Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Zeki válasza Game-over (#99) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!
Akkor legfeljebb marad a reptéren kóricálás.
Találtam Debrecen-Milano repjegyet a wizznél, mindenféle klubtagság nélkül 2990Ft/fő, ami 5 tagú családnál pont okés.
szombat:
Debrecen - Milánó – Malpensa
13:05 – 14:55
Milánó – Malpensa - Debrecen
20:30 – 22:20

Még sosem repültek, szóval csak ezért lenne.

Oké, már tárgytalan, az asszony nem akarja.

[ Szerkesztve ]

(#102) Mr.Csizmás válasza Game-over (#99) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

malpensa express vonat kb. negyed óra alatt bentvan. igaz kicsit többe kerül a jegy rá (33€ a családi jegy, 2+2 fős)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#103) vwpolopg válasza Zeki (#98) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ha reggel mész este jössz tökéletes, kevesebbre ne add. Reggeli dugóban az 55perces transzfer másfél óra volt, visszafelé tartottuk az 55 percet.

(#104) Zeki válasza vwpolopg (#103) üzenetére


Zeki
nagyúr

Majd ránézek időnként az azairra.

(#105) Mercutio_ válasza st6969 (#100) üzenetére


Mercutio_
félisten

Esetleg még airbnb.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#106) dugo_ válasza Mr.Csizmás (#102) üzenetére


dugo_
veterán

Van az 30-60 perc is megállótól függően.

(#107) Ideg válasza st6969 (#100) üzenetére


Ideg
aktív tag

Üdv!

Érdemes a szállodákat, szállásokat közvetlenül keresni. Legtöbbször a szállodák csak x helyet adnak ki a bookingnak vagy egyéb más oldalaknak, de ettől lehet, hogy még van szabad helyük ha a saját oldalukon foglalsz.

(#108) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

budapest-tampere retúr 25€ [link]

kb. egy nullával olcsóbb az átlagárnál.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#109) mpierre válasza Mr.Csizmás (#108) üzenetére


mpierre
veterán

:Y

Szerk.: Kár, hogy 'zasszony fázik a fázós helyektől... :O

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#110) Mr.Csizmás válasza mpierre (#109) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

északi fény miatt még akár 1-2 naposra is bevállalnám, kár hogy költözök épp :U (sose repültem még)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#111) UHHH válasza Mr.Csizmás (#110) üzenetére


UHHH
senior tag

Nagyon hideg van olyankor, meg sötét. Norvégiában augusztusban voltam, reggel 10 fok volt, akkor kellemes. Télen oda se mennék!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#112) mpierre válasza UHHH (#111) üzenetére


mpierre
veterán

Nem olyan vészes az. :DDD Statívot kirakni, a fényképezőgéppel, meg kell egy üveg finlandia oszt problém szolved.

Hány fok van január végén? -20-25°C?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#113) Mr.Csizmás válasza UHHH (#111) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

meh, mókusok :P

macskák bundásabbak :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Lakik kint ismerős Lappföldön, kutyát vitt ki tőlünk.
Küldött képet a "nyaralójáról", invitált minket ki.
Egy igen szép rönkházat képzeljetek el, a semmi közepén. A kutyáknak külön bőr fotel, kandalló, szauna, stb. Nem mentünk ki, azóta is bánom....

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#116) tuki2200


tuki2200
senior tag

Aki esetleg az USA-ba menne mostansag, úgy tervezzen, hogy a kozvetlen jaratos LOT pótgéppel repul december 31-ig, szoval a Dreamliner kényelmét el lehet felejteni, helyette szűkös ülésekre, nem működő töltökre es szorakoztato kepernyokre kell szamitani bunko berelt szemelyzettel megspekelve.

(#117) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#114) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nagy parasztházat te is vehetsz Szabolcsban/Borsodban, akár a semmi közepén is:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#118) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

Egy kis ajánlást szeretnék kérni.
Kipattant a fejemből, hogy két kollégámmal kezdjünk el utazgatni, minden második hónapban egy hétvégére (2-3 éjszaka). Nincs konkrét helyszín, talán annyi, hogy max 2 órás út legyen repülővel, meg last minute olcsó jegyekkel.
Tudom, nagy ez a bolygó, meg sok város van, de ajánlanátok olyat ahova egy buli, laza hétvége alkalmával jobb elmenni?
Esetleg, hogy az év mely szakában érdemes?
Akinek van utazásban tapasztalata és megosztja, azt megköszönöm.

