Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) tomazin válasza BabMester (#299) üzenetére


tomazin
veterán

Sok ertelme volt a hsznek. Ha leirod,h vettel olcson jegyet pl. egyiptomba es meg a szallas is olcso, akkor legalabb aki ugy gondolja megnezi.
De igy,h beraksz egy kepet,h 20kbol megvan az odavissza jegy....

(#302) Zeki válasza BabMester (#299) üzenetére


Zeki
nagyúr

Beszóltál, de érdemi infó nincs, hogy mikor meg hova. Tudod ez elméletileg egymást segítő topik, nem a felvágós.

(#303) JóGéza válasza tomazin (#301) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Wizzair Budapestről Korfura szeptemberben olcsón vehető jegy. Néhány napja legalábbis még volt. Kréta és Rodosz is volt néhány időpontra.

(#304) Hansomester válasza Scarabeus (#288) üzenetére


Hansomester
tag

A kolléga remekül leírta a szuper helyeket, Illetve a Füsti cukrászdába is térjetek be mindenképpen egy fagyira és a Kardinális nevű süteményt mindenképpen kóstoljátok meg. :)
Még annyival egészíteném ki, hogy rossz idő esetén Gyopárosfürdő Orosháza közelében, (nem vészes autóút) vagy a szentesi gyógyfürdő, bár ez tényleg gyógyfürdő még a régi időkből :) .
Igen a körös-torok egy hosszú partszakasz, ami gyerekkel nagyon szuper.
Este ha el tudtok lógni kettesben érdemes átmenni, mert rengeteg szórakozóhely van ott egyben, más más zenei világgal és kajákkal. Érdemes este is megnézni, mert semmivel sem összehasonlítható a hangulata.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#305) Ádám16


Ádám16
addikt

A Bükkben vagy a Mátrában keresem a legjobb szállót házassági évfordulónkra (ott, aug.10-től még lehet foglalni 1-2 éjszakát)

A Lifestyle-ban már szálltam meg Mátraházán, imádtuk, de sajnos betelt. A mellette lévő Ózon is (szerk.: itt még van, de 2 éjszaka 160 félpanzióval, annyit azért nem adnék érte). Tudtok még ilyen hegyvidéki nagyobb, ajánlott 4/5*-os szállót ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#306) bugizozi válasza Ádám16 (#305) üzenetére


bugizozi
őstag

Oxigén Hotel - Noszvaj? Azért kérdőjeles mert nem voltunk még ott, de ősszel oda fogunk menni.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#307) Dani_kp válasza Ádám16 (#305) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ilyen drága lett az Ózon? Mi tavaly június végén voltunk, 5 nap 4 éj, 4 főnek volt reggelivel 130-140 ezer körül.

https://ingatlan.com/33821564

(#308) arcsin válasza Ádám16 (#305) üzenetére


arcsin
senior tag

Nem 4-5 csillag, de ha valaki később ha rákeresne. Mi múlthét végén voltunk a Volánbusz üdülőben Mátraházán. 30ezer volt 2 éj 3 nap 2 főre+1 cicával, kiadós finom reggelivel :) Érkezéskor kaptunk egy papírt, amin kiválaszthattuk mit fogunk kérni előre. A szobákban klíma van, saját kiskonyhával, fürdővel szereltek. Mi túrázni a kékesre mentünk elsősorban plusz a kalandpark miatt. Őszinte leszek, jobb volt mint a képek alapján átjött.
Voltunk ennél sokkal drágábban sokkal rosszabb helyen. Nem rég lett felújítva a hely, az ágy/párnák kényelmesek voltak, tiszta volt a szoba nagyon. A fürdőben annyi kellemetlenség volt, hogy kicsit sokat kellett várni a meleg vízre, de belefért. A wc-ben volt higiéniai zacskó, kiskuka, szép volt, nem volt törött a csempe sehol, vagy penészes, vízköves. Viszonylag gyorsan döntöttük el, 1 héttel előtte foglaltam le a helyet. Csak akadálymentes szoba volt elérhető szállás.hu-n de hívtak mennyire lenne baj ha nem azt kapnék, hát semennyire.. Rugalmasak voltak az érkezéssel kapcsolatban, saját parkolójuk van. Talán egyedül a kávé nem volt az igazi reggel, de könnyen pótolható a környéken :) A szallas.hus foglalás mellé járt egy halom kupon, amik azért jól jöttek :)

Évfordulóra mondjuk jó lehet akár a kékesen is valamelyik szálloda.

