről beszélgetünk. :)

(#465) celafat válasza BabMester (#464) üzenetére


celafat
tag

Az eredeti kérdés abból indult, hogy a kérdező az után érdeklődött, hogy el tud-e menni a nehezen összekapart max. 500ezer /főből valami egzotikusabb helyre 10 napra vagy ennyiből maradjon a Kanárin. Ehhez meg szerintem nem kell sok lemondás, mert nem kell fapadossal menni és az 5* all-inclusive helyek is beleférnek több helyen. Ha meg beéri fapaddal vagy alacsonyabb komfortú szállodával, akkor lényegesen tovább tud maradni ennyiből vagy akár még egy másik út is beleférhet valahová, persze feltételezve, hogy nem egy utazási irodának fizeti ki ezt az összeget.

(#466) BabMester válasza celafat (#465) üzenetére


BabMester
senior tag

Dominika, Cancun, Zanzibár, Maldiv simán van ~150 a repjegy és mellé 10 napra ~400+ egy jobb resort (pl Punta Canan nem az ilyen magyarok közt népszerű Vista Sol szerű hotelek, ahova az utazási irodák ömlesztik az igénytelen már délelőtt 10kor hót részeg kelet-európaiakat). Ha hajlandó lemondani erről-arról akkor igen belefér, ha viszont nem, akkor nem. Ezt a tovább maradást meg hiába ismételgeted, ha valakinek fix a szabadsága..

[ Szerkesztve ]

(#467) celafat válasza BabMester (#466) üzenetére


celafat
tag

A vírus jelentősen bekavart, így eléggé megcsappantak az olcsó jegyek. De eddig pl. Brüsszelből a Bravofly (az utóbbi időben beleolvadt a Tuiba) rendszeresen repült 150-200 euróért irányonként Dominikára, Mexikóba és Costa Ricára. Most is vannak annyiért jegyeik. A Norwegiannak is voltak 156 eurós jegyeik Thaiföldre, vissza az Eurowings 128-ért jött német városokba. A vírus tönkre is vágta őket sajnos. Télen 30 euroért már sokszor el lehetett menni Dubaiba, Belgrádból meg Szófiából gyakrabban és olcsóbban is. Onnan meg a Spicejet elvitt 50 euróért India több városába, ahol Goa van olyan jó, mint a Karibi térség, de töredék áron. Igaz, nincs is annyi 5* resort.És akkor még nem beszéltünk az error fare jegyekről, igaz az átlagos turista olyat nem fog kifogni.
Mindig is lehetett utazni olcsóbban is, az meg végképp nem fix szabadság kérdése, hogy valaki nem high-end szállodában képzeli el az útját, főleg úgy, hogy ez a kérdés feltevésekor fel sem merült.

(#468) BabMester válasza celafat (#467) üzenetére


BabMester
senior tag

400€ retur + Brüsszel oda-vissza az annyi amennyiről beszéltem, a Belgrádi vagy Szófiai indulás nem reális Magyarországról, ahogy az sem, hogy Németországból megint haza is kell jönni, ami idő is(simán megtolhatja egy nappal az utat a menetrend), nem csak pénz…

[ Szerkesztve ]

(#469) celafat válasza BabMester (#468) üzenetére


celafat
tag

Charleroi-ba, Szófiába, és a német városokba szinte mindig lehetett 10 euróért jegyet venni, amíg csúcson voltak a fapados járatok. Belgrádba meg én nekem addig tart az út, mint Pestre, igaz én itt lakom a határ mellett, de míg nem kezték a kínai vasútat csinálni addig Pestről is elérhető volt vonattal, busz meg még most is van. Persze, időben nem mindegy annak, akinek kevés szabadsága van, de sokszor jóval olcsóbb, mint Pestről, ahogy pl. Bécsből is jóval olcsóbbak általában a jegyek. A brüsszeli járatokra meg last minutban 100 eurós jegyeket is ki lehetett fogni az egyik irányban.

