Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Első írásnak nem is rossz. :)
Nagy szószatyor vagy, ezt már tapasztaltam. Nekem tetszik.

Ami pedig azt illeti, nem csábítgattalak, csak megmutattam a jó játékok helyszínét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) moonlight115 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


moonlight115
tag

Köszönöm az elismerést, és azt is, hogy megmutattad a nekem való helyszínt.
Tényleg jó ott játszani, a Galaktikus Pingvinbirodalom alattvalói közt mindenki vidám lesz ! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) malwy válasza Vakegérke (#1) üzenetére


malwy
senior tag

+1 :K

(#4) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Hát, görbe tükör lett.
De mért degradálod le magad az írásban, mint egy stand-up-os?
Tudom, hogy ez a divat, csak így már nem hiteles a mondanivalód, talán túlírtad egy kicsit.
De összességében jó lett.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5) old rocker


old rocker
veterán

Tényleg görbe tükör, magadról, csak nem kellene benne engem fényezni... Még vakfoltos lesz tőlem a foncsor. Egyébként üde szösszenet, van, amin jót lehet derülni. Pl. ki rakta sorba az ábécét... ez nagyon jó.
Csak ne akarj ennyire boldog nemecsek attitűdöt felvenni: az idő telik és automatikusan lépkedsz majd előre a "ranglétrán" És az öröm és bódottág.
Vakegérke egyébként remek kalauz lesz, csak kövesd.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#6) moonlight115 válasza Dluinet (#4) üzenetére


moonlight115
tag

Őszintén szólva nem is tudom, miért írtam ezt, csak úgy jött. Tényleg így történt minden, ahogy elmeséltem. Nem hiteles ? Ezt hogy érted ?
Újonc vagyok, fogalmam sincs róla, mi itt a divat, csak észrevettem pár dolgot, ami neked talán fel se tűnik. Ha görbe, hát görbe.
Kösz, hogy elolvastad. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#7) moonlight115 válasza old rocker (#5) üzenetére


moonlight115
tag

Holdfény vagyok, ha ezüstös sugaram téged is megvilágít, miért baj az ? ;)
Leírtam, ami megtörtént. Ha túl vidámra sikerült, sebaj, majd írok egyszer szomorút is.

Kösz a kritikát, és hogy elolvastad.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) old rocker válasza moonlight115 (#7) üzenetére


old rocker
veterán

ki mondta, hogy baj, hogy vidám? Ne írjál szomorút. Annak ott a valóság.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9) moonlight115 válasza old rocker (#8) üzenetére


moonlight115
tag

Hát épp ez az. A valóságról akarok írni, de inkább humorosan, ha tudok. Ebbe szerintem az önirónia is belefér. Ha görbének látszom a tükörben, lehet, hogy épp egy elvarázsolt kastélyban vagyok, ahol a tükrök mást mutatnak, a holdfény másképp verődik vissza róluk, mint kint, a kastélyon kívüli világban. Szerinted nem jobb a szellemvasút, mint a kinti hullámvasút ? Az egyenes vasútról már nem is beszélve. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#10) geprombolo válasza moonlight115 (#2) üzenetére


geprombolo
senior tag

Méghogy alattvalók! Nép! Nincs alattvaló, csak pingvinek és nem-pingvinek. Ennyi. Mindenki egyforma jogokkal bír a Birodalomban. :K
Amúgy első szösszenetnek nem is rossz, nekem tetszik. Te most tulajdonképpen szándékosan fényezed az :L-t? :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#11) moonlight115 válasza geprombolo (#10) üzenetére


moonlight115
tag

Én MINDENKIT fényezek, HOLDFÉNY vagyok, miért olyan nehéz ezt megérteni ????
Kiabáljak ??? :Y

Bocsánatáért esedezem, fenség. Ön, mint a Birodalom bölcs uralkodója, bizonyára tudja, hogy az " alattvaló " szóval csak a népet akartam fényezni. Ezüstömmel ötvöztem a pingvin és nem-pingvin birodalomlakókat, hogy ne érezzék szürkének magukat. Látja, máris milyen szépen csillognak ?,

