Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Dare2Live válasza Dare2Live (#83) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

7nap Tenerife 2 felnött + 1 gyerek végül ennyi lett:

parkolás reptér mellett 7napra: ~6.000Ft
repülő: ingyen (wizz air kártya)
autó bérlés 7nap : 56eur
gyerekülés bérlés 7nap 58eur Ezen leakadtam jövőre majd kap ülés magasítót. :)
benzin picit olcsobb mint MOon kb 0.94eur/liter = 300Ft/liter 800km és 7lel 52eur
szállás 7 napra 3 főre 60.000Ft+ nekünk 90.000Ft volt mert oceánra nézett.
enni: Éttermezni kisgyerek miatt nem tudunk amúgy is drága az olcsó azonnal kajálda meg annyira rossz volt, hogy nekiálltam főzni. tejfölös sajtos tészta, paradicsomos halasat, meg.... reggeli/vacsi uannyi mint moon. így kaja kb uannyi lett vége mint itthon. Amúgy éttermezve csillagos ég.
Loro park + Siam park + Siam park 2.nap belépő 84eur 2főre. Fiamat 3év alattinak nézték simán bement inngyen.. :)
reggeli kávé oceánparton.... 0.8-1.1eur
Teide, játszóterek, oceán... ingyenes :)

180.000Ft alatt megvolt mindennel. Nem oceánpartra néző lakással 150.000Ft alatt.
Sokkoló volt pancsis, fürdős melegből a -12Cbe hazaérni... pár kvs kép. [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#152) kerxy válasza rayoliviero (#149) üzenetére


kerxy
senior tag

Nekem sem mindig vonják le, ezen ne aggódj. Esetleg kérdezz ra a szállásnál booking üzenetben :)

(#153) rayoliviero válasza kerxy (#152) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nagyon szépen köszönöm.

A másik kérdés, ha azt írja a Booking, hogy bankkártyával lehet fizetni a szálláson, akkor muszáj azzal vagy kp-val is lehet? Gondolom a kp-t mindenhol elfogadják.

(#154) UHHH válasza rayoliviero (#153) üzenetére


UHHH
senior tag

Kp-val mindenhol lehet, Moszkvától-Madridig sikerült kp-znom. Bankkártyát letétnek kérnek max, hogy nehogy elvidd a tv-t... :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#155) osztraksajt válasza UHHH (#154) üzenetére


osztraksajt
őstag

Én már futottam bele egyszer olyan szállásba ahol nem lehetett kpval fizetni, gondolom így próbálták a zsebre dolgozást meg ügyeskedést meggátolni.

De pl a németeknél az újabb recepció nélküli önkiszolgáló szállodákban már szinte sehol sincs erre lehetőség.

(#156) rayoliviero válasza UHHH (#154) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszönöm a válaszokat.

(#157) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!

Sajnos nem tudom, hogy ennek van-e topikja de remélem hogy azért itt is kapok rá választ.
A booking honlapján kinéztem egy szállás küldföldön ami nagyon szimpatikus és helyrajzilag is nagyon jó helyen lenne számomra, viszont annyi széséghibája van a szállásnak, hogy 2018. szeptember óta senki nem írt visszajelzést a szállásról. Sajnos elgondolkoztam azon, hogy ennek lehet-e valami oka, vagy hogy mennyire tükrözi a szállás a képen láthatóakat.
A szállás címére és nevére rákeresve más oldalon sem találtam értékelést.
Kit mennyire tántorítana el vagy milyen tippet tudtok mondani erre az esetre?

Előre is köszönöm!

(#158) Mr.Csizmás válasza tomszli11 (#157) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

linkeld be :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#159) tomszli11 válasza Mr.Csizmás (#158) üzenetére


tomszli11
tag

[Apartman]
Köszi a segítséget!

(#160) Game-over válasza tomszli11 (#159) üzenetére


Game-over
aktív tag

Biztos jót linkeltél?

Mert itt csak két értékelés van, az egyik októberi, a másik most jan.1-es.

(#161) Mr.Csizmás válasza tomszli11 (#159) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

street view + műholdképek alapján az tényleg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#162) tomszli11 válasza Game-over (#160) üzenetére


tomszli11
tag

Az nagyon érdekes mert én nem látok egy értékelést sem. Esetleg egy screenshot-ot kérhetek róluk vagy egy linket?
Köszi.

(#163) Mr.Csizmás válasza tomszli11 (#162) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Miguel
Spanyolország Spanyolország
9,6
2019. január 1. az értékelés napja
Rendkívüli
· La comunidad de vecinos
· No tenía microondas
2018 december a tartózkodás időszaka
Hasznos Nem találtam hasznosnak
user avatar image
Cayo
Spanyolország Spanyolország
10
2018. október 11. az értékelés napja
Apartamento genial
· Apartamento perfecto, muy limpio, ordenado y de buen tamaño.tal y como se ve en las fotos.
Los anfitriones muy pendientes de mi llegada para la entrega de llaves.
Tuve un problema con el aire acondicionado y jose lo resolvio enseguida. Aunque no tuve el placer de conocerlo en persona se volco en que yo estuviera lo mas comodo posible.
Recomendable al 100%. Volveria sin pensarmelo.
Gracias por hacer mi estancia tan agradable.
2018 október a tartózkodás időszaka
Hasznos Nem találtam hasznosnak Valaki hasznosnak tartotta ezt az értékelést.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#164) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Ausztriába tervezünk kiutazni kocsival tavasszal 2-3 napra - pl a március 15-i hétvégén - lenne tippetek, hogy mely környékre érdemes elmenni? Tirolban már jártunk, nagyon szép, de messze van. Olyan lenne jó, ami közelebb van és autóval jól megközelíthető, kis sétálós látnivalók lennének a környéken. Hasonló érdekelne, mint pl a Grüner See: nyáron jártunk ott, van egy jó nagy parkoló, rövid gyaloglás után (1 km) a tónál is voltunk.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#165) Mr.Csizmás válasza bugizozi (#164) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

semmering?

vagy az S6-S36 autópályán bárhol lemész legalább 100 km után.

mondjuk én vonattal utaztam, de az Enns völgye felejthetetlen. tisztára mintha Kanada lenne.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#166) kerxy válasza bugizozi (#164) üzenetére


kerxy
senior tag

Gosausee, Gosau-tavak?

(#168) predakon válasza tomszli11 (#162) üzenetére


predakon
őstag

Én ennyi értékelés alapján inkább másik szállást keresnék, teszteljen más inkább.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#169) Zeki


Zeki
nagyúr

Nyárra bolgár vagy valami olcsóbb, de nem fosatós tengerpartot hol érdemes keresni? 3 gyerekkel a fapados + egyéni szállást kihagynám. És AI, vagy TP ellátás érdekel . Köszönöm!

(#171) Zeki


Zeki
nagyúr

Ez a trivago.hu mekkora átverés! Beállítok mindent, találok szállást 322-ért, kidob a bookingra, 470.
Hát kösz! :(

(#172) Ádám16


Ádám16
addikt

Nászútra szeretnék augusztus közepétől ~10 napos pihenést tervezni Európán belül. Eddig Mallorca a legszimpatikusabb terület. Szállással kapcsolatban hol érdemes nézelődni?

(#173) customer114 válasza Ádám16 (#172) üzenetére


customer114
senior tag

Szia!

Talán még vannak szabad helyeik a nyárra: https://www.kartagotours.hu/elofoglalas-2019-nyar

Mi itt foglaltunk, de félve osztom meg, mert legutóbb warn-t kaptam érte. :DD

(#174) lorcsi válasza Ádám16 (#172) üzenetére


lorcsi
veterán

én a bookingon foglaltam oda szállást
két külön helyre is
plusz mallorcára érdemes autót bérelni, azzal könnyen jól be is lehet járni a szigetet (vanrell)
a buszozás szerintem szívás

(#175) Alg


Alg
veterán

Sziasztok,

Osztrák alpokban tud valaki két főre, ~1 hétre szállást ajánlani valami eldugottabb helyen? Augusztusban mennénk. Hüttés weboldalakat nézegetjük jelenleg de ha valakinek van személyes tapasztalat meghallgatnánk szívesen. Köszi!