(#119) Mercutio_ válasza Bornie127 (#118) üzenetére


Mercutio_
félisten

gugli, "1-2 napos fapados utak", meglepő módon felsorolja az EU-s desztinációkat, de az indexen is van ilyen topic, ott is szemezgethetsz....

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#120) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Városnézős programtervező app, helyszín javaslatokkal, felhasználói visszajelzésekkel, online térképpel.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#121) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#120) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Google Trips - Travel Planner ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#122) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

földi utazásokhoz:

Új jegyek a DB-nél

Berlin | Németország – Újra elérhető a DB jegyértékesítési csatornáin az összes Thalys és SNCF járat, így egyszerűbb lett Franciaország felé utazni. Új lehetőségként kerültek be a héten az ÖBB Nightjet-járatok, a CityNightLine-hálózat megszűnése óta csak az ÖBB értékesítette a jegyeket. Hétfőtől az eddigi korlátozott kör helyett a Eurostar-járatokra is teljeskörűen lehet majd jegyet foglalni.

miért jó ez nekünk? mert a DB van olyan rendes, hogy kiküldi postán (+4€ pk) a megvásárolt jegyeket, ha nem azonnalra foglalsz (kb. 2 héten belüli jegyeket nem enged kiküldeni)

sokszor megéri, főleg ha kombináljuk átszállásokkal, és az átszállási időt átírva akár 25-30 órára, egynapos városnézés is megoldható egy jegyen belül.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha valaki Japánba vágyna: Air France Bp-Tokyo még júniusra is vannak jegyek, oda-vissza 1 kézi és 1 feladott pogyóval ~430€ körül

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#124) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Jövőre tervezek kirándulásokat szlovákiába.
Nézegettem a bookingot, trivargo, de ezeken az oldalakon olyan szállások vannak ahol max. reggeli van benne.
Nem tudtok olyan oldalakat ajánlani mint nálunk a bonuszbrigád, ahol általában félpanziós ellátású kuponok vannak.
Szállással nincs nagy igény csak jó lenne ha ez a kaja dolog a szálláson lenne, ne keljen minden nap még ezzel foglalkozni........

köszi

風林火山

(#125) bugizozi válasza Shingen (#124) üzenetére


bugizozi
őstag

Booking-on tudsz szűrni, hogy csak olyan szállást mutasson ami félpanziós.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#126) Shingen válasza bugizozi (#125) üzenetére


Shingen
addikt

Igen de sajnos nem nagyon talál olyan helyeket azon a környéken ahol ilyen ellátás lenne.
Bonuszon is szokott néha olyan kupon lenne ahol van benne kaja csak, nem azon a környéken ahol szeretnénk.

Azért kérdezem esetleg szlovákoknál nincs ilyen kuponos oldal?
Vagy olyan magyar közösségi oldal az FB akár ahol a kint élő magyarok segítenek szállást találni?

風林火山

(#127) Mr.Csizmás válasza Shingen (#126) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tripadvisor

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#128) Shingen válasza Mr.Csizmás (#127) üzenetére


Shingen
addikt

az is a bookingra irányít át..... :(

風林火山

(#129) Mr.Csizmás válasza Shingen (#128) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

keres több helyen is. btw. ilyenek inkább utazási irodáknál vannak, hogy fullos kaját adnak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Megint vannak Lengyel Ibis hotelekbe 9€/nap ártól akciós helyek 2019 január-október időszakra.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#134) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#133) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#135) szTotyy


szTotyy
őstag

Helló Friciii! :))

A bakancslistám első helyén áll, hogy egy skandináv országból bámuljam a sarki fényt! Láttam, hogy itt is szó volt róla.
Azért írtam, hogy majd visszataláljak. :)

[ Szerkesztve ]

(#136) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#135) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:D lassan visszamegyek oda is, csak költözés lesz egy hét múlva.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#137) Zeki


Zeki
nagyúr

Olcsó, családi, pár napos tengerparti nyaralást merre érdemes nézni? Vagy mikortól?