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#12) geprombolo válasza moonlight115 (#11) üzenetére


geprombolo
senior tag

Tudom, hogy te vagy a Holdfény. Köszi, hogy fényezed Népemet! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13) moonlight115 válasza geprombolo (#12) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi, hogy elolvastad. Egy uralkodótól el is vártam. :R

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#14) finest


finest
őstag

Ez aztán végképp nem semmi, az pedig akkor mán valami! :))

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#15) moonlight115 válasza finest (#14) üzenetére


moonlight115
tag

Ezt aztán jómegmontadám, nem értem, de hát nem is csoda, én vagyok a Holdfény, aki másokat fényez, ő meg még a tükörben is görbe...... Már eddig is olyan furán éreztem itt magam, de most....... vakfoltra vetődtem. :U

Kösz, hogy elolvastad. :)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#16) finest válasza moonlight115 (#15) üzenetére


finest
őstag

Úgy értettem, ahogy írtam. Ha a semmi nincs, akkor valami kell, h legyen, így a nem semmi, az valami. - De azért még messze nem minden. Mert a minden nagyon sok valami. Viszont a sok valami még mindig nem minden. - Szóval elismerésem az előléptetéshez! :C

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#17) moonlight115 válasza finest (#16) üzenetére


moonlight115
tag

Köszönöm, már értem. Megvilágítottad a lényeget. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) geprombolo válasza moonlight115 (#17) üzenetére


geprombolo
senior tag

És milyen érzés lelkesnek lenni? :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19) moonlight115 válasza geprombolo (#18) üzenetére


moonlight115
tag

Nem tudom, ezt csak úgy ideírták nekem tegnap a nevem alá.
Először elsápadtam, whiter shade of pale kicsit meg is ijedtem, jé, engem itt megfigyelnek, mint valami terrorpistát ? Aztán puff, leesett, hogy elő lettem léptetve. :K

Akkor most én lelkes vagyok ? És ha legközelebb valami mást írnak ? Azzal is azonosulnom kell majd ? Itt felcímkézik az embereket ? Miért ?

Azóta is ezen töprengek. Neked van ötleted ? :F

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20) Vakegérke válasza moonlight115 (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt mindent megtudhatsz a rangokról. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) moonlight115 válasza Vakegérke (#20) üzenetére


moonlight115
tag

De jó, most megtudtam, hogy itt még egy hóemberből is válhat félisten ! :DD
Egérke, ha istenfélő vagy, nyugi, tőlem akkor sem kell tartanod majd.
Félig hóember maradok. De ha elolvadok a napon ? Akkor mi lesz ?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#22) old rocker válasza moonlight115 (#21) üzenetére


old rocker
veterán

hóvakság. Snowblind.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#23) Vakegérke válasza old rocker (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vakságban én vagyok a nyerő. Majd segítek neki tájékozódni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) moonlight115 válasza old rocker (#22) üzenetére


moonlight115
tag

Bocs, kérdésem költői volt. :)

Ha elolvadok a napon, félig isten maradok. Holdfényként már úgyis halhatatlan vagyok.

Vakegérke, téged istenként meggyógyítalak, látni fogod, amint Holdfény alakomban old rocker tengerimalacát, Töfröcsőt fényezem. :) Persze, csak ha megengedi nekem.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25) Vakegérke válasza moonlight115 (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem akarom látni a gonoszságot, barbárságot, nem akarok látni semmi rosszat.
Továbbra is a szívemmel akarok látni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) old rocker válasza moonlight115 (#24) üzenetére


old rocker
veterán

Nem. Nem engedi meg.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#27) moonlight115 válasza Vakegérke (#25) üzenetére


moonlight115
tag

" Jól csak a szívével lát az ember. Ami lényeges, az a szemnek láthatatlan. "
A kis herceg rókájának igaza van. Neked is, Vakegérke. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28) moonlight115 válasza old rocker (#26) üzenetére


moonlight115
tag

Oh my god ! Érzem, zárlatos leszek. Pedig nincs még telihold, de a biztosítékom kezd olvadni. Help! ( Biztosíthatlak, fényem nem okoz holdkórosságot.) :U