[ Szerkesztve ]

(#309) tomazin válasza Ádám16 (#305) üzenetére


tomazin
veterán

Sosem szálltam meg, de nekem nagyon tetszett. Szerintem már van létezik ideje, hogy tripadvisoron is legyenek értékelések bőséggel. (bár ahogy nézem ez sem éppen olcsó)

(#310) Ádám16 válasza tomazin (#309) üzenetére


Ádám16
addikt

Már csak decemberben van pár hely.

bugizozi: Ez nagyon gyerekorientált hotel, ha jól látom sajnos.
Danikp: szerintem ez nem a sima szoba lehet ennyiért, más ötletem nincs erre az árra. Tavaly 90 körül ment ez is, a Lifestlye is.
NakonXipan: egy random hétvégére hibátlan lenne, lementem magamnak. Évfordulóra egy kicsit fancybbet keresek.

A tarcali Andrássy-rezidencián van ismerősöm. Az a hely mese, de szerintem inkább télen tuti. Mindenesetre, ha más nem lesz, megyünk oda.

[ Szerkesztve ]

(#311) arcsin válasza Ádám16 (#310) üzenetére


arcsin
senior tag

Igen azért is írtam. ha valaki esetleg rákeresne itt a Mátrára vagy ilyesmi, ajánlom a helyet :) Amint lehetőségünk lesz rá, szerintem vissza fogunk térni, maradt pár dolog amire már nem volt időnk. :)

(#312) Mercutio_


Mercutio_
félisten

20202.07.01-től érvényes WizzAir ÁSZF-ben módosult az általuk történő törlés, vagy átfoglalás esetén (15.1.2 pont) a visszatérítés, a korábbi 120% helyett már csak 100%-ot adnak vissza :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#313) BabMester válasza Mercutio_ (#312) üzenetére


BabMester
senior tag

Így nem tudom kinek fogja megérni nem pénzben kérni a visszatérítést :U

Holnap a Ryanair-el megyek kiváncsi vagyok hányan lesznek a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#314) arcsin válasza Mercutio_ (#312) üzenetére


arcsin
senior tag

Olyan szempontból tök mindegy, ha visszakérted számlára a pénzt, akkor is 100%ot adtak vissza, csak a wizzair kreditekhez adtak 20% pluszt. Én május eleje óta várom tőlük a pénzemet.
Szóval egyértelmű, hogy akkor innentől visszakéred számlára ha van türelmed. Az elején sokak bizakodóak voltak, hogy "na majd nyáron" felhasználják, a 120% os visszatérítést, tiszta haszon :D de mára egyre kisebb az esély hogy bárhová is érdemes lesz kirepülni amíg nincs vakcina.
Pld mi PONT Portugáliába szerettünk volna utazni a májusi wizzes 120% os kreditekkel, nagyjából ebben az időben, július közepén. Na most mivel sárga ország lettek egyik napról a másikra, repülők off, max busszal jöhetnénk haza :O De végül is mivel visszakértem 100%ban a májusi utat a kártyámra, jól döntöttem, még ha nem is jött még vissza az a pénzem.

(#315) celafat válasza BabMester (#313) üzenetére


celafat
tag

Pénzt meg nem is nagyon akarnak visszafizetni. De gondolom vannak páran olyanok is, mint én, akinek idén már 13 jegyét törölték, és a sok 120 %-os visszatéritésből már tudtam venni pluszban 2 utat oda-vissza 2 személyre, ami semmibe sem került nekem. (bár abból szintén ma törölték az egyik utat).

NakonXipan: Nektek már törölték a portugál járatot? Mi jövő héten indulnánk Bécsből, azt még nem törölték. Vissza meg még a hónap vége előtt jönnénk, addig ingyenes lesz a teszt, így ha lehet én nem maradnék itthon.

[ Szerkesztve ]

(#316) arcsin válasza celafat (#315) üzenetére


arcsin
senior tag

Nem, csak filóztunk hogy a nagy nyári portugáliai utazáshoz abból megyünk, de végül fülünk farkunk behúztuk idénre, sehova sem repülünk, nem vettünk jegyet. De igen, mondjuk ahogy hallom az osztrákok ellenőrzik a forgalmat tőlünk. Időben induljatok el. Mint fentebb írtam, kirándulni mentünk el a macskával :D

(#317) Mercutio_ válasza arcsin (#314) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen a credites 120% ugrott, pedig az egy hasznos feature volt.