(#470) radio11 válasza Mercutio_ (#458) üzenetére


radio11
tag

Mi jövő tavasszal megyünk társaságilag Thaiföldre (Phuket) eddig úgy néz ki, hogy 200e/fő a repülő ("Normál" légitársaság, nem fapad meg charter) 135e /fő a szállás (4*) reggelivel ( 2 hét, azaz 14 éjszaka). A többit majd helyben szervezzük, mi is egy bő 500e/fő körül akarjuk kihozni.

(#471) Zeki


Zeki
nagyúr

Egy olyan Wizzes táska, amit a legolcsóbb jeggyel a fedélzetre lehet vinni, mekkora?

(#472) celafat válasza Zeki (#471) üzenetére


celafat
tag

Qrva kicsi, de 1-2 hétre akár elég is lehet: [link]

(#473) Zeki válasza celafat (#472) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!
Ez családosan 3 gyerekkel nem pálya.

Last minute utakat hol érdemes nézegetni? Olyan komplett nyaralás, hogy a reptértől is hoznak-visznek, meg kaja is van az árban.

(#474) Zeki válasza Zeki (#473) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amúgy mindig irigykedve nézem a fapados árakat, hogy mondjuk ötünkre összesen 15 ezerből megvan Porto... de aztán hozzáveszem, hogy autót is kellene bérelni, mert a reptértől a szállásig bejutni 5 fővel, bőröndökkel, nem egy taxi. Plusz ez vissza. Aztán szállást is kellene találni akkorra, olyat, ami közel van a tengerparthoz, mert a gyerekeimet csak ez érdekli. Na ez sem olcsó. És akkor a 2-3 óránként éhes vagyok gyerekek ellátása is ott van... mindig oda lyukadok ki, hogy maradunk itthon.

(#475) celafat válasza Zeki (#474) üzenetére


celafat
tag

Szerintem 3 gyerekkel érdemes kocsival menni, sok jó hely elérhető itthonról is és olcsóbb, mint a repülő+ kocsibérlés és sok esetben jóval olcsóbb, mint egy Mo-i nyaralás. Pl. Montenegró közel van, és olcsó, de Albánia sincs sokkal messzebb. Sok embert ismerek, akik rendszeresen járnak 3 gyerekkel is messzebbre, akár Iránba vagy Latin-Amerikába is.
Megoldás lehet az olcsó repjegy és egy lakóautó bérlés, sokszor olcsóbb, mint egy szálloda.
A jelenlegi portói árak extrém olcsók, szerintem egy részük el sem fog indulni. Portóból és szinte az összes reptérről (bárhol a világon) be tudsz menni tömegközlekedéssel is a városba olcsón. De Portóban és a közelében nem fognak fürdeni a gyerekek, jó, ha az óceán arra van 8-10 fokos.

(#476) Zeki válasza celafat (#475) üzenetére


Zeki
nagyúr

Uhh, ennyire lehűlt? Az durva!

Autós nagy utazáshoz előbb egy olyan autó kell.

[ Szerkesztve ]

(#477) celafat válasza Zeki (#476) üzenetére


celafat
tag

Nem hűlt le. Soha nem is melegedett fel. A déli részen Albuferia környékén azért van 18 fok körül is.
Nem tudom, hol laksz, de pl Bajáról az Adria nagy része 500-650 km-es távolságra van, azért az nem épp nagy utazás.

(#478) vans? válasza celafat (#477) üzenetére


vans?
őstag

Vonat is megy az Adriara, szerintem az is tok jo elmeny a gyerekeknek. (szuloknek kerdeses ;] )

hábm bábm

(#479) celafat válasza vans? (#478) üzenetére


celafat
tag

Így van és most már a buszok is megindultak valamivel olcsóbban.