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#176) kerxy válasza Alg (#175) üzenetére


kerxy
senior tag

Szia!

Mi ide megyünk egy hétre júliusban, addig konkrét véleményt nem tudok mondani, de mindenhol nagyon jókat írnak és ár-érték arányban a kinti helyekhez képest szerintem tök korrekt!

https://www.sonnschupfer.at/

(#177) Dare2Live válasza Zeki (#170) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

A fő gond ez. [link]

csak 250 ezer Ft/hó költésig jár a pont és csak 1%. Az max havi 2500Ft. Évi 30.000Ft

eddig saját költésen felűl ha vkinek kell vmi (tv, számítógép, hütő de amikor anyós lakásfelújított ki volt maxolva az 1.25mFTs kerest) adja kpt én meg fizetem wizzair kártyával módszerrel átlagban megvolt a havi 800Ks költés 2%al az évi ~200.000Ftnyi ingyen repülőjegy.
Ebből aztán gyerekkel együtt kijött évente egy pl Tenerife + Capri. Ingyen.

na most ennek löttek.... :(

POS 3-4%ot nálam tuti bukják le fogom mondani, csak ez nem vígasztal.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#178) Mercutio_ válasza Dare2Live (#177) üzenetére


Mercutio_
félisten

WizzClub tagságit úgy is megvennéd, akkor se éri meg?

Vagy van lényegesen jobb kártya, ami többet visszatérít?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#179) Alg válasza kerxy (#176) üzenetére


Alg
veterán

Köszi, ilyet pont nem szeretnénk, inkább elvonulós mindentől távol verziót. Végül kettőt nézünk ki ugyanezen a környéken, az egyik tényleg csak egy kis kunyhó egy völgyben tök egyedül, saját kis patakkal meg horgásztóval nulla komforttal, a másik egy hasonló kis kunyhó egy 10-12 házból álló faluban, itt már van villany meg vezetékes víz :)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#180) Zeki válasza Dare2Live (#177) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem mindenben az a fő gond, hogy öten vagyunk. Tele a net remek 2 fős fapados+ szállás ajánlatokkal, de ha azt 5 főre számolom, már jelentős ugrás lesz az árban / fő.
Aztán még az is ott van, hogy 3 gyerekre már kell 2 nagy bőrönd, meg a reptérről a szállásra eljutni sem elég 1 taxi, mert 6 személyes aligha van.

Szóval a nagycsaládos foglal szállást, aztán maga vezet le.

(#181) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

RegioJet Valentin napi akció Bp-Prága 7,8€, Szeged-Prága 14,9€ (illetve vissza is ennyi)

márc. 31-ig lehet foglalni időpontot, az akciós jegyek korlátozott készletűek.

a buszokon ingyen melegitalok járnak, ingyen wifi, stb.

#akció

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#182) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Lufthanza promó 02.14-17 között megvett, 03.02-07.30-ra szóló jegyek esetén 20€ voucher, code: Z50UBGMP5QVV (bővebben a linken)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#183) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha valaki a nyáron megy USA-ba, és nem (mindig) bérelne autót: MegaBus 1$-os akciós jegyek

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#184) KTU


KTU
addikt

Ma.
RED DAY, február 20.
Ennyit találtam utazomajom.hu-n.
Hogy jók-e, :F

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#185) Zeki válasza KTU (#184) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az összes ilyen akciós árral, meg fapad meg olcsó szállás dologgal az a bajom, hogy 99%-ban 2 főre szól, /fő árral. Aztán mikor rámegyek, hogy mennék 3 gyerekkel öten, akkor a /fő ár jelentősen megugrik. És már hanyagolom is.