1€-ért vettem flexet így hacsak nem mennek csődbe bármikor utazhatok majd, emiatt nem aggódom, de ez a sunnyogás ez nem tetszik amit most csináltak.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#318) arcsin válasza Mercutio_ (#317) üzenetére


arcsin
senior tag

Kellett panaszkodnom, most válaszolt a wizzair a panaszlevelemre:
Tájékoztatjuk, hogy az utalást elindítottuk a megadott banki adatok alapján. A tranzakció 15-20 napos átfutási idejéig szíves türelmét kérjük. :C

Csak azt nem vágom hogy 05.07-én amikor kaptam egy számlát aznapi fizetési határidővel kitöltve a visszaösszegről, mégis mi a pikuláért nem utalták el? Több mint 30 MUNKAnap várakozás után írtam panaszlevelet hogy azért barátok közt is a 30 munkanap több mint elegendő egy utalásra.

(#319) Mercutio_ válasza arcsin (#318) üzenetére


Mercutio_
félisten

Cashflow gondjaik vannak.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#320) arcsin válasza Mercutio_ (#319) üzenetére


arcsin
senior tag

Nekem is ;]

(#321) Mercutio_ válasza arcsin (#320) üzenetére


Mercutio_
félisten

:DDD ezzel nem azt mondtam, hogy jogos, pláne hogy sunyiznak, csak ez van a háttérben.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#322) arcsin válasza Mercutio_ (#321) üzenetére


arcsin
senior tag

Gondolom milyen nehéz matekban vannak hónapok óta, csak ha nekem megígéri valaki, és még számlát is ad, fizetési határidővel...akkor én ezt hitelt érdemlő bizonyítéknak veszem, bármifajta naívság nélkül :U Banknál is elakadhat a pénz, ezt aláírom, de 30 munkanapnál nem több soha egy utalás sem, még ha macerás(többszörös anyagyilkos) az ügyfél akkor sem. Több mint 30+ munkanapig türelemmel voltam a panaszlevél írásakor. Persze kicsit riasztó volt hogy a panaszlevélre is 30 munkanap válaszadási idejük van :W De viszonylag hamar reagáltak rá.
Ryanair-rel szívtam meg leveleztem meg kérdőíveztem meg supporton vártam napokat, 2x is de legalább amikor megígérték hogy 5-7 munkanap múlva itt a lé, akkor az itt is volt.

(#323) celafat


celafat
tag

Nem szűnt meg a 120%-os visszatérítés. Most törölték az egyik járatomat és már vissza is kaptam a megemelt összeget a Wizz számlára.

(#324) Mercutio_ válasza celafat (#323) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tippre a Július 1 előtt vetted a jegyet, így arra az akkori ASZF érvényes, de majd kiderül ha már lesz infó a 07.01 utáni jegyek viszaváltásáról.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#325) celafat válasza Mercutio_ (#324) üzenetére


celafat
tag

Most néztem végig amit linkeltél, de abban is az van, hogy 20%-al többet adnak vissza [link]
Járattörlés esetén
Válassz egyet a következő lehetőségek közül:
- Ingyen átfoglalhatsz egy másik járatra jegyértékesítési pultunknál, a telefonos ügyfélszolgálaton vagy e-mailben
- Törölheted a foglalásodat, és a teljes összeget jóváírjuk WIZZ-számládon, a kifizetett viteldíjon felül 20%-kal kiegészítve azt (lehetőséged van később is kérelmezni a visszautalást)

(#326) tboj


tboj
tag

Flixbus-hoz tud valaki kupont esetleg?

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#327) BabMester


BabMester
senior tag

Akit érdekel jelentés olaszból: Rómában már sok a turista, ahogy hallom főleg németek és franciák, de még pont nincs tömeg, sorban állás sehol. Maszk csak tömegközlekedésen és a boltokban kell, a reptéren le se tojják az embert, lázmérés sincs, a nevezetességeknél viszont van. Az éttermek és úgy minden ki van nyitva, az emberek piknikeznek a parkokban, este igazi nyüzsi és halál laza mindenki.