(#480) celafat válasza Zeki (#474) üzenetére


celafat
tag

A 3000 ft returjegy meg szerintem elég jó arra, hogy 3-4 napra elmenjünk Portóba gyerekekkel is, még ha nem is lehet fürdeni. Annyi időre bőven elég a gépre felvihető legkisebb csomag. A város meg nem túl nagy, akár gyalog is be lehet járni, de a helyi közlekedés vagy a vonat sem vészes a környékre.

(#481) Zeki


Zeki
nagyúr

Milyen órás, exxxxxtra nagy bőröndöt ajánlotok, amit akár 32 kilónyi ruhával (- a bőrönd súlya) meg lehet pakolni a nagy családhoz?

(#482) Mercutio_ válasza Zeki (#481) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mérlegelésnél (ha repülő) a bőrönd súlya beleszámít a 32kg-ba úgy tudom :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#483) arcsin válasza Mercutio_ (#482) üzenetére


arcsin
senior tag

Ha nem rendszeres utazásról van szó, szerintem érdemes kölcsönkérni valakitől, havertól egy olyan 100literes túrahatizsákot. Mivel alapvetően kb 1.5-2kg körül mozognak ezek a zsákok és sokat lehet beléjük pakolni, viszont 20ezer- végtelen pénzt nem érdemes kiadni rá, ha csak egyszer használja az ember.

Mondjuk nekünk különösen agyfasz volt. Fesztiválra mentünk Hamburgba, és piát, sátrat hálózsákot, matracot feladtunk. Végül kiderült, hogy volt bent egy nagy kaufland ahol mindent meg tudtunk volna venni, sőt.. még olcsóbban is :D

(#484) Zeki válasza arcsin (#483) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem tudunk kölcsönkérni.

(#485) lamazonia


lamazonia
tag

Van kedvenc görög/kanári szigegetki szállodátok ahol:
-tengerpart az közvetlen
-lehetőleg öböl/nem extrém hullámos a hely?
Köszi

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#486) Zeki válasza lamazonia (#485) üzenetére


Zeki
nagyúr

Zakinthos , a teljes Laganas öböl. Picibabával is oké.

(#487) bugizozi válasza Zeki (#486) üzenetére


bugizozi
őstag

+1 :K bár csak Zakinthoson voltam görögben de az jó hely, sok szállás van vízközelben, nincsenek nagy hullámok.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#488) Mercutio_ válasza Zeki (#486) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nem zavarnak a bulizó angol fiatalok :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#489) Zeki


Zeki
nagyúr

A booking.com oldalon ha törlöm a kifizetett szállást, mennyi időn belül jön vissza a pénz?

(#490) Chereiose


Chereiose
addikt

IBUSZ oldalára nem tud valaki valamilyen kedvezményes kuponkódot? :D

(#491) Boond


Boond
addikt

üdv!

Az "agoda.com" ajánlatát hozta ki legjobbnak a google egy helyre (Magyarország, szállás). És érdekelne kinek mi a tapasztalata vele kapcsolatban? Vagy esetleg tudnátok olyan fórumot ajánlani, ahol vannak releváns kommentek? (mondjuk feltételezem itt is akad, olyan).
Ami legjobban érdekelne, az egy magyarországi elérhetőség az ügyfélszolgálathoz, lenne 1 - 2 kérdésem...

Közben most felnéztem az agoda oldalára és ajánlott egy kupont is... ha vkinek kellene... bár nem tudom utólag lehet-e érvényesitetni-e :D De másnak biztos hasznos lesz... kupon kód TRAVEL2021

Hasonló topic:

[link]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#492) osztraksajt válasza Boond (#491) üzenetére


osztraksajt
őstag

Én többtíz foglaláson vagyok túl az agodán keresztül USA-tól Távolkeletig bezárólag, azért szeretem mert a végén is annyi lesz a foglalás ára amit kiír, booking rendszeresen mire a végére érek tol rá 10-50%-ot amivel borítja a sorrendet, sokszor a végén a drágább lett az olcsóbb, de emiatt keresni rémálom. Ez főleg EU-n kívül volt jellemző, gondolom nem olyan szigorú a szabályozás. Amúgy sokszor booking foglalási számot ad, gondolom van valami viszonteladói megállapodásuk is.