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29) ABal válasza moonlight115 (#28) üzenetére


ABal
őstag

Hú, te tényleg lány vagy! :B
Látod, mindenkinek más felfedezést tartogat ugyanaz a pár sor. Beszélőkéd az van, de most már legalább értem az okát. :P
Ez a tökmagos telefon nagyon eredeti.

Ja, és természetesen gratulálok az előléptetésedhez! További jó fényezést!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#30) moonlight115 válasza ABal (#29) üzenetére


moonlight115
tag

Mint láthatod, van, akiknek nem tetszik fényezésem. Ez kivágja nálam a biztosítékot !
Lehet, hogy ufókat kéne inkább fényeznem ? Te, mint földönkívüli, mit gondolsz erről ?

Köszi, hogy elolvastad. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31) moonlight115


moonlight115
tag

mese :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32) malwy válasza moonlight115 (#31) üzenetére


malwy
senior tag

[link]

Persze az eredeti Beethoven sem rossz:)

(#33) moonlight115 válasza malwy (#32) üzenetére


moonlight115
tag

Általában nem szeretem a feldolgozásokat, de ez nem rossz, köszi. :K

És ehhez mit szólsz ? Kicsit más. :) Malmsteen

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#34) old rocker


old rocker
veterán

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#35) old rocker válasza old rocker (#34) üzenetére


old rocker
veterán

[link]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#36) moonlight115 válasza old rocker (#35) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi !
Guitar duel :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#37) old rocker


old rocker
veterán

mán kvázi tag vagy... így folytatod, vezérkari főnök leszel...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#38) Vakegérke válasza old rocker (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha az nem is, de a megfelelő közegben "Galaktikus Holdfény Agitátor" hamarosan lehet. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) moonlight115 válasza old rocker (#37) üzenetére


moonlight115
tag

Húúúú, észre se vettem. Ez biztos ma történt. Most lesz a szavazás az :L-ben Galaktikus Holdfény Agitátor kinevezésem ügyében. Az még nem vezérkari főnök, de mégiscsak egy rang. :B

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#40) old rocker válasza moonlight115 (#39) üzenetére


old rocker
veterán

asztaqúrvaéletbe... lehet, hogy mos mán magázódnom kéne... galaktikus főinkvizitádor

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#41) old rocker válasza Vakegérke (#38) üzenetére


old rocker
veterán

közbenfolyamodok, hogy téged meg vadegérnek léptessenek elő. Csak először a Gomperec hídalvót kell kipofoznod a Citad Ella legfölső fokán

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#42) moonlight115 válasza old rocker (#40) üzenetére


moonlight115
tag

" Lehet, hogy javasolni fogom neked a "Birodalmi Agitátor" címet, rangot.
Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok...
(#23967) moonlight115 válasza Vakegérke (#23966) üzenetére
Új Válasz Privát 2012-06-21 18:42:16

moonlight115
(kvázi-tag)
(LOGOUT blog)
Óhh, mindig is erre vágytam! Agit. prop. még úgyse voltam! Lesz szavazás, meg minden cécó? Jujj de jó! Zseniális ötlet, Egérke, én támogatom!
Whiter shade of pale
(#23968) Vakegérke válasza moonlight115 (#23967) üzenetére
Új Válasz Privát 2012-06-21 18:46:16