(#328) Mercutio_ válasza celafat (#325) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az ÁSZF a mérvadó, nem a honlap egy (al)oldala, amit esetleg még nem aktualizáltak:N
Amíg a honlapon ez az infó is kint van lehet vita esetén rá hivatkozni, de kérdés mikor lenne eredménye egy ilyen vitának :U

Másik fórumon egyébként azt írják a jegy vásárlásának az időpontja határozza meg mikori ÁSZF érvényes, azaz, hogy 100/120% wizzpontot lehet visszaigényelni. (Most még szinte csak a júli1 előtt vásárolt jegyek kerülnek képbe ott logikus a 120)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#329) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Varsó, A&O Hotel, 8€/éj aug 31-ig random dátumokra. #akció

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#330) DavidQ válasza Mr.Csizmás (#329) üzenetére


DavidQ
tag

Miért mindig Lengyelben akciózzák ezeket az olcsó hoteleket? :U Emlékszem 2 éve 6nap/5éjszakát voltunk Krakkóban egy ibis budget hotelben ~14.000 forintért KETTEN. Úgy örülnék, ha mondjuk Prágában lenne hasonló akció! :D

Nem minden kínai szirszar szar!

(#331) Mr.Csizmás válasza DavidQ (#330) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pár éve ismerősék úgy voltak, hogy vonattal fél órára voltak, a difiből kijött az ingázás is :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#332) Aethel válasza Mr.Csizmás (#329) üzenetére


Aethel
aktív tag

Köszi, ez jó tipp! Már csak azon aggódik a feleségem hogy ha ki is megyünk vajon haza tudunk-e jönni a járvány korlátozások miatt :D Ezzel kapcsolatban van másnak is fenntartása vagy túl van parázva?

(#333) arcsin válasza Aethel (#332) üzenetére


arcsin
senior tag

Én soha de soha többet nem zötyögök mégegyszer Prágába, megfogadtam :D Legutóbb valami szlovák túrázóknak(teljes sátortáborral) kellett fél órát magyarázzam egy nem létező nyelven és máv jeggyet lobogtatva hogy nekem helyjegyem van és én le akarok ülni mert amúgy 40 fok van és amúgy is állni lehet a folyosón.
Vs. repülő:
1óra alatt ott van az ember még beingázással is. Persze normál időben, nem akkor, amikor kitört egy világjárvány és se gyógyszer se oltás nincs ellene fixen:D

Varsó nekem tavaly októberben volt meg repülővel már. Airbnb-ztünk jó helyen :) Sokkal olcsóbb volt mint bármelyik szállás lett volna hasonló metróközeli helyen. 1-2 látnivaló kimaradt a listáról ( pld a vodkamúzeum) de utólag idehaza ittam lengyel vodkát és isteni volt. A bank múzeum kifejezetten király volt, meg ingyenes bár az inflációt nem sikerült 3% on tartsam egykönnyen az interaktív játékban.

Van-e félnivalója annak, aki most utazik? Szerintem van. Ismerősnek a barátnője jól leszervezte olcsón Izlandot még tavasszal. Aztán kiderült utólag hogy vagy drága teszt van érkezéskor vagy karantén. Ez megdobta az olcsó repjegyet. Fertőzés szempontjából meg én inkább kirándulgatok idehaza ha kikapcsolódnék. Fürdőzésrő, csúszdázásról, velencei tavazásról is lemondtam. Ez ilyen szegényes év...de cserébe rakattunk fel idén klímát.
Nekem az is a problémám hogy színezgetik az országokat hétről hétre, fene se tudja hogy mire hazajövök x hét múlva, mi a franc lesz.

(#334) Mr.Csizmás válasza arcsin (#333) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

regiojet vonat lesz 31-étől, na azzal lesz jó buli :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#335) arcsin válasza Mr.Csizmás (#334) üzenetére


arcsin
senior tag

Azt majd megnézem magamnak.
Róma - Nápoly volt jó buli 300km/h-val tavaly nyáron :U Időben foglalt jeggyel fejenként 5ezer volt(csak oda)

(#336) Mr.Csizmás válasza arcsin (#335) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

itt az első hír, érdemes az oldalukon végigböngészni a featureket, pl ingyen ásványvíz, appos kajarendelés, stb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#337) BabMester válasza Mr.Csizmás (#336) üzenetére


BabMester
senior tag

Sajna csak a Pestieknek alternatíva, Debrecenből el kellene indulni legalább 3 órával indulás előtt (2 óra az út + sose tudni a pályán mikor van állás baleset, akármi miatt. Múlthéten is belefutottam Ferihegyre menet.) és még utánna zötyögni 7 órát az 1 óra repülő helyett.
Hajnal 4es indulással (ami 3 órai kelést jelent), délután 4-re lennék Prágában.

Így a Miskolc-Nyiregy-Debrecen-Békéscsaba vonalat (lehet Szegedet is) azaz 1-2millio embert megint kihagynak a buliból.. Vízfejű ország. :(

[ Szerkesztve ]

(#338) Mr.Csizmás válasza BabMester (#337) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mások a szempontok :)) 16€-ért bevállalható, és annyi cuccot viszek amennyit csak akarok.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#339) BabMester válasza Mr.Csizmás (#338) üzenetére


BabMester
senior tag

Prága szerintem tipikus egyszerre 2-3 napos uticél, elég bőven a hátizsák. Annyival nem másabb, nem nyújt többet mint Budapest vagy bármelyik másik kelet-európai nagyváros, hogy egy hetet akarjon ott az ember egyszerre eltölteni. Jó nagyon a marketingje, ez a nagy előnye a régióban.

[ Szerkesztve ]

(#340) arcsin válasza BabMester (#339) üzenetére


arcsin
senior tag

Mi is repültünk volna akkor inkább, de pont nem indult akkor repülő, de csak egy fesztiválra mentünk ( 1éjszaka). simán meglettünk volna hátizsáknyi cuccal.
Prága szerintem sem olyan jó :D max 3 nap 1x. de sok sörözéssel. Igen jókat lehet sörözni meg enni, de Szlovákiába ha átgurul az ember kocsival, karton számra hazahozza a csehsöröket ugyanolyan jó áron :D pld Gambrinus :U ebédelni is jókat lehet Párkányban, vadasból 1-2 helyen.

(#341) DavidQ válasza BabMester (#339) üzenetére


DavidQ
tag

Én az a sörözős, városban bandukolós, látványosságokat meglátogatós nyaraló vagyok. Egyszerűen agybajt kapnék, ha egy strandon kéne eltöltenem a napjaimat. Ha már utazok X kilométert akkor szeretek a természetben sétálni, várost nézni, állatkertbe menni, kipróbálni (a) helyi ételeket-italokat. Prága már régóta vonz, de eléggé el vannak szállva a szállás árak. (Legalábbis januárban még el voltak szállva, amikor szállásokat keresgéltem.) Egy olcsóbb panzió is annyiba került, mint egy 4*-os hotel reggelivel, Salzburgban - legalábbis voucherrel. Így idén az osztrák barátainkat látogattam meg.
Egyébként Salzburgot meleg szívvel tudom ajánlani. Nagyon szép, tiszta, élhető város! És a környékén egy csomó látnivaló van! Egyetlen negatívum talán az volt, hogy az éttermek, sörözők elég drágák és nem mindenhol volt angol nyelvű étlap.
Kicsit eltértem a témától, de a lényeg, hogy ha csak egy 3-4 éjszakára is, de szeretnék majd Prágába menni. Talán jövőre. :) Ha tudtok valami kihagyhatatlan ajánlatot, megköszönöm ha bedobjátok ide! :R

Nem minden kínai szirszar szar!

(#342) Mr.Csizmás válasza DavidQ (#341) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább menj cseh vidékre, tripadvisorral szállást keresni + ezzel utazni: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#343) arcsin válasza Mr.Csizmás (#342) üzenetére


arcsin
senior tag

Pont akartam kérdezni, ez a promóció másnak még működik? Bookingre 10 euro, jövő év közepéig lehet felhasználni.

(#344) Mr.Csizmás válasza arcsin (#343) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

idk, ha lesz cél, akkor rápróbálok.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#345) arcsin válasza Mr.Csizmás (#344) üzenetére


arcsin
senior tag

Még én sem használtam fel. Talán aug-ban Garábra megyünk egy pár napra szétnézni, akkor majd beváltom, de a szallas.hu lehet jobb választás lesz.

(#346) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#342) üzenetére


Mercutio_
félisten

Neked fizetnek ezért?:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#347) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#346) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én írtam :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#348) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#347) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ehh azt hittem a regiojet-et linkelted :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#349) celafat válasza Mercutio_ (#328) üzenetére


celafat
tag

Csak a pontokból vásárolt jegyekre adnak 100%-os visszatérítést, a többire még mindig jár a 120%. Itt írnak róla bővebben: [link]
Kár, hogy bezárták azt a kiskaput, idén 2 utazás ára jött nekem össze 2 főre ezekből úgy, hogy én nem akartam semmivel sem trükközni, csak a törölt járataimból adodó 20%-t használtam fel.

(#350) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Hétvégére vkinek Blatonra szállás ötlete?

Ránéztem AIRBNBre, ide oda egészen sokkolt hogy 3főre mennyibe kerül. Elképesztően drága.

szerk: KEdvenceim a 800.000-900.000Ft/éjes szállások. 3éj 2.5misi. MIért? Hogy van kutya az udvarban? pl [link]

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.