(#138) Mercutio_ válasza Zeki (#137) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pár napra kis távolságra érdemes menni, de ott nincs jó idő. Tavasszal talán már dél-spanyol, Málta, Mallorca szóba jöhet.
Így télen, ami még vállalható távolság és biztonságos is, az kanári, de oda legalább 1 hétre érdemes szerintem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#139) leslien


leslien
nagyúr

van vmi ötlet h honnan lehet rendelni nordmann műfenyőt? ugyanis a Praktiker megsz@patot.. :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#140) DrBubo77 válasza leslien (#139) üzenetére


DrBubo77
addikt

Te ezt a topikot keresed. Itt a jó árú utazási ajánlatok a téma.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#141) Zeki válasza Mercutio_ (#138) üzenetére


Zeki
nagyúr

A nyári szünetre keresek BB pár napos tengerpartot. Lehet korán van még. :)

(#142) leslien válasza leslien (#139) üzenetére


leslien
nagyúr

basszus rossz helyre ment.. :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#143) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Hali !

Tanácsot kérnék, szállás kupon vásárlással kapcsolatban. (Igazából minden infó érdekel ).
Szallasguru mennyire ajánlott oldal? Néztem a foglalás menetét és kicsit fura, hogy előre utalással kérik a pénzt és csak pár nap múlva veszi fel velem a hotel a kapcsolatot.

no fate but what we make

(#144) bugizozi válasza voyager4.4 (#143) üzenetére


bugizozi
őstag

Én már foglaltam így szállást a Szállásgurun, nem volt gond. Azért előtte megkérdeztem a szállást, hogy van-e szabad szobájuk.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#145) kerxy válasza voyager4.4 (#143) üzenetére


kerxy
senior tag

Nincs gond a szallasguruval, kapcsolatban vannak a szallas.hu-val, tehát tök megbízható. Érdemes még nézni Tesco és Aldi utazást, ezeken is ki lehet fogni jó ajánlatokat :)

(#146) Mr.Csizmás válasza kerxy (#145) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aldi utazás +1 :K

berlinben 7600/fő/éj áron lett kétszobás hotel reggelivel :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#147) schumi válasza kerxy (#145) üzenetére


schumi
aktív tag

semmi gond vele - kb magyar booking, többször foglaltam már náluk, nem volt se több se kevesebb panasz mint pl a bookingnál, vagy a hotels.com al

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#148) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

IC BUS SALE: Bus tickets from €7.90 one-way

Travel dates:
Until March 2019

Routes:
to/from Belgium

Some examples:
Düsseldorf – Eindhoven (€7.9)
Düsseldorf – Roermond (€7.9)
Düsseldorf – Antwerpen (€14.9)
Düsseldorf – Gent (€14.9)
Düsseldorf – Lille (€17.9)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#149) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Zakopaneba foglaltam egy szállást vagy 3 hete, nemsokára utazunk. Azt írta a Booking, hogy foglalás után a szállás díjának 30%-a levonódik a bankkártyámról, ezzel biztosítódik a foglalás, a maradékot a szálláson kell fizetni. De azóta sem vonták le a 30%-ot. Ezzel nem lesz probléma a szálláson? Így csak sajnos a Bookingos foglalási visszaigazolást tudom magammal vinni.

(#150) UHHH


UHHH
senior tag

Sziasztok! Rómát és Athént foglaltunk januárra. Wizzair rulez: Normális időben megy és jön. Ne hagyjátok ki, biztos jó idő lesz!
Róma: ~20 000 HUF volt a repjegy 2 főre, 4 csillagos szálloda 3 éjszakára reggelivel 200 EUR a városközpontban.
Athén szintén ennyiből kijön. 4 csillag alá nem megyünk, bár az olasz 3 csillag is jobb lehet, mint egy londoni 4 csillag... :)

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.