Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha együtt mentünk volna, nem kellett volna egyedül röhögnöd. :)

Érdekes az emberi agy.
Mikor az első távszabályzós videómagnót megvettem, élvezkedtem az új csodával. Bőszen nyomkodtam a távirányító gombjait, tetszett, hogy a fotelből kapcsolgathatom a csatornákat, lejátszásnál lassíthatok, gyorsíthatok, meg miazmás.
Történt, hogy a papagáj elrugaszkodott a kalitka tetejéről, és tett egy kört a szobában. Hú, ez tetszett, na nézzük. De jaj, hiába nyomtam a rewind gombot... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) moonlight115 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


moonlight115
tag

"Ha együtt mentünk volna, nem kellett volna egyedül röhögnöd. " - elvittelek volna egy körre... :DDD

Lestél volna, ha a papagáj megismétli a mutatványt! :C

Nem is tudom, hány könyvet olvastam az agyról, agykutatásról.
Az is érdekes gondolat, hogy az egyetlen lény, akinek mindig csak a tükörképét láthatod, az te magad vagy. El lehet rajta filozofálgatni.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Én rendszeresen a féket nyomom ha az anyósülésbe parancsolnak.
Ha meg hazautazok és balkormányos autóba ültetnek, még kormányozni is próbálok néha. :D Agyrém. :D

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#4) moonlight115 válasza futo001 (#3) üzenetére


moonlight115
tag

Valószínűleg a tudatalattid így reagál, ha nem te irányítasz. Parancsot ad az agynak, az meg "gondolkodás nélkül" :D végrehajtja.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#5) futo001 válasza moonlight115 (#4) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nem az első vagy, aki ezt valamilyen formában feldobja nekem. :))
Lehet el kéne gondolkodnom rajta? Ááá, se a tudatalatti, se a hangok nem engednék. :DDD

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#6) Vakegérke válasza futo001 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fogalmam sincs, mióta vezetsz. Ha nem túl régen, akkor beleéled magad a helyzetbe, csak ennyi az ok. Ha nem vagy már kezdő, akkor nem bízol a vezetőben. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) futo001 válasza Vakegérke (#6) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nem vagyok parázós típus, bár van, aki mellett félek. :)
Ezek akkor fordulnak inkább elő, mikor fejben nagyon fáradt vagyok.

Mi az :L topic?

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#8) Vakegérke válasza futo001 (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

:L topic :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) moonlight115 válasza futo001 (#7) üzenetére


moonlight115
tag

Az :L a legfurább topik az egész neten. Jó! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.