Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) moonlight115 válasza old rocker (#40) üzenetére


moonlight115
tag

" Lehet, hogy javasolni fogom neked a "Birodalmi Agitátor" címet, rangot.
Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok...
(#23967) moonlight115 válasza Vakegérke (#23966) üzenetére
Új Válasz Privát 2012-06-21 18:42:16

moonlight115
(kvázi-tag)
(LOGOUT blog)
Óhh, mindig is erre vágytam! Agit. prop. még úgyse voltam! Lesz szavazás, meg minden cécó? Jujj de jó! Zseniális ötlet, Egérke, én támogatom!
Whiter shade of pale
(#23968) Vakegérke válasza moonlight115 (#23967) üzenetére
Új Válasz Privát 2012-06-21 18:46:16

Vakegérke
(PH! addikt)
(LOGOUT blog)
Na, akkor fogalmazd meg szépen a címet, rangot, amit örömmel fogadnál, viselnél. Az én ötletem csak példa volt.
Szabd testre, mit szeretnél?
Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok...
(#23969) moonlight115 válasza Vakegérke (#23968) üzenetére
Új Válasz Privát 2012-06-21 19:12:29

moonlight115
(kvázi-tag)
(LOGOUT blog)
Kérelem
Alulírott Miss Moonlight115 azzal a kéréssel fordulok a Galaktikus Pingvinbirodalom bölcs uralkodójához, hogy részemre a Galaktikus Holdfény Agitátor címet adományozni szíveskedjék. Indokaim a következők:
1 Már eddig is jeleskedtem a Birodalom csillagos szekerének tolásában.
2 A Birodalom lakóit ezüst fényemmel bevonva csillogóvá, sőt, sziporkázóvá tettem.(bár eddig is sziporkáztak rendesen:-)
3 Önkéntes tevékenységemnek köszönhetően azok is tudomást szereztek a Birodalom létezéséről, akiknek eddig fogalmuk se volt róla.
Munkámat mindenféle javadalmazás nélkül, kizárólag a Birodalom felvirágoztatásának érdekében végezném. Pártfogóval is rendelkezem, hisz Vakegérke javaslatára írom szerény soraimat, bízva abban, hogy Uralkodónk hamarosan szavazásra bocsátja kérésemet.
Részemre nagy megtiszteltetés lenne e rang.
Bízva bölcs ítéletében, maradok őszinte híve:
Moonlight115
[ Szerkesztve ]
Whiter shade of pale
(#23970) Vakegérke válasza moonlight115 (#23969) üzenetére
Új Válasz Privát 2012-06-21 19:22:41

Vakegérke
(PH! addikt)
(LOGOUT blog)
A kérést támogatom.
Bölcs uralkodónk, el kell ismerni, hogy bár moonlight115 időben nemrég társunk, de bőven bizonyította, hogy alkalmas a címre, rangra.
Figyelemmel kísértem megszólalásait, így tudom, hogy ahol csak tehette, igyekezett társaságunkba vonzani értékes személyeket.
Javaslom, kérem, hogy jegyezzük be neki a "Galaktikus Holdfény Agitátor" címet, rangot.
Tisztelettel: Vakegérke, Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet.
Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok...
(#23971) moonlight115 válasza Vakegérke (#23970) üzenetére
Új Válasz Privát 2012-06-21 19:27:01 "

Szóval így történt. :))
Nem tudom, mikor dől el, de ha kineveznek, meghívlak a beiktatási ünnepi bulira. Te hozod majd a zenéket. Megjelenésed inkvizíció terhe alatt ha nem is kötelező, de ajánlott. :DD

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.