Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#616) Vladi válasza bambano (#613) üzenetére


Vladi
nagyúr

"tudod, falusi bevásárlóközpont, vízszintes 3 betű: bót.
bemegyek a bótba, megveszem, megeszem, ha nem tetszik, legközelebb mást veszek. ha sokadszorra is azt veszem, akkor megfelel a minősége. ez ennyire egyszerű."

Igen, ez ennyire egyszerű, kár, hogy többnyire nem így működik.

"szóval igen, akik vidéken élnek családi házban és épp munkanélküliek, akkor olcsóbb lehet a saját termelés, feltéve, hogy a saját testi erejének a költségeit nem számolja. valóban, kocsmázás helyett kiskertet művelni anyagilag jobb."

S ha te tudnád, milyen sokan teljesítik ezt a feltételt, mégsem teszik. Inkább kocsmáznak, plusz: szidják a kormányt és sírnak, hogy nincs. rengeteg, rengeteg ilyet látok vidéken. Óriási a munkanélküliség, főleg keleten, főleg faluban. Oszt a kert ott van műveletlenül. A szaktudás meg.... azért 8 osztályt mindenki végzett, kb annyi képesség kell a szaktudás megszerzéséhez.

A versenyképességet nem értem mit akarsz vele, a saját fogyasztásodnál mivel is versenyzel? Jah igen a megvett termék költéségével. Az meg lehet (biztos) hogy több. Ezt is tapasztalom.

Sikeresen felsoroltad azokat a dolgokat, amikor nem lehet. Ettől függetlenül el lehetne gondolkodni azon, hogy hogyan lehet. Ha érdekel a téma akkor beszélhetünk erről. Én nyitott vagyok rá. ha csak a kifogásokat sorolnád, inkább csinálok mást.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.