(#186) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

egyes források szerint idén utoljára üzemel a Wolsztyn-i gőzös paradicsom. érdemes meglátogatni, rendes (olcsó) tarifával utazható.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#187) mpierre válasza Mr.Csizmás (#186) üzenetére


mpierre
veterán

Azért az szép, hogy a negyedik fotó nem más, mint maga 109.109 gőzmozdony. :C

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#188) Mr.Csizmás válasza mpierre (#187) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

'11-ben volt kint Wolsztynban fesztiválozni :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#189) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

más: napközben valakinek sikerült megcsípnie a 160€-s Bp-Sanghaj retúrt? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#190) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#189) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nincs szabim, így nem is foglalkoztam vele.
Fly4free már 1/2 órával előbb jelezte mint a majom, de ott is sokan későn ébredtek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#191) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#190) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

travelfreen láttam kb hasonló időben :D

btw ez az egyik tervem, hogy párszáz k-t félretolni utazásra, és egy ilyen 1-2-300€-s error fare-t behúzni ami éppen jön :)) pl. a thesszaloniki-athén-NYC 150€-s is jó lett volna, ha nem költözés utáni berendezkedés állapotában lennénk. :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#192) gzbotii válasza Zeki (#171) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez gondolom azért van, mert nem frissültek az árak. :)
Szolgáltatás/oldal függő, hogy, ki milyen gyakran frissít. Ha Trivago napi egyszer húzza be az árakat Bookingtól, Booking meg óránként/foglalásonként frissít, akkor lehetnek eltérések.És akkor még nem is beszéltünk a dinamikus árazásról :))

Jó, hogy van ilyen topic, mivel elég gyakran utazom (egy hónapban egyszer bár megyünk valamerre), lehet figyelni a tuti tippeket...mint a BP - Shanghai amit az imént olvastam :Y

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#193) gzbotii válasza gzbotii (#192) üzenetére


gzbotii
veterán

És ez (BP-Hong Kong/Haikou) még mindig elérhető, négy nap alatt nem változott az ára: [link]
Ha asszonyt rá tudnám venni erre az útra, már a bankkártyám CVV kódját írnám be :DDD

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#194) Mercutio_ válasza gzbotii (#193) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha rá tudnám venni,már Cuba, Hawaii, Paraguay ki lenne pipálva :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#195) tuki2200 válasza Mercutio_ (#194) üzenetére


tuki2200
senior tag

Csak ne ebben a sorrendben, mert Varadero utan Hawaii csalódás lesz.. :)

(#196) Mercutio_ válasza tuki2200 (#195) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ehhez nem értek :B
Hawaii-on van cimbora, Kubában nincs:( illetve mostmár Panamában (ezt előző hsz-ben elírtam) sincs, Kanadába költöztek :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#197) tuki2200 válasza Mercutio_ (#196) üzenetére


tuki2200
senior tag

Én már 5kontinenssel a hátam mögött úgy látom Hawaii-on egy különlegesség van, az, hogy amerikai kulturat kapsz a csendes oceani tersegben, amúgy vannak a világon sokkal szebb strandok, tájak, hotelek elérhetőbben (mind idoben, mind pénzben)

[ Szerkesztve ]

(#198) Mercutio_ válasza tuki2200 (#197) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ilyen ~3-4 órányi repülőútra milyen helyekre érdemes menni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#199) gzbotii válasza Mercutio_ (#194) üzenetére


gzbotii
veterán

Sajnos alapból nem szeret repülni, ami nem mainstream hely, az nem érdekli (fél az ismeretlentől, szóval ilyen Koszovó vagy Trasznisztria körútra még engem sem akart elengedni). És a mainstream helyek között is nagyon válogat.
+ én mennék minden héten, ő beérné évi két úttal

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#200) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Karib tenger, valaki? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.