Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    Mikor élem meg azt,hogy nem egy szutyok laptopot hoznak javítani/oprendszer cserére,hanem egy ilyen muzsikus darabot :)

    Elismerésem!

    Ui.: Én mindenképp SSD vinyókkal venném. Kevesebbet dolgozik a gép ugyanazért. Már ezzel is lehet hőt "spórolni".
    Illetve ajánlanék a vevőnek egy döntött tartókonzolt,amiben segédhűtés van. Thermaltake-nek van a kis laptopokhoz,de itt most az ASUS-nak kéne gondoskodnia róla:)

    Ui2.: Miért is foglalkozunk még a touche-pad-el? Ritka,ha még a szutyok laptopokat is egér nélkül kapom meg....10-ből 2 ügyfelet tudok,aki használgatja egér nélkül is. Szóval megértem az ASUS-t,hogy nem foglalkozott vele :) Láttam a múlt héten egy olyan kis egeret (laposságban),hogy azt hittem valami MP4 lejátszó,csak laposabb. Szerintem ilyen tárolófakkos megoldásként el lehetne rejteni ekkora laptopban és akkor már örökre le lehetne hagyni azt az ócska touche-pad-et. Egy ismerősöm pl egy hatalmas matricával leragasztotta teljesen,mert ahogy utazik nap,mint nap órahosszákat az intercity vonatokon,akkor a besütő nap nyáron önálló életre kelti a touche-pad-et:D:D

    Ui3.: Nem utolsósorban kiváló cikk!! Szeretem,amikor felboncolják az alanyokat,mert tudja a vevő,hogy PONTOSAN! mire számíthat.

    Köszönjük!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés