Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- V.Milán: Adózás a használtcikkek értékesítése után (egyszerűen)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Rap, Hip-hop 90'
- Gurulunk, WAZE?!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mokó
aktív tag
-
Piloss
őstag
Ha jól rémlik melóhelyemen futkorászik egy gép ilyen lappal, augusztus végén selejtezés lesz, ha akkor még érdekel elhozhatom neked

-
Mokó
aktív tag
Valóban érzékeny volt a ramokra, mert az első szériás DDR3-at szerette csak (1.8V) ,az újakkal (1.5V) nagyon háklis volt, újraindulgatott/kékhalálozott. Én nem voltam érzékeny a sebességre, de arra hogy Dual channel legyen annál inkább.

(#8) Mokó: Athlont ebbe nehezen fogsz tenni.
De semmi sem lehetetlen. 
(#10) Mokó: A P35-öt szénné hajtották akinek volt, meg nyilván a P38/P45/X48-at is.Én a magamét sose húztam ,jobban féltettem annál.Ha kihullott volna hónapokig nincs gépem

Lehet keverem egy másik lappal,amiben Phenom X4 is lehet AGP-vel.Akkor ez 64 lesz,igazad lesz.
-
Kiki18
őstag
Én direkt azért nem vettem P5KC-t, mert azt hallottam eléggé háklisak a ramokra. Nem tudom mi az alapja. Mondjuk én anno ram mániákus voltam, először 1000 MHz CL4 volt a gépben, aztán ramkompatibilátási problémák léptek fel (sors iróniája
), de Ősember jó arc volt, 1:1 cserélte 1200 MHz CL5-re, melyekkel már nem volt gond. A régivel tuningnál néha lehalt a lap, aztán CMOS clear után sem akart indulni, bármit csináltam. Néha egy RAM-mal, sok probálkozás után az egyik slotban elindult.Valóban érzékeny volt a ramokra, mert az első szériás DDR3-at szerette csak (1.8V) ,az újakkal (1.5V) nagyon háklis volt, újraindulgatott/kékhalálozott. Én nem voltam érzékeny a sebességre, de arra hogy Dual channel legyen annál inkább.

(#8) Mokó: Athlont ebbe nehezen fogsz tenni.
De semmi sem lehetetlen. 
(#10) Mokó: A P35-öt szénné hajtották akinek volt, meg nyilván a P38/P45/X48-at is.Én a magamét sose húztam ,jobban féltettem annál.Ha kihullott volna hónapokig nincs gépem

-
Mokó
aktív tag
Én direkt azért nem vettem P5KC-t, mert azt hallottam eléggé háklisak a ramokra. Nem tudom mi az alapja. Mondjuk én anno ram mániákus voltam, először 1000 MHz CL4 volt a gépben, aztán ramkompatibilátási problémák léptek fel (sors iróniája
), de Ősember jó arc volt, 1:1 cserélte 1200 MHz CL5-re, melyekkel már nem volt gond. A régivel tuningnál néha lehalt a lap, aztán CMOS clear után sem akart indulni, bármit csináltam. Néha egy RAM-mal, sok probálkozás után az egyik slotban elindult.Asus P5XX lapom volt vagy 5.Black Pearl WIFI valamivel szivtam,nem komálta a dolgokat,FC3 ideján huztam 2,4core2 nemtudommit 2,78-on megállt.De lehet csak én voltam buta.Sok volt a kékhalál is,OC nélkül is.
-
lezso6
HÁZIGAZDA
Nekem volt is P5KC-m, imádtam.
Én megszállottja voltam a hybrid deszkáknak, az első egy Asrock 4CoreDual-VSTA volt, AGP-PCI-e és DDR-DDR2 is volt benne, könnyű volt velük átállni modernebb technikára még kölyökként, zsebpénzből.

Utána jött a P5KC egy E6300-al majd E6550-el(annyiért adtam el a gyengébbiket, amennyiért az erősebbiket megvettem, jó deal volt) és a DDR2 is DDR3 lett kicsivel utána. Egy GTS 450-el lett megfejelve a végére, ideális középkategóriás konfig volt.
A p45-ök nagyon tetszettek, de mire oda jutottam hogy konfigot fejlesszek, már jött az új foglalat.
A 1155-re átállás már uncsibb volt ehhez képest.

Én direkt azért nem vettem P5KC-t, mert azt hallottam eléggé háklisak a ramokra. Nem tudom mi az alapja. Mondjuk én anno ram mániákus voltam, először 1000 MHz CL4 volt a gépben, aztán ramkompatibilátási problémák léptek fel (sors iróniája
), de Ősember jó arc volt, 1:1 cserélte 1200 MHz CL5-re, melyekkel már nem volt gond. A régivel tuningnál néha lehalt a lap, aztán CMOS clear után sem akart indulni, bármit csináltam. Néha egy RAM-mal, sok probálkozás után az egyik slotban elindult. -
Mokó
aktív tag
Nekem volt is P5KC-m, imádtam.
Én megszállottja voltam a hybrid deszkáknak, az első egy Asrock 4CoreDual-VSTA volt, AGP-PCI-e és DDR-DDR2 is volt benne, könnyű volt velük átállni modernebb technikára még kölyökként, zsebpénzből.

Utána jött a P5KC egy E6300-al majd E6550-el(annyiért adtam el a gyengébbiket, amennyiért az erősebbiket megvettem, jó deal volt) és a DDR2 is DDR3 lett kicsivel utána. Egy GTS 450-el lett megfejelve a végére, ideális középkategóriás konfig volt.
A p45-ök nagyon tetszettek, de mire oda jutottam hogy konfigot fejlesszek, már jött az új foglalat.
A 1155-re átállás már uncsibb volt ehhez képest.

Asrock 4CoreDual-VSTA
Istenem mióta vadászok 1 re,ami működik is.2 járt nálam de törött gylázott farabok voltak.Végre Athlon X2 mellé beraknám a 6800GT hadd fussa ki magát rendesen!
-
Kiki18
őstag
Nekem volt rövid ideig egy ugyanilyen lapom, csak DDR2-es. Abit X38 QuadGT-t cseréltem el MSI P45 Platinumra. Sajnos nem igazán jött be, LED karácsonyfa.
De a fő problémám az volt, hogy nem fért el a hűtőm rajta, és gyári Intellel kellett használjam. Szerencsére a másik fél is vissza akarta cserélni, úgyhogy maradt az Abit X38 QuadGT, ami ugye így néz ki, puritánabb:
Nekem ekkor a komolyabb Asus P5K lapok tetszettek nagyon, a fekete nyák + réz heatpipe dzsungel.
Anno volt egy jó ideig P5K Pro-m.Nekem volt is P5KC-m, imádtam.
Én megszállottja voltam a hybrid deszkáknak, az első egy Asrock 4CoreDual-VSTA volt, AGP-PCI-e és DDR-DDR2 is volt benne, könnyű volt velük átállni modernebb technikára még kölyökként, zsebpénzből.

Utána jött a P5KC egy E6300-al majd E6550-el(annyiért adtam el a gyengébbiket, amennyiért az erősebbiket megvettem, jó deal volt) és a DDR2 is DDR3 lett kicsivel utána. Egy GTS 450-el lett megfejelve a végére, ideális középkategóriás konfig volt.
A p45-ök nagyon tetszettek, de mire oda jutottam hogy konfigot fejlesszek, már jött az új foglalat.
A 1155-re átállás már uncsibb volt ehhez képest.

-
Mokó
aktív tag
Nekem volt rövid ideig egy ugyanilyen lapom, csak DDR2-es. Abit X38 QuadGT-t cseréltem el MSI P45 Platinumra. Sajnos nem igazán jött be, LED karácsonyfa.
De a fő problémám az volt, hogy nem fért el a hűtőm rajta, és gyári Intellel kellett használjam. Szerencsére a másik fél is vissza akarta cserélni, úgyhogy maradt az Abit X38 QuadGT, ami ugye így néz ki, puritánabb:
Nekem ekkor a komolyabb Asus P5K lapok tetszettek nagyon, a fekete nyák + réz heatpipe dzsungel.
Anno volt egy jó ideig P5K Pro-m.Lehetett volna ilyen Abitom már 1x de bevallom féltem tőle,azt nem tudom miért...
Flymi;legközelebb vedd le a bordát ugy mosd meg.
-
flymi
addikt
Nem irigyellek, de azért cs***+ te mázlista!

4 rongyért megérte, ha megnézhetted alaposan vásárlás előtt akkor is kicsit rizikós, de jól kifogtad, ráadásul dobozosan, full mindennel!
Épp a múltkor beszéltünk az MSI P35-P45 chipset hűtésekről a retró fórumban, hogy mekkora királyság, milyen szépek és különlegesek. Örülök, hogy működik, csak aztán ne hagyd magad rábeszélni, hogy apróra "szórd ki", mert kell a hely.
Ebből gépet kell építs!Azé' a TNT2 is baba 500-ért, én is most vettem egy ugyanilyet 2k-ért, 1,5k-t adtam volna érte, de felalkudták...

Viszont a retkes q**va quadro már első indítás után összehányta magát, pedig az eladónál még működött, pedig csak annyit csináltam, hogy meleg vízzel meg fogkefével átdörgöltem a bordát és a ventit, majd utána kiszárítottam. Még szert sem kapott, a bordát se vettem le a gpu-ról. 7 Mátyásom ment a levesbe.
Úgyhogy tulajdonképpen vettem 10 rongyért egy döglött quadro-t és egy még ki nem próbált Asus TNT2-őt.
Nem volt jó biznisz.
-
lezso6
HÁZIGAZDA
Nekem volt rövid ideig egy ugyanilyen lapom, csak DDR2-es. Abit X38 QuadGT-t cseréltem el MSI P45 Platinumra. Sajnos nem igazán jött be, LED karácsonyfa.
De a fő problémám az volt, hogy nem fért el a hűtőm rajta, és gyári Intellel kellett használjam. Szerencsére a másik fél is vissza akarta cserélni, úgyhogy maradt az Abit X38 QuadGT, ami ugye így néz ki, puritánabb:
Nekem ekkor a komolyabb Asus P5K lapok tetszettek nagyon, a fekete nyák + réz heatpipe dzsungel.
Anno volt egy jó ideig P5K Pro-m. -
Mokó
aktív tag
-
Zicokuka
senior tag
-
Mokó
aktív tag
ITS CONFIRMED!
MSI P45 PLATINUM ELSŐ INDITÁS;S I K E R E S
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Robotporszívók
- sziku69: Szólánc.
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Yettel topik
- Xbox Series X|S
- Mini-ITX
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Nem mardt titka a Galaxy A27-nek
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 5300 I i7-8665U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 I i7-10610U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T570 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 Yoga I i5-8265U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T580 I i5-8350U I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




De a fő problémám az volt, hogy nem fért el a hűtőm rajta, és gyári Intellel kellett használjam. Szerencsére a másik fél is vissza akarta cserélni, úgyhogy maradt az Abit X38 QuadGT, ami ugye így néz ki, puritánabb:





