Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Hansomester válasza bugizozi (#248) üzenetére


Hansomester
tag

Airbnb-n nézz szerintem. Ott be tudsz állítani szűrőket és látod a foglalást is.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#252) bugizozi


bugizozi
őstag

Köszönöm az ajánlásokat, megnézem! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#253) customer114 válasza bugizozi (#248) üzenetére


customer114
senior tag

Nem írtál árat.

(#254) bugizozi válasza customer114 (#253) üzenetére


bugizozi
őstag

Minél olcsóbb :D
Ha nincs ellátás jó lenne megúszni 10k/fő/éj alatt.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#255) customer114


customer114
senior tag

Topik zárható. :U ;]

(#256) Mercutio_ válasza customer114 (#255) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mé, ősszel már csak elmennék nyaralni :DDD persze kérdés az olcsó repjegy légitársasága létezik-e még akkor :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#257) envagyok


envagyok
veterán

Én egy jó kis Horvátországi autós tengerparti nyaralásról álmodom.
Igazából saját kocsiban nem fertőződsz meg, airbnb-s kis apartman se hiszem hogy veszélyes lenne, ha rögtön kifertőtlenítesz benne, és a néptelen kis tengerparti öblökben sem hiszem hogy jobban elkapnám mint itt az erdőben.
A bolt is ugyanaz, éttermet viszont hanyagolni kell, de erre jó az apartman.
Csak egy baj van, állítólag aki Horvátországba akar menni, perpill 2 hét karantén, szóval 3 hét alatt ne tervezzen senki :D

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#258) JóGéza válasza envagyok (#257) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Az is megnehezítheti a dolgot, ha magánforgalomban át sem engednek a határon...

(#259) szabi__memo válasza JóGéza (#258) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Vagy a lakásból se engednek ki

(#260) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Olyan problémám van bonuszb. vettem egy kupont Graz szállodába.
Meg is van az időpontom május vége lett volna.
Így a szálloda a kupont átváltotta voucherre.
De a járvány miatt határ zár van.

Bonusz azt mondta mivel már voucherre van váltva a szállodával egyezkedjek.
Hiába írtam több e-mail vagy halasszuk későbbre az időpontot vagy vmi pénz visszafizetés, semmi válasz.
Fordító segítségével írtam már angolul, németül levelet több mail címre, az oldalukon keresztül is küldtem mailt, de semmi.
Érzem hogy bukom a pénzt de mit lehetne még tenni?

風林火山

(#261) Mercutio_ válasza Shingen (#260) üzenetére


Mercutio_
félisten

Illetékes nagykövetségen érdeklődnék, hogy van-e valamilyen rendelet érvényben amire hivatkozva akár a szállodától, akár valamilyen háttérintézménytől aki esetleges csőd/bezárás esetén helytáll visszaigényelheted az összeget.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#262) promagus00


promagus00
tag

Sziasztok,

Hallottam sok helyről, hogy most alacsony áron lehet szállásokat, repjegyeket, stb.-t venni, mivel próbálják ujrainditani a turizmust.
Esetleg tudnátok bestbuy tippeket adni?
Ti mire csaptatok már le?

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#263) Hansomester válasza promagus00 (#262) üzenetére


Hansomester
tag

Balin pl 9-10 dollárért lehet foglalni szállást Aug-Márciusig.
A repjegyek sem drágák.
Egzotikus helyekre most elég jól lehet foglalni.
Én mindig itt tájékozódom:
[link]

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#264) celafat válasza Hansomester (#263) üzenetére


celafat
tag

Balin régen is voltak ennyiért szálllások, most viszont annyi ott a fertőzött, hogy az ausztrál kormány megtiltotta az állampolgárainak, hogy oda utazzanak.

(#265) Hansomester válasza celafat (#264) üzenetére


Hansomester
tag

Igen, ez lesz idén a necces. Hogy 1. be lehet-e utazni, 2. haza tudsz-e jönni? 3. Ha oda is utazol maradhatsz-e?
Érdekes lesz az idei nyaralás szezon.
Pl. Kubába nem lehet utazni jelenleg.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#266) celafat válasza Hansomester (#265) üzenetére


celafat
tag

Szerintem 1-1,5 hónap múlva már nem lesz olyan hely, ahova ne lehetne beutazni, főleg ott, ahol a turizmusból élnek. Viszont ahogy elnéztem a repjegyeket, minden jóval drágább lett, mint ahogy előtte voltak. Olcsóbbak max az utazási irodák amúgy is túlárazott útjai lettek valamivel.

(#267) Jofi81


Jofi81
őstag

Tudtok olyan horvátországi szálláshelyet, ahol elfogadnak SZÉP kártyát? Esetleg Szlovénia is szóba jöhet, de tengerparti legyen. Egy-kettőt találtam, de azok kempingek, ahol külön van a WC, apósomnak nem felelne meg.

(#268) Zeki válasza Jofi81 (#267) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az belföldre jó csak. De ha találsz olyat, aki belföldre azt eltudja számolni, akkor szólj!

(#269) Jofi81 válasza Zeki (#268) üzenetére


Jofi81
őstag

Van ilyen, találtam már. Például. Magyar tulajdonos, gondolom itthon is van szálláshelye, így tudja elszámolni.

(#270) Zeki válasza Jofi81 (#269) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó tudni jövőre! :)

(#271) Zeki


Zeki
nagyúr

Görögországban tengerparti apartmant, mobilházat hol érdemes keresni? Fapados repülőjegy, vagy komplett utazásiirodás a jó? 3 gyerekkel.
Tavaly azt figyeltem, hogy az összes szuper ajánlat fapadossal, 2 főre volt jó árban,5 fős családdal már nem jött ki ugyanaz a fő/ ár. Csak sokkal több.

(#272) celafat válasza Zeki (#271) üzenetére


celafat
tag

Általában 4 fő felett már ugrik egy árkategóriát a fapados repülőjegy (van, mikor 1-2 fő után is, némelyiknél oda van írva, hogy hány db van az akciós jegyekből), de még mindig jóval olcsóbb, mint ha utazási irodával mennél. Viszont a szállások meg olcsóbbra jönnek ki /fő, ha többen mentek, bár 5 személyes apartman kevésbé gyakori, de a nagyobb részük pótágyazható.

(#273) tomazin válasza Zeki (#271) üzenetére


tomazin
veterán

2gép, egyik mobilneten, egyszerre foglal 2+3-at?

(#274) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Bedobom ide is, több szem többet lát alapon.

2 kisgyerekkel mennénk augusztusban a Balatonra. A nagyobb imádja a Balcsit, a kicsi még nem látta (márciusban született), óvatos 3 éjre gondoltam a kicsi miatt.
Tudtok olyan balatoni szállodát, ami nektek tetszett és megfelel az alábbiaknak?
- Több légterű szoba (2 egymásból nyíló háló vagy nappali + háló)
- Saját part
- Rossz idő esetére program helyben (fedett medencék, esetleg játszóház)
- Félpanzió lehetőség
A booking, szallas.hu keresője valahogy nem az igazi, ha nincs konkrét város elvárás, illetve 4 főre nagyon pici szobákat is ajánl, azért a 2 külön légtér szükséges szerintem.

(#275) Mercutio_


Mercutio_
félisten

EU-s fürdők/strandok vízminősége interaktív térképen.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#276) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!
Párommal szeretnénk elmenni Július végén "wellneszezni" 2-3 napra, végre Anyós vigyáz a gyerekekre. :)
Sosem voltunk még, tudnátok tanácsot adni, hova is lenne érdemes?
Tesco utazást azt néztük eddig.

(#277) st6969 válasza Ateszpapa (#276) üzenetére


st6969
őstag

Jobb wellnes lehetőségek inkább 4*-os szállodákban vannak, a MenDan Zalakaros mindent visz, Velence Resort Spa szintén fullos, ill. Hévízen a Hotel Európa fit sem rossz.

(#278) Ateszpapa válasza st6969 (#277) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igazán köszönöm a tippeket.
:R
Párom közben már intézkedett és foglalt 3 éjszakára a Ceglédi hotel Aquarellbe.
:)
Sosem voltunk ott még, volt valaki közületek?

(#279) bugizozi válasza Ateszpapa (#278) üzenetére


bugizozi
őstag

ismerősöm volt ott, nem mondott róla rosszat

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#280) st6969 válasza Ateszpapa (#278) üzenetére


st6969
őstag

Majd írd meg, hogy tetszett :)

(#281) Scarabeus válasza st6969 (#280) üzenetére


Scarabeus
tag

Én is hasonlót keresek mint Ateszpapa. Viszont én a barátnőmmel 4 éjszakára szeretnénk menni, kizárólag hétköznap elkerülve a hétvégi felárat.
Mivel 4 nap egy helyen soknak tűnik, ezért az Anna Grand Hotelt (Balatonfüred) néztük. Július 6 hétfőtől július 10 péntekig, 4 éjszaka most van classic szobába családi akció félpanzóval. 140 ezer forint a 2 főre +1 gyerekre, kérdés mennyire gond, ha gyerek nem jön velünk? :D
Utána a következő héten már sajnos ez a lehetőség nincsen, és 'simán' nem lemondható módon és 100% előre fizetve 156 ezer..
Sőt, most nézem, hogy a családi akcióban egy áron van a classic és a modern szoba. Ez is deal breaker lehet.
Azt már sokallom.

Volt esetleg már valaki itt, és tudna beszámolót tartani akár csak pársorban itt, vagy privátban? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#282) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Megírom, de csak Július végén megyünk. :)

(#283) DavidQ válasza Ateszpapa (#278) üzenetére


DavidQ
tag

Én egy 4-5 éve voltam ott (Cegléden). A kaja kitűnő volt, a medence szerintem kellően nagy és a vízhőfok is kellemes. Úgy emlékszem hogy a jakuzzi nem volt túl nagy, de volt gőzben és szaunában mindig volt hely. A zalakarosi MenDant azért nem übereli, de mindenképp ajánlott szálloda! Ami még nekem tetszett az a mátraszentimrei Hotel Narád volt!

Nem minden kínai szirszar szar!

(#284) Ateszpapa válasza DavidQ (#283) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi szépen, meglátjuk. :)
Párom mondta a szobában van jakuzzi. :Y

(#285) Scarabeus


Scarabeus
tag

Közben Szállásguru Outlet akció hírlevélben azonnal lefoglalva az ajánlatot sikerült október 31ig felhasználható, nyári felár nélkül(!), hétvégi felárnélkül, potom 27 ezer forintért venni egy 2 éjszakás 2 főre szóló, igaz csak reggeli ellátásos Hotel Open Szentes utalványt. Jelenleg is elérhető az ajnálat, de most már 12 ezer forint / nap főszezoni felárat kérnek el.
Így a tervezett júliusi utazás alapjáraton 51 ezer forintról indulna.

A kérdésem az lenne, hogy ismeri valaki a helyet? Megéri ott a félpanziót kérni +4000 ft / fő / alkalomért, vagy inkább menjünk el egy külsős étterembe?

Képeken nagyon szépnek tűnik, ez elvileg valami design hotel, és 27 ezerét főszezonban még ha csak reggelivel is de eléggé BB-nek tűnik.

Igaz még péntekig van lehetőségem kifizetni, tehát konkrétan nincs megvásárolva még az utalvány de minden bizonnyal meg lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#286) Hansomester válasza Scarabeus (#285) üzenetére


Hansomester
tag

Én szentesi születésű vagyok, ott is nőttem fel. :)
Biztos, hogy jó lesz. Maga a város is gyönyörű és az emberek is barátságosak.
Ráhangolódásképpen érdemes meghallgatni Badár vagy Kőhalmi, stand upjait amik a városról szólnak.
Ha nyáron mentek, akkor mindenképpen menjetek át 1 napot Csongrádra a Körös-törökra.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#287) Ádám16 válasza Scarabeus (#285) üzenetére


Ádám16
addikt

Ha lenne még ilyen ötlet, nagyon szívesen fogadnám. Biztosan akcióznak most a hotelek, de nem tudom, melyiket érdemes foglalni. :)

(#288) Scarabeus válasza Hansomester (#286) üzenetére


Scarabeus
tag

Köszönöm szépen, tegnap lefoglaltunk egy szobát 07.10. pénteki érkezéssel 07.12. vasárnapi távozással. Okés, a Stand Upokba majd belevetődünk.
A Körös Torok az jól látom, hogy a folyómenti beach? :D Igazából ad a szálloda 2-2 db tehát összesen 4 db belépőjegyet a Szentesi Üdülőközpontba. Mivel nincs csak konkrétan csak az a kültéri medence, rossz idő esetén (ugyebár a mai magyarországi nyári idő olyannyira kiszámíthatatlan) lehet kipróbálnák azt, mivel az helyben van. Mennyire jó az itteni fürdő?
És igazából egy jó éttermet, ami nem is annyira drága de finom is és az adag is jó, tudnál ajánlani?

@Ádám16: Hát ez úgy nézett ki, hogy valamiért felvagyok iratkozva a szallasguru hírlevélre, és jött a mail, hogy még -5000 ft kedvezmény Guru Outlet akció van. Néztem azonnal mik vannak. Rábukkantam erre, utolsó db utalvány. Nézem, hogy gyanús, se nyári főszezoni felár, se hétvégi felár, október 31ig. Kell! És lefoglaltam egyből, a fizetésre meg 5 nap van. Tegnap előtt megvettük, a Szállásguru még fel is hívott segíthet-e. Megkérdeztem, jól látom, nincs főszezoni felár. Aztmondták nincs. Le is foglaltuk, és tényleg nincs. 27 ezer ft / 2 fő / 2 éj lesz a buli (35 ezerről 5 ezer a Guru outlet akció kupon, plusz az OTP visszaad nekem 10%ot maximum 4000 ftig, (ez ilyen ajánlatok címszó alatt fut, aki OTPs a Smartbankban aktiválja, jó dolgok vannak benne) tehát még 3 ezret és így jött ki a 27 ezer :) )

Ahogy megvettem, kb. félórával újra elérhető volt az ajánlat, meg most is. Guru akció nélkül, + 12 ezer ft felár / nap 07.01 -08.31. között. :DD (Ami így jelenleg 55 500 ftba kerülne nekünk.)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#289) Ádám16 válasza Scarabeus (#288) üzenetére


Ádám16
addikt

Szép fogás

(#290) st6969 válasza Scarabeus (#288) üzenetére


st6969
őstag

Szia,
nem rossz a szentesi fürdő, de jegyváltáskor érdeklődjetek, hogy megy-e a wellness, mert ezt nem mindig jelzik, és kellemetlen, ha megveszed a wellness jegyet, de nem tudsz bemenni oda.
Éttermek:
La Casa - új hely, nem árt foglalni, kemencés pizza van, meg menő ételek (elég drága, de én ide biztos elmennék, az tuti), a központban van.
Chicago: jók a kaják, a pizza is nagyon jó, ez se túl olcsó hely, viszont tudsz bowlingozni, biliárdozni jó környezetben, szintén központban, kb. 100m-re a La Casa-tól. Esti programnak király.
Galéria: rég nem kajáltam ott, régen jó volt, bár szakácsfüggő, közepes ár, de a csapolt sör drága (viszont az jó), remek kerthelyiség, a belső tér is OK. Egy próbát ez is megér.
Liget étterem: Strand mellett közvetlenül, régebben átjárható volt, ma talán nem (ki kell jönnöd a strandról) menü is van, méghozzá minőségi. Nem drága, eddig csak jót ettem ott.
Strandon is van pár büfé, szokásos dolgokkal, hamburger (néha nem friss bucival), hot-dog, lángos, ilyesmi egész jó áron volt tavaly, bár az idei árakat még nem láttam.
Csak sörözés: Belvárosi favágók nem drága csapolt Staropramen, jó kis pub (a többi fajta ital árát nem ismerem)
Szentes nem egy nagyon pörgős város, arra azért készüljél :)
A Körös-torok tényleg jó. Ha kirándulni akartok, esetleg Ópusztaszer lehet érdekes akár, vagy Szeged városa. Ott viszont millió étterem, sétálóutca, pláza, stb...

(#291) BabMester válasza customer114 (#246) üzenetére


BabMester
senior tag

Hétvégén vettem 6nap/5éj Rómát 4*-os szállodába 10perc sétára a Colosseumtól, repjeggyel, szállással, reggelivel volt 204€ összesen két főre, az IBUSZ 4éj/5napot ad ugyan arra a dátumra 174ezer/főért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#292) customer114 válasza BabMester (#291) üzenetére


customer114
senior tag

Itt a bosszntó az egyedül az, hogy nekünk nem szóltál hétvégén. :U

(#293) BabMester válasza customer114 (#292) üzenetére


BabMester
senior tag

Elindultak az árak felfelé, hogy teljes nyitás van, de még mindig lehet kifogni, folyamatosak a Booking akciók Európa szerte.
Viszont a Wizz-t el kell felejteni, vissza utalta a sok törölt járat árát Wizz számlára mindenkinek amit muszáj levásárolniuk ezért gusztustalanul 20-40ezrekert adják az 5-10ezres utakat, a Ryannél viszont dobál be folyamatosan 9.99€ jegyeket teljesen véletlenszerűen ahogy néztem.

[ Szerkesztve ]

(#294) Gabás válasza BabMester (#293) üzenetére


Gabás
addikt

1. Nem muszáj levásárolni, lehet kérni a visszatérítést
2. A Wizz-kredit 2 évig használható fel

(#295) BabMester válasza Gabás (#294) üzenetére


BabMester
senior tag

A tényen nem változtat, hogy a normálishoz viszonyítva az egekben az árak és valószínűleg ezzel van összefüggésben.

(#296) Zeki válasza BabMester (#295) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mindenki be akarja hozni anyagilag a veszteséges időszakot.:(

[ Szerkesztve ]

(#297) Mercutio_ válasza BabMester (#295) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az árak tényleg magasak, viszont a napokban volt 1€-ért flex amivel addig tologathatod a jegyed idejét és úticélját amíg akarod.

Ahogy már írták törlés esetén választható a vételár 120%-ának wizzszámlára visszatérítése is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#298) celafat


celafat
tag

Június vége van, egyértelmű, hogy nyárra már kevés jó akciót lehet kifogni. De idén sokkal több olcsó jegy van/volt a főszezonra is, mint az előző években. Viszont a nagyobb részük vagy túl kockázatos (nyilván azért adják jó olcsón) vagy túl sok járulékos költséggel jár vagy a szállás irreálisan drága. Hiába volt pl a napokban retúr jegy az Emirátusokba 12000 ft alatt, ha negatív tesztet kell vinni, ami itthon 30ezer körül van vagy Menorcára, ahol meg sokszázezres szállás van csak. De pl. ma vettem 8800-ért oda-vissza Grúziát októberre. Most őszi jegyeket lehet olcsón bezsákolni, de azok lehet megint nem fognak menni addigra. Idén már 4x törölték a Kutaiszi jegyemet, remélem ezt már meghagyják.

(#299) BabMester


BabMester
senior tag

Most vettem vettem Novemberre negyed áras jegyet, olyan országba ahol már nyitás van és meleg is lesz. A sok kényszeres megmondóember viszont úgyis nagyon okos, úgyhogy nem linkelem csak ezt, 2főre: [link]

U.i.: A szállások szinten akciosak.

[ Szerkesztve ]

(#300) customer114 válasza BabMester (#299) üzenetére


customer114
senior tag

Miért raktad ON topikba, ha nincs semmi tartalmi infó, csak panasz és felvágás? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.