Vakegérke
(PH! addikt)
(LOGOUT blog)
Na, akkor fogalmazd meg szépen a címet, rangot, amit örömmel fogadnál, viselnél. Az én ötletem csak példa volt.
Szabd testre, mit szeretnél?
Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok...
(#23969) moonlight115 válasza Vakegérke (#23968) üzenetére
Új Válasz Privát 2012-06-21 19:12:29

moonlight115
(kvázi-tag)
(LOGOUT blog)
Kérelem
Alulírott Miss Moonlight115 azzal a kéréssel fordulok a Galaktikus Pingvinbirodalom bölcs uralkodójához, hogy részemre a Galaktikus Holdfény Agitátor címet adományozni szíveskedjék. Indokaim a következők:
1 Már eddig is jeleskedtem a Birodalom csillagos szekerének tolásában.
2 A Birodalom lakóit ezüst fényemmel bevonva csillogóvá, sőt, sziporkázóvá tettem.(bár eddig is sziporkáztak rendesen:-)
3 Önkéntes tevékenységemnek köszönhetően azok is tudomást szereztek a Birodalom létezéséről, akiknek eddig fogalmuk se volt róla.
Munkámat mindenféle javadalmazás nélkül, kizárólag a Birodalom felvirágoztatásának érdekében végezném. Pártfogóval is rendelkezem, hisz Vakegérke javaslatára írom szerény soraimat, bízva abban, hogy Uralkodónk hamarosan szavazásra bocsátja kérésemet.
Részemre nagy megtiszteltetés lenne e rang.
Bízva bölcs ítéletében, maradok őszinte híve:
Moonlight115
[ Szerkesztve ]
Whiter shade of pale
(#23970) Vakegérke válasza moonlight115 (#23969) üzenetére
Új Válasz Privát 2012-06-21 19:22:41

Vakegérke
(PH! addikt)
(LOGOUT blog)
A kérést támogatom.
Bölcs uralkodónk, el kell ismerni, hogy bár moonlight115 időben nemrég társunk, de bőven bizonyította, hogy alkalmas a címre, rangra.
Figyelemmel kísértem megszólalásait, így tudom, hogy ahol csak tehette, igyekezett társaságunkba vonzani értékes személyeket.
Javaslom, kérem, hogy jegyezzük be neki a "Galaktikus Holdfény Agitátor" címet, rangot.
Tisztelettel: Vakegérke, Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet.
Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok...
(#23971) moonlight115 válasza Vakegérke (#23970) üzenetére
Új Válasz Privát 2012-06-21 19:27:01 "

Szóval így történt. :))
Nem tudom, mikor dől el, de ha kineveznek, meghívlak a beiktatási ünnepi bulira. Te hozod majd a zenéket. Megjelenésed inkvizíció terhe alatt ha nem is kötelező, de ajánlott. :DD

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#43) Vakegérke válasza moonlight115 (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így egyszerűbb.

Tanulmányozd a címsort, hamar rájössz a mikéntre. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) Vakegérke válasza old rocker (#41) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vasegér már vagyok, jöhet az általad kilátásba helyezett titulus is. Bár tartok tőle, hogy a feltételt nem tudom teljesíteni, mert nem ér fülemig a Jimmy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45) moonlight115 válasza Vakegérke (#43) üzenetére


moonlight115
tag

Hát, ez a furfangos megoldás eszembe se jutott. Kösszenet!

Füledig a Jimmy......és? Vanek úrnak is csak hónaljban volt szűk a gatyája... :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#46) moonlight115


moonlight115
tag

Ma lettem Galaktikus Holdfény Agitátor ! :DD :)) :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#47) Vakegérke válasza moonlight115 (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyugodtan kiemelhetted volna vastaggal a titulust, csak egy van belőle a világon.
A tiéd. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) moonlight115 válasza Vakegérke (#47) üzenetére


moonlight115
tag

Galaktikus Holdfény Agitátor ! :DD :)) :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#49) Vakegérke válasza moonlight115 (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, valahogy így.

Szebben hangzik, mint egy hétköznapi Vezérkari Főnök, abból sok van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) doors21


doors21
újonc

The CAT!
Te writer:))

(#51) moonlight115 válasza doors21 (#50) üzenetére


moonlight115
tag

Yessssssssss ! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.