(#493) Boond válasza osztraksajt (#492) üzenetére


Boond
addikt

És van bármilyen elérhetőség ügyfélszolgálathoz?

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#494) celafat válasza Boond (#493) üzenetére


celafat
tag

Ha beírod a google-ba, rögtön kidobja a magyar alapdíjas ügyfélszolgálati telefonszámot is: [link]
A Google Hangouts alkalmazás segítségével okostelefonról, és a hangouts.google.com oldalról számítógépről is ingyen tudod hívni az usa ügyfélszolgálatukat.

[ Szerkesztve ]

(#495) Boond válasza celafat (#494) üzenetére


Boond
addikt

kösz, nem így kerestem rá, és úgy csak vmi űrlapot, meg gyakori kérdéseket hozott ki. Ami-n túl sok értékelhető dolog nem volt a lényege "minden automata". Köszi, ki fogom próbálni :)

Az szuper, csak nekem a magyar ügyf-esz kellene elsősorban. De elvileg van olyan szám is itt...

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#496) celafat válasza Boond (#495) üzenetére


celafat
tag

Az első találat a magyar alapdíjas telefonszám, de csodálkoznék, ha az alkalmazáson belül nem lehetne üzenetet küldeni, ha valami gond van, bár arra gondolom nem rögtön reagálnak.

(#497) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Nincsenek angolok, vagy minimális.
Olaszok vannak, ezekből van bulizós, de este 10 után kb. lezárják a buli utcát, és macerálják őket a rendőrök.
Én fizikailag itt vagyok jelenleg.
Illetve iszonyatos mennyiségű lengyel turista.

Sorry, erre akart válasz lenni. [link]

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#498) Boond válasza celafat (#496) üzenetére


Boond
addikt

Nincs telepítve alkalmazás, mint írtam google-n, ez az ajánlat lett választva, végig vidve. A vissza igazoló formulán is csak a szállás elérhetősége van. Ügyfélszolgálatnál, pedig az oldal, egy gyakori kérdések lapra irányított lényegében, ahol szintén nem volt ilyen infó. Regisztrálni kellett... de még nem volt időm belépni, körülnézni jobban... majd idővel talán lesz app is...

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#499) 4ron


4ron
senior tag

Voltunk nyaralni Montenegróban, a szállás vissza volt igazolva Bookingon, illetve telefonon is beszéltem biztos, ami biztos alapon a recepcióssal. Odaértünk, erre kiderült, hogy a mi foglalt apartmanunk véletlen lett meghirdetve és mivel mi foglaltunk utoljára, törlik a foglalást.

Próbáltam beszélni az ügyfélszolgálattal, de 15 percen keresztül várattak. Chaten ajánlottak 2x olyan drága szállást, de azt is csak 2 főre a négy helyett. Megoldottuk magunk a problémát.

A kérdésem az lenne, hogy járt-e valaki így, illetve sikerült-e esetleg kiharcolni valami kedvezményt a következő foglalásra? Szerencsére nem volt befizetve a szállás díja, így azt nem kellett visszakérni.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#500) st6969 válasza 4ron (#499) üzenetére


st6969
őstag

Hát ez szép...én mindig azzal szoktam érvelni a "foglaljunk közvetlenül a szállásadónál" módszer ellen, hogy nincs semmi biztosíték, ha ő meggondolja magát (nagyobb, vagy többet fizető társaság, stb...), ellenben a Booking-on biztosítva vagyok. Legalábbis azt hittem. Ezek szerint mégsem :(((
Jó, hogy nem fizettetek előre, sajnálom a történteket.

K..va jó az avatarod :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.